صفحه 375 از 635 نخست ... 275325365372373374375376377378385425475 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,741 به 3,750 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

اگه شبندر امروز اینقدر بالا نیومده بود من تو مسابقه هفتگی اول میشدم.
    اما الان کاربر eps میاد بالا.
    البته خوشحالم به خاطر سهامداران شبندر و همینطور اول شدن کاربر eps
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    مهم نبود ... یک نفر گفته بود مردم (قشر کارگر) میریزند باستیل هیلز را تصرف می کنند بزودی .... از سر نا عدالتی های اقتصادی و... بعد اومدم بخونم ببینم چی گفته ... که متنش طولانی بود حوصله ام نشد 10 صفحه حررف زده بود :| رفتم کامنت ها رو خوندم ... متوجه شدم افرادی که خوانده بودنش خیلی خوششون اومده بوده و حسابی حرف های پوپولیستی زده بوده احتمالا و مشکلات اقتصادی رو گردن بقیه انداخته بوده و گفته بوده بقیه حقتونو خوردن وگرنه شما خیلی خوبین (خلاصه شده اش ی همچین چیزی بوده احتمالا ... )
    (پیدایش کردم یک سایت دیگر هم نوشته است اعتمادآنلاین: سیدمحمدرضا مرتضوی، دبیرکل خانه صنعت و معدن ایران، گفت: امضاهای طلایی ناموس این مملکت را فروخته است. این فقر برای تقسیم ناعادلانه ثروت است و هرکسی امضای طلایی می‌دهد و می‌گیرد ناموس‌فروش است.) روزی مردم می ریزند و باستی هیلز را می گیرند | سیدمحمدرضا - مجله هارپی
    پوپولیستی را خوب آمدید...
    در کانال‌های تلگرامی و اصلا همین انجمن‌ها هم نگاه می‌کنی این نبض کارهای پوپولیستی هم بسیار خوب می‌زند...
    شما یک نوشته در جستار جو بازار بگذارید بگویید از فردا به مدت بیست روز بازار مثبت ۵ می‌خورد... هزارتا لایک می‌خورید... ولی یک نوشته بگذارید که از فردا بازار منفی پنج می‌خورد... مطمئنا آن دو نفر هم که لایک می‌کنند ته دلشان راضی نیست.
    ولی در کل فکر کنم دیگه هیچ وقت تو کشور آشوب و فتنه و اعتراض نداشته باشیم .... این آشوب ها از بیرون هدایت میشدن بنظرم و اگر نخوان دیگه توافق بین المملی داشته باشن و نگاه به داخل باشه کلا خبری از آشوب نمیشه
    موافقم. به شدت کم می‌شود آمار تلاطم‌ها و درگیری‌های داخلی. ان‌شاءالله.
    از ی طرفم البته برام سوال هست مگر میشه نگاه به داخل باشه ؟ بالاخره آقا زاده ها دلار می خوان ... باید ی راهی باشه که بتونن بچاپن .... بهترین راه چاپیدن هم نگاه به خارج هست و واردات همه چی

نمی دونم
    نکته! (البته به نگاه من...) آغازادها و کلا انگل‌های اقتصادی و اجتماعی... اینها پیشران اقتصاد و سیاست و غیره نیستند! کلا از دید فلسفی‌اش دارم می‌گویم... نه در دین و نه در دانش و نه در ثروت و کلا در هیچ‌جا انگل‌ها آغازکنندگان حرکت و پیشروها و بنیان‌گذاران نیستند... بلکه در بین راه پیدایشان می‌شود و تلاش می‌کنند بهره‌ای از «وضع موجود» ببرند.
    می‌گردند ببینند سوراخ‌ها و حفره‌های امنیتی کجاست... کار تولیدی و اساسی و سیاست‌گذاری نمی‌کنند.
    کار شیطان همین است.

از یک طرف انتخابات آمریکا هست ... از یک طرف مشخص نیست می خوان ناز کنن که بعد از انتخابات با ضرر کمتر برگردن به توافق جدید یا راست میگن واقعا دیگه قرار نیست نگاه به خارج باشه

از یک طرف هم بنظرم تمام هدف دولت اینه نقدینگی رو جمع کنه و سرعت گردش رو کم کنه ....
    واقعا معلوم نیست دولت دارد چه می‌کند.
    تلاش‌هایی کرده بود برای کاهش نقدینگی و سرعت گردش پول...
    ولی اخیرا کارهایی با ۱۸۰ درجه تغییر زاویه دارد انجام می‌دهد...
    صندوق دارا بده ... بیان خودرو ثبت نام کنن 3 ماه پولشون حبس بشه (البته 1000 میلیارد تومن ناقابل بیشتر حبس نمیشه با خودرو) از ی طرف دل مشغولی و سرگرمی درست کنه که شما 7-8 میلیون تومن سهام عدالت داری ... چند ماه یکبار 30 درصدش می تونی بفروشی و سرگرمی درست کنند برای چند ماه
    بازم نمی دونم .... نظر شما چیه آقا محمد حسین .... دنبال ارتباط با غرب هستن ... یا همین کشور های منطقه و چین و نگاه به داخل کافیه ؟ اصلا چرا 8-10 سال مردم منتظر بودن با آمریکا رابطه برقرار کنیم ؟ به قول این جوان ها کراش داشتن با آمریکا (عاشق ی نفر هسی ولی بهش نمی گی ؟! درست گفتم معنی کراش داشتن؟)
    من نمی‌دانم...
    ولی این را می‌دانم که دیدگاه آقای روحانی مطرح شد... هشت سال تلاش کرد... کاری پیش نبرد... و اکنون دارد دیدگاه مخالف مطرح می‌شود...
    هم طبیعی است و هم عاقلانه و هم ارادی. (ارادی منظورم برعکس طبیعی است.)
    شبیه ی آقایی میمونه که 5 سال میرفته خواستگاری ی خانمی هر سری خانواده یکی از طرفین ناز می کردن .... دیگه اروپا اومده گفته بذارین بهم برسن...بعد همون 6 ماه اول فهمیدن که قرار نیست اتفاق خاصی بیوفته و تحریم ها یکهو برداشته نمیشن و سرمایه گذار خارجی نمیاد....آخرشم ترامپ اومد گفت طلاق می خوام ... مهریه اش که تحریم های بیشتر بود گذاشت اجرا
    ما هم بعد از چند سال زندگی مشترک سر عقل اومدیم میگیم توافق بین المللی بزرگترین اشتباه و خریتمون بوده.... الانم رو آوردیم به خودکفایی ....آمریکا هم که از اون طرف وابسته شده دلش می خواد ما برگردیم بگیم غلط کردیم بی تو خیلی سخت میگذره .... بیا برگردیم به برجام .... اونام یکم ناز کنن بگن شرایط جدید باید بذاریم تو مهریه (مهریه میگن؟ آها تو عقد)

ولی خوب ایران عاقل شده و میگه درسته که تنهایی سخته ولی بهتراز بودن با اون آمریکاس....شاید گاهیم با چین قرار گذاشت رفتن دور دور .... خوبی چین اینه دنبال عقد و مهریه نیست خودمونو می خواد

(صرفا جهت شوخی)
    دقت کردید اخیرا چقدر حرف‌هایتان را با موضوع عشق و عاشقی مطرح می‌کنید؟؟؟ ?❣❣❣
    دور دور را خوب آمدید... همین‌جور این که چون ما را فقط به خاطر خودمان می‌خواهد!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این چرخ فلک که ما در او حیرانیم
    فانوس خیال از او مثالی دانیم

خورشید چراغ دان و عالم فانوس
    ما چون صوریم کاندر او حیرانیم

----------------------------------
    نقل قول از جناب Mehdi1400 از جناب خیام...
    قشنگ بود...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

جناب محمدحسین سهام عدالت و چیکار کردین.
    لطفا هر کاری کردین به ما هم بگید.
    فروختید یا دارید یا بهینه کردید سبد و ؟؟؟
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی HOSSEINY آواتار ها
    تشکر شده 1,394 بار در 171 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    انجام نداده‌ام ولی می‌خواهم انجام دهم. (کارتان درست شد خبرش را به ما هم بدهید.)
    ------------------
    فرآیند اگر اشتباه نکنم، دستی است نه خودکار! برای همین هم زیاد طول می‌کشد (یعنی به مراتب بیشتر از فرآیند خودکار طول می‌کشد) و هم اینکه معلوم نیست چقدر طول می‌کشد... چون معلوم نیست چند نفر در صف هستند و چند نفر پرسنل آنجا دارند فیلم‌های ما را نگاه می‌کنند...
    ------------------
    با سیگنال احراز هویت کردید؟ یا برنامک دیگری؟ هزینه داشت؟ چقدر طول کشید؟ مدارک خاصی باید آماده کنیم؟ باید با گوشی خود شخص باشد؟
    سلام

دیروز عصر پیامی تحت عنوان
    کاربرگرامی هویت شما توسط اپلیکیشن سیگنال احراز شد . کد معاملاتی طی یک هفته توسط سپرده گذاری مرکزی برای شما پیامک خواهد شد

در سایت سجام هنور نوشته منتظر مراجعه به مراکز احراز هویت !!

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HOSSEINY از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب محمدحسین سهام عدالت و چیکار کردین.
    لطفا هر کاری کردین به ما هم بگید.
    فروختید یا دارید یا بهینه کردید سبد و ؟؟؟
    سلام.
    من که همه را همان اول گذاشتم برای فروش (همه که نه... ۷۰-۸۰ درصد را...) و جالب بود که چیزی نمی‌گفت... (گفتم شاید خراب است... به هر روی...)
    روز بعد هم رفتم دوباره دیدم همه سر جایش است و دوباره آمدم بگذارم برای فروش (ایران است دیگر...) که پیام آمد شما نمی‌توانید بیشتر دستور بگذارید چون ۳۰ درصدتان پر شده...
    حالا نمی‌دانم چگونه می‌خواهند حساب کنند و چقدر می‌خواهند بفروشند و کی می‌توانند بفروشند و از کدام یک از سفارش‌های من می‌فروشند و کی مبلغش را می‌ریزند و ...
    ولی... در مورد تصمیم... اگر به من باشد همه را هر لحظه که بدهند می‌گذارم برای فروش و با پولش خودم برای خودم سهام می‌خرم... چون می‌دانم مدیریت دولتی به هر روی بدترین شیوه مدیریت است و هرچقدر زودتر پولم دست خودم باشد بهتر است...
    حتی اگر ۱۰-۲۰ یا حتی ۳۰ درصد ارزش دارایی‌ام نسبت به روش غیر مستقیم یا فروش در آینده کمتر بشود باز ارزشش را دارد که پولم دست خودم باشد...
    (البته درآمده‌اند گفته‌اند کارت اعتباری... خوب این انگار فرق می‌کند... ولی چگونه است؟ معلوم نیست... والا... آدم نمی‌داند چه کند... نه درست و حسابی حرف می‌زنند... نه اصلا احتمالا خودشان هم دقیقا می‌دانند دارند چه می‌کنند... اصلا هیچ چیز مشخص نیست... همان دست خودم باشد بهتر است...)
    «محمد حسین» هستم.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEINY نمایش پست ها
    سلام

دیروز عصر پیامی تحت عنوان
    کاربرگرامی هویت شما توسط اپلیکیشن سیگنال احراز شد . کد معاملاتی طی یک هفته توسط سپرده گذاری مرکزی برای شما پیامک خواهد شد

در سایت سجام هنور نوشته منتظر مراجعه به مراکز احراز هویت !!
    ممنونم بابت اطلاع‌رسانی.

قابل توجه دوستان که... من هم دیروز آمدم برای یک نفر ثبت‌نام کنم... اصلا چیزی نگفت... همان اول بسم‌الله گفت منتظر باشید و آقا و خانمی که شما باشید... ما همچنان منتظریم!
    و البته بعد که به برنامک سیگنال مراجعه کردم نوشت سرورهای سجام در حال به‌روزرسانی هستند و بعدا تلاش کنید...

دیوانه‌مان می‌کنند آخر سر در این مملکت...
    «محمد حسین» هستم.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    ممنونم بابت اطلاع‌رسانی.

قابل توجه دوستان که... من هم دیروز آمدم برای یک نفر ثبت‌نام کنم... اصلا چیزی نگفت... همان اول بسم‌الله گفت منتظر باشید و آقا و خانمی که شما باشید... ما همچنان منتظریم!
    و البته بعد که به برنامک سیگنال مراجعه کردم نوشت سرورهای سجام در حال به‌روزرسانی هستند و بعدا تلاش کنید...

دیوانه‌مان می‌کنند آخر سر در این مملکت...
    سلام
    سوال:
    شرکت هایی که سود انباشته می کنند، این سودها را کجا انباشته می کنن؟?
    خوب تورم داریم، همینجور میگذارند در حساب شرکت، هیچ به هیچ شود؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,984 بار در 386 ارسال

سلام دوستان من ديتا رو از تي اس اي ميگيرم اگه فيلتر كرده باشن اونو و هم تي ست ام سي رو چجوري ميشه بازشون كرد و ديتا گرفت و بازار رو ديد ممنون

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    سلام دوستان من ديتا رو از تي اس اي ميگيرم اگه فيلتر كرده باشن اونو و هم تي ست ام سي رو چجوري ميشه بازشون كرد و ديتا گرفت و بازار رو ديد ممنون
    سلام.
    پرسشتان مشخص نیست.
    جای درستی هم مطرح نفرمودید.
    «محمد حسین» هستم.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)