صفحه 5 از 5 اولین ... 2345
نتایج از شماره 41 تا 44 از مجموع 44

موضوع: کارگاه روند، رالی و رشدهای بزرگ

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    14,178
    تشکر شده 58,578 بار در 13,479 ارسال

پاسخ : کارگاه روند، رالی و رشدهای بزرگ

در مورد تکرار این رشدهای هزار درصدی... بستگی به بازار دارد... اگر کلیت بازار مانعی نداشته باشد همین‌جور فعلا دارد رشد می‌کند... پس در جای خودش باید بررسی شود که کلیت بازار رو به بالا است یا نه.
    نمی‌دانم یادتان هست یا نه؟ من زیاد با افزایش سرمایه موافق نیستم... مخالف نیستم ولی زیاد موافق هم نیستم... خیلی می‌ترسم... چرایش را نوشتم ولی بهتر می‌بینم در خصوصی خدمتتان بگویم.
    در مورد اینکه کجای جدول بهترین است... من می‌گویم آنکه در کوتاه مدت بهترین باشد و در میان مدت متوسط باشد و در بلند مدت بدترین باشد. به عبارت دیگر گمان کنم بهترین نماد نمادی است که در حال جبران عقب‌ماندگی خودش باشد (با سرعت). این صرفا یک نظریه است. بررسی‌اش نکرده‌ام کامل.
    نماد و گروه عقب‌مانده کم نداریم. هم در این جدولی که امروز آوردم هست و هم از آن شاخص‌ها می‌توان دریافت. گروه رادیویی و ارتباطات مثلا. به نگر من بازار یک افت شدید (مدل سال ۹۲) اگر داشته باشد، بازار می‌افتد دست اینها. اینها و گروه نیروگاهی (تامین آب و برق و گاز و تلفن!) و گروه فنی مهندسی و ...
    آخرین ویرایش توسط mhjboursy ، 2020/03/26 در 03:58.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    14,178

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش ارسال ها
    در مورد تکرار این رشدهای هزار درصدی... بستگی به بازار دارد... اگر کلیت بازار مانعی نداشته باشد همین‌جور فعلا دارد رشد می‌کند... پس در جای خودش باید بررسی شود که کلیت بازار رو به بالا است یا نه.
    نمی‌دانم یادتان هست یا نه؟ من زیاد با افزایش سرمایه موافق نیستم... مخالف نیستم ولی زیاد موافق هم نیستم... خیلی می‌ترسم... چرایش را نوشتم ولی بهتر می‌بینم در خصوصی خدمتتان بگویم.
    در مورد اینکه کجای جدول بهترین است... من می‌گویم آنکه در کوتاه مدت بهترین باشد و در میان مدت متوسط باشد و در بلند مدت بدترین باشد. به عبارت دیگر گمان کنم بهترین نماد نمادی است که در حال جبران عقب‌ماندگی خودش باشد (با سرعت). این صرفا یک نظریه است. بررسی‌اش نکرده‌ام کامل.
    نماد و گروه عقب‌مانده کم نداریم. هم در این جدولی که امروز آوردم هست و هم از آن شاخص‌ها می‌توان دریافت. گروه رادیویی و ارتباطات مثلا. به نگر من بازار یک افت شدید (مدل سال ۹۲) اگر داشته باشد، بازار می‌افتد دست اینها. اینها و گروه نیروگاهی (تامین آب و برق و گاز و تلفن!) و گروه فنی مهندسی و ...
    این مصوبه کاهش نرخ سود سپرده می‌تواند به بازار کمک کند.
    -------------------------------
    پرسش: چه چیزی (چه الگویی) روی تابلو اگر مشاهده شود ما با خودمان می‌گوییم فلان چیز را (روی تابلو) خیلی خوب دارند می‌خرند؟
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (3) sooroosh1315 آواتار ها
    ارسال
    782
    تشکر شده 5,113 بار در 801 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش ارسال ها
    این مصوبه کاهش نرخ سود سپرده می‌تواند به بازار کمک کند.
    -------------------------------
    پرسش: چه چیزی (چه الگویی) روی تابلو اگر مشاهده شود ما با خودمان می‌گوییم فلان چیز را (روی تابلو) خیلی خوب دارند می‌خرند؟
    سلام

شاید افزایش قیمت سطر اول فروشن .... در یک بازه زمانی کوتاه ؟ یا حالت زمان آزاد برای کد نویسی .... که حساب کند چند دیقیقه زمان می برد که سهم یک درصد یا 2 درصد آخرینش رشد کند.
    سلامسهم هم اکنون (همین الان الان) چه خصوصیاتی داشته باشد رشد می کند ؟ (پسند الان بازار چیست ؟ بازار الان دنبال چه می گردد ؟ ) (راهنمایی خود تو بازار هسی )

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    14,178

سقاین را دارم نگاه می‌کنم. مشخص است که می‌خواهد رشد کند.
    ولی همزمان مشخص هم هست که رشدش کند خواهد بود.
    چرا؟
    مگر سقاین یک نماد کوچک نیست؟ چرا نمودارش کند است؟
    ...
    احتمالا باید به خاطر کم بودن شناوری‌اش باشد. (البته اکنون یک عامل دیگر به نام «حجم مبنا» هم به این نماد (و البته دیگر نمادها) افزوده شده. این را هم باید در نگر بگیریم ولی فعلا ولش می‌کنیم.)
    ---------------------------------------
    این را از کجا فهمیدیم که رشدش در آینده کند خواهد بود؟ از گذشته. پس یکی از مواردی که به آن باید توجه کنیم این است که ببینیم در گذشته رشد و افت (به خصوص رشد) نمودار با چه سرعتی بوده. هم زمان و هم اندازه و هم سرعت.
    البته این در مورد نمادهایی مانند دماوند و وتجارت که به تازگی سرعت رشدشان تغییر کرده متفاوت است.
    و البته از همین تغییر سرعت هم می‌توان چیزی فهمید.
    ولی خود فهمیدن سرعت و تغییر سرعت هم البته... اکنون که دارم می‌اندیشم... می‌بینم که روش دارد و باید رویش اندیشه کرد. چگونه سرعت را باید سنجید؟ میانگین سرعت یا سرعت لحظه‌ای؟ در چه بازه‌ای باید سنجیده شود؟ و نسبت به چه بازه‌ای؟
    «محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 5 اولین ... 2345

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 3 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 3 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •