صفحه 43 از 74 نخست ... 334041424344454653 ... آخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 740

موضوع: گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

عضو فعال Inspired آواتار ها
    تشکر شده 926 بار در 323 ارسال

پاسخ : گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

درود

البته ای کاش یک جایزه لگد آهنین (مشابه تمشک طلایی بدترین بازیگران در برابر اسکار بهترین ها) هم طراحی میکردند برای کسانی که با حب و بغض و عقده گشایی میان آیدی میسازند مشابه آیدی کاربران پر مخاطب، برای تخریب شخصیتی (البته به منظور تسکین دردهای خودشون ناشی از حسادت به خاطر مجبوبت فرد مد نظرشون)

به نظر من این دسته مستحق یک تیپای محکم هستند ( عین یک مهر بخوره روی آواتارشون) تا دیگران این دست از کاربران عقده ای رو بهتر بشناسند

آخه چطور ممکنه یک فرد معقول و حرفه ای، وقتی شاخص نهایتش تو یک هفته 5 روزه میتونه 27 درصد مثبت بخوره یا -22 درصد بخوره ( در صورت صف فروش/خرید مطلق با شرط پر شدن کامل حجم کامل) بعد بیاد تو یک هفته 4 روزه 100 درصد بالاتر یا 30 درصد پایین تر شاخص رو پیش بینی کنه؟
    در بیان این سه کم جنبان لبت ... از ذهاب و از ذهب وز مذهبت
    نا برده رنج، گنج میسر نمی‌شود! مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Inspired از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام

سهم شیران ( صنایع شیمیایی ایران) ، افزایش سرمایه داشته و باید قیمت شروع مسابقه در تاریخ 1399/10/24 در مسابقه ماهانه به جای 37،180 ریال به قیمت 31،107 ریال تغییر یابد .
    تصور میکنم در کدنویسی مسابقات این اشکال هست. شاید هم نیازباشه که افزایش سرمایه ها را به صورت دستی وارد کنند ..من خبر ندارم.

برای من هم در مسابقه ماهانه، دشیمی افزایش سرمایه داشته قیمتش نصف شده، با 50درصد زیان منظور شده!

محمد حسین خان! رسیدگی کن لطفا!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(1) )(شاخص کل جعل علی) آواتار ها
    تشکر شده 2,711 بار در 1,017 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام. مورد دوم و سوم با من نیست.
    در مورد شمار ستاره‌ها... شما را به خدا یک بار قوانین را نگاه بیاندازید بعد اعتراض بفرمایید تا وقت ما هم الکی گرفته نشود. با همه‌ی عزیزان هستم.
    در هر نوشته‌ی من در زمان اعلام نتایج پیوند به این قوانین قرار دارد.
    سلام علیکم
    شرمنده جناب محمد حسین من عذرخواهی می کنم فکر میکردم شما کار بررسی مسابقه هستید ببخشید
    ثشرق-ثپردیس-ثباغ-اس پ -ثشاهد-ثتران-ثجوان-حخزر-فارس شاخصساز-شلعاب--کروی-کمنگنز-واعتبار

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید )(شاخص کل جعل علی) از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها

سلام
    در خصوص بند2 : قبلاهم عرض کردم اگر در خصوص تایید سبدها نکته ای است من در خدمت هستم فقط کافیه یک پیام بفرستین.تا بررسی بشه.

در خصوص بند3:

الف ) اون سبدهایی که از دید شما بررسی نشدند ، همگی در پست های بعدی توسط کاربران درخواست اصلاح داشتن بنا بر ابن اخرین پست ارسالی کاربران بررسی شده است ، بعبارتی اگر یک کاربر برای معرفی سبد 2پست ارسال کرده باشه ، نتیجه بررسی در آخرین پست عنوان میشود و این دلیل بر عدم بررسی پست اول ایشان نیست
    بهتر نیست کمی دقت بفرمائید؟

ب)شما یک سبد معرفی کردین که 3نمادش شرایط شرکت در مسابقه را نداشتند ، آیا قوانین راخوانده اید؟ یا تابلو سهم را بررسی کرده اید؟
    به نظر شما معرفی سبد با این شرایط درسته؟
    شما انتظار دارین من بررسی کنم به نحوی که شما فرصت اصلاح داشته باشید ولی شما به خودتان حتی زحمت خواندن قوانین را هم نمیدهید.

ج)فرمودین به بررسی کننده سبدها تذکر داده شود.
    بهتر نیست به جای تذکر به بررسی کننده سبدها به خودتان زحمت بدین و قوانین را بخوانید و نمادهای پیشنهادی را بیشتر بررسی کنید تا در یک سبد 3نماد غیر مجاز معرفی نکنید؟

د)شما که دم از عدل و ستم و ظلم میزنید ، میدانید با ارسال سبدی که بررسی نشده چقدر وقت ما را میگیرید؟
    اصلا میدانید چقدر وقت صرف بررسی سبدها میشه ؟که به خودتان اجازه میدهید با ادبیات نامناسب اعتراض کنید؟

ه )آیا روند و وضعیت اجرای مسابقه را به اسلام و مسلمان و پیامبر و بهشت و جهنم
    و یهود ربط دادن درسته؟
    آیا تمایل دارید این بخش از کار بر عهده شما باشد تا ما به جهنم نرویم؟

در نهایت :
    ممنون از اینکه به بنده تذکر دادین ، سپاسگزارم

جناب علی اقا
    سلام علیکم
    اولا ظلم ظلم است این که مسابقه است یا فلان و بهمان نداریم من بهشت جهنم یهود و جهود را راهم به مسابقه وبه ادای حق الناس ربط دادم گفتم خداوند آخرین پیامبرش را خیلی دوست میداشت که زمان فوتش را بهش خبر داد و ازش خواست که از مردی یهودی طلب قصاص و حلالیت کند حالا شما اعتقاد نداری یا شک داری یا .... خود دانی
    دوما علی اقا اگر بورس بلد بودم میلیارد پولم را به حرف یه چوپان یا مکار حقه باز تو بورس نمی باختم ....
    داداش من بورس بلد نیستم به همه هم گفتم تو مسابقه تون هم برای امتحان حودم و طرفم شرکت میکنم
    من نه حجم مبنا سرم میشه نه .... چیز دیگه
    ممنون هم که شما بررسی میکنی

نقل قول نوشته اصلی توسط چلاغعلی خان خانان نمایش پست ها
    چاکر علی آقا گل و گلاب هم هستیم
    داداش ما اومدیم اینجا بگیم ستاره ما باشه برای داش محمد حسین خان
    دیدیم اینجا دعوا شده
    خوراک ما هم دعوا است
    داداش شما سر به سر این شاخص خان نزارید
    من از تالار آتش گرفته میشناسمش
    کارش غر زدن و غر زدن هست
    ایدیشه گلام خان یا حاجی گلام رفیق شفیق گالیور بود بعدش شد شمال
    اخر سری هم فکر میکنم باباجان
    بچه خوبیه بچه اصفهان هست سواد بدی نداره رفیق مهنازی و دشمن حاجی بهرامه
    عیبش اینه از همه طلبکاره
    زیاد سخت نگیرید
    طفلک مثل من تو ضرر سنگینه
    تعادل نداره
    شرمنده چاکر علی اقا گل و شاخص کل خان خانان هم هستیم
    عزت زیاد اشتی کنید/ دنیایی نیست
    مرد حسابی من با تو کار دارم یا طرفم تو بودی که تو نخود هر اشی میشی
    اظهار نظر نکنی نمیگن لالی
    ضمنا من از تالار خوب میشناسمت همون اژدری که ساغتی یه ایدی میساختی
    اینجا هم هنوز نیومده چند تا ایدی داری
    کاری به من نداشته باش ...........
    وگرنه رسوات میکنم......تک تک ایدی هات را دارم ....با یکی مسدود میشی با یکی دیگه سر و کله ات پیدا میشه.................... .......................والسلام
    ثشرق-ثپردیس-ثباغ-اس پ -ثشاهد-ثتران-ثجوان-حخزر-فارس شاخصساز-شلعاب--کروی-کمنگنز-واعتبار

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و احترام

یک پیشنهاد در خصوص برگزاری مسابقه هفتگی دارم :

با توجه به بند یازدهم قانون مسابقه هفتگی انتخاب حق تقدم ها مجاز نمی باشد :

" 11_ انتخاب نمادهای بازار پایه فرابورس و حق تقدم ها مجاز نمیباشد."

احتمالاً این قانون برای یکسان بودن امتیازهای بین سبدها و برقراری عدالت هست . چون حق تقدمها 10 درصدی هستند .

بنده پیشنهاد می نمایم که با توجه به این بند ، انتخاب کلیه سهام صندوقها و در واقع کلیه سهامی که دامنه نوسان آنها بیش از 5 درصد هستند ، در مسابقه ممنوع اعلام شود ، تا بین سبدهای انتخاب شده عدالت برقرار شود و همه به صورت یکسان فقط بتوانند سهمهای 5 درصدی در سبدشان انتخاب نمایند .

در واقع اگر این موضوع اجرا نشود ، چرا حق تقدمها غیر قابل انتخاب هستند ، در حالیکه قبلاً می شد حق تقدمها را انتخاب کرد؟

کلاً جهت یکسان سازی و برابری امتیاز همه سبدها اصلح است فقط سهمهای 5 درصدی قابل انتخاب باشند تا مسابقه جذابیت بیشتری داشته باشد .

با تشکر
    با سلام و احترام

این پیشنهاداتی که داده میشه در چه صورت تصویب میشه ؟

بنده سه تا پیشنهاد دارم :

1) پیشنهاد اول : که قبلاً هم عنوان کرده بودم : بنده یک پیشنهاد دادم که در مسابقات هفتگی و ماهانه بورسی فقط سهامی قابل انتخاب باشد که دارای یک دامنه نوسان هستند . ( یعنی سهام همه صندوقها قابل انتخاب نباشند ) که عدالت برقرار شود . اگر قرار هست صندوقها قابل انتخاب باشند ، پس باید حق تقدمها نیز مجدداً در مسابقات قابل انتخاب باشند .

دو تا از مدیران نیز از پست تشکر کرده اند . کلا شرط قبول شدن یک پیشنهاد چیست ؟ البته دامنه نوسان تغییر کرده ولی باز برای صندوقها تا 10+ می باشد که این موضوع شرط یکسان بودن رقابت رو از بین میبرد.

2) پیشنهاد دوم : یک ایراد بسیار بزرگ هم به نحوه انتخاب و تایید سبدها در کلیه مسابقات وارد هست و آن این هست که با توجه به اینکه حق انتخاب سهم تکراری توسط کاربران نیست ، هیچ کاربری حق انتخاب سهام دیگر به جز تعداد انتخاب شده را نداشته باشد!

طرف فرضاً 4 سهم برای مسابقه هفتگی انتخاب کرده و 4 تا سهم دیگه هم نوشته به صورت رزرو !!! که در صورت عدم تایید سهمهایی که انتخاب کرده بوده به صورت رزرو باشند!!!

و جالب اینجاست که مدیربرگزاری مسابقه هم فرضاً میاد و یکی یا دو تا از اون سهام رزرو رو، در صورت عدم تایید شدن سهام اولیه، انتخاب و تایید می کنه ! خب ما که می خواهیم سهم انتخاب کنیم و نمی توانیم سهم تکراری انتخاب کنیم ، واقعاً با این انتخابهای زیاد اون فرد شرکت کننده که علاوه بر تعداد قانونی سهم انتخاب می کند ، با تعداد سهمهای محدود بیشتری مواجه می شویم .

بنده پیشنهاد می دهیم به هیچ عنوان بیشتر از تعداد مجاز سهم قابل انتخاب نباشد . نمی شود که طرف 4 سهم انتخاب کند و 4 سهم دیگر هم رزرو بگذارد؟ خب اینطوری تعداد سهام بیشتری غیر قابل انتخاب می شود . اگر اینطور هست همه بیایند و 4 سهم انتخاب کنند و ده سهم هم رزرو بنویسند!! این که نمی شود ! باید زمان بگذارند و در انتخابهایشان دقت کنند که سهم صف خریدش چه شرایطی دارد و ...!

همه شرکت کنندگان محترم باید وقت بگذارند و سهام را مطابق قوانین انتخاب کنند و اگر هم سبدشان تایید نشد ، گله ای نداشته باشند .

3) پیشنهاد سوم : ( در مسابقات هفتگی بازار پایه فقط دو سهم توسط هر فرد قابل انتخاب باشد)

با توجه به تعداد بسیار محدود سهام بازار پایه ، پیشنهاد می شود که فقط و فقط تعداد دو سهم جهت هر شرکت کننده قابل انتخاب باشد.

وقتی یک فرد می آید و 5 سهم را معرفی می کند ، خب مگر تعداد سهام بازار پایه کلاً چند سهم هست ؟ بارها مشاهده شده در مسابقه هفتگی سه الی چهار نفر ، هر کدام 4 سهم را برای مسابقه امتخاب می کنند ! خب اصلا برای بقیه سهمی که قابل تکرار نباشد ، باقی نمی ماند ؟ و اگر پاسخ این هست که شما هم سریعتر انتخاب کنید تا سهامتان تکراری نباشد ، این به نوعی عادلانه نیست ! چون تعداد سهام مسابقه پایه محدود هست و کافی هست فرضا 5 نفر هر کدام 5 سهم را انتخاب کنند ! خب سهام خوب دیگری بریا انتخاب باقی نمی ماند . بازار پایه که همانند بازار عادی بورس و فرابورس سهام زیاد ندارد ؟

با تشکر از زحمات برگزار کنندگان مسابقه

لطفا نتیجه بررسی را در صورت امکان در همین تاپیک اعلام فرمایید . ممنون
    ویرایش توسط بابک 52 : 2021/02/12 در ساعت 20:48
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(9)
    تشکر شده 701 بار در 260 ارسال

slam
    متاسفانه سبدم در مسابقه پایه اشتباه درج شده . پست اولم معرفی سهام اصلی و پست دومم سهام رزرو بوده در صورتی که هر کدام از اصلی ها غیر مجاز بود پست دوم باید جایگزین میشد.متاسفانه متوجهنشدند و رزروها را ملاک کردند.

• اسخ : مسابقه هفتگی بازار پایه

slam.
      فنرژی
      ثزاگرس
      خفناور
      mr30

• 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Lida2020 از ایشان تشکر کرده اند:

• 1399/11/23, 12:33
      Lida2020

ستاره دار(2)تاریخ عضویتشهریور 1399نوشته ها43تشکر0تشکر شده 160 بار در 40 ارسال

پاسخ : مسابقه هفتگی بازار پایه

slam
      لطفا اگر مجاز نبودند یکی از اینها رزرو است:
      غبهار
      بایکا
      ثنام

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Lida2020 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار(9)
    تشکر شده 701 بار در 260 ارسال

فنرژی
    ثزاگرس
    خفناور
    غبهار
    بایکا
    ثنام
    کل سبدم این بوده هر کدام مجاز نیست حذف شود.مرسی

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Lida2020 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام.
    نماد خفناور و ثاصفا هیچ مشکلی ندارند. و بلافاصله پس از آغاز مسابقه‌ها بسته شده‌اند و لذا میزان سود درج شده در مسابقه به درستی ۰ درصد درج شده.
    یا علی.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2021/02/14 در ساعت 12:46
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام.
    مطابق جدول زیر تغییرات ستاره‌های شرکت‌کنندگان محترم اعمال شد.
    یا علی.

نام مسابقه رتبه کاربر مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه تغییر ستاره شمار ستاره پیش از این مسابقه شماره ستاره پس از این مسابقه
    شاخص991122نتایج ‪نیکا ‪۱٬۲۴۱٬۵۰۰ ‪۳٬۱۰۲ ‪۰٫۳% عضو فعال ستاره‌دار (۱)
    991121 هفتگی معمولی نتایج ⭐⭐ Mahdi62 ‪۱۲٫۱% حریل (‪۱۸٫۱%‬) فرابورس (‪۶٫۱%‬) ⭐⭐ ستاره دار (13) ستاره‌دار (۱۵)
    یاکاموز ‪۱۱٫۶% مداران (‪۹٫۷%‬) افرا (‪۱۲٫۵%‬) رکیش (‪۱۲٫۶%‬) عضو عادی ستاره‌دار (۱)
    سپهر کلهر ‪۱۱٫۲% سغرب (‪۶٫۶%‬) غفارس (‪۱۵٫۹%‬) عضو عادی ستاره‌دار (۱)
    کوهیار ‪۸٫۱% داوه (‪۷٫۰%‬) غچین (‪۸٫۲%‬) فسرب (‪۹٫۰%‬) ستاره‌دار (۱) ستاره‌دار (۲)
    نیکا ‪‎−۱٫۷% شرانل (‪‎−۲٫۳%‬) فجر (‪‎−۴٫۶%‬) هرمز (‪۱٫۷%‬) عضو فعال
    farhad1353 ‪‎−۳٫۷% پالایش (‪‎−۳٫۳%‬) دارایکم (‪‎−۴٫۰%‬) ستاره دار(12) ستاره‌دار (۱۱)
    991121 هفتگی پایه نتایج Sam40 ‪۷٫۲% فوکا (‪۳٫۰%‬) ساروج (‪۱۱٫۲%‬) فناوا (‪۷٫۳%‬) ستاره دار(2) ستاره‌دار (۳)
    Ali ‪۵٫۲% فافزا (‪‎−۴٫۸%‬) وسرمد (‪۱۵٫۱%‬) ستاره دار(35) ستاره‌دار (۳۶)
    گل یاس 3 ‪‎−۵٫۹% معیار (‪‎−۶٫۷%‬) اینده (‪‎−۷٫۶%‬) وهنر (‪‎−۳٫۴%‬) ستاره دار(1) عضو جدید
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 43 از 74 نخست ... 334041424344454653 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع