صفحه 6 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 64

موضوع: انرژی مثبت ✌️✌️✌️✌️

مدیر mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 62,049 بار در 13,772 ارسال

پاسخ : انرژی مثبت ✌️✌️✌️✌️

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    ادامه مباحث موفقیت
    موضوع این جلسه: ترس

خلاصه این پرونده شنیداری در مورد ترس
    ---------------------------------------------
    بسیاری از ترس‌ها درست هستند ولی بسیاری از ترس‌ها واهی هستند. یعنی اشتباه هستند. مثلا تنها یک عادت هستند که قبلا درست بوده ولی اکنون نیست. یا یک الگوی ذهنی یا ژنتیک هستند که از اجداد ما به ما ارث رسیده و آن موقع درست بوده و اکنون نیست.
    یکی از مهمترین دلایلی که ما دست به عمل و اقدامی نمی‌زنیم ترس از شکست است. می‌ترسیم شکست بخوریم.

آدم‌های موفق هم می‌ترسند. آدم‌های ناموفق در دایره‌ی ترس خودشان می‌مانند. ولی آدم‌های موفق با اینکه می‌ترسند ولی از مرز ترس‌هایشان خارج می‌شوند.
    شعار: بترس، بلرز، اما انجام بده.
    باید رفت در دل ترس. (در مورد ترس‌های واهی البته.)

انسان‌های موفق در ذهن خودشان چیزی به نام «شکست» و نابودی و تمام شدن همه‌چیز ندارند (آن‌چنان که بقیه دارند).
    (به ادیسون گفتند شصت بار شکست خوردی تا به اختراع لامپ رسیدی... گفت آنها شکست نبودند!... من داشتم تجربه کسب می‌کردم. من هر بار داشتم یک ایده جدید را می‌آزمودم برای رسیدن به موفقیت. موسس kfc هزار و هشت بار رد شدن درخواستش را توسط رستوران‌های مختلف «تجربه» می‌داند برای اینکه هر بار بهتر شود.)
    باید این را بفهمیم که چیزی به نام شکست و نابودی وجود ندارد. هر کاری که انجام می‌شود یک نتیجه دارد. اگر هم آن نتیجه اصلی نباشد دست کم تجربه است (نه نابودی و شکست).
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/04/05 در ساعت 07:00
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (4) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 7,226 بار در 1,009 ارسال

سلام و وقت بخیر و نیکی
    امروز قرار در ساعت 7:15 صبح به وقت ایران و سایر نقاط جهان، همزمان، دعا و شکر گزاری انجام بدهند، اگر خیلی اتفاقی، شما هم بیدار هسین، امروز صبح را حتما به شکر گزاری و راز و نیاز با خداوند، و یاد خدا اختصاص بدین 🌷🌷🌷🌷🌷
    سلامسهم هم اکنون (همین الان الان) چه خصوصیاتی داشته باشد رشد می کند ؟ (پسند الان بازار چیست ؟ بازار الان دنبال چه می گردد ؟ ) (راهنمایی خود تو بازار هسی )

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها

خوش‌بینی
    -----------
    خوش‌بینی یعنی اینکه اعتمادت به خدا باشد... یعنی اینکه فال خوب بزنی. فال بد نزنی.
    یعنی امید داشته باشی به اینکه قرار است از یک جایی کار درست شود. (دنبال این نباشی که الان نکند از جایی نیش بخوری بروی خانه‌ی نخست!)
    خوش‌بینی یعنی اینکه بنشینی دانه دانه نعمت‌هایی که خدا به تو داده‌ است را بشماری. آن بزرگ‌هایش را که یادت است. و ببینی هیچ مانعی نیست که یکی از اینها دوباره برایت تکرار شود.
    ------------------------------------------------
    یک چیزی که یاد گرفته‌ام و بسیار بسیار بسیار بسیار کارایی دارد این است که: هرگاه فکر منفی به ذهن آدم آمد{۱} همان‌جا یک فکر مثبت هم به صورت ارادی انجام دهد. یعنی آدم خودش را مجبور کند به ازای هر اندیشه منفی که به ذهنش خطور کرد حتما (بلافاصله بعدش) یک اندیشه مثبت هم انجام دهد. مثلا اگر به ذهنت رسید فلان عضو خانواده چرا دارد بد رفتار می‌کند... سریع در کنارش یک اندیشه مثبت بچسبان. مثلا این اندیشه را بچسبان کنارش که خدا را شکر این عضو از خانواده هست. و اگر اکنون از دستش داده بودم ناراحت می‌بودم. خدا را شکر.
    غذا یک مقدار بد مزه است -----> خدا را شکر غذایی هست. الحمد لله.
    بورس دارد بازی در می‌آورد -----> خدا را شکر یک سود خوبی در بورس کرده‌ایم و آینده هم همچنان روشن است.
    راهکار دیگر هم که گفته شد (توسط خانم رویا)... که خیلی موثر است. اندیشه در نعمت‌های گذشته. (دفتر شکرگزاری.)
    خلاصه یک ویدیو از تارنمای ایران‌ان‌ال‌پی: با آدم‌های خوش‌بین باشید و بگردید. در باشگاه آدم‌های موفق باشید. افکار خودتان را خودتان دست بگیرید و به ناخودآگاه نسپارید. هرگاه افکار بد آمد یا محیط را عوض کنید یا افکار بد را رها کنید و افکار خوب را جایگزین کنید.
    پانویس:
    {۱} چون آدم خودش متوجه می‌شود این اندیشه اکنون دارد کار خرابی می‌کند و روحیات مرا به سمت یاس و ناامیدی و ناراحتی و دلگیری و عدم توکل و ... پیش می‌برد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها

خدایا از میان سهام بورسی آن سهامی را نسیب من کن که بسیار پر برکت و خوش یمن باشند. هر روز چند درصد مثبت بخورند و پشتشان محکم باشد. در بازار خوب در جا نزنند و کم‌رشد نباشند و در بازار بد افت نکنند و همواره یکی از سردم‌داران بازار باشند.
    خدایا نمادی می‌خواهم که قفل نشود و هر موقع که خواستم بتوانم از آن خارج شوم.
    نمادی به من معرفی کن که از فردا مثبت بخورد و مدت‌ها مثبت بخورد و رشد خوبی داشته باشد. هم زود رشدش آغاز شود (ترجیحا همین فردای کاری) و هم تیز باشد رشدش (ترجیحا روزی ۵ درصد) و هم مدت‌دار (ترجیحا یک ماه پشت سر هم).
    خدایا برکتت را بر ما قرار بده و ما را از شر یاس و حسد و گمراهی در امان دار.
    آمین.
    «محمد حسین» هستم.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,789 بار در 358 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خدایا از میان سهام بورسی آن سهامی را نسیب من کن که بسیار پر برکت و خوش یمن باشند. هر روز چند درصد مثبت بخورند و پشتشان محکم باشد. در بازار خوب در جا نزنند و کم‌رشد نباشند و در بازار بد افت نکنند و همواره یکی از سردم‌داران بازار باشند.
    خدایا نمادی می‌خواهم که قفل نشود و هر موقع که خواستم بتوانم از آن خارج شوم.
    نمادی به من معرفی کن که از فردا مثبت بخورد و مدت‌ها مثبت بخورد و رشد خوبی داشته باشد. هم زود رشدش آغاز شود (ترجیحا همین فردای کاری) و هم تیز باشد رشدش (ترجیحا روزی ۵ درصد) و هم مدت‌دار (ترجیحا یک ماه پشت سر هم).
    خدایا برکتت را بر ما قرار بده و ما را از شر یاس و حسد و گمراهی در امان دار.
    آمین.
    احسنت جناب محمد حسین، دقیقا این مطلب شما گواه مستندی هستش بر این مدعا که میگیم دیگه بازار تبدیل به کازینو شده، وقتی تحلیل گر ترین کاربر تالار برای کسب سود مجبور بشه تحلیل رو کنار بزاره و رو به اوراد و ادعیه بیاره یعنی واقعا درک بنده و امثال بنده از وضعیت بازار درست بوده.

البته سوء تفاهم نشه الان منم دقیقا همین کاری که شما میکنید رو میکنم یه دعایی میخونم و یه خریدی میکنم واقعا چاره ای هم نمونده، فعلا همین روش شاید مناسب ترین روش کسب سود باشه.

خدا اخر عاقبت هممون رو بخیر کنه.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    احسنت جناب محمد حسین، دقیقا این مطلب شما گواه مستندی هستش بر این مدعا که میگیم دیگه بازار تبدیل به کازینو شده، وقتی تحلیل گر ترین کاربر تالار برای کسب سود مجبور بشه تحلیل رو کنار بزاره و رو به اوراد و ادعیه بیاره یعنی واقعا درک بنده و امثال بنده از وضعیت بازار درست بوده.

البته سوء تفاهم نشه الان منم دقیقا همین کاری که شما میکنید رو میکنم یه دعایی میخونم و یه خریدی میکنم واقعا چاره ای هم نمونده، فعلا همین روش شاید مناسب ترین روش کسب سود باشه.

خدا اخر عاقبت هممون رو بخیر کنه.
    نه.
    منظور از این دعا چیز دیگری است.
    اصلا کلا دعا غیر از آن چیزی است که شما گمان می‌کنید.
    دعا یعنی با توکل زانوی اشتر ببند.
    دعا خواندن جبری مسلک شدن (صرف) نیست (دست کم ما زمانی که دعا می‌خوانیم این‌گونه «بودن» را قصد نمی‌کنیم) و خرد ورزیدن هم برایمان منافات با خدایی بودن ندارد و بوی مفوضه (صرف) نمی‌دهد.
    (درخواستی که در جستار غیربورسی هم قرار دادیم شاهد همین مدعی است. شما هم اگر توانستید در پاسخ آن درخواست نمادی معرفی بفرمایید.)
    ------------------------
    این دعای به‌خصوص هم (علاوه بر موضوع بالا) ناظر به مطالبی است که سرکار خانم رویا گفتند. یک جور جمع کردن انرژی (توجه) و جلوگیری از پراکندگی ذهن است.
    «محمد حسین» هستم.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,789 بار در 358 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    نه.
    منظور از این دعا چیز دیگری است.
    اصلا کلا دعا غیر از آن چیزی است که شما گمان می‌کنید.
    دعا یعنی با توکل زانوی اشتر ببند.
    دعا خواندن جبری مسلک شدن (صرف) نیست (دست کم ما زمانی که دعا می‌خوانیم این‌گونه «بودن» را قصد نمی‌کنیم) و خرد ورزیدن هم برایمان منافات با خدایی بودن ندارد و بوی مفوضه (صرف) نمی‌دهد.
    (درخواستی که در جستار غیربورسی هم قرار دادیم شاهد همین مدعی است. شما هم اگر توانستید در پاسخ آن درخواست نمادی معرفی بفرمایید.)
    ------------------------
    این دعای به‌خصوص هم (علاوه بر موضوع بالا) ناظر به مطالبی است که سرکار خانم رویا گفتند. یک جور جمع کردن انرژی (توجه) و جلوگیری از پراکندگی ذهن است.
    من با اون توکل که فرمودید خیلی موافقم، البته توکل با دعا فرق میکنه، شخصا خیلی اعتقادی به دعا ندارم اما دعا کردن ضرری هم نداره گاهی میکنم برای محکم کاری.

اما توکل یعنی تصمیم و عمل با منه اما به خیر و شر پیامدش راضی هستم بنا بر اعتمادی که به خدا دارم.

دعا یعنی من تصمیم میگیرم برای خدا و بهش ابلاغ میکنم که نعوذبالله حواسش به تصمیمات و خواسته های من باشه و اونارو تو اولویت بزاره.

طبیعتا اینا باور شخصی بنده ست و شاید خیلی قابل دفاع هم نباشه.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 21,601 بار در 3,618 ارسال

جناب محمدحسین؟؟
    اینجا تاپیک انرژی مثبت است.
    یکی از قوانین برای اینکه همیشه های (انرژی بالا و مثبت) باشیم
    اینه که بحث نکنیم. هر کی گفت شما دیگه کی هستید که اینجوری میگید: یه کلمه بگید لطفا
    آره شما کاملا درست می گید. سعی نکنید کسی رو قانع کنید توی این تاپیک.
    عذرخواهی می کنم اینقدر صریح صبحت کردم.
    کسی که مباحثی که توی این تاپیک گفته میشه رو قبول نداره و دوست نداره لطفا نیاد اینا رو بخونه.
    هر کسی بره چیزایی که دوس داره رو بخونه.
    ما این تاپیک و زدیم واسه اینکه همیشه و تحت هر شرایطی حالمون خوب باشه. ولو اینکه دیگران بهمون بگن احمق
    اگر می خواهید کاری به درستی انجام شود از زنان بخواهید. مارگارت تاچر

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب محمدحسین؟؟
    اینجا تاپیک انرژی مثبت است.
    یکی از قوانین برای اینکه همیشه های (انرژی بالا و مثبت) باشیم
    اینه که بحث نکنیم. هر کی گفت شما دیگه کی هستید که اینجوری میگید: یه کلمه بگید لطفا
    آره شما کاملا درست می گید. سعی نکنید کسی رو قانع کنید توی این تاپیک.
    عذرخواهی می کنم اینقدر صریح صبحت کردم.
    کسی که مباحثی که توی این تاپیک گفته میشه رو قبول نداره و دوست نداره لطفا نیاد اینا رو بخونه.
    هر کسی بره چیزایی که دوس داره رو بخونه.
    ما این تاپیک و زدیم واسه اینکه همیشه و تحت هر شرایطی حالمون خوب باشه. ولو اینکه دیگران بهمون بگن احمق
    البته لطفا کسی از حرفی که زدم ناراحت نشه لطفا
    پیش فرض ورود به این تاپیک چیزی هست که گفتم.
    ما صحبت هایی که اینجا می کنیم اینجوریه دیگه.
    اگه کسی دوس نداره ما قصد نداریم کسی رو قانع کنیم که ما درست فکر می کنیم.
    همین.
    اگه دوست دارید استفاده کنید.
    اگه دوست ندارید ما نمی خواییم شما رو قانع کنیم که ما درست فکر می کنیم و اصلا بحث نمی کنیم.
    ما میخواییم فقط زیبایی های زندگی رو ببینیم.
    توی بورس هم فقط زیبایی های بورس رو اینجا ببینیم.
    اصلا میخواییم اینجا کلا رویاپردازی کنیم.
    البته در راستاش عملکرد هم انجام می دیم و تلاش خودمون رو هم می کنیم.
    ما می خواییم به تمام بدی های قسمت های مختلف زندگیمون اینجا کلا بی توجه باشیم و به همشون دهن کجی کنیم.

ویرایش توسط roya123 : 2020/04/10 در ساعت 01:11

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 7 نخست ... 34567 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها