صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

موضوع: برترین های سایت در سال 98 از نگاه کاربران

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

پاسخ : برترین های سایت در سال 98 از نگاه کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود بر شما
    دوست عزیزمون جناب
    توسکا که تاپیک هم دارند و تکنیکالی سهام رو بررسی میکنند،بنظر میاد در لیست نیست یا من اسمش رو در لیست ندیدم.
    سهام خوبی در تاپیک شون معرفی کرده اند. یه خسته نباشید هم به ایشون بگیم.
    سلام بر جناب اروم بورس عزیز

خوبان خوب می بینند...نظر لطف شماست...

بدون شک یکی از خوبهای بورسی حضرتعالی هستید هم به لحاظ سواد بورسی علی الخصوص تکنیکال و هم به لحاظ اخلاقی...

از جناب iligal هم بابت زحماتی که می کشند ممنونم...

ممنون.

یا علی
    ویرایش توسط توسکا : 2020/03/04 در ساعت 12:13
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

باتشکر از جناب illigal بابت ایجاد این تاپیک که لطف کردن واز مدیریت این سایت وزین و مناسب بورسی تشکر میکنم ونمیتونم اسم ببرم ونهایت تشکر را از همه فعالین این سایت نهایت تشکر رادارم واستفاده ها بردیم به امید خالق همه در خوشی وخرم در کنار خانواده باشن وپیشاپیش سال نو راتبریک به همه میگم وانشالله سال جدید خوب بورسی وغیر بورسی داشته باشیم البته تبریک گفتن سال جدیدم خیلی پیشاپیش شد یاحق

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

سلام خدمت شما و دوستان
    من از سال 90 تو سایت بورسی هستم.نگاه به پروفایلم نکنید نوشته 95 :دی..از نامهای قدیمی جا داره از اقای محسن نظری هم یاد کنیم.. عاشق نوشته هاش بودم..یادش بخیر. هر روز به عشقش میومدم.
    سال گدشته هم از تحلیل همه دوستان سایت استفاده کردم و از همه تشکر میکنم..اسم یه نفر نمیارم. چون همه رو عالی میدونم.
    ولی به شدت ناراحتم از اینکه اقای نوام چامسکی در بین ما نیستن..ازش خیلی خیلی یاد گرفتم..دمش گرم..خدا حفظش کنه
    بهترین ها رو برای همه ارزو دارم در سال اینده.

عضو فعال
    تشکر شده 24,085 بار در 4,307 ارسال

سلام خدمت همه کاربران سایت
    و با تشکر از مدیران سایت بورسی بالاخص جناب illigal که واقعا زحمت زیادی می کشند و هم اینکه حسن اخلاق ایشان سراسر انرزی مثبت است .
    من از سال ۹۲ که وارد بورس شدم لیکن در ۹۷ موفق شدم به جمع کاربران سایت اضافه شوم همیشه از تحلیهای سایت استفاده برده ام و سپاسگزار همه تحلیگران هستم . در گذشته نیز سایت تحلیلگران بسیار قوی نظیر جتاب آقایان مصری پور، سید یاسرشریعت، شاهین محلوجی، موی عاقل. hedar و ... داشت که متاسفانه دیگر حضور ندارند .
    اما سایت به لطف حضور تحلیلگران قوی نظیر zorba , mey , ourumbourse, Abad, وحید۲۰ , navasan و ... چندین نفر دیگر کماکان ابزار قدرتمندی برای سهامداران بورسی است تا در تعیین مسیر درست و انتخاب بهینه سهام گام بردارند . من از همه این دوستان تشکر می کنم .
    در آخر به نظر من سه نفر برتر در ارایه تحلیل های نزدیک به واقعیت و معرفی سهام پرپتانسیل :
    ۱- mey
    2- orumbourse
    3- Abad

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز
    سال سال خوبی بود خدا رو شکر لب همه خندون بود بعضیا خندان تر ولی در کل ناراضی نداشتیم
    واقعا جا داره از تک تک عزیزان که بی منت داشته های علمی شون رو با ما توی سایت بورسی که واقعا برای منم مثل یه خونه میمونه تقسیم کردن به شخصه تشکر کنم. حالا من بیام از کی تشکر کنم ؟ درسته اینروزا یکم سرم شلوغه , ولی قبلا ها از نوشته های همه این عزیزان استفاده کردم هر کدام در یکی از علوم تکنیکال و بنیاد و تابلو خوانی و برخی شون در هر 3 مورد صاحب نظر و صاحب سبکی بودن.
    در کل ولی نوشته های جنابان وحید عزیز20 و MEHDI1400 و اروم بورس و AIMING و ABAD و ZORBA احسان شفاف سازی از دست نمیدم . البته جناب جمای عزیز هم اینفدر کم مطلب میزارن که حیفم میاد نخونم کاش بیشتر مطلب بزنن البته این به این معنی نیست که سایر نظرات رو نمیخونم بلکه وقت نمیکنم به همشون برسم .
    أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

ستاره دار (1)
    تشکر شده 2,342 بار در 380 ارسال

با سلام و تشکر بابت ایجاد این تاپیک برای افراد کم تجربه ای چون من که در حال یادگیری و آموزش هستیم وجود اساتید محترم و دارای سواد بورسی بسیار مفید هست که هم از تحلیل ها و نطراتشون استفاده میبریم هم با سیگنال هاشون همراه میشیم و در کنار اونها سودی از این بازار میبریم . بعضی اساتید هر چند فعالیت کمتری دارن ولی من به شخصه تحلیلهاشون رو از دست نمیدم . درسته که همدیگر رو نمیشناسیم ولی بعضی کاربرها حس خوبی به ادم منتقل میکنن .
    باتشکر از جنابان وحید ۲۰ ، محمد حسین ، arad، احسان ، mey،navasan، mehdi 1400، aiming ، شفاف سازی، ائلچی ،illigal، رویا خانوم ، کریس گارنر ،رادین ،امیرمحمد ، mohsen ho ، توسکا و دیگر کاربران عزیز
    به شخصه تحلیلهای جناب اروم بورس ،آباد و نوام رو بیشتر دنبال میکنم .
    در ضمن جناب ali 30 در تاپیک امواج ساده تحلیلهای خوبی از شاخص ارائه میدن
    ان شاله موفق و سلامت باشن همه عزیزان

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    باد بهاران آمده نوروز سلطان آمده

مژده دهید ای دوستان این سال نو باز آمده

سلام و وقت به خیر خدمت همه عزیزان سایت

اول از همه تشکر کنم از
    جناب مهندس جمالی بابت راه اندازی سایت بورسی و تلاشهایی که در خصوص زنده نگه داشتن سایت کردن و همه دوستان عزیزی که در طول قریب به این 10 سال هر کدامشون گوشه ای از کار رو گرفتن و نذاشتن این سایت خاک بخوره و باعث زنده بودن و جو خوب سایت شدن!!!

جا داری یادی کنیم از دوستان قدیمی این سایت که یا به دلیل مشغله هایی که داشتن از سایت رفتن یا در تلگرام فعال هستن یا در سایتهای همسایه دوستانی از قبیل پر ریسک،
    خانم خادمی،خانم رجب نژاد،هامد ،بهنام،فرشید یوسف پور، مصطفی مصری پور، بهزاد بهزادی و خانم negar minavi و دیگر دوستانی که اکنون شاهد حضورشون در سایت نیستیم و براشون آرزوی سلامتی و سربلندی داریم.

خب هدف از ایجاد این تاپیک جدید و نو در سایت به منظور تقدیر و تشکر از دوستانی هست که در سال
    98 زحمات بسیار زیادی کشیدن و میخوایم یه نظر سنجی ایجاد کنیم در طول این 10 روز کاری باقی مانده تا پایان سال بورسی 98 و روز آخر جمع بندی میکنیم و نفرات برتر رو به انتخاب کاربران حاضر در سایت شناسایی میکنیم.

دوستان در مورد آیتمهایی که در زیر عنوان میشه در هر بخش میتونن
    3 نفر رو انتخاب کنن که به صورت پیش فرض من حداقل نام چند کاربر فعال در اون بخش رو ذکر میکنم و اگه کسی از قلم افتاد پیشاپیش عذرخواهی بنده رو بپذیره و اگر دوستان فرد خاص دیگه مد نظر خودشون بود تو لیست بیارن و اگه آیتمی از قلم افتاده بود دوستان بگن تا اون رو هم به بخش نظر سنجی اضافه کنیم تا یه جامعه آماری خوب و شکیل داشته باشیم.

1-برترین تحلیل گر سایت(تکنیکال-تابلو خوانی-بنیادی-روانشانسی بازار): 1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-تمام-توسکاMehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خانroya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming-مجید رادمنش و .....)

2-برترین تحلیل گر حوزه
    تکنیکال:1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming -مجید رادمنش و .....)

3-برترین تحلیل گر حوزه
    بنیادی:1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming-مجید رادمنش و .....)

4-برترین تحلیل گر حوزه
    روانشناسی بازار و تابلو خوانی:1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming-مجید رادمنش و .....)

5-فعالترین کاربر سایت:1- ....... 2-...... 3-......
    (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming -مجید رادمنشو .....)

6-
    بیشترین بازدهی گروه بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

7-
    کمترین بازدهی گروه بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

8-
    بیشترین بازدهی تک سهم بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

9-
    کمترین بازدهی تک سهم بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

10-
    گروه پیشتاز سال99 :1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

11-
    تکسهم پدیده سال99 :1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

خب من همین 11 تا به نظرم رسید اگر موردی بود دوستان بگن تا اضاف کنم و در آخر اگر نظر پیشنهاد انتقاد و صحبتی دارن ارسال کنند تا در آخرین روز بورسی سال به جمع بندی برسیم!!!

سلام و صبح به خیر خدمت همه دوستان و عزیزان

گرچه امسال رنگ و بوی عید از خونه ها رفته و کسی با این وضعیت دل و دماغ عید و عید دیدنی رفتن نداره ولی خب طبق قولی که داده بودم جدول رو آماده کردم و نظرات خودم رو وارد کردم

همین الان بگم که دوستان همگی از نظر بنده نمونه و تک هستن،ولی خب بحث انتخاب که پیش میاد یه خرده سخت میشه و باید تمام جوانب رو سنجید و ته هر انتخابی باعث ناراحتی بعضیا میشه که پیشاپیش عذرخواهی میکنم و بالاخره نظر شخصیه و دوس ندارم کسی بابت این نظرات ناراحت بشه

از دوستان هم خواهش میکنم که نظراتشون رو امروز و فردا ارسال کنن تا روز 4 شنبه و یا 5 شنبه جمع بندی کنم و جدول رو کامل کنم

خودتون ببخشید جدولش این همه رنگارنگ شد،بازم سال جدید رو بهتون تبریک میگم و اول آرزوی سلامتی و بعد آرزوی بهترینها رو برای خودتون و خانواده محترمتون دارم

بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

سلام و خواستن سلامتی برای خانواده بورسی

کمتر از 12-13 ساعت از بازار سال 98 باقی مانده ...امیدورم که با حس خوب و دل شاد وارد سال 99 شوید

اول از همه تشکر کنم از
    آقا محمد حسینبابت همه آموزش هایی که در یکسال و نیم گذشته ازشون یاد گرفتم

جا داری یادی کنیم از سایر دوستان این سایت که ازشون یاد گرفتم از قبیل
    فرشید یوسف پور،وnegar minavi وMehdi1400 وiligalوzorba وحید20 وAbad
    و نوام مسکی وشفاف سازی و
    چند نفر دیگر از دوستان که حضور خاطر ندارم

و همچنین دوستانی که جز نفرات موفق و پرکار بورسی هستن و همیشه سعی می کنم مطالبشون را بخوانم و یاد بگیرم :oroumbourse تمام توسکا matin meysam_sh_2020 شفاف سازی محمود گرگانی roya123 navasan کریس گاردنر ابشار و.... فکر کنم خیلی ها از دوستان جا افتادن چقدر سخته نام بردن از اعضا همه اش فکر می کنم خیلیا جا افتادن مثلا جناب میثم الان جا افتادن اکانتشونم پیدا نکردم

1-برترین تحلیل گر سایت(تکنیکال-تابلو خوانی-بنیادی-روانشانسی بازار):
    iligal
    وحید20

zorba

2-برترین تحلیل گر حوزه
    تکنیکال:
    mhjboursy
    Abad
    Mehdi1400

3-برترین تحلیل گر حوزه
    بنیادی:
    وحید20
    شفاف سازی
    mey

4-برترین تحلیل گر حوزه
    روانشناسی بازار و تابلو خوانی:
    mhjboursy
    iligal
    matin

5-فعالترین کاربر سایت:
    roya123
    تمام
    mhjboursy

6-
    بیشترین بازدهی گروه بورسی: (پرتفو خودم منظور هست دیگه؟)
    غذایی
    خودرویی
    دارویی

7-
    کمترین بازدهی گروه بورسی:
    بانکی
    لیزینگ
    سرمایه گذاری ها

8-
    بیشترین بازدهی تک سهم بورسی:
    غگل

9-
    کمترین بازدهی تک سهم بورسی:
    ولملت

10-
    گروه پیشتاز سال99 :
    یوتیلیتی

11-
    تکسهم پدیده سال99 :
    انرژی.بورس،فرابورس

یادم میاد وقتی آقا محمد حسین داشتن از تالار همساییه میومدن اینطرف ...بهشون گفتم چرا اخه
    تالار که خیلی شیک تر و خوشگلتر و شلوغ تر و پر مخاطب تره ..... گفتن نه اونجا ( بورسی . همین جا ) خیلی جوو بهتر و مطالب مفید تر و راحتری داره

بله سایت خوب بورسی احساس آرامش خیلی خوبی داره ..... و جدیدا متوجه شدم که خواننده هم زیاد داره ....گاها در قسمت های دیگه مجازی هم می بینم به نوشته های اعضا سایت نقل و قول میشه و....

آرزوی موفقیت و سربلندی و شادکامی دارم برای اعضا ی خوب سایت و جناب مهندس جمالی و آقا محمد حسین (mhjboursy)

(بهم ریختگی رنگ و فونت و سایز و .... تقصیر آقا علیرضاس ...اسم خودشون در متن نبود ...کپی کردم خراب شد کل متن
    )
    ویرایش توسط sooroosh1315 : 2020/03/16 در ساعت 11:01
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

9. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام و خواستن سلامتی برای خانواده بورسی

کمتر از 12-13 ساعت از بازار سال 98 باقی مانده ...امیدورم که با حس خوب و دل شاد وارد سال 99 شوید

اول از همه تشکر کنم از
    آقا محمد حسینبابت همه آموزش هایی که در یکسال و نیم گذشته ازشون یاد گرفتم

جا داری یادی کنیم از سایر دوستان این سایت که ازشون یاد گرفتم از قبیل
    فرشید یوسف پور،وnegar minavi وMehdi1400 وiligalوzorba وحید20 وAbad
    و نوام مسکی وشفاف سازی و
    چند نفر دیگر از دوستان که حضور خاطر ندارم

و همچنین دوستانی که جز نفرات موفق و پرکار بورسی هستن و همیشه سعی می کنم مطالبشون را بخوانم و یاد بگیرم :oroumbourse تمام توسکا matin meysam_sh_2020 شفاف سازی محمود گرگانی roya123 navasan کریس گاردنر ابشار و.... فکر کنم خیلی ها از دوستان جا افتادن چقدر سخته نام بردن از اعضا همه اش فکر می کنم خیلیا جا افتادن مثلا جناب میثم الان جا افتادن اکانتشونم پیدا نکردم

1-برترین تحلیل گر سایت(تکنیکال-تابلو خوانی-بنیادی-روانشانسی بازار):
    iligal
    وحید20

zorba

2-برترین تحلیل گر حوزه
    تکنیکال:
    mhjboursy
    Abad
    Mehdi1400

3-برترین تحلیل گر حوزه
    بنیادی:
    وحید20
    شفاف سازی
    mey

4-برترین تحلیل گر حوزه
    روانشناسی بازار و تابلو خوانی:
    mhjboursy
    iligal
    matin

5-فعالترین کاربر سایت:
    roya123
    تمام
    mhjboursy

6-
    بیشترین بازدهی گروه بورسی: (پرتفو خودم منظور هست دیگه؟)
    غذایی
    خودرویی
    دارویی

7-
    کمترین بازدهی گروه بورسی:
    بانکی
    لیزینگ
    سرمایه گذاری ها

8-
    بیشترین بازدهی تک سهم بورسی:
    غگل

9-
    کمترین بازدهی تک سهم بورسی:
    ولملت

10-
    گروه پیشتاز سال99 :
    یوتیلیتی

11-
    تکسهم پدیده سال99 :
    انرژی.بورس،فرابورس

یادم میاد وقتی آقا محمد حسین داشتن از تالار همساییه میومدن اینطرف ...بهشون گفتم چرا اخه
    تالار که خیلی شیک تر و خوشگلتر و شلوغ تر و پر مخاطب تره ..... گفتن نه اونجا ( بورسی . همین جا ) خیلی جوو بهتر و مطالب مفید تر و راحتری داره

بله سایت خوب بورسی احساس آرامش خیلی خوبی داره ..... و جدیدا متوجه شدم که خواننده هم زیاد داره ....گاها در قسمت های دیگه مجازی هم می بینم به نوشته های اعضا سایت نقل و قول میشه و....

آرزوی موفقیت و سربلندی و شادکامی دارم برای اعضا ی خوب سایت و جناب مهندس جمالی و آقا محمد حسین (mhjboursy)

(بهم ریختگی رنگ و فونت و سایز و .... تقصیر آقا علیرضاس ...اسم خودشون در متن نبود ...کپی کردم خراب شد کل متن
    )

11. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

این آخرین برداشت من از نوشته های دوستان هست اگه بتونن تمام فیلدها رو جواب بدن ممنون میشم که به یه جمع بندی کاملی برسیم و ترتیب نفرات رو هم رعایت کنیم که بشه نفرات اول تا سوم رو تشخیص داد با تشکر

13. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع