نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: چگونه مانند یک سهامدار فکر کنیم؟

عضو عادی M0rteza آواتار ها
    تشکر شده 310 بار در 38 ارسال

چگونه مانند یک سهامدار فکر کنیم؟

با سلام خدمت دوستان بورسی
    مدت کوتاهی است که با توجه به جو عمومی جامعه وارد بورس شدم و راه موفقیت و کسب درآمد در این بازار را در گرو یادگیری 2 مهارت تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی دیدم.
    در بین این 2 مهارت بیشتر وقت خود را به یادگیری تحلیل تکنیکال گذراندم و با صرف وقت بر روی نمودار های مختلف دریافتم آنچه که به اهداف قیمتی تحلیل تکنیکال در بلندمدت مشروعیت میبخشد تحلیل بنیادی است البته باید در این بین سهم های رانتی و پروژه ای را مستثنی کنم چرا که نه شانس حضور در این سهم ها را داشتم و نه رغبتش را چرا که با توجه به زمان کمی که در این بازار تجربه کسب میکنم معتقدم بازار سودهای بی حساب و کتابی را که در کوتاه مدت می دهد پس خواهد گرفت.
    در ادامه این مسیر متوجه شدم که با تحلیل بنیادی قادر خواهم بود که سهام های ارزشمند بازار را شناسایی کنم و با تحلیل تکنیکال نقاط ورود و اهداف قیمتی را شناسایی کنم ولی آنچه که در این مسیر کم دارم ذهنی است که سهامداری بداند.در توضیح سهامداری فقط و فقط یک کلمه خواهم گفت نه بیشتر : جناب Abad عزیز
    آموزش سهامداری را در هیچ کجا نیافتم , نه در هیچ کلاسی نه در هیچ کانال تلگرامی و نه در هیچ انجمنی ,در این جا از عزیزانی همچون جناب Mehdi1400 , Orumbourse , Abad , شفاف سازی , بابک52 و ... خواهشمندم که به مانند همیشه که با سخاوت به امثال من آموختند اکنون نیز سهامداری را آموزش دهند.

امیدوارم دوستانی که با این موضوع موافق هستند حمایت خود را نشان دهند تا دوستان نام برده شده رغبت بیشتری نشان دهند.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید M0rteza از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)