صفحه 434 از 635 نخست ... 334384424431432433434435436437444484534 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,331 به 4,340 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,148 بار در 5,487 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خوب بعد که دوباره ازدواج کردند مشکل سر جایش بر می‌گردد.
    مگر اینکه همواره در همان حالت طلاق با هم زندگی کنند. (یعنی طلاق در محضر و عقد غیر محضری.) (که این هم مشکلات خاص خودش را دارد.)
    در همان قضیه معافیت هم مشکلات خاص خودش را دارد... وگرنه همه به خاطر بچه‌هایشان می‌رفتند از هم طلاق می‌گرفتند!
    -------------------------

شوخی کردم من
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    نه نمی‌شود.
    (البته اگر بخواهند.)
    بالاخره یک جایی کم می‌آید.
    موضوع تعداد خانه‌ها و تعداد خانواده‌ها است.
    شما که می‌خواهی برای یک نفر دیگر سوری خانه اجاره کنی برای خودت مشکل ایجاد می‌شود.
    بالاخره در این خانه (خانه‌ی خودت) داری زندگی می‌کنی یا در آن خانه که از دوستت (سوری) اجاره کرده‌ای؟
    مشکل دوستتان برطرف می‌شود. ولی مشکل برای شما ایجاد می‌شود.
    (باز هم می‌گویم: اگر بخواهند گویا آسان است.) (اگر من برنامه‌نویسش بودم هر کسی تعداد واحدهای «اجاره» + «خرید» اش بیشتر از دو تا بود تیک‌اش را می‌زدم.)

و اینکه موضوع آب و برق و گاز و تلفن و adsl و غیره هم هست...

---------------------

دارم فکر می‌کنم... در قضیه یارانه و سهام عدالت هم دولت یک کارهایی کرد... یک عده را غیر مشمول کردند... آنجا هم باید راه‌ در رو زیاد می‌داشت... (بسیار بیشتر از اینجا...) نمی‌دانم آنجا را چگونه عمل کردند...
    انجا که الکی بود .... گفتن هر کس در ماه تراکنش بالای 5-6 میلیون تومان داشته مرفه بی درد است

یک بنده خدایی بود میشناختیمش اوضاعشون خوب نبود بعد همون یکی دو ماه قبلش رفته بودن جهیزیه و این چیزا خریده بودن با پول وام .... اینها را هم حذف کرده بودن هر چقدرم درخواست دادن راه به جایی نبردن .
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

به شدت معتقدم سهام بنجل نیست. و با ورود سرمایه‌های جدید موافقم.
    با عرض احترام فراوان.
    از چند دید....
    ------------------------------
    مانند کشورهای پیشرفته باید بیشتر سرمایه‌گذاری در سهام باشد. نه در بانک و زر و ارز و خانه و خودرو.
    (سرمایه‌گذاری هم تعریف دارد. تعریفش مازاد بر نیاز است. نه نیاز. اینکه من به خانه نیاز داشته باشم و خانه بخرم این سرمایه‌گذاری نیست. خانه‌ی دوم من می‌شود سرمایه‌گذاری. خودرو و خانه‌ی نخست نیاز من است. از آن به بعد (آن‌چیزی که به قصد کسب منفعت بیشتر خریده‌ام) می‌شود سرمایه‌گذاری.)
    سهام بنجل نیست!
    سهام یک نماد خاص در یک زمان خاص شاید بنجل باشد. ولی همین اکنونش هم بسیاری از نمادها سهام خوب دارند.
    در مقایسه با قیمت خانه و ارز و زر در بازار سرمایه سهام زیادی داریم که خیلی عالی و درجه یک هستند. البته من بنیادی کار نیستم ولی از نوشته‌های کاربران عزیز میثم۲۰۲۰ و شفاف‌سازی و و و می‌توانم قشنگ ببینم که نمادهای بنیادی زیادی وجود دارد هنوز...
    مانند دیگر کشورها در ایران هم صندوق‌ها (و بانک‌های سرمایه‌گذاری) وجود دارد و بازنشستگان و کارمندان و کلا کسانی که آشنایی ندارند با بورس باید بروند از آنها بخرند. (باید.)
    جناب کریس هم اشاره کردند و ما هم رفتیم دیدیم... بازدهی اینها بازدهی شاخص بورس بوده!
    واقعی‌ترین سرمایه‌گذاری در هر جای دنیا اگر بخواهیم حساب کنیم سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است. و نیز در ایران.
    به ویژه سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت (کاری که ما چند وقتی است داریم انجام می‌دهیم. )
    جنس رشد این بار بورس گویا با بارهای دیگر بسیـــــــــــــار فرق دارد!
    ماهیت‌ها انگار دارد عوض می‌شود.
    (انگاری که می‌گویم از روی خیال و آرزو نیست. چیزهایی که داریم می‌بینیم را می‌گویم... پارامترهایی شبیه مشارکت عمومی. میزان دنبال کردن بازار سرمایه بین مردم. درصد مشارکت سرمایه مردم در این بازار نسبت به دیگر بازارها. میزان صحبت‌هایی که دولتمردان از آن می‌کنند. میزان نقشی که در اقتصاد کشور دارد بازی می‌کند.)
    چند وقت پیش خودم از یک جایی یک خبر گیر آوردم گذاشتم... نوشته بود بورس تهران حتی از بورس آنکارا هم پیشی گرفت! و جزء سی بورس بزرگ دنیا قرار گرفت. و می‌گفت اگر سهام عدالت کامل بیاید به یکی از بزرگترین بورس‌های جهان ممکن است تبدیل شود. توجه کنیم که این سنجش با ریال نیست! با دلار است! با دلار ۱ تومانی یا ۳ تومانی یا دلار جهانگیری (۴٫۲۰۰ تومان! ) یا حتی دلار ده پانزده تومانی هم نه! با دلار بیست تومان! خوب؟ گمان می‌کنم این بسیار تاثیرگذار باشد. در این ابعاد تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها هم حتی تغییر می‌کند. گمان می‌کنید زمانی که یک موسسه‌ی کوچک را آمدند ورشکست کردند و بعدش خواستند درش را گل بگیرند و مردم کفن‌پوش به خیابان آمدند و دولت عزیز سریع حرفش را پس گرفت... اکنون اگر روی بورس یک خبط و خطای بزرگ روی دهد چه می‌کند؟
    ابعاد آن‌چنان شده که دولتمردان به جای فروش نفت (!!) می‌خواهند روی آن حساب باز کنند.
    تصمیم‌گیری‌ها و نگاه‌ها کلا عوض شده.
    -------------------------------------------
    منظور چیست؟ منظور این است که احتمالا اینهایی که می‌آیند در بازار در بازار می‌مانند. (در همان سال ۹۲ هم عده‌ی زیادی که آمدند بازار ماندند!)
    اکنون مردم دارند تجربه از بورس جمع می‌کنند... دارند یادگیری انجام می‌دهند... شاخک‌هایشان (با عرض معذرت از خودمان) دارد تیز می‌شود. با این بازار دارند آشنا می‌شوند...
    نمی‌دانم گفتم یا نه؟ یک سال پیش می‌رفتم مغازه بقالی طرف داشت به مشتری می‌گفت ایران خودرو بخر تجدید ارزیابی دارد! (البته یک سال بنده خدا زود کار کرده بود! )
    یا اینکه اکنون در ادارات نگهبان‌ها هم شنیده‌ام گوشی به دست (با اینکه طرف سواد نداشت) ولی سهم پیشنهاد می‌داده!
    نمی‌دانم منظور را توانستم برسانم؟ یا نه؟ اینهایی که آمده‌اند به هوای صف خرید (از بازارهای دیگر) آمده‌اند ولی احتمالا بخش زیادی‌شان می‌مانند. و اینجا رونق واقعی ایجاد می‌کنند...
    به خصوص با توجه به اینکه این دولت هم خواه ناخواه نتوانسته/نخواسته بازار را سرکوب کند و قالیباف هم از آن ور از صرف سهم و افزایش سرمایه آورده نقدی چیزهایی گفته... و احتمال اینکه دولت بعدی هم روی همین منوال حرکت کند هست...
    منظور اینکه این روند ممکن است با هیجان و سفته‌بازی و سوداگری کاذب شکل گرفته باشد ولی هم اصل حرکت درست است و اینجا مامن خوبی برای سرمایه است و هم اینکه در آینده احتمالا این حرکت هیجانی به یک حرکت پایدار و درست تبدیل خواهد شد بدون دادن تلفات بسیار شدید.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ممنون بابت تذکر.

املای درست واژه، «صوری» بود نه «سوری».

سپاس.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها

ید الله مع الجماعه...
    درست است...
    ولی نمی‌دانم... چه کار کنم من...
    من تمام زندگی‌ام (یعنی مدلم این‌گونه بوده که) تک نفره کار می‌کرده‌ام...
    با اینکه «خیلی» علاقه به کار گروهی دارم... (هم علاقه شخصی و هم از دید منطقی و هم علاقه از این جهت که در اسلام به وضوح تاکید شده بر کار گروهی)
    بلد نیستم.

جناب آباد و جناب علیرضا هم که می‌خواستند یک طرح‌هایی بریزند... فقط در حد کلنگ‌زنی ماند انگار...
    «محمد حسین» هستم.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

آریا را هم احتمالا بشه خرید ؟ خوبه بنظرتان؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,148 بار در 5,487 ارسال

اگاه دوباره بالا نمیاد
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    آریا را هم احتمالا بشه خرید ؟ خوبه بنظرتان؟
    سلام.
    مجاز است ولی چرا حجم نخورده؟ واقعا می‌شود خرید؟
    خوب... یکی از بامزه‌ترین کارها خرید نمادهای عرضه اولیه است. اگر بشود چرا که نه؟ یک امتحانی بکنیم... (البته نمودار که ندارد و از بنیادش هم چیزی نمی‌دانم.)
    «محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیغام های ناظر بازار
    انجام معاملات درنمادهاي معاملاتي(آريا1)،(پيزد1) و(وپويا1) 99/4/16 14:07
    به اطلاع مي‌رساند؛ در راستاي ماده 5 دستورالعمل اجرايي نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ايران و مديريت سفارشات موجود در سامانه، معاملات در نمادهاي معاملاتي شركت پليمر آريا ساسول (آريا1)، شركت مجتمع صنايع لاستيك يزد (پيزد1) و شركت سرمايه گذاري پويا (وپويا1) تا اطلاع بعدي صرفا از ساعت 12:35 تا ساعت 13:30 به صورت حراج پيوسته انجام خواهد شد. لازم به تاکيد است جلسات معاملاتي در نمادهاي مذکور بدون برگزاري پيش گشايش خواهند بود. مدير عمليات بازار فرابورس ايران
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یک جایی گیر کرده‌ام و هر روز دارد منفی پنج می‌خورد.
    کاش این قانون صف‌نشینی (محدودیت دامنه نوسان) نبود.
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)