صفحه 8 از 74 نخست ... 5678910111858 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 740

موضوع: گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,147 بار در 5,486 ارسال

پاسخ : گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام دوستان...

جناب iligal من هم هر چی نشستم حساب و کتاب کردم میبینم باید نفر اول میشدم!! تهدید نمیکنم اما یا من رو با ارفاق و نمره دادن و پارتی بازی میارید نفر اول تو لیست قرارم میدهید!! یا اینکه به مانند کندل hanging man خودم رو حلق آویز خواهم کرد و دیگه روحم هم اینجا آفتابی نمیشه چه رسد به خودم!! تصمیم با خودتان یه کاریش بکنید دیگه!! گاهی وقتها میشه یه جورایی قوانین رو دور زد به نظرتان نمیشه!!! من نمیدونم تا فردا باس نفر اول بشم والا... یا حق
    باید صبر کرد ببینید فردا یه کندل bearish میزنید یا نه. الان اخطار ریزش و زدید. همه چی به کندل فردا تون بستگی داره. شاید یه خبر خوشی فردا گرفتید و کندل bullish زدید و نزولتون ختم بخیر شد.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

سلام رویا خانم...

آخه تو خیلی از این جدولها من رفتم ته جدول! مثلآ تو بازار پایه یکی مونده به آخر شدم!! و این خیلی آبروریزیه!! امیدوارم جناب iligal یه ترتیب اثری دهند و تجدید نظر کنند و جدول را دوباره تصحیح کنند!! والا اینجوری که پیش میره!! میترسم از ته جدول هم شوتم کنند بیرون!!

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    باید صبر کرد ببینید فردا یه کندل bearish میزنید یا نه. الان اخطار ریزش و زدید. همه چی به کندل فردا تون بستگی داره. شاید یه خبر خوشی فردا گرفتید و کندل bullish زدید و نزولتون ختم بخیر شد.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام دوستان...

جناب iligal من هم هر چی نشستم حساب و کتاب کردم میبینم باید نفر اول میشدم!! تهدید نمیکنم اما یا من رو با ارفاق و نمره دادن و پارتی بازی میارید نفر اول تو لیست قرارم میدهید!! یا اینکه به مانند کندل hanging man خودم رو حلق آویز خواهم کرد و دیگه روحم هم اینجا آفتابی نمیشه چه رسد به خودم!! تصمیم با خودتان یه کاریش بکنید دیگه!! گاهی وقتها میشه یه جورایی قوانین رو دور زد به نظرتان نمیشه!!! من نمیدونم تا فردا باس نفر اول بشم والا... یا حق
    سلام خدمت دوست عزیز
    والا من فقط اعلام کننده نتایجم و هیچ تغییری هم تا حالا ندادم و هر دفعه هم خودم آخر شدم هم اونو اعلام کردم و هیچوقت به سبدی دستبرد نزدم،و اگر هفته ای رو فک میکنید اشتباهی شده تا باز بررسی کنم و نتیجه رو بازبینی کنیم،کاره خیلی ساده ای است یه فایل اکسل تشکیل بدید و نتایج رو محاسبه کنید،ولی خب روزانه تقریبا ۱ ساعت زمان میبره و من تمام این کار رو با عشق انجام میدم و ۱ بار نشده حقی رو از کسی ضایع کنم و بعضی وقتها که اشتباهی رخ میده برمیگردم و کلیه نتایج رو بازبینی میکنم!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

سلام جناب iligal عزیز...

