صفحه 40 از 74 نخست ... 303738394041424350 ... آخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 740

موضوع: گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

ستاره‌دار(3) چلاغعلی خان خانان آواتار ها
    تشکر شده 1,030 بار در 450 ارسال

پاسخ : گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

آقا اولا تشکر ویزه از دوستانی که در بخش مسابقه زحمت میکشن
    کم کاری نیست
    این همه سهم چک کنی و یه ماه هر روز درصد منفی و مثبتش حساب کنید
    خدا قوت
    دسستتان درد نکند
    یه نکته دیگه بگم و خلاص
    هیچوقت کسی رو که خدا زده . نزنید

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست..........
    ------------------------------------
    دراین دیار خسته کش دیگر بریده نفسم
    هر چه تلاش می کنم به آرامش نمیرسم

در این دیار خسته کاش وجود من بیهوده شد
    ارثیه های عاطفی این جا از من ربوده شد
    روز نفس نفس زنان رو به سراب میروم
    خشک گلو و تشنه لب به عشق آب میروم

شب که به خانه میرسم شکسته بال و خسته جان
    در غم فردای دگر باز به خواب میروم

از تن خشک شاخ گل توقع جوانه نیست
    اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

از گل چهره سوخته طراوتی طلب نکن
    برای رفع تشنگی تکیه به تشنه لب نکن
    فرشته نجات من دیر به ما رسیده ای
    کهنه شده است زخم ما کوشش بی سبب نکن

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید چلاغعلی خان خانان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

با سلام و احترام و خسته نباشید

مسابقه ماهانه :
    در مسابقه ماهانه این ماه ، طبق تایید مدیر تایید سبدها ( جناب آقای ALI) ، تعداد 26 سبد تایید شده است . در حالیکه در جدول رتبه بندی ، تعداد 24 سبد ثبت شده است . سبدهای شماره 13 و 18 با اینکه تایید شده اند ، ولی در جدول رتبه بندی لحاظ نشده اند .

مسابقه هفتگی :
    در مسابقه هفتگی این هفته ، طبق تایید مدیر تایید سبدها ( جناب آقای ALI) ، تعداد 33 سبد تایید شده است . در حالیکه در جدول رتبه بندی ، تعداد 31 سبد ثبت شده است . سبدهای شماره 25 و 26 با اینکه تایید شده اند ، ولی در جدول رتبه بندی لحاظ نشده اند .

مسابقه شاخص کل :
    در مسابقه شاخص کل این هفته ، طبق تایید مدیر تایید پیش بینی ها ( جناب آقای ALI) ، تعداد 36 پیشبینی تایید شده است . در حالیکه در جدول رتبه بندی ، تعداد 35 سبد ثبت شده است . پیش بینی شماره 24 با اینکه تایید شده ،ولی در جدول رتبه بندی لحاظ نشده است .

لطقا در صورت امان نسبت به اصلاح جداول رتبه بندی اقدام فرمایید .

بسیار مهم :

ضمناً لطفا با توجه به اینکه امکان دارد که یکسری از معاملات یکسری از سهام ها بعد از ساعات پایانی هر روز باطل اعلام شود و این موضوع در قیمت پایانی آن سهم و به تبع آن در نتیجه مسابقات تاثیر دارد ، لطفا فقط جهت روزهای چهارشنبه هر هفته ، نتایج پایانی بعد از ساعت 17 اعلام گردد تا شاهد تغییرات احتمالی در نتایج نهایی نباشیم .

فرضا" دیروز شنبه تعدادی از معاملات سهام فملی و خودرو و خساپا باطل اعلام شده بودند و البته همانطور که عرض کردم ، مهم فقط نتایج روز آخر ( چهارشنبه هر هفته می باشد . چون بقیه روزها تاثیری در نتیجه نهایی نخواهند داشت . و فقط تتیجه نهایی روز چهارشنبه هر هفته می بایست بعد از ساعت 17 اعلام گردد . با تشکر )

به اطلاع مي رساند، بخشي از معاملات نماد معاملاتي شركت ملي صنايع مس ايران(فملي)به دلايل نظارتي در روز جاري شنبه مورخ 1399/10/27 تاييد نگرديد.مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران ( ساعت تغییر 16:16 عصر)
    99/10/27 16:16

به اطلاع مي رساند، بخشي از معاملات نماد معاملاتي شركت هاي ايراني توليد اتومبيل_سايپا(خساپا)،ايران خودرو(خودرو)به دلايل نظارتي در روز جاري شنبه مورخ 1399/10/27 تاييد نگرديد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران ( ساعت تغییر 13:42)
    99/10/27 13:42
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) چلاغعلی خان خانان آواتار ها
    تشکر شده 1,030 بار در 450 ارسال

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام دوستان.
    نتایج مسابقه‌ها اعلام شد و جستارهای مربوطه برای قرار دادن سبدهای پیشنهادی دوستان باز شد.
    اگر توانستم یک بار دیگر نتایج را امشب هم اعلام می‌کنم (به خاطر امکان ابطال و یا دستکاری داد و ستدها از سوی سازمان بورس).
    یا علی.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

7. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 2FAN آواتار ها
    تشکر شده 1,468 بار در 663 ارسال

سلام
    مدیر اقا
    یه پیشنهاد مسابقه ای دارم
    اینکه ستاره و تعداد ستاره در جدول های مسابقه بگذارید تا مردم متوجه بشوند که رتبه شون با ستارگان چقدر فاصله داره
    خخخخخخخخخ چی گفتم . شما فهمدید یا بیشتر توضیح بدم
    مرسی

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید 2FAN از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و تبریک به برندگان (به ویژه جناب وحید۲۰ عزیز که ستاره‌هایشان امروز از ۵۰ به ۵۳ رسید).

اعلام می‌دارم که تغییرات ستاره‌های عزیزان شرکت‌کننده در مسابقه‌های این هفته به شرح زیر اعمال شد:
    نام مسابقه رتبه کاربر مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه تغییر ستاره شمار ستاره پیش از این مسابقه شماره ستاره پس از این مسابقه
    شاخص991024نتایج ‪Mohammad.B ‪۱٬۲۰۰٬۰۰۰ ‪۱۶٬۰۵۲ ‪۱٫۳% 0 - -
    991024 هفتگی معمولی نتایج وحید 20 ‪۷٫۸% نوین (‪‎−۲٫۴%‬) دارو (‪۱۷٫۹%‬) 2 ستاره دار (50) ستاره دار (52)
    ‪۲ manmehdiam ‪۲٫۱% لسرما (‪۱۰٫۲%‬) وصنا (‪‎−۶٫۰%‬) 1 عضو عادی ستاره دار (1)
    ‪۳ دیباج ‪‎−۰٫۰% حفاری (‪‎−۰٫۹%‬) دفارا (‪‎−۱۰٫۸%‬) وبملت (‪‎−۴٫۶%‬) دارو (‪۱۷٫۹%‬) ومعلم (‪‎−۱٫۹%‬) 1 ستاره دار (5) ستاره دار (6)
    ‪۴ شاخص کل 3000 ‪‎−۰٫۹% شرانل (‪۲٫۲%‬) دیران (‪‎−۱۰٫۵%‬) دتوزیع (‪۱۲٫۳%‬) شیران (‪‎−۵٫۹%‬) دفرا (‪‎−۲٫۷%‬) 1 ستاره دار(1) ستاره دار(2)
    ‪۳۲ Mahdi62 ‪‎−۱۰٫۳% کمرجان (‪‎−۱۱٫۹%‬) زنگان (‪‎−۸٫۶%‬) -1 - -
    ‪۳۳ یاکاموز ‪‎−۱۲٫۰% غدام (‪‎−۱۴٫۳%‬) حتوکا (‪‎−۹٫۷%‬) -1 ستاره دار(1) 0
    991024 هفتگی پایه نتایج وحید 20 ‪۴٫۰% دشیری (‪۲٫۶%‬) لازما (‪۵٫۵%‬) 1 ستاره دار (52) ستاره دار (53)
    ‪۲ Mahdi62 ‪۱٫۴% وهنر (‪۱۳٫۳%‬) وایرا (‪۱٫۱%‬) تشتاد (‪۱٫۵%‬) نیرو (‪‎−۷٫۳%‬) حاریا (‪‎−۱٫۵%‬) 1 - -
    ‪۱۹ General ‪‎−۷٫۷% شفارا (‪‎−۳٫۶%‬) بایکا (‪‎−۱۰٫۴%‬) وثنو (‪‎−۱۱٫۲%‬) بمیلا (‪‎−۵٫۸%‬) -1 0

عزیزان اگر توانستند یک نگاه هم بکنند. کار ماشینی نیست، ممکن است خطا داشته باشد.
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط 2FAN نمایش پست ها
    سلام
    مدیر اقا
    یه پیشنهاد مسابقه ای دارم
    اینکه ستاره و تعداد ستاره در جدول های مسابقه بگذارید تا مردم متوجه بشوند که رتبه شون با ستارگان چقدر فاصله داره
    خخخخخخخخخ چی گفتم . شما فهمدید یا بیشتر توضیح بدم
    مرسی
    سلام.
    این چیزی که شما می‌فرمایید را خودم هم در ذهن دارم.
    منتها باید برنامه‌ی (کد) این مسابقه را باز کنم و وقت بکنم نگاهی به آن بیاندازم و ببینم چه به چه است و تغییرات را اعمال کنم.
    ?
    «محمد حسین» هستم.

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam40 نمایش پست ها
    تماوند
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sam40 نمایش پست ها
    شساخت
    غپونه
    شرنگی

داشتم نگاه می‌کردم سبدم تایید شده؟ نشده؟ تکراری انتخاب نکرده باشم...؟ نمادها را تند تند نگاه می‌کردم... چشمم به تماوند افتاد...
    تماوند واقعا خوب است. اگر حوصله داشتم شاید به سبدم می‌افزودم. (با توجه به این که جناب Ali هنوز تایید نکرده‌اند و تا ساعت ۲۳ جمعه هم وقت هست.) (ولی حوصله‌اش را ندارم! ?)
    روز کاری گذشته حریل هم خوب داد و ستد شد! اکنون یادم آمد! این را هم گوشه ذهنمان داشته باشیم. احساسی که من از خریدار سهام در کف در این نماد داشتم احساس تماشای یک وال بود که دهانش را باز می‌کند و چند تن ماهی را یک‌جا می‌بلعد. (البته یک ضرب‌المثل ژاپنی هست که می‌گوید، نهنگ‌ها هم گاهی زیرش می‌زایند! ?)
    خوب... دیگر چه؟ ببینیم دیگر دوستان چه انتخاب کرده‌اند؟
    آهان... خودم وخارزم را انتخاب کرده‌ام... نمی‌دانم چرا؟ یک حس خوبی از این نماد دارم می‌گیرم... (در سبد واقعی هم ندارم ها...)
    دوستان انگار خیلی نمادهای گنده (شاخص‌ساز) انتخاب کرده‌اند... نمی‌دانم... چندین روز پیش هم اگر خاطرتان باشد یک مقدار اینها بالا را نشان دادند ولی پایین رفتند! (مانند رونالدو که چپ را نشان می‌دهد و راست می‌رود! ?) این بار باز دوباره بازی در نیاورند صلوات بفرست....
    دیگر چه...
    اوه... چقدر پالایش! آهان! اکنون یادم آمد که دولت گفته بود ما نمی‌گذاریم سهامداران پالایش متضرر شوند!... احتمالا به این معنی است که ۳۰ درصد سود می‌دهد! (باز هم شیطان می‌گوید سبدت را تغییر بده! ???) ولی این احتمال را هم بدهیم که ده بار دولت... چه بگویم؟... مانند رونالدو عمل کرده! ? Dribbling!!! ????
    عه! سبد یکی از کاربران (جناب دقیق) هم تکراری است... بگذار به ایشان اطلاع دهم... عینا همان سبد شماره یک که جناب Ali گفته‌اند را معرفی کرده‌اند.
    «محمد حسین» هستم.

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

درود..
    در مسابقات هفتگی...چند نفر از شرکت کنندگان...دو سهم پالایش و دارا یکم را...انتخاب کرده اند...
    در قانون مسابقات...شرکت کنندگان میتوانستند...یک سهم تکراری انتخاب کنند...شاید بنده اینطور متوجه شده بودم!
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,001 بار در 1,903 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    درود..
    در مسابقات هفتگی...چند نفر از شرکت کنندگان...دو سهم پالایش و دارا یکم را...انتخاب کرده اند...
    در قانون مسابقات...شرکت کنندگان میتوانستند...یک سهم تکراری انتخاب کنند...شاید بنده اینطور متوجه شده بودم!
    سلام
    طبق بند یک قوانین مسابقه هفتگی : سبد پیشنهادی باید حداقل یک نماد غیر تکراری داشته باشد.

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 40 از 74 نخست ... 303738394041424350 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع