صفحه 3 از 23 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 221

موضوع: انرژی مثبت ✌️✌️✌️✌️

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : انرژی مثبت ✌️✌️✌️✌️

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

خواهر رویای گرامی،
    نخست این را بگویم که من از حضور شما در انجمن قدردانی می‌کنم. حتی همین حضورتان هم انرژی مثبت می‌دهد به انجمن،

بعد اینکه...
    این همه تلاش کردیم و دعا کردیم و انرژی منفی امروز بازار و کارهای این چند روزه‌ی مسئولین تقریبا محترم را دور، بلکه برعکس کردیم {۱}....
    باز دوباره زدند حال ما را گرفتند...
    با این خبر عرضه‌های اولیه‌شان...

دوباره مرا بردند در فاز خشم و ناراحتی... (این‌جوری: )
    باز هم اگر توانستید از این جمله‌های خوب (چه انرژی مثبت چه پند و توصیه و راهکار) ارایه بدهید.

==================================
    پانویس:
    {۱} که خیلی هم عالی بود! حتی فکرش را هم نمی‌کردم!

==================================
    پی‌نوشت:
    گمان کنم با این رفتار مسئولین عزیز که خیر ما را می‌خواهند و به هیچ عنوان دریغ هم نمی‌کنند من باید بروم دخیل ببندم به یک امام‌زاده‌ای چیزی و دوستان دیگر هم باید بروند کلینیک‌های انرژی درمانی! لامذهب هر چقدر انرژی تولید می‌کنی شاپور و دژپسند و همتی و طیب‌نیا و ... با یک ترفند کوچولو می‌زنند همه را نقش بر آب می‌کنند!
    راستی به خاطر تعریفی که ازم کردین و تشکر کردین ازتون ممنونم.
    من و قطعا تمام دوستان هم از حضور شما در سایت خیلی خوشحالند
    چون باعث ایجاد جو گرم و صمیمی در سایت شدین.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

https://www.instagram.com/p/B2_LbMwH...=168kexin68ocw

دکتر علیرضا آزمندیان
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

تصمیم گیری
    =======

گمان کنم برای تصمیم گیری قاطعانه باید یک مقدار کمتر اندیشید. البته برخی از اندیشه‌ها را. به عبارت دیگر: دو دست اندیشه اگر داشته باشیم: اندیشه‌های اصلی و مهم و اندیشه‌های فرعی و جزئی... این بخش دوم را باید کمرنگ کرد. وگرنه تا قیام قیامت هم اگر یک نفر بیاندیشد به صورت کامل به زمان تصمیم‌گیری نزدیک نمی‌شود و همواره یک بخش از ماجرا می‌ماند که شخص بخواهد در باره‌ی آن زمان بگذارد و بیاندیشد و داده جمع‌آوری کند تا بتواند تصمیم بهتر (بهترین تصمیم) را بگیرد.

پس یک بار دیگر (به یک زبان دیگر) مرور می‌کنیم:
    یک نفر که کمال‌گرا است اگر تا قیام قیامت هم صبر کند نمی‌تواند به کمال کامل در تصمیم‌گیری برسد. لاجرم باید بخش‌های فرعی و با اهمیت کمتر را حذف کند تا بتواند تمام تمرکز خودش را روی چند نکته‌ی اساسی و مهم وارد کند.

مثلا:
    اگر یک نفر می‌خواهد برای خرید ۱۰ سهم از نماد پترول (در برابر نخریدن آن سهام یا در برابر خرید سهام از شرکتی دیگر) تصمیم‌گیری کند، نمی‌تواند همزمان به تمام عوامل مهم و موثر در این تصمیم‌گیری چیره شود (احاطه پیدا کند). پس باید بیاید عوامل «بسیار مهم» را در بین عوامل «مهم» و یا «کمتر مهم» شناسایی کند و تنها روی همان‌ها متمرکز شود. یک نفر نمی‌تواند هم بنیادی را بررسی کند و هم نموداری را و هم روانشناسی بازار را و در هر کدام هم تمام جزئیات را بررسی کند. جزئیاتی مانند سوابق کاری مدیرعامل شرکت در گذشته یا بررسی جملاتی که در مجامع پیشین گفته شده یا بررسی واکنش سهامداران عمده نسبت به مسائل سیاسی و خبری در گذشته و ... (که دوستان خودشان می‌دانند این چند عامل یک در میلیون هم نیست! وگرنه مثلا بخواهیم برویم سراغ مکدی... این خودش یک عالمی است! بیشتر از هزار فاکتور فقط همین نشانگر ساده دارد برای بررسی...) امکان ندارد. پس باید دست به گزینش زد. مثلا از قبل برای خودش مشخص کند (یا حتی همان لحظه پیش از تصمیم گیری) که من دنبال نمادی هستم که افزایش سرمایه داشته باشد و خریدار حقیقی گردن کلفت داشته باشد و رشد بزرگ قیمتی هم نداشته باشد. همین. اگر همین چند تا مثبت بودند و گفتند بخر بخرد و اگر این چند عامل منفی بودند بفروشد.

تعدد عوامل باعث می‌شود ذهن آدم به هم بریزد. ولی ساده‌زیستی (!) باعث می‌شود آدم تمام قدرت اندیشه‌اش را روی چند عامل متمرکز کند.

یکی از موارد برتری ناخودآگاه بر خودآگاه هم که می‌گویند همین است. می‌گویند ناخودآگاه گاهی بهتر تصمیم می‌گیرد. به دلیل اینکه تنها روی چند دلیل (چند دلیل اصلی‌تر) متمرکز می‌شود.

خلاصه اینکه:
    برای مصمم بودن باید از خیل عوامل موثر در گزینش، چند تا را که «بسیار مهم» هستند جدا کرد و تنها روی همان‌ها بررسی انجام داد.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/03/13 در ساعت 13:30
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

https://www.instagram.com/p/B9mRiQrhRgM/
    اینستاگرام یک دقیقه‌ای از یک کشیش سیاه‌پوست آمریکایی در ارتباط با جرات.
    عالی.
    و بسیار تاثیرگذار.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    همه این مطالبی رو که اینجا نوشتم در قالب وویس هم میزارم. هر کدوم رو که باهاش راحت تر هستید رو گوش کنید یا بخونید.
    اگه با وویس راحت تر هستید که از این به بعد وویس میزارم. اگه با نوشته راحت تر هستید که از این به بعد فقط می نویسم.

هفته قبل اومدیم یه سری مهارت هایی رو که هر انسانی برای رسیدن به موفقیت باید در خودش تقویت کنه رو ب صورت تیتر وار گفتیم.
    و از این به بعد می خواییم به تک تک اونها بپردازیم و اون ها رو در خودمون تبدیل به مهارت کنیم.

اما قبل از اینکه اونا رو بگیم اول باید یه سری نکات مهم تری رو بدونیم.
    نکته ای که الان میخوام خدمتتون بگم چیزی هست که زمانی که من این رو فهمیدم زندگیم واقعا تکون خورد.
    و از زمانی که این موضوع رو پذیرفتم شروع کردم به تغییرات و تحولات اساسی توی زندگیم و بعدش همه چی دست به دست هم داد که من روز به روز از چیزی که بودم موفق و موفق تر بشم.
    البته نمی گم من ادم موفقی هستم. قطعا همه شماها از من خیلی خیلی موفق تر هستید.
    من از چیزی که بودم موفق تر شدم و الان میخواییم همه در کنار هم اینها رو به کار بگیریم تا از چیزی که الان هستیم موفق تر بشیم.
    اما اون نکته چیه؟
    دوستان؟؟؟ یکی از عادت های انسان های معمولی و انسان های ناموفق اینه که مسئولیت زندگیشون رو به عهده نمی گیرن و همه رو توی زندگیشون مسئول می دونن الا خودشون رو
    از خدا و پیر و پیغمبر و دین گرفته تا دولت و ملت و خانواده و پدر و مادر و خواهر و برادر همه رو مقصر و مسئول می دونن.

اما باید بدونید که برای اینکه موفق بشید باید 100 درصد مسئولیت زندگیتون رو به عهده بگیرید.

حتی نگید اوکی 90 درصد خودم مسئولم اما خب ده درصدش که جامعه مسئول هست خانوادم مسئول هست.
    نه دوستان.... چرا میگم صد در صد؟؟؟ چون زمانی که شما حتی یک درصد عامل دیگه رو مسئول می دونید در عمق درونتون یک راه فرار می زارید. میگید خب اگه من تلاش کردم و اون عوامل دیگه باعث شدن که تلاش من نتیجه نده چی؟؟؟
    اگه من تلاش کردم و کارم رو به درستی انجام دادم اما اون عوامل دیگه تلاش من رو خنثی کردن چی؟؟؟
    و حتی در درجه ی بالاتر از اون ممکنه اصلا تلاشی نکنید و بگید خب من که مقصر نیستم. من اگه این شکلی هستم به خاطر تربیت خانوادم بوده. من اگه کار ندارم به خاطر دولت و جامعه هست که هیچ کاری رو برای جوون ها ایجاد نکردند. من اگه ازدواج نکردم به خاطر اینکه مثلا خدا من و قد کوتاه افرید. من اگه فقیر و بدبختم به خاطر اینه که خدا من و توی یه خانواده فقیر متولد کرد. و هزار و یک بهانه و دلیل دیگه

اما زمانی که مسئولیت 100 درصد زندگیتون رو به عهده می گیرید شروع می کنید به اقدام کردن و تغییر کردن.

فک کنم بیل گیتس میگن: اگه شما فقیر به دنیا اومدین تقصیر شما نیست اما اگه فقیر از دنیا برید دقیقا خودتون مقصرید
    حتی اگه شما یه فلج مادر زاد هم به دنیا بیایید و موفق نشید این تنها مسئولش خودتون هستید.
    نمونه اش نیک وی آچیچ که اصلا دست و پا نداره. و چقدر انسان موفقی شده که تمام دنیا به خاطر موفقیت هاش می شناسنش.
    و حتی ازدواج موفقی داشته. زن و بچه های سالم. خانومش علاوه بر اینکه کاملا سالم هست حتی خوشکل هم هست.

پس این رو بدونید که
    انسان های قدرتمند مسئولیت زندگیشون رو بعهده می گیرن.
    اما انسان های ضعیف مسئولیت زندگیشون رو به عهده نمی گیرن و ما میخواییم که جزو انسان های قدرتمند باشیم.

اما خب بالاخره همه ما یک سری محدویت هایی برای رسیدن به اهدافمون داریم.
    یکی ممکنه محدودیت سنی داشته باشه. یکی ممکنه محدودیت مالی داشته باشه. حتی یکی ممکنه محدودیت قانونی داشته باشه. مثل خانومی که تو ایران زندگی می کنه اما هدفش اینه که قاضی بشه. خب واقعا نمی تونه به هدفش برسه. چون محدودیت قانونی داره و کاریش هم نمی تونه بکنه. اما میخوام بهتون بگم حتی اون شخصی که محدودیت قانونی هم داره نباید بگه نمیشه. مثلا اون خانوم می تونه از ایران بره.

پس میخوام این رو بگم که تمامی محدودیت های ما محدویت های ذهنی و موانع ذهنی ما هستند.

مگه سرهنگ ساندرز بنیان گذار kFC نبودن که توی سن 60 سالگی و زمانی که بازنشسته بودن شروع کردن.
    ایشون دستور یک نوع خاص تبخ مرغ رو بلد بودن. که توی ارتش اون رو یاد گرفته بودن.
    زمانی که باز نشسته بودن یه بار این غذا رو برای نوه اش درست کرده بود و نوه اش خیلی دوست داشت و خیلی خوشش اومد.
    یهو جرقه به ذهنش رسید که از این مهارتش برای پول درآوردن استفاده کنه.
    ایشون 1008 تا رستوران رفتن و جواب نه شنیدن و در نهایت 1009 امین رستوران نتیجه گرفتن.
    خیلی زیاده ها. 1008 بار خیلی زیاده واقعا.
    تحقیقات نشون داده که همه ما انسان ها به ندرت بیشتر از سه بار توی زندگیمون ریسک می کنیم.
    اما سرهنگ ساندرز 1008 بار جواب نه شنید و تسلیم نشد. چرا؟ چون محدودیت رو نپذیرفت.

