صفحه 364 از 635 نخست ... 264314354361362363364365366367374414464 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,631 به 3,640 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,135 بار در 5,478 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین حیاتی نمایش پست ها
    قیمت کارخونش الان حدود 71 در میاد تیبا 54
    ولی مشکل عمده ای که من با تیبا دارم داشبوردشه یه چیزی نمیتونی بزاری با هر گاز وترمز چیزاتو باید اینور اونور جمع کنی
    جمع کردن چیزات به 17 تومن می ارزه.
    بعلاوه اینکه فکر نمی کنم تیبا دیگه بعد از خریدش مثه 206 نیازی باشه که خرجش کنیم.
    من باید اولین ماشینی که میخرم یه کمی دل نسوز باشه.
    یعنی منظورم اینه که خیلی پول براش نداده باشم.
    تا حسابی که راننده شدم بعد یه کم بیشتر واسه ماشین هزینه کنم.
    البته الان فک می کنم همون 54 تومن رو هم نباید هزینه کنم.
    با توجه به میزان سرمایه ای که دارم .

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جمع کردن چیزات به 17 تومن می ارزه.
    بعلاوه اینکه فکر نمی کنم تیبا دیگه بعد از خریدش مثه 206 نیازی باشه که خرجش کنیم.
    من باید اولین ماشینی که میخرم یه کمی دل نسوز باشه.
    یعنی منظورم اینه که خیلی پول براش نداده باشم.
    تا حسابی که راننده شدم بعد یه کم بیشتر واسه ماشین هزینه کنم.
    البته الان فک می کنم همون 54 تومن رو هم نباید هزینه کنم.
    با توجه به میزان سرمایه ای که دارم .

خب اگر میخواید اون شرایط رو داشته باش برید سراغ 206 تیپ دو مدل پایین البته سالم وکم کارش
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

خب اگر میخواید اون شرایط رو داشته باش برید سراغ 206 تیپ دو مدل پایین البته سالم وکم کارش
    خب با اون شرایط یعنی دو مدل پایین ترش و چند می تونم بخرم؟؟؟؟
    با توجه به اینکه بازار آزاد و کارخونه ای همیشه اختلاف زیادی بین شون هست
    پس من فکر می کنم پولی که واسه دو سه مدل پایین ترش توی بازار آزاد باید پرداخت کنم با قیمت کارخونه ای یکی در بیاد.
    من قیمت های دستم نیست. همینجوری خودم حدس می زنم.
    چون یه زمانی خودروهای ایرانخودرو بازار آزاد و کارخونه ای صد در صد اختلاف قیمتی داشتند.
    206 توی بازار آزاد به 140 تومن هم رسید. تا اینجاش و من در جریان بودم. بیشتر شد یا نه دیگه خبر ندارم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

اولش درست نخوندم متن و
    الان دیدم نوشتید 206 تیپ دو مدل پایین
    خب این چند در میاد؟

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    اولش درست نخوندم متن و
    الان دیدم نوشتید 206 تیپ دو مدل پایین
    خب این چند در میاد؟
    مدل پایین تمیر بین سال های 84-86 قیمتی بین 40-60 میخورن
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

مدل پایین تمیر بین سال های 84-86 قیمتی بین 40-60 میخورن
    خب با این قیمتی که شما می گید آدم ترجیح میده (یعنی من ترجیح میدم)
    که یه تیبای صفر بخرم تا یه 206 با این شرایط
    همین که هیچ کسی از صندلی ماشینت استفاده نکرده باشه خودش یه پوئن مثبته
    البته میشه 206 با همون شرایطی که شما فرمودید و خرید و صندلی هاش و عوض کرد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

یک روزی هم بالاخره بورس ما هم شبیه بورس‌های واقعی دنیا می‌شود...
    مشارکت مردم به نزدیک ۹۰ درصد می‌رسد...
    تمام نمادها با هم آغاز به کار می‌کنند و با هم به کار خودشان پایان می‌دهند... این جور نمی‌شود که یک عده ساعت ۹ آغاز کنند و یک عده ساعت ۱۳...
    همه‌ی نمادها همیشه باز خواهد بود...
    اعمال سلیقه ناظر و اطرافیان ناظر و دوستان و آشنایان ناظر به حداقل می‌رسد و همه‌ی نظارت‌ها خودکار و بر اساس قانون اعمال می‌شود...
    قوانین من‌درآوردی شاپور دانا و پیشینیان و پسینیانش برداشته می‌شود...
    محدودیت (احمقانه) دامنه نوسان برداشته می‌شود... این طور نمی‌شود که یک دست از نمادها سه درصد محدود باشند و یک دسته پنج درصد و یک دسته ۲ درصد و یک دسته ۱۰ و یک دسته ۵ و یک دسته ۱۰۰ و دسته‌های دیگر طبق نظر ناظر...
    «سر خط زنی» و «هر کی زودتر کلیک کند برنده است» و «هر کسی با کارگزاری‌ها رفیق بود بهتر ببرد» و «هر کسی با سازمان توانست رابطه برقرار کند حق بقیه را بتواند بخورد» از بین می‌رود...
    کسانی که دزدی کردند و بردند و خوردند و به طریقه نامعلومی سفارش‌هایشان زودتر از دیگران قرار می‌گرفت محاکمه می‌شوند و اموالشان به بیت‌المال برمی‌گردد...
    .
    .
    .
    .
    یک روزی هم بالاخره بورس ما هم شبیه بورس‌های واقعی دنیا می‌شود...

(آرزوهای روزانه یک بورسی...)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

قتل دلخراش دختر نوجوان 13 ساله به دست پدرش

به گزارش ایلنا از رشت،معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان در ارتباط با قتل یک دختر 14ساله در یکی از روستاهای شهرستان تالش گفت : در تاریخ 28 اردیبهشت این دختر به همراه جوانی به قصد ازدواج از منزل متواری می‌شود و یک روز پس از آن پدر این دختر شکایتی تحت عنوان آدم ربایی در دادسرای شهرستان آستارا مطرح می کند.

احمد آقایی ادامه داد : پرونده جهت بررسی در دستور کار دادسرا قرار می گیرد و پس از دستگیری پسرجوان ؛ نامبرده به مدت 24 ساعت بازداشت می شود.

وی افزود: با اطلاع رسانی دادسرا ؛ پدر و مادر و بستگان دختر متواری به دادسرا مراجعه می کنند و دختر را مورد تفقد و تلطف قرار می دهند ؛ بازپرس با مشاهده اینکه پدر از روی مهربانی و گذشت از اشتباه دختر چشم پوشی کرده است ؛ وی را تحویل خانواده می دهد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت: پدر دختر با ملاطفت و مهربانی که به خرج می دهد اعتماد بازپرس را جلب می کند و به همین دلیل بازپرس از تحویل وی به خانواده اطمینان خاطر داشته است.

احمد آقایی در تشریح چگونگی قتل گفت: پس از اینکه فرزند تحویل خانواده می شود آنها شب را در منزل یکی از بستگان در آستارا ساکن می شوند و فردای آن روز به روستای خود مراجعت می کنند که در هنگام غروب و وقتی دختر در خواب بوده، پدر با دو ضربه داس به گردن دختر، وی را به قتل می رساند.

وی اضافه کرد: پدر این دختر بلافاصله پس از این اقدام از کار خود پشیمان می شود و از خانه بیرون می آید و تقاضای کمک می کند که بی فایده است و متاسفانه این دختر 14ساله به دلیل تعصب مذموم و مسموم پدر که در دین و عرف ما مورد پذیرش نیست، به قتل می رسد.

احمد آقایی علت بروز چنین خشونت‌هایی را فقر فرهنگی و رکود فکری عنوان کرد و گفت : والدین باید به نیازهای روحی ، عاطفی و روانی فرزندان خود به ویژه در دوران بلوغ توجه کنند ؛ چرا که عدم آگاهی والدین از شیوه‌های تربیتی پیامدی جز رکود فکری ندارد و متاسفانه این رکود ، گاهی منجر به تعصبات مذموم و در نتیجه آن بروز چنین خشونت هایی می شود.

احمد آقایی اضافه کرد : پدر دختر در حال حاضر در بازداشت است و پرونده این قتل درباره رابطه نامشروع و آدم ربایی نیز در دادسرا در حال رسیدگی است.

15. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

پاسخ : صنعتي زر ماكارون ( غزر )

نقل قول نوشته اصلی توسط eps نمایش پست ها
    ماکارونی گران شد

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات ماکارونی ایران از افزایش ۵۰ درصدی قیمت ماکارونی خبر داد و گفت که قیمت‌های جدید تقریبا از اوایل ماه رمضان اعمال شده است.

مهدی آثاریان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه قیمت ماکارونی بر مبنای بسته‌های ۷۰۰ گرمی تعیین می‌شود، قیمت هر بسته ماکارونی ۷۰۰ گرمی را ۷۸۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: این در حالی است که قیمت این محصول در سال گذشته ۵۲۰۰ تومان بود.

وی مهم‌ترین دلیل افزایش قیمت ماکارونی را افزایش قیمت گندم عنوان کرد و گفت که قیمت هر کیلو گندم از ۱۸۰۰ به ۲۸۰۰ تومان رسیده است.

آثاریان همچنین در پاسخ به این‌که چرا قیمت‌های جدید هنوز در سامانه ۱۲۴ اعلام نشده است؟ اظهار کرد: بعد از انجام هماهنگی‌های لازم با سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت‌ها در این سامانه هم به روز می‌شود.

این چیزا دیگه عادی شده برامون بخدا
    ماکارونی گران شد... نان گران شد... خودرو گران شد... بنزین گران شد.... کوفت گران شد.... زهرمار گران شد... متاسفانه تنها چیزی که ارزون شد شرف مردمه، جون مردمه، آبروی مردمه
    الان دیگه فک کنم همتون خونده باشید که یه پدر خوانواده تو فلان جا بخاطر فقر و نداری بچه هاشو کشته.
    دیگه کاریش نمیشه کرد واقعا
    معلوم هم نیست ته این قصه ب کجا میخواد برسه
    ببخشید
    ویرایش توسط gholamk : 2020/05/27 در ساعت 14:59

17. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

Dislike بزرگ نسبت به نوشته بالا.
    (البته با عرض احترام به جناب eps عزیز.)

متن بالا (قتل دختر 13 ساله) را نگاه هم حتی نکردم... آدم باید خودش گاهی چشمش را سانسور کند... مدت‌هاست که فیلم‌ها و اخبار و موارد غمگین و اعصاب‌خردکن و محرک منفی قوه واهمه و خیال را برای خودم حرام کرده‌ام... والا... چه کاری است آخر؟
    حالا که حرفش شد... دیده‌ام یک دست از آدم‌ها را که... می‌نشینند فیلم ترسناک می‌بینند... حالا طرف خیلی هم آدم ترسویی هم هست ها!... می‌نشیند فیلم ترسناک می‌بیند بدتر ترسوتر هم می‌شود...
    یا یک عده دیگر می‌نشینند فیلم‌های جنایت و کشت و کشتار و فیلم‌های چندش آور و خشن نگاه می‌کنند... من می‌گویم از سه حال خارج نیست... بیشترشان یا بی‌روح و بی‌احساس می‌شوند یا خشن و بد طینت می‌شوند یا افسرده و مضطرب و کلا بی‌اعصاب... (درصد کمی هستند که بتوانند کاری کنند که واردات حسی‌شان بر احساساتشان تاثیر نگذارد... که اینها هم خودشان کمتر می‌روند سراغ این جور مطالب و محتواها...)
    یا یک عده دیگر می‌روند دنبال خواندن صفحه حوادث روزنامه‌ها و مطالب این چنین... اینها هم تنها کاری که می‌کنند این است که «بدبینی» را در خودشان تقویت می‌کنند...

بابا... چشم و گوش آدم باید دست خودش باشد...
    برخی می‌گویند محیط مهم نیست و من می‌خواهم به خودم ثابت کنم که این من هستم که من هستم... و محیط بر من تاثیر ندارد... (مانند بیشتر کسانی که فیلم ترسناک می‌بینند که ترسشان بریزد!)... غافل از اینکه همین انتخاب محیط یکی از مهمترین کارهایی است که یک نفر باید انجام دهد... یکی از مهمترین توانایی‌های فرد انتخاب محیط است. آدم گاهی با دست خودش بدترین محیطش را انتخاب می‌کند و بعد می‌خواهد...
    نمی‌شود که... نمی‌شود بهترین بذر را داشته باشی و بهترین باغبانی و آبیاری را هم بلد باشی ولی بذرت را ببری در شوره‌زار بکاری و توقع داشته باشی با بهترین باغبانی تو خوب نتیجه بدهد... نمی‌شود ... بهترین بذر در شوره‌زار... نمی‌شود... نمی‌شود رفیقان ناباب برای بچه‌ات انتخاب کنی و با هم هر روز به بدترین جاها بروند و بدترین کارها را انجام دهند و عمرشان را به بطالبت بگذرانند و انتظار داشته باشی (چون جوهره‌اش خوب است) حتما نتیجه خوب بدهد... (خوب اصلا بخشی از جوهره‌ی خوب انتخاب دوست مناسب است!) نمی‌شود بروی دیسکو و انتظار داشته باشی آنجا بهترین عبادت را بکنی... و برعکس بروی مسجد و بخواهی قر بدهی... نمی‌شود دیگر... (البته چرا... اگر میخانه از آن میخانه‌ها باشد می‌شود... که فرمود... منم که گوشه ی میخانه خانقاهِ من است...) طرف به خاطر یک مقدار جذابیت می‌نشیند هر جور فیلمی را با خانواده‌اش می‌بیند... بعدا همین بچه بزرگ که می‌شود تعجب می‌کند که به که رفته... به خودت رفته! خبر نداری... یا می‌رود محله اعیان‌نشین شهر و انتظار دارد فرزندانش زندگی زاهدانه‌ای در پیش بگیرند... اصلا خود این حرف هم خنده‌دار است... خوب این بچه دوست نمی‌خواهد؟ هم‌کلاس نمی‌خواهد؟ رفت و آمد نباید داشته باشد؟ با که باید نشست و برخواست داشته باشد؟ با یک نفر که ده کیلومتر آن‌طرف‌تر است؟
    محیطت را خودت انتخاب کن.
    حالا من بیشتر در مورد بچه مثال زدم... ولی در حقیقت این والد و این بچه (هر دو) خود ماییم... خودت اگر خودت را دست نگیری همین‌جوری هر بادی تو را به یک سویی می‌برد... خودت باید آنچه می‌خواهی از خودت بسازی... و بخشی از این ساختن انتخاب کردن محیط است... ببین چه محیطی را برای خودت انتخاب می‌کنی... محیط به معنای واردات حسی (نه معنی موقعیت جغرافیایی که البته این هم می‌تواند بخشی از آن باشد). چشم هرزه و گوش هرزه و دل هرزه عاقبتش بی‌عاقبتی است... حتی اگر هیچ چیز بدی هم در هیچ‌جایی وجود نداشته باشد همین کثرت (هرزه‌گری) واردات به کثرت (هزار پارگی) قلب منجر می‌شود...
    تو باید شنیدنی‌ها و چشیدنی‌ها و دیدنی‌ها را انتخاب کنی... نه آنها تو را...

خلاصه اینکه... محیط مهم است... و خیلی مواقع آدم خودش محیط بد برای خودش انتخاب می‌کند... و نمی‌فهمد از کجا دارد می‌خورد...
    خیلی از این افسردگی‌ها... اعصاب‌خردی‌ها... اضطراب‌ها... به خاطر این است که آدم هر فیلم و خبری را گوش می‌کند و می‌بیند...
    وگرنه می‌بینی دو نفر با یک سطح معیشت در یک قوم و قبلیه و حتی در یک خانواده هستند که یکی خیلی خوشحال و سر حال است و از زندگی‌اش دارد لذت می‌برد و یکی بدبین و افسرده و مضطرب شده و زندگی را برای خودش تلخ (کوفت!) کرده...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)