بنده کمی با شما مزاح کردم و قصدم خدای ناکرده جسارت به شما نبوده و نخواهد بود!! زحمتهای بی دریغ شما بر همه عزیزان این تالار پوشیده نیست و جا دارد که از زحمتهایی که برای تدوین و جدولبندی این مسابقات میکشید!! کمال تشکر را از شما کنم امیدوارم به همین منوال مسابقات کما فی السابق با سعی و تلاش شما ادامه یابد. سپاسگذارم...یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست عزیز
    والا من فقط اعلام کننده نتایجم و هیچ تغییری هم تا حالا ندادم و هر دفعه هم خودم آخر شدم هم اونو اعلام کردم و هیچوقت به سبدی دستبرد نزدم،و اگر هفته ای رو فک میکنید اشتباهی شده تا باز بررسی کنم و نتیجه رو بازبینی کنیم،کاره خیلی ساده ای است یه فایل اکسل تشکیل بدید و نتایج رو محاسبه کنید،ولی خب روزانه تقریبا ۱ ساعت زمان میبره و من تمام این کار رو با عشق انجام میدم و ۱ بار نشده حقی رو از کسی ضایع کنم و بعضی وقتها که اشتباهی رخ میده برمیگردم و کلیه نتایج رو بازبینی میکنم!!!

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

آدم به گذشته سایت که نگاه میکنه خیلی براش جالبه
    یکی از آمار شرکت کنندگان مسابقات مربوط به سال ۹۲ و مسابقه هفتگی رو خدمتتون اعلام میکنم و فردا عکسشو میفرستم ببینید تعداد شرکت کنندگان ۱۰۱ نفر و الان ماکس بعضی هفته ها به زور ۲۵ نفر میرسه ولی خب این بخش از همون اوایل راه اندازی سایت دایر بوده و دوستان عزیزی چون حجت،محسن مختاری،baradaran ،بهنام،
    مجید رادمنش،وحید۲۰،هامد،Mehdi1400،navasan،فرشید یوسف پور و محمد حسین در این زمینه فعال بودن که از همشون تشکر میکنیم که نذاشتن این مسابقه کنسل بشه و تا الان به رشد خودش ادامه داده و همچنان ادامه خواهد داد با حضور و مشارکت اعضای سایت

ویرایش توسط iligal : 2020/04/29 در ساعت 13:58

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

از دوستان عزیز تقاضا دارم قبل از ارائه سبد قوانین رو مطالعه کنند تا بعد شرمنده کسی نشم

سعی میکنم فردا شب هم چک کنم و اگر سبدی بود چک کنم که اگر کسی اشتباهی کرده بود جمعه برطرفش کنه

طاعات و عبادات همگی مورد درگاه حق تعالی

یا علی

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,139 بار در 182 ارسال

پاسخ : مسابقه هفتگی شاخص کل

با سلام خدمت دوستان عزیز و شرکت کنندگان محترم و تبریک به کاربر pouya_joun بابت کسب رتبه اول و دریافت ستاره

نتیجه پایانی هفته سوم مسابقات هفتگی شاخص کل اردیبهشت ماه 99/02/17 به شرح ذیل می باشد:

سلام مرحبا پویا جون

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید SANA90 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,147 بار در 5,486 ارسال

پاسخ : مسابقه هفتگی سایت بورسی

با سلام خدمت دوستان عزیز و شرکت کنندگان محترم

1-غگل:رسیدن به هدف 930 و ادامه روند صعودی

2-غشهداب:ادامه روند صعودی و افزایش سرمایه پیش رو

اولین باره که تو مسابقات دو سهم عمده سبدم رو معرفی کردم

18. سبد تایید شد.
    ایشششششالا که نفر اول مسابقه بشید.
    چون منم از این دو سهم زیاد دارم.
    من بلد نیستم ریپلی بزنم تو یه تاپیک دیگه.
    که بزنم تو تاپیک بحث پیرامون مسابقات.
    لطفا خودتون زحمتش و بکشید.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تشکر ویژه از دوست عزیز برگزار کننده مسابقه های هفتگی...پایه...شاخص کل....و ماهانه

به عنوان کوچکترین و بی سوادترین عضو این انجمن چند پیشنهاد برای بهتر شدن مسابقات دارم که خواهش میکنم از مدیران بورسی پیشنهادات بنده را حداقل بررسی بفرمایند :

پیشنهاد اول :در مورد مسابقه شاخص کل :
    چون بعد از بازار تا حدود ساعت 16 معاملات سهمهایی چون سایپا و شستا و شگویا و عرضه اولیه ها ادامه دارد و قطعا و حتما معاملات این سهمها نیز بر روی شاخص کل تاثیر دارد خواهشمند است برای اعلام نتیجه روزانه و هفتگی مسابقه شاخص کل ،عدد نهایی حدود ساعت 17 مد نظر قرار گیرد و نه عدد شاخص کل در ساعت 12 و 30 دقیقه

پیشنهاد دوم : در مورد مسابقه بازار پایه و هفتگی و ماهانه
    برای جذاب تر شدن مسابقه و رعایت انصاف و همچنین معرفی تعداد بیشتر سهامهای مثبت و موثر ، پیشنهاد می شود هر سهمی را فقط یک نفر بتواند معرفی کند و اگر شخصی مثلا سهم « فملی » را برای مسابقه هفتگی معرفی کرد شخص دیگری نتواند آن سهم را در سبد اعلامی خودش معرفی کنداین درخواست برای هر سه مسابقه هفتگی ....پایه ....و ماهانه اعمال شود و همچون قانون کپی رایت به آن پایبند باشیم
    فواید این پیشنهاد در صورت اجرا :
    اول : تعداد سهمهای بیشتری معرفی می شود
    دوم : سرعت معرفی شرکت کنندگان بیشتر می شود و اکثر شرکت کنندگان معرفی سهمها را به ساعات آخر مهلت موکول نمیکنند
    سوم : احتمال کپی کردن و تقلب از روی دست باقی دوستان خیلی خیلی کم می شود ...زیرا این انصاف نیست که مثلا محمد حسین عزیز دو روز وقت بگذارند و مثلا 70 یا 80 سهم را از نظر تکنیکال و موقعیت بازار برای هفته یا ماه آینده بررسی کنند و بعد 4 یا 5 سهم خوب از بین این 70 تا را انتخاب نموده و به عنوان سهام شرکت داده شده در مسابقه معرفی کنند و مثلا بنده در ساعات پایانی مهلت شرکت در مسابقه بدون هیچ گونه بررسی و وقت گذاشتن دو سهم از 5 سهمی که ایشون معرفی کرده را به عنوان سهمهای خودم در مسابقه معرفی کرده و در نهایت هم بنده به عنوان برنده مسابقه معرفی و ستاره بگیرم و کسی که زحمت اصلی را کشیده بی نصیب بماند
    هرچند بنده می دانم که این مسابقه جهت سرگرمی و بالا بردن دانش بورسی دوستان انجمن هست ولی قبول بفرمایید که همانگونه که سبد سهمهای معرفی شده توسط بنده نباید عینا شبیه هیچ کاربر دیگری باشد به همین دلیل هم معرفی 2 سهم یا 3 سهم از طرف بنده در حالی که این 2 سهم یا 3 سهم عینا در سبد کاربر دیگری قبل از بنده معرفی داده شده عین بی انصافی و پایمال شدن حق کاربری هست که برای معرفی آن سهمها قبل از بنده زحمت کشیده است .
    پس در مجموع خواهش میکنم به عنوان پیشنهاد دوم اعلام هر سهمی برای مسابقه بازار پایه ....هفتگی و ماهانه انحصاری باشد و هیچ شخصی بعد از معرفی یک سهم توسط شخص اول نتواند آن سهم را در سبد خود معرفی نماید

پیشنهاد سوم : در مورد مسابقه بازار پایه و هفتگی و ماهانه
    پیشنهاد سوم این است که تعداد حداقل نمادهای معرفی شده برای شرکت در مسابقه را افزایش دهید تا حداقل هر کاربری 4 یا 5 نماد برای شرکت در مسابقه معرفی کن
    ظاهرا که تعداد نمادهای معرفی شده برای شرکت در مسابقه قبلا بیشتر بوده (با مراجعه به صفحات ابتدایی مسابقات هفتگی و پایه و ماهانه مشخص است ) ولی به علت بازار منفی حدفاصل سالهای 92 تا 96 تعداد نمادها کاهش داده شده ....پس خواهشمندم مجددا تعداد نمادها به حداقل 5 یا 4 نماد افزایش یابد (هرچند میدانم این کار باعث افزایش زحمت شخص برگزار کننده مسابقه می شود ولی از طرفی باعث معرفی نمادهای بیشتر و افزایش دانش کاربران که اهداف اصلی مسابقه هست هم می شود)

در نهایت با تشکر مجدد از مدیران سایت وزین بورسی و برگزار کننده کنونی و برگزار کنندگان قبلی مسابقه از تمامی کاربران انجمن که در مسابقه شرکت میکنند و علی الخصوص از ستاره دارن عزیز که باعث افزایش فهم و دانش و سواد بورسی تازه واردینی همچون بنده می گردند کمال تشکر و قدردانی را دارمامیدوارم بابررسی و اعمال این پیشنهادات باعث جذابیت و فراگیری هرچه بییشتر مسابقات شویم.
    ویرایش توسط eps : 2020/05/13 در ساعت 12:02

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط eps نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تشکر ویژه از دوست عزیز برگزار کننده مسابقه های هفتگی...پایه...شاخص کل....و ماهانه

به عنوان کوچکترین و بی سوادترین عضو این انجمن چند پیشنهاد برای بهتر شدن مسابقات دارم که خواهش میکنم از مدیران بورسی پیشنهادات بنده را حداقل بررسی بفرمایند :

پیشنهاد اول :در مورد مسابقه شاخص کل :
    چون بعد از بازار تا حدود ساعت 16 معاملات سهمهایی چون سایپا و شستا و شگویا و عرضه اولیه ها ادامه دارد و قطعا و حتما معاملات این سهمها نیز بر روی شاخص کل تاثیر دارد خواهشمند است برای اعلام نتیجه روزانه و هفتگی مسابقه شاخص کل ،عدد نهایی حدود ساعت 17 مد نظر قرار گیرد و نه عدد شاخص کل در ساعت 12 و 30 دقیقه

پیشنهاد دوم : در مورد مسابقه بازار پایه و هفتگی و ماهانه
    برای جذاب تر شدن مسابقه و رعایت انصاف و همچنین معرفی تعداد بیشتر سهامهای مثبت و موثر ، پیشنهاد می شود هر سهمی را فقط یک نفر بتواند معرفی کند و اگر شخصی مثلا سهم « فملی » را برای مسابقه هفتگی معرفی کرد شخص دیگری نتواند آن سهم را در سبد اعلامی خودش معرفی کنداین درخواست برای هر سه مسابقه هفتگی ....پایه ....و ماهانه اعمال شود و همچون قانون کپی رایت به آن پایبند باشیم
    فواید این پیشنهاد در صورت اجرا :
    اول : تعداد سهمهای بیشتری معرفی می شود
    دوم : سرعت معرفی شرکت کنندگان بیشتر می شود و اکثر شرکت کنندگان معرفی سهمها را به ساعات آخر مهلت موکول نمیکنند
    سوم : احتمال کپی کردن و تقلب از روی دست باقی دوستان خیلی خیلی کم می شود ...زیرا این انصاف نیست که مثلا محمد حسین عزیز دو روز وقت بگذارند و مثلا 70 یا 80 سهم را از نظر تکنیکال و موقعیت بازار برای هفته یا ماه آینده بررسی کنند و بعد 4 یا 5 سهم خوب از بین این 70 تا را انتخاب نموده و به عنوان سهام شرکت داده شده در مسابقه معرفی کنند و مثلا بنده در ساعات پایانی مهلت شرکت در مسابقه بدون هیچ گونه بررسی و وقت گذاشتن دو سهم از 5 سهمی که ایشون معرفی کرده را به عنوان سهمهای خودم در مسابقه معرفی کرده و در نهایت هم بنده به عنوان برنده مسابقه معرفی و ستاره بگیرم و کسی که زحمت اصلی را کشیده بی نصیب بماند
    هرچند بنده می دانم که این مسابقه جهت سرگرمی و بالا بردن دانش بورسی دوستان انجمن هست ولی قبول بفرمایید که همانگونه که سبد سهمهای معرفی شده توسط بنده نباید عینا شبیه هیچ کاربر دیگری باشد به همین دلیل هم معرفی 2 سهم یا 3 سهم از طرف بنده در حالی که این 2 سهم یا 3 سهم عینا در سبد کاربر دیگری قبل از بنده معرفی داده شده عین بی انصافی و پایمال شدن حق کاربری هست که برای معرفی آن سهمها قبل از بنده زحمت کشیده است .
    پس در مجموع خواهش میکنم به عنوان پیشنهاد دوم اعلام هر سهمی برای مسابقه بازار پایه ....هفتگی و ماهانه انحصاری باشد و هیچ شخصی بعد از معرفی یک سهم توسط شخص اول نتواند آن سهم را در سبد خود معرفی نماید

پیشنهاد سوم : در مورد مسابقه بازار پایه و هفتگی و ماهانه
    پیشنهاد سوم این است که تعداد حداقل نمادهای معرفی شده برای شرکت در مسابقه را افزایش دهید تا حداقل هر کاربری 4 یا 5 نماد برای شرکت در مسابقه معرفی کن
    ظاهرا که تعداد نمادهای معرفی شده برای شرکت در مسابقه قبلا بیشتر بوده (با مراجعه به صفحات ابتدایی مسابقات هفتگی و پایه و ماهانه مشخص است ) ولی به علت بازار منفی حدفاصل سالهای 92 تا 96 تعداد نمادها کاهش داده شده ....پس خواهشمندم مجددا تعداد نمادها به حداقل 5 یا 4 نماد افزایش یابد (هرچند میدانم این کار باعث افزایش زحمت شخص برگزار کننده مسابقه می شود ولی از طرفی باعث معرفی نمادهای بیشتر و افزایش دانش کاربران که اهداف اصلی مسابقه هست هم می شود)

در نهایت با تشکر مجدد از مدیران سایت وزین بورسی و برگزار کننده کنونی و برگزار کنندگان قبلی مسابقه از تمامی کاربران انجمن که در مسابقه شرکت میکنند و علی الخصوص از ستاره دارن عزیز که باعث افزایش فهم و دانش و سواد بورسی تازه واردینی همچون بنده می گردند کمال تشکر و قدردانی را دارمامیدوارم بابررسی و اعمال این پیشنهادات باعث جذابیت و فراگیری هرچه بییشتر مسابقات شویم.

سلام و وقت به خیر

ممنون بابت پیشنهادهای سازنده شما

همه موارد اعلامی رو با مدیران در میان میذارم و در صورت نظر مثبت اجرا خواهیم کرد.

با تشکر از توجه و علاقه شما دوست عزیز

در خصوص مسابقه شاخص کل هم امروز چون روز آخر هست و اعلام نتایج قطعاٌ بعد از تایم بازار اعلام خواهم کرد و دقت کرده باشید قبلا هر 4 مسابقه در تایم کمتر از 30 دقیقه پس از پایان بازار اعلام میشد ولی تو این هفته چک کنید ارسال نتایج رو اعلب گذاشتم پس از ساعت 14 که برای اعلام شاخص کل مشکلی پیش نیاد ولی خب امروز روز آخر قطعاٌ بعد از اتمام تایم معاملاتی سایپا نتایج رو اعلام خواهم کرد!!!
    ویرایش توسط iligal : 2020/05/13 در ساعت 13:49

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 74 نخست ... 5678910111858 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع