صفحه 12 از 74 نخست ... 291011121314152262 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 737

موضوع: گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

ستاره‌دار (۴)
    تشکر شده 3,504 بار در 977 ارسال

پاسخ : مسابقه هفتگی سایت بورسی

با سلام
    بنظرم شرکت در مسابقات سایت بورسی شده مثل سر خطی زدن اول صبح در بازار بورس!
    این روش موجب میشه بعضا سهامی که بهشون اعتقاد نداریم را معرفی کنیم و شاید موجب گمراهی افراد در خرید سهام بشه!
    آن ها که به گوششان بیش از چشمشان اعتماد میکنند یک چیز بزرگ را از دست میدهند و آنهم حقیقت است.
    وقتی خودت را هم صدا با اکثریت دیدی، وقت آن است که بنشینی و عمیقا فکر کنی.

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید majid664 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,905 بار در 3,915 ارسال

پاسخ : گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_nostro نمایش پست ها
    سلام.
    من دو تا انتقاد به روش جدید مسابقات دارم.
    1. باتوجه به اینکه سهم تکراری نمیشه زد...نفری که اول بزنه انتخاب بهتر میتونه داشته باشه.. با توجه به قوانین صف که داره مسابقه..قاعدتا باید روز معاملاتی تموم بشه بعد سهم ها معرفی بشه..دیس ایز اوکی...ولی ایا 12:30 اگه بازار تموم شد من میتونم 12:31 بزنم؟
    اگه قانون این باشه که پست مدیریت و ببینیم که قوانین عوض شده یا خیر..این یعنی بنده باید بشینم یه روز جلوی سیستم مدام رفرش بزنم تا قوانین هفته چدید اعلام بشه..
    اینجوری جناب iligal شما همیشه اولین پست و میزنی و انتخابت ازادتره:دی
    عادلانه اینه که :
    الف) یا قوانین جدید اگه میخواید برای مسابقه بزارید روز سه شنبه اعلام کنید. و این یعنی روز چهارشنبه همه از قوانین جدید مطلع هستند و هر ساعتی سهم های مسابقه رو میشه معرفی کرد
    یا
    ب) قوانین جدید بعد از پاین معاملات چهارشنبه اعلام بشه...و ساعت مشخصی گفته بشه که در تاپیک به عنوان شروع مسابقات باشه..مثلا چهارشنبه ساعت 18:00 به قبل هرکسی سهم بگه تو مسابقه اضافه نمیشه..از یه ساعتی به بعد..اینجوری سر اون ساعت سر خطی میزنیم

2.بعضی از دوستان ده تا سهم انتخاب میکنن.. خب این قدرت انتخاب و میگیره از بقیه.
    به نظرم این قسمت باید اصلاح بشه مثلا باید ماکسیمم تعداد سهم در سبد قانون گزاشت
    اگه حرفم و قبول ندارید.سری بعد من تو پست اول 50 تا سهم معرفی میکنم..همه تاپ ها رو ..ببینم کسی دیگه سهم پیدا میکنه؟
    سلام دوست عزیز اول زدن دلیل بر برنده شدن نیست و اگر قرار بر این بود باید هفته قبل بنده اول میشدم و اینکه تفاوتی بین مدیران و دیگر دوستان نیست و اگر بنا به تفاوت بود شما برید سبد هفته قبل جناب وحید۲۰ رو مشاهده کنید ۳ بار به علت سهم تکراری ریجکت شد و مجددا وحید عزیز سهم دیگه ای انتخاب کرد حالا اگه یکی از سایر دوستان بودن مطمئنا این صحبتها رد و بدل میشد که عدالت نیست و شما میخواین خودتون برنده بشین و غیره .
    بنده از هفته آینده سهمی معرفی نخواهم کرد و فقط تایید سبدها و اعلام نتایج رو بر عهده میگیرم تا این
    شائبه شما هم بر طرف بشه و به قول شما عدالت هم برقرار بشه،قانون مسابقات هم گفته ۲ تا ۵ سهم و هر کس مختاره که بین ۲ تا ۵ سهم انتخاب کنه و نمیشه کسی رو اجبار کرد به دو سهم
    در خصوص اعلام قوانین بنده اول نتایج هفته قبل رو اعلام میکنم و بعد قوانین هفته پیش رو و معمولا ۴شنبه بعد از اتمام بازار ۴۵ دقیقه تا محاسبه کنم بازده سبدها طول میکشه و بعد اعلام میکنم
    ویرایش توسط iligal : 2020/05/29 در ساعت 21:29
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اول زدن دلیل بر برنده شدن نیست و اگر قرار بر این بود باید هفته قبل بنده اول میشدم و اینکه تفاوتی بین مدیران و دیگر دوستان نیست و اگر بنا به تفاوت بود شما برید سبد هفته قبل جناب وحید۲۰ رو مشاهده کنید ۳ بار به علت سهم تکراری ریجکت شد و مجددا وحید عزیز سهم دیگه ای انتخاب کرد حالا اگه یکی از سایر دوستان بودن مطمئنا این صحبتها رد و بدل میشد که عدالت نیست و شما میخواین خودتون برنده بشین و غیره .
    بنده از هفته آینده سهمی معرفی نخواهم کرد و فقط تایید سبدها و اعلام نتایج رو بر عهده میگیرم تا این
    شائبه شما هم بر طرف بشه و به قول شما عدالت هم برقرار بشه،قانون مسابقات هم گفته ۲ تا ۵ سهم و هر کس مختاره که بین ۲ تا ۵ سهم انتخاب کنه و نمیشه کسی رو اجبار کرد به دو سهم
    در خصوص اعلام قوانین بنده اول نتایج هفته قبل رو اعلام میکنم و بعد قوانین هفته پیش رو و معمولا ۴شنبه بعد از اتمام بازار ۴۵ دقیقه تا محاسبه کنم بازده سبدها طول میکشه و بعد اعلام میکنم
    جناب ایلگال بی شما که صفا نداره..
    اصلا اشتباه کردم انتقاد کردم..هدفم اصلاح بهتر قوانین بود..گفتم شاید بهتر باشه بگم..در ضمن از مثال نمیشه چیزی و اثبات کرد..میشه سفسطه
    ادامه بدید و باشید خودتون هم..همینجوری هم اوکیه

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    لطفا شرکت کنید جناب iligal، آون قسمت هایی که دوستان می نویسن مدیر و ناظر و سبز و... بنظرم بیشتر برا اذیت کردن(شوخی) هست

فکر کنم اگر بشه سهم تکراری درج کرد، و صرفا سبدها شبیه هم نباشن، بهتره

و تشکر از شما بخاطر زحماتی که برای بررسی و زنده بودن مسابقات انجام می دهید، واقعا کار سختی هست (خدا قوت)

پیشنهاد، : اگر امکان داشت مسابقات از طریق خود سایت (خودکار) انجام شود خیلی بهتر بود، مثلا در تاپیک مسابقات امکانش باشد بنویسیم @ساوه @خرید و در همان لحظه اگر ساوه صف خرید نداشته باشد(یا کمتر 50 میلیون تومان باشد مثلا) خرید ثبت شود به نام کاربریمون و هر زمان @ساوه@فروش بفروشد و درصد برای نام کاربری ذخیره شود،
    جای درج ستاره هم بنویسد کاربرد در ماه گذشته فلان درصد سود کرده (1.5 درصد به ازای هر معامله هم کاسته شود)

اینجوری هجوم به روز چهارشنبه یا جمعه شب هم وارد نمی شود، و دوستان نوسانگیر هم می توانند شرکت کنند.
    میشه زیر نام کاربر، بازده هفتگی ماهانه سه ماهه شش ماهه یکساله اش هم درج شود و....
    احتمالا خیلی از افراد برای داشتن رزومه و اول شدن و به سایت ورود می کنن
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(6) meisam317 آواتار ها
    تشکر شده 3,948 بار در 625 ارسال

