صفحه 119 از 635 نخست ... 1969109116117118119120121122129169219619 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,181 به 1,190 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سرخ سرخ

ان شاء ا... شنبه یکشنبه برگشت بزنه از فلاکت دربیاییم?
    به نظرم نمیاد سرخی اش به این اندازه باشه که شما گفتید. یعنی همه بازار یکدست سرخ باشند. انشالله که من درست گفته باشم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    و یک مطلب دیگر، آسترولوژی (ستاره شناسی و بررسی رفتار ستارگان و اجرام آسمانی بر احوال درونی ما انسان ها و زندگیمون)

آقا محمد حسین می گویند، وقتی یک ماه فسقلی باعث جزر و مد وسیع در سراسر اقیانوس ها می شود، قطعا رو انسان ها (به لحاظ علمی، روی سطح هورمون ها) تاثیر میگذارد

هفته پیش حال درونیم داغان بود، دست به طلا میزدم خاک میشد آرامش نداشتم

دو روز پیش آقا محمد حسین اعصاب نداشتن (با اینکه من احساس نکردم) دیروز گفتن که حالشان بهتر شده

گاهی اوقات، گاهی لحظه ها، تغییرات سطح هورمان های درونیمان حتی ما را به هم می ریزد، گاهی از خودمان بدمان می آید گاهی از دیگران، خوبیش این است که ماندگار نیست و می گذرد، مثلا امروز نزدیک بود 10 درصد سود کنم، هر چند نذاشتن ������

و....
    اصلا همین تغییر حال و هوای درونی آدم ها باعث میشود یک روز بکشند زیر ریس جمهور ژاپن یکروز بروند ژاپن

کاملا طبیعی و قسمتی از ذات انسان هاس، حال خوب حال بد

عاشق بر همه عالم بودن که همه عالم از اوست

یا تفکیک کردن سفید پوستا از سیاه پوستا و تکفیری شدن، و...
    داداش دمت گرم.
    احتمالا شما قرار است در آینده سخنران بشوید.
    خوب بلدید سخن را مدیریت کنید. (این کار هر کسی نیست.)
    ============
    خانم رویا...
    حرف‌های جناب سروش کاملا درست است...
    از سوی دیگر من و دیگر دوستان هم چیزی نگفتیم...
    هر کسی عقیده‌اش را می‌گوید... اگر احساس می‌کنید اشتباه است با دلیل و منطق بفرمایید کجایش اشتباه است...
    البته برای امروز گمان کنم همه خیلی انرژی گذاشتیم... بهتر است این بحث فعلا مسکوت بماند.
    به همان بورس خودمان بپردازیم بهتر است...
    فقط اینکه:
    الهی خدا به همه بهترین‌ها را بدهد...
    همان که قشنگ به دلشان بنشیند و یک عمر حال کنند در کنار او... احساس آرامش و شادی...
    الهی آمین.
    ==============
    ولی در کل زن‌ها موجودات بدی‌اند.
    قبول دارید؟

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فردا که قطعا سرخ است...
    نشانگر جناب سروش رسیده به تراز ۱۴ واحد. (از صد)
    یعنی واویلا...

ولی گمان کنم جمع شود.

اصلا نفهمیدیم جریان چه بود؟

گمان کنم مانند هفت هفت هفتاد و هفت یک سری کارگزاری و کله‌گنده زیرآبی رفتند...
    ولی گمان نکنم مانند آن روز افت شدیدی آغاز شود.
    شاید حتی همین فردا یا شنبه یکشنبه قضیه جمع شود.

=========================

من را بگو... دقیقا زمانی که می‌دانستم وضع این‌جوری است رفتم سهام خریدم... چرا؟... نمی‌دانم... از پیش تصمیم داشتم خرید بکنم... زمانی که دیدم سامان را دارند منفی کامل می‌دهند و خگستر را دارند منفی می‌دهند از روی تصمیم قبلی دست به خرید زدم... اصلا حواسم نبود... (احتمالا به خاطر این بود که دیدم دارند زیر منفی کامل روز بعد می‌فروشند و از آن ور تعطیلات پنج‌شنبه و جمعه را داریم... شاید دوباره همین فردا فروختم... اگر جمعشان نکردند... نمی‌دانم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    خوب چند نکته در گفته های شماست :
    ۱- به نظرم متن من را به اندازه کافی عمیق نخوانده اید.
    ۲- حتی افراد حرفه ای هم ممکنه از سیگنال های همدیگر استفاده کنند و این هیچ منافاتی با اخلاق حرفه ای ندارد چون هیچ فردی به تنهایی نمی تواند صدها سهم را تجزیه و تحلیل کند.همانگونه که در این سایت هم می بینیم خبره های سایت از هم سیگنال گرفته و می گیرند و ایرادی هم ندارد .
    ۳- عاقل بودن امری نسبی است ممکنه فردی در حوزه ای آگاه و در حوزه ای کمتر آگاه باشد . (اما بزرگترین اشتباهی که ممکنه هر فردی دچارش بشه اینه که فکر کند "درست" همانی است که دقیقا من فکر می کنم.
    ۴- اما پاچه خواری: واقعیت این است وقتی نگاه ما به مسایل سطحی باشد همینگونه می اندیشیم . در دنیای واقعی برای کسب منفعت فردی و سواستفاده ممکن است افرادی از افرادی که نقطه قوتی ندارند تعریف و تمجید کنند . اما آیا افرادی که نشان داده اند صداقت دارند . تخصص دارند و تجربیات خودشان را با دیگران به اشتراک می گذارند تعریف و تمجید از این افراد پاچه خواری خواهد بود؟!!! به باور من نه تنها پاچه خواری نیست . بلکه باید همه در دنیای واقعی نیز علاوه بر دنیای مجازی همیشه از کسانی که ویزگیهای خوب و مطلوبی دارند تعریف کنیم تا در اجتماعمان نهادینه شود .(شما خوب و بد و خشک و تر را با هم دیده اید)
    ۵- خوب گفتید اگر طرف کاربلد و حرفه ای باشد میره در خلون خودش کار می کند و نیازی نیست . خوب پس شما الان دقیقا اینجا چکار می کنید ؟ یا اومدید از اطلاعات دیگران استفاده کنید یا اومدید اطلاعات سهام خودتان را بدهید و یا شاید هم اومدید فقط نظر بدهید که بگویید من هم هستم . البته ممکنه هدف دیگری باشد و من ندانم و اشتباه بکنم.
    جمله آخر اینکه :
    ما می توانیم نظراتمان را در کمال احترام در اینجا بیان کنیم و از فضای موجود لذت ببریم نیازی نیست دیگران را به بی عقلی و پاچه خواری متهم کنیم . در دنیای مجازی بیان این سخنان فقط نشانه خامی است!
    چه بحث جالبی بوده...
    اکنون نگاهش کردم...

یک دست چیزها هستند که من قبول دارم ولی رعایت نمی‌کنم.
    یکی‌اش همین.
    من کار گروهی و استفاده از دیدگاه‌های دیگران و خواندن کتاب و ... را قبول دارم... ولی خیلی کم این کار را می‌کنم.
    شاید احساس می‌کنم زمانی که باید بگذارم برای این چیزها از اینکه خودم بروم دنبالش بدتر از آب در می‌آید.

خیلی وقت‌ها احساس می‌کنم فلان کار را تا بیایی به فلان نفر بگویی که برایت انجام دهد، اگر خودت بروی دنبالش زودتر به نتیجه می‌رسی!
    جناب سروش هم گفتند این‌گونه بودند... من هم یادم آمد این‌گونه بودم که: دنبال پالایه بودم... (فیلتر Tsetmc)... دیدم بخواهم منظورم را به شخص برسانم زمان بیشتری می‌برد از اینکه بنشینم کد نویسی را (جاواسکریپت را) یاد بگیرم... خودم رفتم یاد گرفتم... و اکنون واقعا زمان هم کمتر می‌برد!
    در کار گروهی احساس می‌کنم همین است...
    در مورد کتاب خواندن احساس می‌کنم خیلی وقت‌ها خودم بروم یک چیزی را بپویم و در اطراف آن پژوهش انجام دهم زمان کمتری می‌برد!!!
    خوب؟
    چه کاری است آخر؟
    (البته باز هم می‌گویم... خیلی وقت‌ها... استثناء هم زیاد دارد... مثلا همین کتاب درمییر... با اینکه خیلی مطالبش تکراری است ولی باز حاضرم زمان بگذارم و بخوانمش... برای اینکه دیدگاه نو هم زیاد دارد برای من.)
    در مورد دیدن پینشهادهای خرید و فروش دیگران (سیگنال خرید و فروش) هم به نگرم... من چقدر باید زمان بگذارم ببینم فلان شخص چند درصد کارهایش درست است و چند درصد اشتباه؟ بعد چند مدت باید بنشینم ببینم منش کاری‌اش چگونه است و کجا پیشنهاد را ارایه می‌دهد (در صف خرید مثلا پیشنهاد خرید ندهد و در صف فروش پیشنهاد فروش!) اصلا پیشنهادهایش به درد من می‌خورد و نمی‌خورد و چگونه می‌خورد و ... این زمان را اگر خودم بگذارم و یکی از سامانه‌هایم را کامل کنم بهتر نیست؟
    این است که هیچ‌گاه (تقریبا هیچ‌گاه) نرفته‌ام پیشنهادهای دیگران را نگاه کنم...
    «محمد حسین» هستم.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

هر دفعه ظهر خوابیده‌ام سردرد شدید گرفته‌ام.
    امروز نیز.
    کسی راه‌کاری ندارد؟

من:
    «محمد حسین» هستم.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    داداش دمت گرم.
    احتمالا شما قرار است در آینده سخنران بشوید.
    خوب بلدید سخن را مدیریت کنید. (این کار هر کسی نیست.)
    ============
    خانم رویا...
    حرف‌های جناب سروش کاملا درست است...
    از سوی دیگر من و دیگر دوستان هم چیزی نگفتیم...
    هر کسی عقیده‌اش را می‌گوید... اگر احساس می‌کنید اشتباه است با دلیل و منطق بفرمایید کجایش اشتباه است...
    البته برای امروز گمان کنم همه خیلی انرژی گذاشتیم... بهتر است این بحث فعلا مسکوت بماند.
    به همان بورس خودمان بپردازیم بهتر است...
    فقط اینکه:
    الهی خدا به همه بهترین‌ها را بدهد...
    همان که قشنگ به دلشان بنشیند و یک عمر حال کنند در کنار او... احساس آرامش و شادی...
    الهی آمین.
    ==============
    ولی در کل زن‌ها موجودات بدی‌اند.
    قبول دارید؟

ممنون آقا محمد حسین

زن ها فرشته هستن، سوره نساء داریم، اما رجل چی؟

یک مطلب دیگیری هم بود اینکه انسان ها چقدر اختیار دارند از خودشان چقدر قدرت دارند؟ وقتی نتیجه دست خداس

مثال هم آن سربازی را گفتم که 3-4 ساعت قصه مشکلاتش را برایم می گفت و من براش مرخصی می نوشتم

نوشتن روی کاغذ کار ساده ای بود (هیچ زحمتی نداشت) اما نتیجه که مرخصی بود، برای یک سرباز بسیار نعمت بزرگی شمرده میشده

دیروز داشتم به حسباً ا... فکر می کردم

قبلش هم ی کتاب برداشتم بخونم، تو کتاب نوشته شده بود

موفقیت 1 درصدش نبوغ هست و 99 درصدش تلاش

و زیرش نوشته بود، نوزادها موفق ترین انسان های روی زمین هستن (اگر شغل داشتن غوغا می کردن)

اگر گرسنه باشن یا مشکلی داشته باشن با تمام قدرت تلاش می کنند و گریه می کنند تا مشکلشان رفع نشده توقف نمی کنند، حتی اگر از گریه نفسشون قطع بشه
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

انسان (خود ما) چقدر اختیار داریم؟ می تونیم چیزی را در گذشته تغییر دهیم؟ آیا از ده دقیقه بعد خبر داریم؟ (اگر داشتیم که کل صف خرید ها رو لحظه آخر می فروختیم صف خریدها رو می خریدیم)
    اختیارمون فقط به لحظه حال مربوط میشه

اونم باز اختیار چندانی نداریم ، بیشتر درحد نظر داشتن موافق یا مخالف بودن هست (مثلا بنزین گران می شود ، ما می توانیم موافق باشیم یا مخالف ، قدرتی نداریم ، فقط نظر هسیم)

اگر قدرت داشتیم سهم خودمونو مثبت می کردیم

صرفا نظر داریم مثلا نظرمان نسبت به فباهنر مثبت است یا منفی ، ولی اینکه بالا رود یا پایین دست ما نیست
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    لطف کن چشماتو باز کن برو تاپیک قشیر نگاه کن اولین سیگنالم رو ۱۳۰۰بوداگه کسی باحرف من میخواست بخره رو ۱۳۰۰ میخرید و هنوزم تو سوده بس چرت و پرت تحویل نده به ملت
    توکه این همه ادعا داری دوتا سهم معرفی کن ملت سود کنن
    بعدشم من دیدم قشیر زور نداره بالا بره رو ۲۵۰۰ با قچار ۳۲۰۰عوض کردم اما از اونجایی که گفتم دیگه سیگنال نمیدم نگفتم چون بکسی خوبی نیومده باید تک خور بودتو این بازار گربه صفت
    قچارم فعلا ۵۰درصد رفته بالا برچشم بد لعنت
    خواهشا کسی دیگه با حرف من سهم نخره
    به هیچ سهمی تعصب ندارم و نخواهم داشت شل کرد میفروشم
    شما با اصرار به خانم رویا میگفتی قشیر بخر! پای من! اگه بگید بخر پای خودت مشکلی با این حرف ندارم.. ولی اینکه حرفا ضمانت میکنی، اشتباه بزرگیه که بقیه رو به اشتباه میندازی..اونم روی سهمی که مشخص بود سفته بازی بوده..
    و احسنت به خانم رویا که اون روز نخرید.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (34)

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    هر دفعه ظهر خوابیده‌ام سردرد شدید گرفته‌ام.
    امروز نیز.
    کسی راه‌کاری ندارد؟

من:
    ظهرها نخوابید
    من تو عمرم ظهر نخوابیدم!

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (34)

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    نه هیچ خبره و عاقلی از دیگری سیگنال خرید و فروش نمیگیره، امکان نداره. عرض کردم همفکری داستان دیگری داره که معمولا معطوف به استراتژی هاست. سیگنال دادن و سیگنال گرفتن دیگه ماهیت و تعریفش مشخصه.

در مورد اینکه من اینجا چیکار میکنم، دو دلیل داره. یکی اینکه به هر حال عزیزانی هستن به تعداد کمتر از انگشتان دست دوستانی مثل سروش عزیز، محمد حسین عزیز و شاید چند تا دیگه از دوستان در سایت های دیگه که عادت کردیم به مطالعه دیدگاه های کلان و نظراتشون و این عزیزان هر جا برن ما رو هم به ناچار دنبال خودشون میکشن، خیلی دست خودشون هم نیست ما منبع خوب ببینیم بخواد نخواد آویزونش میشیم. ضمن اینکه این عزیزان هم نه اهل سیگنال دادن هستن نه ما اهل سیگنال گرفتن . دلیل بعدیش میتونه بیکاری و علافیه باشه واقعا، دروغ چرا. وگرنه صرفا ادم میتونه خواننده باشه نه متکلم. ورود به مباحث عمدتا ناشی از بیکاری و پر کردن زمان هست. وگرنه سرنوشت اشخاص دیگه واقعا خیلی برای بنده مهم نیست که بخوام دغدغه ارشادشون رو داشته باشم.

اما در مورد احترام والا من فکر میکنم نظرات که در کمال احترام داره بیان میشه حالا فحوای کلام اگه خوشایند عده ای نیست من عذر خواهی ای بابتش نمیتونم از کسی داشته باشم. دیگه من نمیدونم مودباته تر و محترمانه از این چطور میشه قلم زد.
    اما اگه ذات دیدگاه تیغ تند انتقاد در بطن خودش داشته باشه متاسفانه یا خوشبختانه نمیشه کاریش کرد این بخشی از شخصیت بنده هست که ترجیح میدم انچه در ذهن هست عریان و بی پرده در معرض دید مخاطب قرار بگیره.
    به نظر من بسته به نوع سرمایه گزاری افراد داره..
    یه نفر بورس شغل دهمش هم نیست..فقط قصد داره مقداری از داراییش و در سهام سرمایه گزاری کنه..این شخص امکان رصد روزانه بازار و فراگرفتن تحلیل های بنیادی و تکنیکال رو نداره لذا بهتره از شخصی پیروی کنه. یا به صندوقی اعتماد کنه.
    اما کسی که حرفه اش بورسه..با شما موافقم..باید هدف نهاییش این باشه که مستقل کار کنه.
    اگر از روی دست کسی هم ترید میکنه، دلیل هاش و بپرسه و یادداشت و تمرین کنه برای هدف نهایی خودش.
    وگرنه که بعد ده سال بورس کار کردن، اگه یک نفر سوال کنه در یک مهمانی یا جایی چه سهمی بخرم؟!چی باید جواب بده؟ بگه صببر کن فردا از فلانی بپرسم؟
    در ضمن اقای حسنی عزیز بنده نوشته های شما رو دوست دارم..ادامه بدید.
    =
    پ.ن:
    من نه سال پیش که وارد بورس شدم با همین فروم اشنا شدم.
    و خودمم از رو دست بزرگان میخریدم.
    یادش بخیر.. بزرگانی بودن که ادم افسوس میخوره این روزها اینجا نیستند مثل محسن نظری
    اما شارلاتانهایی هم بودن که مردم و مرید خودشون کردن و بعدا گند کارهاشون درومد..مثل باربد و ...
    لذا کسی که از رو دست بخره..باید بدونه داره ریسک میکنه

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)