صفحه 92 از 635 نخست ... 428289909192939495102142192592 ... آخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

خانم رویا... شما اگر بروید توی کار تخصصی «روانشناسی‌موفقیت‌بورسی» گمان کنم نان داشته باشد ها...
    یک موردی است که نو است. تازه است. کمتر به صورت تخصص و ژرف رویش کار شده
    و مهمتر اینکه احتمال می‌دهم بازار داشته باشد.

حاضر باشند پول بدهند بیایند رویش کار کند...

حتی اگر خدای‌نکرده مانند بسیاری از این VIP-Signalها دروغ (به قول جناب سروش) هم باشد باز پول دارد.
    دیگر چه برسد به اینکه یک کار واقعی و ثمربخش باشد... که مثلا طرف بیاید مشکلش را به شما بگوید و شما روشی به او بگویید که با عمل کردن آن پولش بیشتر بشود و هم با رضایت به شما پول بدهد و هم دعایتان کند. (مانند همین راهکاری که جناب MagidGold دنبالش هستند...) یا اصلا مشکلی و صورت‌مسئله‌ای هم وجود نداشته باشد ولی شما بروی برای یک جمع سنخرانی کنی و خود به خود آنها پس از سخنرانی شما بازدهی شان بیشتر شود...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب محمد حسین؟ براتون مقدور هست یه نگاهی به نمودار فسپا بندازین ببینید چه وضعیتی داره؟
    این سهم رو جناب سجاد معرفی کرده بودند من خریدم. الان هم خودشون نیستند ازشون بپرسم.
    خودم هم گیج شدم که داره چه اتفاقی میوفته توش. اصلا بالا نمیره.
    البته اگه الان وقتش و ندارید اصلا مهم نیستا. یا شاید کلا سهامی غیر از سهام خودتون رو بررسی نمی کنید.
    تا زمانی که 12700 ریال را با قدرت نشکسته واردش نشوید. اگر دارید، اگر نگاهتان کوتاه‌مدت است، اگر چیزی بهتر پیدا کردید، عوض کنید.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

وظیفه خودم می دونم که این چند جمله را حضور دوستان عرض کنم
    اگر به یاری خداوند در سود هستید مبلغی را برای کمک به نیازمندان در نظر بگیرید
    نیازمندان متاسفانه خیلی زیاد شده اند بیماری های خاص و خانواده های بی سرپرست و کودکان کار و جوانان بیکار و ....
    جسارت من را ببخشید.
    Honesty is the best policy

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط MAJIDGOLD نمایش پست ها
    جناب محمد حسین.
    من هم خاطره یک سال بستن پالایشی ها و بعد نصف شدن آنها روی افکاربورسی ام سایه افکنده وقدرت ریسک را از من گرفته به صورتی که امسال فقط با 30 درصد سرمایه وارد شدم هر چند از عید روند صعودی برایم محرز بود. دومرتبه هم ورود و خروج در این 9 ماه داشتم که کلا نتیجه 70 درصدی برایم داشت اگر این دو بار خروج نزده بودم 250 درصدی میشد و اکنون نیز نقد هستم و هنوز ریسک به ریوارد سهام مد نظرم توجیه نداردو دیگر ادامه روند صعودی برایم محرز نیست مگر سقفی قبلی شاخص رد شود.باید راه حلی برای تعدیل ترس و طمع و جایگاه خاطرات خوب و بد که با ضرر و سود مالی بوده و فراموش شدنی نیست پیدا کنیم.اگر نظری دارید لطفا دریغ نکنید.
    در مورد کمال گرایی و فقط دیدن خوبیها دیدن ویدیو های دکتر مجتبی شکوری در برنامه کتاب باز را حتما توصیه میکنم. 4 قسمت اول ویدیو های حال خوب که در کانال تلگرام ایشان پیدا میکنید واقعا به درک ریشه های حال بد مان و رفتن به حال خوب کمک میکند.
    سلام بر MagidGold عزیز. خوبید؟
    =============================
    خیلی متشکرم بابت معرفی. تلاش می‌کنم حتما اینها را یک نگاه بیاندازم. اینها دقیقا چیزهایی است که من دنبالش هستم (کمال‌گرایی و دیدن خوبی‌ها). سپاس.
    =============================
    من هم مانند شما... بنشینیم همفکری کنیم ببینیم چیزی از تو دلش در می‌آید... یا نه؟
    یک راهکار که به ذهنم می‌رسد این است که یواش یواش یک کوچولو جسورانه اقدام کنید. نیازی نیست با صد در صد سبدتان اقدام کنید و یک باره از گارد دفاعی خارج شوید. نه... با پنج یا ده یا پانزده درصد سبدتان بروید تو کار با یک درجه خطر بیشتر.
    مدیریت خطر را بیاورید تو بحث مدیریت سرمایه. به جای اینکه در بخش گزینش نماد بخواهید (خطر را) مدیریتش کنید. مثلا شمار نمادهای درون سبد را افزایش دهید. اگر تک‌نماد می‌شوید به جایش پنج نماد در سبد بگذارید. ولی پنج‌نماد با بازدهی بالا (که طبعا خطرشان هم یک مقدار بیشتر است. یک مقدار) یا مثلا (برای مدیریت سرمایه) آستانه زیان‌ها را بالا ببرید.
    به این بیاندیشید که یک سری خطرها ربطی به شما ندارد. شما حتی با همین نمادهای بسیار کم‌خطر هم ممکن است در معرض خطر باشید. (در رانندگی ۷۰ درصد تصادف نکردن دست آدم است... ولی دیگر زمانی که یکی به آدم بزند... می‌خواهی چه کار کنی؟) پس همین سبد کنونی شما هم در معرض خطر است! به این بیاندیشید. خطر سیل و زلزله و #شاپور_دانا یک خطر عمومی است! خطر سیستماتیک را هیچ کاری‌اش نمی‌شود کرد.
    (یک چیز دیگر هم بود که یادم رفت متاسفانه.) امیدوارم به کارتان بیاید. یا علی.
    «محمد حسین» هستم.

8. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خانم رویا... شما اگر بروید توی کار تخصصی «روانشناسی‌موفقیت‌بورسی» گمان کنم نان داشته باشد ها...

حتی اگر خدای‌نکرده مانند بسیاری از این VIP-Signalها دروغ (به قول جناب سروش) هم باشد باز پول دارد.
    دیگر چه برسد به اینکه یک کار واقعی و ثمربخش باشد... که مثلا طرف بیاید مشکلش را به شما بگوید و شما روشی به او بگویید که با عمل کردن آن پولش بیشتر بشود و هم با رضایت به شما پول بدهد و هم دعایتان کند. (مانند همین راهکاری که جناب MagidGold دنبالش هستند...) یا اصلا مشکلی و صورت‌مسئله‌ای هم وجود نداشته باشد ولی شما بروی برای یک جمع سنخرانی کنی و خود به خود آنها پس از سخنرانی شما بازدهی شان بیشتر شود...
    جناب محمد حسین می دونستید فکرها فرکانس دارند دیگه. دقیقا این موضوعی بود که توی سخنرانی سمینار دیروزم (توی اتاقم جلوی آینه اما در تصورم حدود 400-500 مخاطب داشتم) در موردش گفتم. سخنرانیم مربوط به زمانی میشد که من معروف هستم و در یک جایی از من که خیلی هوادار دارم دعوت شده که نیم ساعت برای مخاطبینی که برام جیغ و دست و هورا میزدن و نمی زاشتن صحبتم و شروع کنم حرف بزنم. و بالاخره ازشون خواستم با همه اراداتی که بهشون دارم و خیلی دوسشون دارم تشویق و تموم کنن و اجازه بدن کمی براشون صحبت کنم. و به همشون گفتم که چرا این سه موضوع رو خیلی روش کار کردم و رسالتم بوده. اعتماد به نفس و ازدواج و بورس
    دو تا اولی رسالتم هستن و سومی به دلیل اینکه به من کمک کرد که در مسیرم رسالتم راحت تر گام بردارم و میخوام به بقیه هم کمک کنم که اعتماد به نفس های قوی ای داشته باشند. ازدواج موفقی داشته باشند و بتونن نیمه گمشدشون رو پیدا کنن. (راههای صد در صدی) وقتی حرف از رسالت است باید راه صد در صدی به مردم یاد بدهی و بورس بخاطر اینکه از نظر مالی به من کمک کرد که به رسالتم سریع تر برسم. این سه هدف من هستن و در مسیرشان دارم گام برمیدارم.
    و البته این را هم اضافه کنم برای موفقیت فقط ازدواج موفق و اعتماد به نفس کافی نیست.
    پس یکی از زمینه های که من در آن قطعا کار می کنم کلا سمینارهای موفقیت هست که تمامی مهارت های لازم برای رسیدن به ثروت (شامل آرامش ، خوشبختی، پول و هر نعمتی که فکرش را بکنید) و موفق شدن در تمام زمینه های زندگی از جمله مادی معنوی سلامتی ثروت ، در تمام این زمینه ها میخوام فعال باشم و تدریس کنم.
    ولی به صورت تخصصی تر روی سه موردی که خدمتتون عرض کردم.
    اون چیزی که در ابتدا گفتم پیش نیاز است. ابتدا باید پیش نیاز را بگذارنیم . بعد به صورت تخصصی روی موردهایی که گفتم کار می کنم.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

تا زمانی که 12700 ریال را با قدرت نشکسته واردش نشوید. اگر دارید، اگر نگاهتان کوتاه‌مدت است، اگر چیزی بهتر پیدا کردید، عوض کنید.
    مدت زیادی هست دارم. ورودم در این نماد 16 ام برج 6 بوده و زمانی که خریدم و تکمیل کردم 21 برج 8 بوده. و الان 2.95 درصد سودم.
    خسته شدم ازش. نمی دونم نگهش دارم یا بفروشمش. هدفم هم کوتاه مدتی نبود. میان مدتی بود.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    وظیفه خودم می دونم که این چند جمله را حضور دوستان عرض کنم
    اگر به یاری خداوند در سود هستید مبلغی را برای کمک به نیازمندان در نظر بگیرید
    نیازمندان متاسفانه خیلی زیاد شده اند بیماری های خاص و خانواده های بی سرپرست و کودکان کار و جوانان بیکار و ....
    جسارت من را ببخشید.
    افرین جناب آراد. خیلی خوبه که به این موضوع اشاره کردید.
    یکی از قوانین موجود در جهان برای موفق شدن بخشش هست
    و بازخوردش عالیه.
    نمیخوام چیزی بگم که ارزش یه سری از کارها از بین نره. اما یه اشاره می کنم فقط که بقیه هم تشویق بشن
    و این موضوع در شرایطی که من پولی نداشتم و در راستاش گام برداشتم زندگی مالی من رو از این رو به اون رو کرد. (از این رو به اون رو در حد خودم منظورم هست)
    و الان هم مطمئنم توی مسیر ثروت هستم.
    وقتی بهش فکر می کنم اشک از چشمام سرازیر میشه که خدا چقد قوانینش قشنگه
    زمانی که این کار و کردم قانون بازی رو نمی دونستم. دلی انجام دادم.
    اما الان قانون و میدونم ولی باید یادمون باشه که بدون چشم داشت انجام بدیم.
    قانون قطعا کار خودش و می کنه و نتیجه رو توی زندگیمون می بینیم. چه با چشم داشت چه بی چشم داشت
    اما اگه کمک کنیم و رهاش کنیم خیلی خیلی بهتر نتیجه می گیریم.

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

فضای مجازی یه طوری شده که شما اگر بنویسی سیب دوست دارم ده نفر از هواداران کمپین درود بر گلابی ، نه به سیب بهتون حمله ور میشن:\

»ایلیا«
    ‏اون آدمای موفقی که صبح زود بیدار میشن فقط فکر میکنن آدمای موفقی هستن و گرنه کسی که نتونه خواب اول صبحش رو تامین کنه به چه موفقیتی تو زندگیش رسیده؟

× آرشیدوک بنیامین ×
    دبستان که بودیم صدامون میکردن سر صف بهمون جایزه میدادن و کلی حال میکردیم، بعد میفهمیدیم جایزه رو مامانمون خریده داده سر صف بهمون بدن و مدرسه نداده. ولی لذتش یجورایی حکم توپ طلا رو داشت

×میخائیل گورباتُف×
    خونه آدم باید سمتِ شرقِ محلِ کارش باشه که صبح پشت به آفتاب بره سر کار، و عصر پشت به آفتاب برگرده خونه!

»مــرحـوم شد‏«
    سه چیز در بورس هست که اگه رعایت کنین تریدر موفقی میشین!

حالا برید تحقیق کنید این سه تا چیز چیه!
    اینجوری هم نگام نکنید، من اگه خودم بلد بودم که الآن اینجا نبودم
    اگه فهمیدید به منم بگید??
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اما جناب محمدحسین؟؟؟ خیلی حرف زدم این و فراموش کردم بگم. عنوانی که گفتید خیلی جالب بود برام. من به این فکر میکردم که بورس رو حرفه ای یاد بگیرم و آموزش بدم. ولی چیزی که شما گفتید خیلی به حرفه ی من (منظورم هدفم ) نزدیک تر بود. مرسی بخاطر پیشنهاد و ایده ی فوق العاده ای که بهم دادید. می بینید خدا چجوری آدم و راهنمایی میکنه و بهت خط میده؟؟؟ اینجوری... من دیروز بهش فک کردم شما امروز بهم ایده دادین. خدایا شکرت...

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    اما جناب محمدحسین؟؟؟ خیلی حرف زدم این و فراموش کردم بگم. عنوانی که گفتید خیلی جالب بود برام. من به این فکر میکردم که بورس رو حرفه ای یاد بگیرم و آموزش بدم. ولی چیزی که شما گفتید خیلی به حرفه ی من (منظورم هدفم ) نزدیک تر بود. مرسی بخاطر پیشنهاد و ایده ی فوق العاده ای که بهم دادید. می بینید خدا چجوری آدم و راهنمایی میکنه و بهت خط میده؟؟؟ اینجوری... من دیروز بهش فک کردم شما امروز بهم ایده دادین. خدایا شکرت...
    درود بر دوستان
    اتفاقا ایده خیلی خوبیه
    جناب محمد حسین خاطرشان هست..چند کاربر خانم داشتیم که سیگنال هاشون واقعا طلایی بود..
    الان هم جای خالی خانم های تحلیل گر واقعا خالی هست
    و مطمئن هستم که رویا خانم با توجه به انگیزه و پشتکاری که دارند قطعا موفق می شوند.و جای خانم های قبلی را پر می کنند..

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)