صفحه 273 از 635 نخست ... 173223263270271272273274275276283323373 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,721 به 2,730 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

از تلگرام
    =====

یادداشتهای تحلیلی ذوالفقاری و سپیانی, [۰۷.۱۱.۱۷ ۱۲:۰۱]استاد!

خریدار برای خرید طوطی به پرنده فروشی رفت. قیمت طوطی را سؤال کرد. فروشنده گفت ۵ میلیون تومان! خریدار گفت چه خبره! چقدر گران! مگر این طوطی چه می‌کند! جواب شنید که او دیوان حافظ را از حفظ دارد! خریدار گفت خوب آن طوطی دیگر چقدر می‌ارزد؟ پاسخ شنید آن هم ده میلیون قیمت دارد، چون دیوان مولوی را حفظ کرده!
    خریدار که دیگر مأیوس شده بود از قیمت طوطی سوم سؤال کرد و پاسخ شنید ۲۰ میلیون تومان! سؤال کرد این یکی، دیگر چه هنری دارد؟
    پاسخ شنید این طوطی هیچ هنری ندارد! فقط دو طوطی دیگر به او می‌گویند استاد!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    د.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,791 بار در 9,352 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    البته فولاد به خاطر مافیا و بازار داخلی که در قدرت خودش دا ه شرایطش باید تحلیل بنیادی جداگانه بشه، اینکه اونایی که محصولات فولاد رو داخلی میخرن آیا صادر میکنن، چه میزان صادرات به چین بوده که مختل شده، دولت آیا مواجهه خواهد داشت با این مافیا در شرایط بحران یا خیر.

اینا سوالاتی هست که اونایی که تخصصی تو حوزه فولاد فعال هستن باید جواب بدن، اما در مورد پترویی ها که اختلال عملکردشون واضح و صد درصدی هست.

معمولا روانشناسی بازار میگه اگه کلیت بورس اصلاحی و یا ریزشی بشه دیگه خیلی فرقی بین سهام خوب و بد نمیزاره و کما بیش همه اصلاح میکنن حالا یکی کمتر یکی بیشتر.

حالا سهامداری فولاد شاید بهتر از سهامداری زاگرس و کرماشا ولی اگه حکم بر ریزش باسه اصولا حتی چرا سهامداری فولاد، چرا طلا نه؟

درود به نظرم درتحلیل هاتون یک بازنگری انجام بدید شما نزدیک به13روز قبل هم بازار را فرصت فروش میدونستید دراین که هر روندی روزی به پایان میرسه درآن شکی نیست
    اما این که از ترس روزگاری بازدهی های خیره کننده پیش رو را از دست بدیم منطقی نیست

مارکت ایران بسیار متفاوت ازداده های جهانی است و نیازی به محاسبات پیچیده کلان نیست!
    به نظر چند روز اینده آخرین فرصت های خروج از بازار سهام باشه.
    پیشنهادم به دوستان تبدیل سهام و احیانا نقدینگی موجود در بانک به طلا هستش. باز به دلایلی من شخصا سرمایه گذاری در صندوق های پشتوانه طلای بورسی (عیار و طلا) رو پربازده تر و امن تر از خرید طلای فیزیکی میدونم.
    موفق باشید.
    پست شما حدودا2هفته قبل
    میانگین رشد شرکت های کوچک27درصد . میانگین رشد شرکت های بزرگ13درصد . شاخص کل از سطح 427000تا به امروز به سطح 478000 رسیده
    طبیعتا طی این مدت بازدهی سهام به مراتب بالاتر بوده
    قیمت ها را یادداشت کنیم برای یک ماه اتی . طبیعتا هر اصلاحی در بازار سرمایه فرصت خریدی است و سقف های متعددی زده خواهد شد تا تابستان 99

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    [SIZE=4][B]
    درود به نظرم درتحلیل هاتون یک بازنگری انجام بدید شما نزدیک به13روز قبل هم بازار را فرصت فروش میدونستید دراین که هر روندی روزی به پایان میرسه درآن شکی نیست
    اما این که از ترس روزگاری بازدهی های خیره کننده پیش رو را از دست بدیم منطقی نیست

مارکت ایران بسیار متفاوت ازداده های جهانی است و نیازی به محاسبات پیچیده کلان نیست!

