صفحه 54 از 74 نخست ... 4445152535455565764 ... آخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 740

موضوع: گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,007 بار در 1,907 ارسال

پاسخ : گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

ستاره برندگان مسابقات هفته منتهی به چهارشنبه8 دی ماه ، اعمال گردید.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 17,129 بار در 4,442 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    ستاره برندگان مسابقات هفته منتهی به چهارشنبه8 دی ماه ، اعمال گردید.
    سپاس فراوان از وقتی که میزارید

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید پروواز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 659 بار در 206 ارسال

تشکر ازهمه دوستان که با صرف وقت باعث ایجاد فضای مفیدی برای اعضا میشوند

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید davoo از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام و احترام

ستاره برندگان مسابقات هفته منتهی به چهارشنبه15 دی ماه ، اعمال گردید.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام و احترام

ستاره برندگان مسابقات هفته منتهی به چهارشنبه
    22دی ماه ، اعمال گردید.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(17) Bikhabar آواتار ها
    تشکر شده 3,102 بار در 902 ارسال

سلام
    در مورد برگزاری مسابقات پیشنهادی داشتم که البته پیش از این نیز مطرح کرده بودم ولی چون به نظرم خیلی مشکل بزرگیه! و به راحتی نیز قابل حله، گفتم شاید مجددا کمی با طول و تفصیل بیشتری بیان بشه خالی از لطف نباشه.
    به نظرم یکی از اهداف برگزاری مسابقات اینه که مثلا اگر فردی تصمیم گرفت هفته آینده سهمی رو بخره و پایان هفته بفروشه، با خرید کدوم سهم‌ها بیشترین سود رو کسب میکنه. در حال حاضر چیزی که برای رشد سهم‌ها ملاک قرار داده میشه، قیمت پایانی هفته گذشته و هفته جاری هست. درحالیکه در بسیاری از اوقات امکان خرید و فروش در قیمت‌های پایانی وجود نداره و پیشنهاد من اینه که به جای اون، تفاوت اولین قیمت در روز شنبه و آخرین قیمت در روز چهارشنبه رو ملاک قرار بدیم و با این کار به بازدهی‌ای که واقعا یک فرد میتونسته با خرید سهم در اون هفته بدست بیاره، نزدیک‌تر میشیم.
    فرض کنید قیمت پایانی دو سهم در چهارشنبه هفته گذشته در صفر تابلو قرار داشته ولی یکی با صف خرید و دیگری با صف فروش بسته شده. حالا اگه کسی بخواد سهمی که با صف خرید بسته شده رو حتما شنبه بخره احتمالا باید شنبه در صف خرید قرار بگیره، درحالیکه سهمی که با صف فروش بسته شده رو احتمالا میتونه به راحتی از صف فروش شنبه اول وقت، خریداری کنه و این یک تفاوت 10 درصدی در این دو سهم ایجاد میکنه که برای یک هفته تفاوت کمی نیست.
    با این روش، از اشتیاق شرکت کننده‌ها برای معرفی سهم‌هایی که صف خرید هستند نیز کاسته میشه. من یه چند هفته‌ نتایج مسابقات رو که چک کردم، متوجه شدم امکان کسب اون بازدهی‌ای که برای برخی از سهام ذکر شده، در اون سهم‌ها وجود نداشته.
    سپاس

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Bikhabar از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Bikhabar نمایش پست ها
    سلام
    در مورد برگزاری مسابقات پیشنهادی داشتم که البته پیش از این نیز مطرح کرده بودم ولی چون به نظرم خیلی مشکل بزرگیه! و به راحتی نیز قابل حله، گفتم شاید مجددا کمی با طول و تفصیل بیشتری بیان بشه خالی از لطف نباشه.
    به نظرم یکی از اهداف برگزاری مسابقات اینه که مثلا اگر فردی تصمیم گرفت هفته آینده سهمی رو بخره و پایان هفته بفروشه، با خرید کدوم سهم‌ها بیشترین سود رو کسب میکنه. در حال حاضر چیزی که برای رشد سهم‌ها ملاک قرار داده میشه، قیمت پایانی هفته گذشته و هفته جاری هست. درحالیکه در بسیاری از اوقات امکان خرید و فروش در قیمت‌های پایانی وجود نداره و پیشنهاد من اینه که به جای اون، تفاوت اولین قیمت در روز شنبه و آخرین قیمت در روز چهارشنبه رو ملاک قرار بدیم و با این کار به بازدهی‌ای که واقعا یک فرد میتونسته با خرید سهم در اون هفته بدست بیاره، نزدیک‌تر میشیم.
    فرض کنید قیمت پایانی دو سهم در چهارشنبه هفته گذشته در صفر تابلو قرار داشته ولی یکی با صف خرید و دیگری با صف فروش بسته شده. حالا اگه کسی بخواد سهمی که با صف خرید بسته شده رو حتما شنبه بخره احتمالا باید شنبه در صف خرید قرار بگیره، درحالیکه سهمی که با صف فروش بسته شده رو احتمالا میتونه به راحتی از صف فروش شنبه اول وقت، خریداری کنه و این یک تفاوت 10 درصدی در این دو سهم ایجاد میکنه که برای یک هفته تفاوت کمی نیست.
    با این روش، از اشتیاق شرکت کننده‌ها برای معرفی سهم‌هایی که صف خرید هستند نیز کاسته میشه. من یه چند هفته‌ نتایج مسابقات رو که چک کردم، متوجه شدم امکان کسب اون بازدهی‌ای که برای برخی از سهام ذکر شده، در اون سهم‌ها وجود نداشته.
    سپاس
    درود و تشکر از پیشنهاد خوبتون
    از هفته پیش رو مدتی برای تست با پیشنهاد شما محاسبه میکنیم و درصورتیکه مشکلی وجود نداشته باشه با این فرم ادامه خواهیم داد.
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال

سلام
    با توجه به اینکه تا چند روز آینده به لپ تاپ (و فایل مسابقات) دسترسی ندارم، نتایج مسابقات با تاخیر اواسط هفته بعد محاسبه و اعلام خواهد شد.
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

با سلام و احترام

در محاسبه بازدهی مسابقه ماهانه سبد آقای علیرضا جمالی ، سهم ولصنم اصلا در بازدهی سهمهای ایشان فراموش شده که محاسبه شود و سهم ولصنم اصلا در لیست بازدهی سهمها هم فراموش شده که آورده شود و در واقع سبد آقای علیرضا جمالی در نتایج مسابقه دی ماه تا پایان روز کاری چهارشنبه 22 دی ، باید سبد دوم باشد و نه سبد اول

( سهم ولصنم توسط ایشان انتخاب شده ولی در بخش بازدهی ها محاسبه نشده است )

و در واقع تا زمان اعلام نتایج مسابقه ماهانه روز کاری چهارشنبه 22 دی ، سبد کاربر Dexterous رتبه اول هست . ( و به ایشان باید دو ستاره داده شود البته تا آن تاریخ )

لطفا موضوع بررسی و اصلاحیه لازم صورت گیرد . ( بازدهی سبد ایشان تا آن تاریخ 1.486 می شود و نه 2.53)

با تشکر فراوان

لینک اعلام نتایح مسابقه ماهانه تا زمان اعلام نتایج مسابقه ماهانه روز کاری چهارشنبه 22 دی

http://forums.boursy.com/showthread....728#post961728
    ویرایش توسط بابک 52 : 2022/01/21 در ساعت 13:02
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

با توجه به اینکه خود آقای جمالی سبد ماه جدیدشان را در مسابقه ماهانه انتخاب کرده اند ، یکی از مدیران محبت کنند قفل مسابقه ماهانه را باز کنند .

چون تا پایان ساعت 11 امشب برای معرفی سهام فرصت هست . از الان فقط حدود 10 ساعت فرصت باقی مانده در حالیکه خود ایشان دیشب سبدشان را معرفی کرده بودند.

چگونه می توان سبد معرفی کرد وقتی که تاپیکش بسته است ؟

ظاهرا" ایشان فراموش کرده اند تاپیک را باز کنند و خودشان سبد خود را معرفی نموده اند .

ممنون اگر تاپیک مسابقه ماهانه باز شود ...

با تشکر
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

صفحه 54 از 74 نخست ... 4445152535455565764 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع