صفحه 366 از 635 نخست ... 266316356363364365366367368369376416466 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,651 به 3,660 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    اون کاری که در مورد ایموجی گفتید و انجام دادم نیاورد.
    البته الان حوصله استفاده از ایموجی های سایت هم ندارم.
    چه برسه به ایموجی های اضافی
    خیلی دپرسم. نمی دونم چرا
    کاش زندگی هم ایستگاه پیاده شدن داشت من پیاده میشدم
    الان حسم اینجوریه...
    شاید بعدا خوب بشم.
    واقعا راسته میگن آرزوها تاریخ مصرف دارن.
    از یه جایی به بعد دیگه داشتن و نداشتن چیزایی که قبلا آرزوت بوده واست مهم نیست.
    یعنی حس می کنی زمانی که باید نداشتیش. الانم به درک که نداری.
    یک زمانی کارم رو که شروع کردم یکسال بعدش یه پس اندازی جمع شد از شرکتم سال ۹۴ بود بسیار عطش خرید ماشین رو داشتم و حتی میتونستم بخرم و ازش لذت ببرم ولی وقتی یک نگاهی به اهداف زندگیم انداختم دیدم هدف های زندگی من خیلی بزرگ تر از یک ماشین هست و آن زمان هیچی نداشتم و تازه شرکت رو راه انداخته بودم سر دو راهی یا آینده یا امروز یک جمله من رو به مسیر درست انداخت اگه میخوای به هدفات برسی باید بهاش رو بدی در اصل آدم های موفق خود رو به انجام دادن کارهایی عادت میدهند که افراد ناموفق دوست ندارند انجام دهند و من همون پول رو دوباره به شرکتم تزریق کردم و دو سال پیاده موندم و امروز میتونم بگم بخاطر اون تصمیم میتونم ۱۰۰ تا از اون ماشین ها بخرم این رو بهتون گفتم تا شاید تجربه من کمکی به مسیر زندگی شما کرده باشه وگرنه قصد جسارت نداشتم
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,125 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    یک زمانی کارم رو که شروع کردم یکسال بعدش یه پس اندازی جمع شد از شرکتم سال ۹۴ بود بسیار عطش خرید ماشین رو داشتم و حتی میتونستم بخرم و ازش لذت ببرم ولی وقتی یک نگاهی به اهداف زندگیم انداختم دیدم هدف های زندگی من خیلی بزرگ تر از یک ماشین هست و آن زمان هیچی نداشتم و تازه شرکت رو راه انداخته بودم سر دو راهی یا آینده یا امروز یک جمله من رو به مسیر درست انداخت اگه میخوای به هدفات برسی باید بهاش رو بدی در اصل آدم های موفق خود رو به انجام دادن کارهایی عادت میدهند که افراد ناموفق دوست ندارند انجام دهند و من همون پول رو دوباره به شرکتم تزریق کردم و دو سال پیاده موندم و امروز میتونم بگم بخاطر اون تصمیم میتونم ۱۰۰ تا از اون ماشین ها بخرم این رو بهتون گفتم تا شاید تجربه من کمکی به مسیر زندگی شما کرده باشه وگرنه قصد جسارت نداشتم
    ممنون که تجربیاتتون رو در اختیارم قرار دادین.
    در کل تجربباتتون جالب بود. و خوشحالم که به اهدافتون رسیدین.
    و خیلی خوشحال شدم از اینکه احساس همدردی کردید.
    و خوشحالم که چنین افراد موفقی توی سایت هستند که می تونن الگو باشن برامون.
    قطعا ازشون استفاده می کنم در جهت رسیدن به خواسته هام.
    بها دادن رو واقعا بهش اعتقاد دارم.
    البته راستش ناراحتیم از ماشین و داشتن و نداشتنش نبود.
    خیلی وقت پیش از این می تونستم بخرم و نخریدم.
    آرزوهام فراتر از اینهاست.
    واسه یه خانوم داشتن و نداشتن ماشین چندان اهمیتی نداره. (شاید واسه من نداره. شاید واسه خانومای دیگه مهم باشه. نمی دونم)
    واسه اقایون قطعا مهم تره.

ویرایش توسط roya123 : 2020/05/28 در ساعت 01:45
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 672 بار در 89 ارسال

خیلی دپرسم. نمی دونم چرا
    الان حسم اینجوریه...
    شاید بعدا خوب بشم.
    درود بر دوستان عزیز
    بنده معمولا هر وقت بیام بورسی این تاپیک رو هم یکی دو صفحه آخرش و میخونم چراغ خاموش
    و از جوی ک داخلشه لذت میبرم واقعا
    حالا ک غیر بورسیه منم نظر شخصیمو بگم
    بنظرم بعضی کارا تو بعضی سن ها لذت خاص خودش و داره ک هر چی از اون سن میگذره لذت تصاعدی میاد پایین
    من بشخصه ترجیح میدم تو دوره جوونی یه چهار چرخ( فارغ از مدل و قیمت ) داشته باشم تا تو سن های بالاتر بنز آخرین مدل
    بالاخره خودرو یکی از ملزومات زندگیه و نمیشه نادیده گرفتش
    بشخصه خودم بعضی وقتا ک دلم میگیره دوس دارم بزنم ب جاده خصوصا شب های تابستون و چند ساعتی بدون مقصد فقط برم.
    شاید خرج های اضافی رو دستمون بزاره از نظر اقتصادی اما حب بنظرم برا ما ایرانی ها گ تفریح چندانی نداریم معمولا
    همین هر از گاهی یه دور دور کوچیک زدن یا رفتن دنبال دوستان و یه چرخ کوتاه داخل شهر زدن خودش خوبه
    زیاد هم نباید دل ب اهداف بلند مدت سپرد چون اینطوری همش میگی ۱۰ تومن بشه ۲۰ فلان کار و میکنم و..... اما دریغ
    ۲۰ میشه ۳۰ و ۵۰ و.... هنوز تو اون تفریح یا کار خیری ک قرار بود با بخشی از اون تارگت اولت ینی ۲۰ تومن بکنی و نکردی و این چرخه ادامه داره ....
    ب شخصه اکثرا وقتی سیو سود میکنم یه درصد خیلی کوچکش و میریزم تو یه کارتی ک اسمش و گذاشتم صرفا برای خودت و دلت
    و هر طور دوست دارم در حد وسعم ازش استفاده میکنم.
    گاهی وقتا انقدر درگیر دو دو تا چهارتا بازار میشیم که یادمون میره آقا ، خانم همش قرار نیس سودها رو بریزی تو انباشته یه خرجی هم ک دوس داری بکن.
    ترجیح میدم مزه سودی ک میکنم رو حداقل اندکی شو بالفعل بچشم تا ترید کردن نشه صرفا افزایش یه سری عدد و رقم تو حساب آنلاین کارگزاری اونم تو این زندگی ناپایدار....
    اینطوری هم قدر در آمد و بازار و بیشتر میدونی هم سود هات بهت لذت بیشتری میده (البته بحث حفظ ارزش پول و تورم و... هم هست ک بهش اشاره نکردم)
    تو ایران ک معمولا کم پیش اومده کالایی ارزون بشه بنظرم خرید خودرو یا هر کالای مصرفی ک نیازه باید انجام بشه تو فرصتش
    البته اخیرا یکم قیمت ها خیلی دیگه افسار گسیخته رفته بودن بالا ک اندکی بادشون فعلا خوابیده
    اما با این قیمت های کارخونه ب هرکسی خودرو بدن خیلی خوبه و شانس داشته.
    شما هم ثبت نام کن بنظرم چیزی از دست نمیدی خصوصا حالا ک پول نمیخواد بعنوان پیش پرداخت
    فقط دقت کن ک اگه انشالله قرعه به اسمت در اومد و برنده شدی باید تحویل بگیری اگه انصراف بدی تا ۳ سال از ثبت نام تو کلیه طرح ها محروم میشید، تو انتخاب مدل دقت کن
    من پارس tu5 رو بین اینها ترجیح میدم، اما باز ماشین علاوه بر مساعل فنی باید باب سلیقه شخص هم باشه.
    ارادتمند همه دوستان

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Mnm1990 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,485 بار در 26,641 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    برای ثبت نام غیر حضوری سجام که من آمدم اقدام کنم گفت فعلا امکانش نیست و در آینده این قابلیت احراز هویت غیر حضوری فعال می‌شود... ( هم اپلیکیشن سیگنال و هم آپ) شما چطوری ثبت نام کردید؟
    درود بر محمد حسین عزیز
    همانگونه که گفتی فعلا اجرایی نشده یا اگر شده من ندیدم. قطعا از نظر من هم غیرحضوری حتی با فرض عدم تایید و از دست دادن هزینه بهتره. در حضوری هزینه رفتو امد و از دست دادن زمان و انتظار در تجمع مردم انهم با این اوضاع....
    بشخصه برای خودم و چند کدی که هست ثبت نکردیم منتظر راه اندازی غیرحضوری هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    می‌گویند شرط پیش‌پرداخت را از خودرو برداشته‌اند!
    درست است؟
    (یا دروغ ۱۳ است که با تاخیر دارند می‌گویند؟)
    بله همینطوره
    فعلا مبلغی دریافت نمیشود
    منتها علیرغم محدودیتهایی که برای ثبتنام ایجاد شد بدلیل تعداد بالای ثبت نام و ظرفیت پایین این طرح عملا شانس چندانی در قرعه کشی نمیتوان داشت! کاری کردند که خرید خودرو هم به این روز بیافتد!
    دیشب در مطلبی یکی از چند دلیل برگشت نسبی بازار رو همین مورد حذف پیش پرداخت دونستم که فعلا محقق شد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان من به یه مشکلی برخورد کردم و این ذهنم رو مشغول کرده من دیروز شستا خرید کردم کارگزاری من مفید هستش و اینکه الان نگاه میکنم پول خریدم به حسابم برگشته ولی تعداد سهامی که خریدم تو پرتفوی من دیده میشه و تو تاریخچه سفارشات بصورت انجام شده دیده میشه ولی تو گردش حساب دیده نمیشه این یعنی چی و اگه مشکلی پیش اومده من باید چیکار کنم ؟
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

پاسخ : صنعتي زر ماكارون ( غزر )

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    این چیزا دیگه عادی شده برامون بخدا
    ماکارونی گران شد... نان گران شد... خودرو گران شد... بنزین گران شد.... کوفت گران شد.... زهرمار گران شد... متاسفانه تنها چیزی که ارزون شد شرف مردمه، جون مردمه، آبروی مردمه
    الان دیگه فک کنم همتون خونده باشید که یه پدر خوانواده تو فلان جا بخاطر فقر و نداری بچه هاشو کشته.
    دیگه کاریش نمیشه کرد واقعا
    معلوم هم نیست ته این قصه ب کجا میخواد برسه
    ببخشید
    دوستان من معذرت میخوام یکم اعصابم خورد بود معذرت میخوام از همه دوستان
    ویرایش توسط gholamk : 2020/05/28 در ساعت 09:58

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,125 بار در 5,476 ارسال

دوستان من به یه مشکلی برخورد کردم و این ذهنم رو مشغول کرده من دیروز شستا خرید کردم کارگزاری من مفید هستش و اینکه الان نگاه میکنم پول خریدم به حسابم برگشته ولی تعداد سهامی که خریدم تو پرتفوی من دیده میشه و تو تاریخچه سفارشات بصورت انجام شده دیده میشه ولی تو گردش حساب دیده نمیشه این یعنی چی و اگه مشکلی پیش اومده من باید چیکار کنم ؟
    به نظر من بهترین راه تماس با کارگزاری هست
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

امروز متاسفانه کسی پاسخگو نیست زنگ زدم جواب ندادن و به این قضیه حس خوبی ندارم

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 308 بار در 86 ارسال

باسلام دوست عزیزشنبه ساعت8/30 صبح به بعدمجددا مواردراچک کنیدبه احتمال قوی مشکل برطرف شده واگربرطرف نشده بودباکارگزاری تماس بگیرید

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Mahdi49 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    درود بر محمد حسین عزیز.
    سلام وحید جان. خیلی از حضورتان متشکرم. (برخی هستند همین‌جوری الکی حس خوبی به آدم منتقل می‌کنند... اصلا بی‌علت... بدون هیچ چیز خاصی آدم دوستشان دارد... قطعا برای من یکی‌شان شما هستید... ???)
    خیلی دپرسم. نمی دونم چرا
    الان حسم اینجوریه...
    شاید بعدا خوب بشم.
    خواهر رویای عزیز،
    کروم شما نسخه چند است؟ (از اینجا می‌توان دید نسخه‌ی کروم را: https://i.vgy.me/seUJOj.png)
    یک احتمال ضعیفی وجود دارد که در مرورگر من به خاطر نصب extension اضافی‌ای این حالت به وجود آمده... ولی بعید می‌دانم... احتمالا شما مرورگرتان را به روز کنید برای شما هم بیاید... (نسخه من ۷۶ است.)
    با راست کلیک کردن روی متن هم همان پنجره می‌تواند بیاید اینجا را ببینید: https://i.vgy.me/9NEG8y.png
    ---------------------------
    خواهر عزیزم، این حالت شما احتمال زیاد به خاطر پدرتان است...
    یاد پدر خودم افتادم... ???????☹
    زمانی که قلب پدرم مشکل پیدا کرده بود قلب ماها هم مشکل پیدا کرده بود...
    هنوز که هنوز است تمام خانواده متاثر از این وضع هستیم (هرچند پدرم خیلی بهتر شده‌اند)...
    ان‌شاءالله که پدرتان هرچه زودتر کسالتشان هرچه که هست برطرف شود و دور هم بگویید و بخندید و حال کنید.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

20. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)