جناب علیرضا لطفا حتما شرکت کنید تا نون من یکی حداقل آجر نشه
    به نظر من این قانون عدم انتخاب سهم تکراری اصلا مفید و کاربردی نیست . اگه نظرسنجی هم گذاشته بشه حتما این دو مورد تایید میشه

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam317 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

به نظر من این قانون عدم انتخاب سهم تکراری اصلا مفید و کاربردی نیست . اگه نظرسنجی هم گذاشته بشه حتما این دو مورد تایید میشه
    به نظر بنده هم همینطور هست اتفاقا تکرار چند سهم بیانگر نگاه مثبت رو اون سهم هست و جا برای بررسی اون سهم و خرید اگر کسی خواست انجام بده که فکر می کنم در اصل رسالت این مسابقات هم باید همین باشه

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

با سلام و احترام

در آمار این هفته بنده بازار را پالایه کردم. و در بازار عادی با فرض اینکه هرروز 5 درصد و به ازای سه روز کاری 15 درصد یا بالاتر و همچنین برای بازار پایه با همین استدلال 9 درصد یا بالا، نتایج زیر به دست آمد.

بازار عادی: گکوثر 16.44 – کماسه 15.76 – کاما 15.74 – کرازی 15.52 – قثابت 15.12

بازار پایه
    : آبین 11.39 – ثقزوی 11.09 – آینده 10.35 – بخاور 9.47 – بایکا 9.1

ببینیم واقعیت چیست؟
    نفرات برتر این هفته سبد شماره 21 در بازار عادی و سبد شماره 6 در بازار پایه بوده‌اند!
    جالب اینکه آقا میثم هیچ‌یک از 5 سهم برتر بازار عادی را در سبد نداشتند ولی سهام انتخابی ایشان بازده بیش از 12 و 8 داشته که درمجموع موفق به کسب ستاره شده‌اند. در نتایج که دقت کنید دو سهم از سهام برتر توسط دوستان انتخاب‌شده ولی ترکیب سبد موفق نبوده است.
    البته ازنظر بنده همین‌که در مسابقات شرکت کنید و به دنبال برترین‌های بازار باشید چندین گام از دیگران پیش بوده لذا برنده بازار شمایید.

اما در مسابقه هفته قبل نفر برتر آقا بابک بود که در هر دو مسابقه سبد ایشان شماره 2 بود.
    البته بررسی نکردم که ببینم آیا ایشان برترین‌های هفته را انتخاب کرده یا خیر ولی به نظرم اگر دوستان زحمت بررسی را بکشند. نتایج مشابه خواهد بود.

تکراری نبودن هم شده یک مشکل گویا
    بنده با این هم موافقم.
    مثل شما بنده هم در اینجا یک کاربر هستم.
    پیشنهاد متعلق هست به دوست خوبمان eps البته به خاطر دارم قبلاً دوستان دیگر پیشنهاد داده بودند که بدین‌وسیله از ایشان تشکر می‌کنم.
    دوستان عزیز و گرامیم، در مسابقات این هفته 56 نماد از بازار عادی و 16 نماد از بازار پایه انتخاب‌شده است. به نظر شما در بازاری که بیش از 700 نماد وجود دارد این تعداد انتخاب محدودیتی ایجاد می‌کند؟!
    از طرفی
    به خاطر آورید که در سیاق گذشته بعضی دوستان که ابایی از طرح آن‌هم نداشتند از روی دست دیگران انتخاب می‌کردند. که خب زحمات دیگران را به طریقی ضایع می‌کردند! همیشه در پایان وقت یعنی 23 جمعه‌شب ترافیک بود. یک عده از اینکه روی دستشان انتخاب شود ارسال را به انتها موکول می‌کردند. بعضی دیگر هم برای برداشت از حاصل جستجوی دیگران.
    الآن هم گویا ترافیک به ابتدا قرار است شیفت کند که به نظرم چه‌بهتر.
    زیرا کار را برای ناظر مسابقات آسان‌تر می‌کند و فرصت کافی را برایشان محیا می‌کند تا وقت داشته باشند احیاناً اگر سبدی ایراد دارد زودتر اعلام کنند و اصلاح صورت پذیرد.

بنده با آن بخش از پیشنهاد علی آقا موافقم که برای شروع مسابقات یک ساعت مشخص، تعیین شود.
    مثلاً این روزها که بعضی نمادها به بعد از ساعت معاملات موکول می‌شوند، می‌توان ساعت شروع را ساعت 17 در نظر گرفت. اگر داستان این‌چنین نمادهایی تمام شد که به نظرم باعرضه‌های اولیه‌ای که در پیش است احتمالش کم است می‌شود ساعت را تغییر داد.

در انتها از زحمات مهندس علیرضای عزیز بسیار سپاس گذاریم. درستش این بود که بنده و سایر دوستان کمک کنند که بخشی از زحمات ایشان کاهش یابد. به نظرم بگردید ببینید کجا می‌توانید کمکی باشید. بنده روزگاری مسابقات را می‌چرخاندم میدانم که اگر کمکی انجام نشود خستگی منجر به شکنندگی می‌شود. الآن آقای مهندس هم جوان هستند و هم باانگیزه ولی چه‌بهتر که اگر هر کس می‌تواند گامی بردارد برای کم کردن زحمات ایشان. مثلاً چه اشکال دارد که وقتی نمادی را پیدا می‌کنید سه موضوع را با دقت و وسواس بیشتر بررسی کنید.
    1- تکراری نبودن نماد
    2- حجم معاملات بیش از حجم‌مبنا باشد
    3- صف خرید بیشتر از حجم‌مبنا نباشد

یا مثلاً پیشنهاد جناب سروش برای مکانیزه کردن مسابقات خیلی عالی است. ولی پرسش این است که بنده که در علم برنامه‌نویسی بی‌سواد محسوب می‌شوم، نمی‌توانم در این پیشنهاد محلی از اعراب باشم. خوب است که یک گروه از دوستان نرم‌افزار دست‌به‌دست هم داده و گامی در این راستا بردارند.
    ویرایش توسط Mehdi1400 : 2020/05/28 در ساعت 18:55

14. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

پاسخ : مسابقه هفتگی شاخص کل

سلام جناب iligal عزیز

بله درست میفرمائید یک عدد 7 رو توو تایپ کردن جا انداختم!! الآن نمیشه اصلاحش کرد!!؟

اگه نمیشه!! حداقل اسم بنده رو از لیست مسابقات حذف کنید!! ممونم ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام دوستان...

97777 واحد

پیش بینی 4- 97777
    1 عدد کم زدید !!!

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,905 بار در 3,915 ارسال

پاسخ : مسابقه هفتگی شاخص کل

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام جناب iligal عزیز

بله درست میفرمائید یک عدد 7 رو نو تایپ کردن جا انداختم!! الآن نمیشه اصلاحش کرد!!؟

اگه نمیشه!! حداقل اسم بنده رو از لیست مسابقات حذف کنید!! ممونم ازتون
    سلام الان فرصت اصلاح نیست و تا آخر مسابقات در لیست هست و به غیر از شما چند نفر دیگه هم اشتباه کرده بودن!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 254 بار در 30 ارسال

سلام
    به رسم ادب و با خضوع و فروتنی، ضمن قدردانی از زحمات مجدانه آقای iligal عزیز پیرامون مدیریت سایت و برگزاری و پیگیری مستمر مسابقات، از طرف خودم و دوستان آزاد اندیش سایت، از ایشان جهت شرکت در مسابقات دعوت می نماییم.
    مجموعه مدیریت محترم سایت و کلیه اعضای محترم پاینده و پیروز باشند.

رضا

پ.ن.
    با کسب اجازه از دوستان آزاد اندیش

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Reza20 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 74 نخست ... 291011121314152262 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع