صفحه 1 از 268 12341151101 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 1 تا 10 از مجموع 2673

موضوع: نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    13,616
    تشکر شده 54,365 بار در 12,911 ارسال

نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

سلام.
    در این جستار این دست نوشته‌ها قرار می‌گیرد:

1. نوشته‌های حالت گپ و گفت (Chat) بین دوستان بورسی.
    2. نوشته‌های جنجال‌برانگیز، سیاسی و احیانا مذهبی خارج از موضوع دیگر جستارها.
    3. نوشته‌های بی‌ربطی که به اشتباه در جستارهای دیگر درج شده‌اند و توسط مدیران به این جستار جا‌به‌جا می‌شوند.

در این جستار:

1. نوشته‌ها بیشتر و زودتر در معرض بازبینی و پاک شدن قرار می‌گیرند. (بنابراین نوشته‌های مهم خود را در این جستار قرار ندهید.)
    2. اگر در جستارهای دیگر نوشته‌هایی از این دست پیدا کردید لطفا آن را به بنده یا دیگر مدیران انجمن اطلاع دهید تا به این جستار منتقل شود.
    3. اگر مطلبی که در جستارهای دیگر می‌نویسید دو بخش است، یعنی بخشی‌اش مرتبط با موضوع آن جستار است و بخشی غیر مرتبط (مثلا سیاسی یا جنجال‌برانگیز یا گپ مانند) لطفا دو بخشش بفرمایید تا در هنگام انتقال به این جستار آن بخش مفید همان‌جا بماند.

یا علی.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(3) کریس گاردنر آواتار ها
    ارسال
    1,247
    تشکر شده 6,998 بار در 1,229 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

.
    آخرین ویرایش توسط کریس گاردنر ، ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ در ۰۰:۴۵.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    13,616

می‌خواستم نوشته‌های گذشته را از جستارهای دیگر به این جستار منتقل کنم... متاسفانه اگر منتقل می‌کردم نوشته‌ی نخست که مربوط به قوانین و مقررات جستار بود از بین می‌رفت.
    اشکال ندارد... از این به بعد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    13,616

دوستان من متاسفانه از نگر زمانی بسیار در تنگنا (مضیغه) هستم.{۱} برای همین نمی‌توانم کلیه‌ی نوشته‌ها را بخوانم. احتمالا اگر نوشته‌های مرتبط با این جستار {۲} را مشاهده کردید در همین جستار اطلاع رسانی بفرمایید لطفا.
    ==================
    پانویس:
    {۱} احتمالا مدیران دیگر انجمن هم کم و بیش باید همین‌گونه باشند
    {۲} یعنی نوشته‌های بی‌ربط به جستارهای دیگر که حالت سیاسی یا جنجالی یا گپ و گفت غیر مرتبط دارند.
    «محمد حسین» هستم.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    13,616

متاسفانه خیلی وقت‌ها کار ما این‌گونه می‌شود: چهار هندو در یکی مسجد شدند...
    یعنی نفر نخست یک نوشته‌ی جنجالی می‌گذارد و یک حالت چالش ایجاد می‌شود... بعدا یک نفر می‌آید پاسخش را می‌دهد... نفر نخست دوباره به پاسخ این شخص پاسخ می‌دهد... یک نفر می‌آید به پاسخ نفر نخست در پاسخ نفر دوم (!) پاسخ می‌دهد... نفر چهارم می‌آید می‌گوید آقایان ولش کنید ماجرای بیهوده را... نفر پنجم می‌آید می‌گوید ای نفر چهارم (!) اصلا همین که گفتی خودش بیهوده گویی بود (!)...

خلاصه اینکه نبض نوشته‌ها از دست بورسی‌های عزیز در می‌رود و جستار تبدیل می‌شود به اینکه یک سری مدام دارند پاسخ نفرات پیشین را می‌دهند و یک سری هم مدام دارند به اینها می‌گویند تمامش کنید لطفا...

حالا ما این جستار را زدیم دوستان (آن نفر نخست با پست جنجالی‌اش و نفر دوم که قرار است جواب او را بدهد) بیایند قشنگ اینجا (به‌دور از توهین و افترا و ...) با هم هر چقدر دوست دارند گپ بزنند.
    ببینیم درست می‌شود؟
    =============================
    پی‌نوشت: البته که درست نمی‌شود! چون کسی که چالش ایجاد می‌کند و دیگران که پی‌اش را می‌گیرند عملا دوست دارند این کار را در محیط‌های شلوغ انجام دهند. اگر بفهمند اینجا را کسانی که می‌خواهند نوشته‌های فقط بورسی بخوانند نمی‌خوانند (که جمعیتشان هم کم نیست) مطمئن باشید اینجا نوشته‌هایشان را نمی‌گذارند.
    پی‌نوشت دوم: البته کاربرد دیگر این جستار این است که مدیران آن نوشته‌ها را بیاورند بگذارند اینجا!
    پی‌نوشت سوم: البته کاربرد دیگر این جستار گپ (chat) است... چه اشکالی دارد؟ خیلی هم عالی! اصلا مسائل سیاسی... تا جایی که در چارچوب قوانین باشد چه اشکالی دارد؟ ای بسا ته‌اش یک نتیجه‌گیری بورسی‌ای چیزی هم در آمد و در جستارهای دیگر (بورسی) از آن استفاده توانستیم بکنیم. اگر سرم خلوت می‌شد احتمالا یکی از مشتری‌های همواره‌پای‌کار این جستار خودم بودم!
    «محمد حسین» هستم.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    13,616

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش ارسال ها
    .
    سلام.
    آن نشانگر را ندارم.
    ولی اگر درست خاطرم باشد نامش ادونس گت (Advance Get) بود.
    اکنون یک چیز خوب پیدا کردم.
    از تارنمای همیشه عالی فراچارت:
    https://farachart.com/6687
    انگار آن شماره‌ی پنجش است یعنی: Advanced Get Data
    یا علی.

راستی!
    شما نام کاربری‌تان را تغییر داده‌اید؟ قبلا چه بود؟
    «محمد حسین» هستم.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    ارسال
    3,369
    تشکر شده 33,239 بار در 3,461 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

برای داشتن دموکراسی باید ذهن ها نیز عوض شوند، باید ذهن ها نیز قوانین بازی را بپذیرند. ابتدا باید مدارا را آموخت و سپس به اعتراض پرداخت، نزد ما،اعتراض و مخالفت فورا"