پست شما حدودا2هفته قبل
    میانگین رشد شرکت های کوچک27درصد . میانگین رشد شرکت های بزرگ13درصد . شاخص کل از سطح 427000تا به امروز به سطح 478000 رسیده
    طبیعتا طی این مدت بازدهی سهام به مراتب بالاتر بوده
    قیمت ها را یادداشت کنیم برای یک ماه اتی . طبیعتا هر اصلاحی در بازار سرمایه فرصت خریدی است و سقف های متعددی زده خواهد شد تا تابستان 99
    بله طبیعتا فرصت فروش باید در مثبت ها و نزدیک به سقف اعلام بشه و فرصت خرید نزدیک به کف.

بله افتخارم اینه که ۱۰ روز پیش اعلام فروش سهام و خرید طلا کردم. الان بیان فرصت فروش سهام روز شنبه که بازار صف فروشه و اخبار و اطلاعات مربوط به کرونا رو دیگه بقال ها هم میدونن و تاثیراتش رو گزاشته چه اهمیتی داره؟

یا بیان فرصت خرید طلا وقتی حتی دیگه نمیتونید براحتی سهامتون رو نقد کنید که بتونید با پولش طلا بخرید؟

اون چیزی که مد نظر شماست جادوگری هست نه تحلیل، که من چهار شنبه میگفتم سهام رو بفروشید و طلا بخرید. متاسفانه یا خوشبختانه من جادوگر نیستم دوست عزیز، شاید شما باشید.
    ویرایش توسط علیرضا حسنی : 2020/02/20 در ساعت 16:06

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,791 بار در 9,352 ارسال

بله طبیعتا فرصت فروش باید در مثبت ها و نزدیک به سقف اعلام بشه و فرصت خرید نزدیک به کف.

بله افتخارم اینه که ۱۰ روز پیش اعلام فروش سهام و خرید طلا کردم. الان بیان فرصت فروش سهام روز شنبه که بازار صف فروشه و اخبار و اطلاعات مربوط به کرونا رو دیگه بقال ها هم میدونن و تاثیراتش رو گزاشته چه اهمیتی داره؟

یا بیان فرصت خرید طلا وقتی حتی دیگه نمیتونید براحتی سهامتون رو نقد کنید که بتونید با پولش طلا بخرید؟

اون چیزی که مد نظر شماست جادوگری هست نه تحلیل، که من چهار شنبه میگفتم سهام رو بفروشید و طلا بخرید. متاسفانه یا خوشبختانه من جادوگر نیستم دوست عزیز، شاید شما باشید.
    هیجان در پستتون کاملا مشخص است واز اصول اولیه مارکت نگاه بدون دربرگیرنده شرایط شخصی است! که شما را فاقد اون میبینم
    بنده با شنبه کاری ندارم چون دیدگاه های هیجانی شبیه شما دربازار به وفور دیده میشه ولی نرخ شاخص کل و گرم18را داشته باشید 1-2ماه بعد مرور میزنیم!!!
    طبیعتا با اختلاف تفاوت را خواهیم دید
    البته اگر اون موقع هم باز بهانه جدید نیاورید!
    بگذریم..............

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,135 بار در 5,478 ارسال

سلام دوستان.
    دوستانی که با تجربه هستند یه درخواست مشاوره ازتون دارم.
    لطفا باتوجه به تجربیاتی که دارید من و راهنمایی بفرمایید.
    خواهرم میدونه من بورس کار میکنم و تا حالا چندین مرتبه بصورت غیرمستقیم ازم خواسته که رو پولشون کار کنم.
    همکاراش هی بهش میگن تو بورس سرمایه گذاری کن و اونم میآد بهم میگه همکارام اینو گفتن و منم گفتم خواهرم بورس کار میکنه.
    منم با توجه به مشورتی که با جناب آباد کردم ایشون میگن پول هیچ کس رو قبول نکنم.
    امروز دوباره خواهرم گفت میخوام واسه آرش (پسر 14 ماه اش ) سرمایه گذاری کنم. تا حالا هیچ کاری برا آیندش نکردم. میخواستم بیمه عمرش کنم( نمیدونم چی دقیق. پاسارگاد بود نمیدونم چی بود) بعد گفت همکارام گفتن بیمه خوب نیست سهم واسش تو بورس بخر و منم گفتم اتفاقا خواهرم تو بورسه
    منم گفتم آبجی من واقعا نمیتونم چنین مسئولیتی قبول کنم.
    اما بهت یاد میدم که بری کد بورسی بگیری و واسش سهم بخری و کاری بهش نداشته باشی و قطعا رشد میکنه
    این و که گفتم گفت من که بلد نیستم. ولش کن. یه کار دیگه میکنم.
    حالا من نمیدونم واقعا چیکار کنم. دلم میخواد کمکش کنم از طرفی از نظر افراد با تجربه کار اشتباهی هست این کارم.
    دلم خیلی میسوزه. بنظرتون چیکار کنم؟؟؟
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دوستانی که با تجربه هستند یه درخواست مشاوره ازتون دارم.
    لطفا باتوجه به تجربیاتی که دارید من و راهنمایی بفرمایید.
    خواهرم میدونه من بورس کار میکنم و تا حالا چندین مرتبه بصورت غیرمستقیم ازم خواسته که رو پولشون کار کنم.
    همکاراش هی بهش میگن تو بورس سرمایه گذاری کن و اونم میآد بهم میگه همکارام اینو گفتن و منم گفتم خواهرم بورس کار میکنه.
    منم با توجه به مشورتی که با جناب آباد کردم ایشون میگن پول هیچ کس رو قبول نکنم.
    امروز دوباره خواهرم گفت میخوام واسه آرش (پسر 14 ماه اش ) سرمایه گذاری کنم. تا حالا هیچ کاری برا آیندش نکردم. میخواستم بیمه عمرش کنم( نمیدونم چی دقیق. پاسارگاد بود نمیدونم چی بود) بعد گفت همکارام گفتن بیمه خوب نیست سهم واسش تو بورس بخر و منم گفتم اتفاقا خواهرم تو بورسه
    منم گفتم آبجی من واقعا نمیتونم چنین مسئولیتی قبول کنم.
    اما بهت یاد میدم که بری کد بورسی بگیری و واسش سهم بخری و کاری بهش نداشته باشی و قطعا رشد میکنه
    این و که گفتم گفت من که بلد نیستم. ولش کن. یه کار دیگه میکنم.
    حالا من نمیدونم واقعا چیکار کنم. دلم میخواد کمکش کنم از طرفی از نظر افراد با تجربه کار اشتباهی هست این کارم.
    دلم خیلی میسوزه. بنظرتون چیکار کنم؟؟؟
    سلام و شب به خیر بهترین کار خرید سهام به دید ۱۰ /۱۵ ساله دیگه هستش زمانی که بخواد بره دانشگاه یا بعدش سربازی و تشکیل زندگی ،نظر منم سهمیه که آیندش رو تضمین میکنه ،سهام فراکاب بهترین گزینه هستن(انرژی-بورس-فرابورس-کالا)
    من تمام عرضه های اولیه که برای عسل خریدم بعد از چن ماه میفروشم و برای آینده اش شده ۱۰۰۰ سهم انرژی میخرم
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام و شب به خیر بهترین کار خرید سهام به دید ۱۰ /۱۵ ساله دیگه هستش زمانی که بخواد بره دانشگاه یا بعدش سربازی و تشکیل زندگی ،نظر منم سهمیه که آیندش رو تضمین میکنه ،سهام فراکاب بهترین گزینه هستن(انرژی-بورس-فرابورس-کالا)
    من تمام عرضه های اولیه که برای عسل خریدم بعد از چن ماه میفروشم و برای آینده اش شده ۱۰۰۰ سهم انرژی میخرم
    آره پیشنهاد خیلی خوبیه + یکمم فملی یا ومعادن مثلا
    خود خواهرتونم می تونه صندوق بخره، صندوق ها هم فکر کنم کمترینش 200-300 درصد دادن
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

خب مسئله اینه که وقتی میگم خودت برو کد بورسی بگیر میگه پس بیخیال
    انتظار داره من با کد خودم واسه اونم سهم بگیرم و کاری بهش نداشته باشم.
    من میگم با سبد خودم مسئولیت قبول نمی کنم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    آره پیشنهاد خیلی خوبیه + یکمم فملی یا ومعادن مثلا
    خود خواهرتونم می تونه صندوق بخره، صندوق ها هم فکر کنم کمترینش 200-300 درصد دادن
    صندوق چیه جناب سروش ؟؟؟

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

چه مشاوره‌خواهی و مشاوره‌دهی خوبی.
    ================
    می‌خواستم بگویم پتروشیمی‌ها (تا زمانی که در ایران تورم وجود دارد)... که دیدم این پیشنهاد صندوق بهتر است... انصافا...
    ================
    کوتاه‌مدتی دوستان چه پیشنهاد می‌دهند؟ یک چیزی که بتوان خرید (صف نباشد).
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)