صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: برترین های سایت در سال 98 از نگاه کاربران

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

پاسخ : برترین های سایت در سال 98 از نگاه کاربران

سلام به همه کاربران و مدیران و فعالین عزیز همگی در این رای گیری شرکت کنید تا به جمع بندی نهایی برسیم با تشکر
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

عضو فعال محمد20 آواتار ها
    تشکر شده 1,132 بار در 162 ارسال

سلام خدمت iligalعزیز
    حقیقتا سوال سختیه ولی بشخص برا من تو این تالار که همچون خونه توش احساس راحتی میکنم اگه بخوام عزیزانی رو گلچین کنم :
    بشخصه تو بحث بنیادی جناب وحید ۲۰ (یدونه باشه) ، جناب شفاف سازی با وقار ،جناب احسان گل،mehdi1400 که تو نوشتهاش تحقیق و بررسی موج میزنه و جناب mey و اروم بورس دوست داشتنی رو دنبال میکنم
    توبحث تکنیکال استاد چامسکی (ایشالا کودورت هارو کنار بگذارن و به تاپیک خودشون برگردن) جناب اروم بورس mehdi1400(دوستان نمودار زیاد نمیذارن ولی مشخصه دستی بر اتش دارن)
    تو قسمت تابلو خوانی و روانشناسی بازار جناب وحید ۲۰ عزیز یه چیز دیگس
    دیدگاه جناب چامسکی هم به بازار فوق العاده بود(به شخصه بیشتر از هر کسی از ایشون یاد گرفتم ) واین اواخر نگاه iligal عزیز به بازار برام جالبه(عجیب پیشرفت داشتین جناب iligalراز موفقیتتون رو بما هم بگید)
    در آخر سال خوبی رو برا همه آرزو میکنم لبریز از شادی و آرامش و پر بار و پر سود.
    اگه اسم عزیزی از قلم افتاد به خاطر کم سر زدن بنده به تالار و نداشتن شناخت نسبت به این دوستانه به بزرگی خودتون ببخشید.
    در ضمن با اخلاق ترین و دوسداشتنی ترین کاربر هم با اختلاف محمد حسین عزیزه

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد***نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد

درود به همه ی دوستان و عزیزان،مدیران و فعالان انجمن بورسی....
    دوست دارم اینجا از تک تک عزیزانی که برای سایت زحمت می کشند،اعم از مدیران علیرضا جمالی،ایلیگال،محمدحسین،Aimi ng،mehdi1400،وحید20،مجید رادمنش و navasan و دیگر عزیزانی که اسمشون در خاطرم نیست و یا پیشتر زحمت مسئولتی را در سایت برعهده داشتند و دیگرانی که چراغ این خانه رو روشن نگه می دارند تشکر کنم...واقعا بورسی؛خانه ی ما، با همه ی فراز و فرود ها و با همه ی رفتن ها و آمدن ها بهترین مکان برای همفکری،یادگیری،و دوست یابی از جنس بورسی و غیر بورسیه...من این سعادت را داشتم که اینجا با انسان های تمیز و درستی آشنا بشم و ازشون یاد بگیرم....و این خانه همیشه برای من منشا خیر بوده....
    همچین از دوستانی که به من لطف داشتند سپاسگزارم...
    برترین ها همه ی شما هستید که تشخیص دادین بورسی باید خانه ی شما باشه...
    بشخصه خودم اینجا فراوان یاد گرفتم و هنوز در حال یادگیریم....
    جا داره از همه ی عزیزانی که به هر نحوی به بینش و دانش من افزودند و یا من را متوجه اشتباهاتم کردند و یا با معرفی سهمی و تحلیل و یا ذکر مطلب،منبع و یا خبری موجبات وسعت دید من را پدید آورند، تشکر کنم...کاربرانی همچون، Orumbourse،وحید 20،مهدی 1400،ایمینگ(احسان)، احسان(تاپیک سهام طلایی)،mey،ایلیگال،محمدحسین ،نگار مینوی،شفاف سازی،ایلچی،نوسان،آباد،آرا د،رادین و دیگرانی که در این لحظه نام کاربریشون در خاطرم نیست....
    بهترین های سایت از دید من:
    نگار مینوی: برترین کاربر سایت از بعد میزان فعالیت، اطلاع رسانی و روشن نگاه داشتن چراغ بورسی در کم نور ترین روزها....
    احسان(Aiming) و احسان (سهام طلایی) و شفاف سازی : تدقیق در شناسایی سهام،بررسی موشکافانه و پایبندی به اصول معاملاتی....
    Orumbourse: تکنیکالیست حرفه ای
    NAVASAN:معامله گر حرفه ای
    محمدحسین(مدیر سایت): زحمت کش و پرکار و خستگی ناپذیر.....صاف و صادق...
    Mehdi1400: شناسایی سهام با رشد های انفجاری!
    ایلیگال: همسنگر در برخی سهام،زحمتکش سایت،ندیده خونگرم و اهل مدارا.....عاشق دیروز و امروز فاذر...
    شفاف سازی: تحلیلگر حرفه ای
    آباد:صبور و مصمم در معامله.........از خرید پله ای عدول نمیکنه...
    mey:اصفهانی! بله،همین یک خصلت براش کافیه!(شوخ و زیرک) متاسفانه در ماه های اخیر به ندرت به بورسی سر میزنه...
    وحید20:
    شاید خود ایشون هم به نوشتن این چند خط راضی نباشه،اما کاربر وحید بیست به نظر من بی اغراق از جمیع جهات بهترین بورسی در کل ایرانه!کمتر از قبل می نویسه...ولی از بعد معامله گری،روانشناسی بازار،شناسایی سهام ،دقت و اشراف به بازار کسی مثل ایشون نیست....وحید بیست زین الدین زیدان بورس ایرانه که دیدیه دشام بازیکن سابق تیم ملی فرانسه راجع بهش گفته بود: ما وقتی نمیدونیم با توپ باید چیکار کنیم،توپ رو میدیم به زیدان!اون میدونه باید چیکار کرد!

پیشاپیش نوروز رو به همه دوستان تبریک میگم...

زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

عضو فعال
    تشکر شده 4,525 بار در 910 ارسال

درود بر همه دوستان اسم تاپیک برترین کاربرهای 98 است راستش فعالیت زیادی در سایت بورسی نداشتم و نوشته ها و تحلیل های دوستان رو هم دنبال نمیکردم چون بیشتر در سایت های بورسی دیگر و گروهای تلگرامی مشغول بودم ولی چندتا از کاربرهایی که نوشته هاشون رو دنبال میکردم و ازشون یاد گرفتم
    نوام چامسکی
    فرشید یوسفی
    پرریسک که سالهای قبل مینوشت
    نوشته های کاپتان رو هم از همون اوایل میخوندم.
    نوشته ها و تحلیل های خودمم که خیلی دوست دارم
    بس عمارت که بود خانهٔ رنج
    بس خرابی که شود پردهٔ گنج

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

درود
    از تمامی دوستانی که اینجانب رو قابل دونستند و در حوزه تکنیکال و تابلو خوانی یا بنیادی بعنوان بهترین انتخاب کردند ،کمال تشکر رو دارم و از همگی سپاسگذارم.مرسی

البته من خودم رو بهترین یا برترین در هیچ زمینه ای نمیدونم ولی هر روز در حال یادگیری هستم تا اشتباهات کمتری داشته باشم.
    ویرایش توسط orumbourse : 2020/03/22 در ساعت 18:06
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    باد بهاران آمده نوروز سلطان آمده

مژده دهید ای دوستان این سال نو باز آمده

سلام و وقت به خیر خدمت همه عزیزان سایت

اول از همه تشکر کنم از
    جناب مهندس جمالی بابت راه اندازی سایت بورسی و تلاشهایی که در خصوص زنده نگه داشتن سایت کردن و همه دوستان عزیزی که در طول قریب به این 10 سال هر کدامشون گوشه ای از کار رو گرفتن و نذاشتن این سایت خاک بخوره و باعث زنده بودن و جو خوب سایت شدن!!!

جا داری یادی کنیم از دوستان قدیمی این سایت که یا به دلیل مشغله هایی که داشتن از سایت رفتن یا در تلگرام فعال هستن یا در سایتهای همسایه دوستانی از قبیل پر ریسک،
    خانم خادمی،خانم رجب نژاد،هامد ،بهنام،فرشید یوسف پور، مصطفی مصری پور، بهزاد بهزادی و خانم negar minavi و دیگر دوستانی که اکنون شاهد حضورشون در سایت نیستیم و براشون آرزوی سلامتی و سربلندی داریم.

خب هدف از ایجاد این تاپیک جدید و نو در سایت به منظور تقدیر و تشکر از دوستانی هست که در سال
    98 زحمات بسیار زیادی کشیدن و میخوایم یه نظر سنجی ایجاد کنیم در طول این 10 روز کاری باقی مانده تا پایان سال بورسی 98 و روز آخر جمع بندی میکنیم و نفرات برتر رو به انتخاب کاربران حاضر در سایت شناسایی میکنیم.

دوستان در مورد آیتمهایی که در زیر عنوان میشه در هر بخش میتونن
    3 نفر رو انتخاب کنن که به صورت پیش فرض من حداقل نام چند کاربر فعال در اون بخش رو ذکر میکنم و اگه کسی از قلم افتاد پیشاپیش عذرخواهی بنده رو بپذیره و اگر دوستان فرد خاص دیگه مد نظر خودشون بود تو لیست بیارن و اگه آیتمی از قلم افتاده بود دوستان بگن تا اون رو هم به بخش نظر سنجی اضافه کنیم تا یه جامعه آماری خوب و شکیل داشته باشیم.

1-برترین تحلیل گر سایت(تکنیکال-تابلو خوانی-بنیادی-روانشانسی بازار): 1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-تمام-توسکاMehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خانroya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming-مجید رادمنش و .....)

2-برترین تحلیل گر حوزه
    تکنیکال:1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming -مجید رادمنش و .....)

3-برترین تحلیل گر حوزه
    بنیادی:1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming-مجید رادمنش و .....)

4-برترین تحلیل گر حوزه
    روانشناسی بازار و تابلو خوانی:1- ....... 2-...... 3-...... (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming-مجید رادمنش و .....)

5-فعالترین کاربر سایت:1- ....... 2-...... 3-......
    (Abad-oroumbourse-توسکا-تمام-Mehdi1400-mey-mhjboursy-بابک52-zorba-وحید20-نوام چامسکی-شفاف سازی-roya123-farhad1353-matin-sooroosh1315-kianoshparsa-meysam_sh_2020-احسان-ebiman-گرگین خان-کریس گاردنر-علیرضا جمالی-ابشار-رادین1-navasan-Aiming -مجید رادمنشو .....)

6-
    بیشترین بازدهی گروه بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

7-
    کمترین بازدهی گروه بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

8-
    بیشترین بازدهی تک سهم بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

9-
    کمترین بازدهی تک سهم بورسی:1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

10-
    گروه پیشتاز سال99 :1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

11-
    تکسهم پدیده سال99 :1- ....... 2-...... 3-...... (خودرویی،بانکی،پالایشی،سی انی،قندی،دارویی،غذایی و .....)

خب من همین 11 تا به نظرم رسید اگر موردی بود دوستان بگن تا اضاف کنم و در آخر اگر نظر پیشنهاد انتقاد و صحبتی دارن ارسال کنند تا در آخرین روز بورسی سال به جمع بندی برسیم!!!
    سلام و درود بر iligal عزیز

شرمنده من این تاپیک را الان دیدم...
    به جرات میتونم بگم که پیر شدم دیگه و به چشم هام اطمینانی نیست ...
    فردا سر فرصت همه پست ها را میخونم ....
    خیلی تاپیک جالبی هست باید با دقت بخونم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود گرگانی نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان اسم تاپیک برترین کاربرهای 98 است راستش فعالیت زیادی در سایت بورسی نداشتم و نوشته ها و تحلیل های دوستان رو هم دنبال نمیکردم چون بیشتر در سایت های بورسی دیگر و گروهای تلگرامی مشغول بودم ولی چندتا از کاربرهایی که نوشته هاشون رو دنبال میکردم و ازشون یاد گرفتم
    نوام چامسکی
    فرشید یوسفی
    پرریسک که سالهای قبل مینوشت
    نوشته های کاپتان رو هم از همون اوایل میخوندم.
    نوشته ها و تحلیل های خودمم که خیلی دوست دارم
    سلام محمود جان دوست قدیمی ....

شما خودت تحلیلگر بزرگی هستی و همیشه از مطالبت استفاده کردم .
    لطف داری به من و امیدوارم در زندگیت به هر آرزویی که دوست داری برسی
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع