صفحه 33 از 109 نخست ... 23303132333435364383 ... آخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 1084

موضوع: کرونا (COVID-19)

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

پاسخ : کرونا (COVID-19)

نائب رئیس انجمن اقتصاد حوزه علمیه قم گفت: حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسویان عضو انجمن اقتصاد حوزه علمیه قم و عضو شورای فقهی بانک مرکزی امروز به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا درقم دارفانی را وداع گفت.
    واقعا حیف شد یکی از برجسته ترین افراد حوزه که به معنای واقعی کلمه اقتصاد را می فهمید و در حوزه بازار سرمایه و صکوک حرفهای زیادی برای گفتن داشت . خدا رحمتش کند چه استاد نازنینی بود .

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها

نائب رئیس انجمن اقتصاد حوزه علمیه قم گفت: حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسویان عضو انجمن اقتصاد حوزه علمیه قم و عضو شورای فقهی بانک مرکزی امروز به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا درقم دارفانی را وداع گفت.
    واقعا حیف شد یکی از برجسته ترین افراد حوزه که به معنای واقعی کلمه اقتصاد را می فهمید و در حوزه بازار سرمایه و صکوک حرفهای زیادی برای گفتن داشت . خدا رحمتش کند چه استاد نازنینی بود .
    اون قسمت های ابی رو شوخی میکنید یا جدی

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    اون قسمت های ابی رو شوخی میکنید یا جدی
    من باهاشون درس صکوک را در موسسه بانکداری گذرانده ام واقعا باسود بود و البته آدم به روز و امروزی بود ! خیلی مطالب جدید در حوزه بازار سرمایه و بانکداری اسلامی از ایشون یاد گرفتیم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    من باهاشون درس صکوک را در موسسه بانکداری گذرانده ام واقعا باسود بود و البته آدم به روز و امروزی بود ! خیلی مطالب جدید در حوزه بازار سرمایه و بانکداری اسلامی از ایشون یاد گرفتیم.
    نمیدونم چی بگم والا شاید شما خودتون خوبین همه رو خوب میبینید یا شایدم توفیق داشتین من که با این جور ادما زیاد نشست و برخواست نداشتم با یکی دوتاشونم که هم کلام شدم اصلا ضرب و تقسیم نمیدونستن به اون صورت یه بارم یکیشون رو اورده بودن تی وی مجری میگفت از هزار پونصد خورده ای تا 3هزار و 700 یه عدد بگین میگفت 4 هزار ! چند بارم ایجوری گفت فک کنم برنامه زلال احکام بود

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    نمیدونم چی بگم والا شاید شما خودتون خوبین همه رو خوب میبینید یا شایدم توفیق داشتین من که با این جور ادما زیاد نشست و برخواست نداشتم با یکی دوتاشونم که هم کلام شدم اصلا ضرب و تقسیم نمیدونستن به اون صورت یه بارم یکیشون رو اورده بودن تی وی مجری میگفت از هزار پونصد خورده ای تا 3هزار و 700 یه عدد بگین میگفت 4 هزار ! چند بارم ایجوری گفت فک کنم برنامه زلال احکام بود
    نه خداوکیلی آدم بسیار پری بودند من خودمم هیچ انتظار نداشتم . به جرات می تونم بگم یکی از بهترینهای مسلط به بازار سرمایه بودند .

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

می‌گویم...
    بدتر از این دولت محترم آقای روحانی ما... و بدتر از این سازمان بورس ما و مرحوم شاپور دانا... این ویروس کرونا و کسانی است که رویش دارند کار می‌کنند...
    خداوکیلی... چه بگویم...
    چند وقت پیش از قول وزارت بهداشت ایتالیا نامه/بیانیه داده بودند که چینی‌ها ما را گول زده‌اند و کوید۱۹ ویروس نیست بلکه میکروب است! {۱}
    حالا اخیرا هم از قول یک فوق تخصص ایرانی چیزهایی گفته‌اند... (فوق تخصص مغز و اعصاب! چه ربطی دارد؟) گفته‌اند عامل مرگ خود کرونا نیست... بلکه ترکیب شدن آن با وایتکس است!
    من دیگر حرفی ندارم. :|

پانویس:
    {۱} یعنی کسی که آن نوشته‌ی مسخره را از خودش درآورده بود (آن هم دقیقا زمانی که بحث توافق ایران و چین بود!!!) یک مقدار کم با خودش فکر نکرده بود که ویروس هم جزء میکروب‌ها است... نمی‌دانم... شاید اخیرا از گروه میکروب‌ها خارج شده... زمان ما که داخل بود...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,656 بار در 904 ارسال

نیوزلند امروز جشن ۱۰۰ روز بدون کرونا رو جشن گرفت.دوهفته قرنطینه مطلق به اضافه ماسک زدن اجباری از روز اول.
    مسوولین ما تا یک ماه پیش میگفتن نیازی نیست همه ماسک بزنن فقط افرادی ماسک بزنن که علامت دارن....بعد از گذشت ۵ ماه تازه یک ماه پیش یادشون افتاده ماسک بزنن....دیگه در مورد آمار نگم بهتره.
    فقط و فقط نکته جالب اینجاست که آقایون ادعا دارن بقیه کشورها از ایران در مورد راهکارهای کنترل و مقابله با کرونا پرسیدن و خیلی مشتاق شنیدن نحوه مدیریت آقایون بودن.
    یکی نیست بهشون بگه بنده های خدا حتما می خواستن ببین شما چکار کردین تا اون ها دقیقا برعکس کارهای شما رو انجام بدن.

خدایا خودت به همه مردم دنیا علی الخصوص مردم ایران رحم کن که پناهی ندارن جز تو.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

ورنون کولمن پزشک مشهور بریتانیایی، نویسنده بیش از ۱۰۰ کتاب در حوزه پزشکی که کتابهایش به ۲۵ زبان ترجمه شده است می گوید :

کرونا یک دروغ بزرگ و خدعه ی رسانه است و یک ترس هیستریک است.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

Banned

تنها عامل انتقال و انتشار کرونا، فقط و فقط تلویزیون است

تلویزیون رو خاموش کنید، از زندگی لذت ببرید

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

Banned

شهریار/ اعلام ممنوعیت حرکت دسته‌جات عزاداری در روز تاسوعا و عاشورا توسط خودروهای آتش‌نشانی

+طبق اخرین تحقیقات علمی علاوه بر معتادا که نمیگیرن مسافران جاده های شمال و... هم محاله بگیرن، ولی هیئت ها و دسته جات عزاداری علاوه بر گرفتن در فضای بسته( که ممنوعیتش منطقی است) در فضای باز با ماسک و با رعایت فاصله اجتماعی هم میگیرن و تبدیل میشن به بمب کرونا، کرونای سیار و... !

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)