پس میخوام بهتون بگم که امروز هر گونه محدودیتی که توی ذهنتون دارید (هررررر گونه محدودیتی) رو بشکنید.

میخوام الان یه یه سوال من پاسخ بدید. حالا به من هم پاسخ نمی دید این پاسخ رو روی یه ورقه کاغذ برای خودتون بنویسید.
    حتما حتما بنویسید
    بزرگترین مانعی که توی زندگیتون بوده که باعث شده که از این موقعیتی که الان توش هستید چند پله بالاتر نباشید چی هست؟؟؟
    پاسخ این سوال رو برای خودتون بنویسید تا بعد ادامه مطالب رو با هم دنبال کنیم.

وویس همین مطالب

سلام
    بسیار عالی (کیفیت نوشته خیلی بهتر از ویس بود،و بسیار عالی،از آقا محمد حسین هم تشکر می کنم که پیگیر هستن)

بزرگترین مانع؟ ������
    1-تنبلی
    2-توقع گرفتن بازده های سریع (احتمالا چند بار گرفتم و حالا دیگه توقع شده که همیشگی باشه)
    3-بازم تنبلی
    4-فرصت طلبی بیش از حد تواما با تنبلی همراه با حساب کتاب صرفه اقتصادی
    5-وجود افرادی که بهتر از من هستن ������ البته خودم می تونم عالی باشم، اما میگم خوب که چی، عامو ولش کن،
    6- خواسته های و علاقه بسیار بزرگ، که نیاز به وقف کردن کامل زندگیم داره و هنوز راضی نشدم
    7- همون صرفه اقتصادی همراه با تنبلی، اینکه چقدر وقت یا سرمایه میذارم و چقدر برداشت می کنم
    8- و متاسفانه یا خوشبختانه، بارها و بارها، تلاش کردم و دنبال رزق دویدم، با چه تکنیک های خفنی، کار مدام 24 ساعته، (بله 24 ساعته واقعی، حتی در خواب هم در حل و فصل رسیدن) و نرسیدم
    و چه بسیار که نه دویدم و رزق دنبال من دویده

9- نمی دانم
    10- نگاه به نمونه های دور و اطراف، متاسفانه در دور و اطراف چه دونده های ناموفق، چه نا دونده های پرشتاب بالا رونده ای
    البته همه تلاش می کنند، ولی خود تلاش مهم نیست

فرض کنیم تلاش در چیز دیگری ضرب می شود
    تلاش گاهی کوچکتر از یک هست و در عدد بسیار بزرگی ضرب می شود و عدد نسبتا بزرگتری نسبت به تلاش می شود

گاهیم تلاش عدد بزرگیس، ولی آن چیز دیگر (قسمت؟) آنقدر عدد اعشار کوچی هست که هیچ به هیچ می شود آن تلاش عظیم.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/11/27 در ساعت 21:05 دلیل: حذف نقل قول
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

خب میریم ادامه مطالب
    قطعا هر کدوم پاسخی رو به سوالی که ازتون پرسیدم دادید.
    حالا ازتون میخوام برید جلوی آینه و به خودتون با صدای بلند بگید:
    دلیلت خیلیییییی مسخره است.

البته اگه با تمام وجود از چیزی که الان توش هستید راضی هستید
    و به نظرتون انسان موفقی هستید بحث جداست.
    اصلا به مطالبی که من میزارم توجه هم نکنید.
    و برید به همون سبکی که تا الان زندگی می کردید زندگی کنید.
    اما اگه احساس می کنید موفق نیستید یا اینکه میخوایید خیلی از اینی که هستید موفق تر بشید کاری که میگم رو انجام بدید.

پس میخوام بگم که تمام دلایل مسخره تون رو همین امروز بریزید دور.
    چون هیچ دلیلی برای اینکه شما رشد نکنید وجود نداره مگر خودتون

خب دوستان؟؟؟؟ به نظرتون شما چقدر توانایی و انرژی دارید؟؟؟
    جالبه بدونید که انرژی فقط فیزیکی که هر از یک از ما انسان ها داریم
    به اندازه بمبی است که امریکا زد توی هیروشیما و ناکازاکی
    اگر انرژی فیزیکی که هر یک از شما دارید رو تبدیل کنیم به انرژی الکتریسته میشه به اندازه برقی که یک ایالت مثل کالیفرنیا رو روشن می کنه.
    این ها رو دانشمندان یکی یکی بررسی کردن.
    پس انرژی فیزیکی ما اینقدر زیاده. اما ما چند ساعت کار می کنیم و خسته میشیم و می خواییم موفق هم بشیم.
    اما در مورد اینکه چطوری همیشه پر انرژی باشیم هم براتون در آینده حتما صحبت می کنم.
    چون ما این انرژی رو داریم فقط باید یاد بگیریم که آزادش کنیم. چون ما برای موفقیت نیاز داریم که پرانرژی باشیم.
    یه قرص داره بهتون میدم.
    تازه این فقط انرژی فیزیکیمون هست.

تفاوت اصلی ما با بقیه جانداران در مغزمان است.

اما به نظرتون میانگین استفاده ما انسان ها از مغزمون در کل دنیا چقدره؟؟؟ 2-3 درصد.

انیشتین و ابوعلی سینا 13 تا 17 درصد و البته بعضی ها میگن 30 درصد از مغزشون استفاده کردند.

اگه ظرفیت مغز انسان رو تبدیل کنن به فلش و بچینن روی هم به اندازه برج های دوقلوی آمریکا فلش رو هم چیده میشه.
    بعد ما چقدرش و استفاده می کنیم؟؟؟؟
    تازه وقتی داریم میگیم میانگین 2-3 درصد هست یعنی یه سری افراد 0 درصد و حتی
    منفی هستند. (دارن از حافظه بقیه برای فتوسنتز استفاده می کنند )
    اونایی که دارن ده درصد استفاده می کنن دارن جور اون هایی که منفی هستن رو می کشن.
    پس همه آنچه که لازم هست برای موفقیت همه ما داریم. همه انرژی و مغز رو داریم دیگه.

حالا یه سوال ازتون می پرسم.
    کیا
    عشق رو تجربه کردن؟؟؟
    خب حالا یا تجربه کردید یا فکر می کنید تجربه کردید اما شاید عشق نبوده.
    اما بالاخره انسان های عاشق رو دیدید.

یه عاشق حاضره برای رسیدن به عشقش حتی از خودش هم بگذره. (اگه عشق، عشق واقعی باشه)
    میخوام بگم آیا آنگونه که یک عاشق حاضره برای معشوقش کار کنه شما حاضرید برای موفقیتتون کار کنید؟؟

باید عاشق هدفتون باشید.

کسانی که به اهدافشون نمی رسند واقعا عاشق آنچه که میخواستند نبودند.

دکتر علی شریعتی میگن: محاله کسی، چیزی رو با تمام وجودش و با تک تک سلول هاش بخواد و بهش نرسه.
    (البته ناگفته نماند گفتم چیزی رو. نگفتم کسی زو. چون در مورد رسیدن به شخص 50 درصد شمایید 50 درصد شخص دیگه)

خب یه سوال اینجا می پرسم. آیا برای موفق شدن آماده هستید؟؟؟
    میدونید چی نشون میده که آماده اید؟؟؟
    شوری که موقع جواب دادن به این سوال دارید.
    اگه آماده اید برای مواجه شدن با دنیایی از ناشناخته های زیبا و عجیب و غریب بریم سراغ قدم های بعدی
    این شعله و شور و اشتیاق رو در خودتون و در درونتون بیدار کنید.

چشم هاتون رو ببندید. ذهنتون رو خالی کنید.
    برید به ده سال بعد. یه آدمی که روی خودش کار کرده.
    خودتون رو ببینید که ده سال بعد چه تغییراتی کردید.
    اینقدر پول توی حسابتون دارید که هر کاری که بخوایید می تونید بکنید.
    اینقدر سالم و پرانرژی هستید که یه الگو برای خانواده و دوستات هستید.
    اینقدر در درونت آرامش داری که هیچ چیز تکونت نمیده.
    اینقدر اعتماد به نفس داری که فکر هیچ کسی در مورد شما براتون مهم نیست.
    اینقدر توی اجتماع جایگاه معتبری دارید که همه اطرافیان بهتون افتخار می کنن.
    اینقدر روابطت عالی است و با کسی که دارید زندگی می کنید عاشقانه دوستش دارید. و اونم عاشقانه شما رو دوست داره.
    در تمام جنبه های زندگیتون صد ها پله از اینی که الان هستید بالاتر رفتید.
    اینا رو در درونت حس کنه.
    و من الان بهت میگم اگه حرکت نکنی این ها رو نداری و نخواهی داشت
    اگه تلاش نکنی و حرکت نکنی میدونی چی میشه؟؟؟
    همون شرایطی که الان داری همون ها رو بیشتر خواهی داشت.
    و ده سال بعد قبطه میخوری.
    ده سال بعد یه الگو برای بچه هات نخواهی بود و نخواهی توانست به اونها بگی که چجوری باید زندگی کنن
    اونوقت ده سال بعد وقتی به ده سال قبلت نگاه کنی افسوس میخوری و گریه می کنی.
    اما میتونی اون ها رو داشته باشی. میتونید همه اونها (همه اون ثروت، آرامش ، جایگاه ، لذت ها و ... ) رو داشته باشی.
    اگر واقعا امروز خواستن واقعی رو برای خودت، برای کائنات، برای خدا و برای عمق درونت تعریف کنی.
    میدونی جطوری باید تعریفش کنی؟؟؟
    باید دستور بدی.
    باید فریاد بزنی
    به کی؟
    به خودت نهیب بزن
    که من این زندگی رو میخوام
    چرا؟
    چون حق منه. حق منه که این زندگی رو داشته باشم.
    حق منه که چنین آینده ای رو داشته باشم.
    من فارغ از تمام شرایطی که الان دارم لیافت خوب زندگی کردن رو دارم.
    ولی باید با تمام وجودم بخوام.
    با تمام وجودت میخوایی؟؟؟
    دوباره می پرسم. اگه با تمام وجودت میخوای فریاد بزن.

ویرایش توسط roya123 : 2020/03/13 در ساعت 15:48

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

اگه هنوز انرژی دارید ادامه بدیم.

بهترین راه برای موفقیت چیه؟

وقتی دوستان به این سوال پاسخ دادن مباحث رو ادامه میدیم.
    چقدر هم که دوستان الان اینجا هستند که مشارکت کنند.
    خب وقتی اومدید و مشارکت کردید منم ادامه میدم.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

جاى جمله ى
    "
    آخه چرا اين اتفاق داره براى من ميفته؟" رو با
    "
    اين اتفاق سعى داره چه چيزى به من ياد بده ؟!" عوض كن.

و ببين كه زندگيت چطور معجزه وار شروع به تغيير ميكنه.

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

حتی با خود خدا هم دردو دل منفینکنید.

زمان درد و دل کردن احساس ترحم و نا امیدی و غصه و…. داریم،
    سیستم جهان هم به این صورت است که همانی را که بهش دادی ازش دریافت میکنی،

یعنی به هرچه توجه و تمرکز کنیم از اون بیشتر جذب میکنیم

"درد دل نکنیم "یعنی از کمبودها، مشکلات، ناخواسته ها، فقر، بیماری، شکستها
    و چیزهایی که احساسمونو خراب میکنه حرف نزنیم،
    چون باعث جذب بیشتر از همانها میشویم

مثبت و با حس خوب که حرف بزنی موتور خلقت هستی بکار میفته در جهت رسیدن به هدفتون
    از زمین و زمان براتون نشانه میاد و راه باز میشه و کائنات برای رسیدن شما به هدفت میچرخه

اگر میخواید به سمت موفقیت حرکت کنید باید فقط از خوبی ها حرف بزنید و
    سپاس گزارخدا باشید.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

راه خودت را دنبال کن!

ما وقت نداریم که دائما

زندگی کردن مثل این و آن را تمرین کنیم.
    ویرایش توسط roya123 : 2020/03/15 در ساعت 22:38

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 23 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)