صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: ادب مرد به ز دولت اوست!...

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,848 بار در 1,195 ارسال

ادب مرد به ز دولت اوست!...

درود

متاسفانه باز هم کاربرانی امتحان پس داده که رفتار نوسانی شان برای اغلب کاربران سایت آشناست با بی حرمتی به سایر اعضا و مدیران جو سایت رو بهم ریختند...
    کاربرانی که مدتهاست در حسرت دسترسی مدیریتی در سایت بورسی تلاش ها کرده اند و از هر دری وارد شده اند....

خدا رو شاکریم که به یمن حضور اعضایی با اکثریت همگن و قابل احترام جو و ادبیات سایت بورسی متمایز از سایت های مشابه بوده و هست؛ اعضایی که بعضا به واسطه رابطه دوستانه و نزدیک و لطفی که به من داشته اند آشنایی ای بیشتر از محیط سایت باهاشون دارم و در بینشون از استاد دانشگاه و دکتر و وکیل و مهندس و ... و البته نخبه ی عضو تیم المپیاد... هست (بعضا از مدیران ارشد در شرکت های مطرح هستند).
    (البته تو این دور و زمونه چنان درس خوندن و مدرک داشتن راحت و رایجه که صرف داشتن این مدارک اعتبار نیست که بعضیا در مطالبشون میخوان به داشتن فلان مدرک که معلوم نیست از کجا گرفته اند فخر فروشی کنند...)

در مورد مدیران سایت هم که همونطور که قبلا اشاره کردم (اما ظاهرا بعضیا حافظه اشون یاری نمیکنه یا نمیخوان به یاد بیارند) بارها گفته ام کسانی هستند که به صرف قبول مسوولیت به صورت داوطلبانه در بخشی از سایت و بعد از آشنایی ازشون خواهش کردیم در مدیریت سایت هم مشارکت کنند وگرنه تا همین امروز هم بعضی از دوستان خواستار کناره گیری از این مسوولیتی که فقط براشون زحمت داشته, بوده و هستند....

برام جالبه فردی تو تمام نوشته هاش من رو شاهد میاره که «آقای جمالی هم در جریانه....» والله من اصلا شما رو نمیشناسم و شما به صرف هنرمندی ای که در گرفتن شماره تلفن افراد و نگاه ابزاری که بهشون دارید بارها به من زنگ زدید و باوعده و وعید و .... خواستار دسترسی مدیریتی شده اید که البته با شناختی که از شخصیتهای بی ثبات و رفتارهای نوسانی داشته و دارم هرگز چنین موردی رو قبول نکرده و نخواهم کرد! (بعد از اون هم که موفق نشدید، ارومبورس رو تحریک کردید که .... البته با شناختی که از سوابق دوستی شما با خودم و بعضی از دوستانم دارم مطمینم سرنوشت رفاقتتون با ایشون هم به ناکجا آباد ختم خواهد شد!...)

در مورد تحلیلگر بودن و معامله گر بودن و درج تحلیل در مورد سهام دوستان اغلب مدیر سایت بورسی هم باید بگم برام جالبه که انقدر حساسیت روی سهامی که بعضی از این دوستان خریده اند وجود داره...
    اولا که دوستان مدیر این سایت نه تنها تحلیلگر که تریدرهای بسیار حرفه ای هستند و سابقه معاملاتی شون بیانگر این موضوع هست؛ حالا اینکه فردی به اصطلاح تحلیلگر نمیتونه معاملات موفقی مثل این دوستان داشته باشه بنظرم باید چاره کار رو جای دیگه جستجو کرد, نه هجمه به ایشان....

القصه... برای حفظ آنچه به زحمت بدست آمده حاضر به پذیرش هر نوع رفتاری نیستیم ( سابقه سایت هم نشون میده زمانی که شخصی با سفته بازی و تشکیل گروه و ... و با لقب استاد قصد سو استفاده از این جو رو داشت جلوش ایستادیم - ولو به قیمت از دست دادن برخی اعضای فعال ...)

همونطور که تاحالا هم اصراری به بازگشت کسی نبوده و رفت و آمدها و عدم ثبات شخصیت بعضی ها برامون عادی شده زین پس هم سراغی از شما نخواهیم گرفت و امیدوارم در جایی بنویسید که بهش تعلق دارید و با سبک و سیاق رفتاریتون سازگارتره....
    ویرایش توسط BOURSY : 2020/03/31 در ساعت 10:54
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

پاسخ : ادب مرد به ز دولت اوست!...

با سلام
    جناب جمالی عزیز خوب شد که حجت را تمام کردید....باور بفرمایید دیگر باورمان شده بود که شما دنبال بازگرداندن کاربر مذکور به تالار هستید در حالی که اساتید مجربی در تالار داریم....شعار شما همیشه این بود به کیفیت تالار بها می دهید نه کمیت آن.....
    بنده طرفداری کسی را نکردم فقط اشاره به دو مورد داشتم اینکه اولا بار علمی این تالار بسیار فراتر از تالار گفتمان هست...دوم اینکه احترام فرد مورد نظر را اینجا خیلی رعایت کرده ایم....اگر وجودش را داره در تالار گفتمان بورس به یک کاربر بگوید چاهل یا عصبانی بشود چنان از خجالتش در می آیند که دیگر اسم تالار ها را از یاد ببره...
    اینکه در گفتگو کم بیاره و تهمت و افترا بزند و اینکه کاربران جنس مخالف با هم سرسری دارند.....این نشان از کم ظرفیتی شخص مورد نظر دارد.....
    بنده تا حالا دوبار در این تالار تند رفتم آن هم بخاطرطرفداری از کاربر مورد نظر....
    تنها ضعف من در زندگیم تشخیص ندادن دوست و دشمن هست....
    کاربری که چند هزار پست داری...شما در تاپیک خود در زمان ترور سردار سلیمانی چنان رعب و وحشتی ایجاد کردید و خروج از بازار را توصیه کردید که بنده و امیر محمد آتش به سهام خود زدیم و با 15 درصد ضرر از بازار خارج شدیم در حالی که دیگر اساتید با صبر و حوصله در حال جمع کردن سهم بودند....این هم منفعت شما برای امثال من..
    کاربری که تهمت سرسری میزنی خود شما چندین بار از کسی طرفداری کردی اما من هم بایست به شما انگ بزنم؟!...شخصیت خانوادگی من و اینکه میدانم معنی آبرو چیه ...این اجازه را به خود نمی دهم...
    جناب جمالی لطف تالار را از حیث چند قطبی خلاص کنید..ما اینجا هستیم تا از نظریات و دانش بورسی همدیگر استفاده کنیم نه اینکه برای خود مریدانی جمع کرده و دعوای بالا برره و پایین برره راه بندازیم...
    ویرایش توسط کریس گاردنر : 2020/03/31 در ساعت 01:16
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,905 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالی نمایش پست ها
    درود

متاسفانه باز هم کاربرانی امتحان پس داده که رفتار نوسانی اشون برای اغلب کاربران سایت آشناست با بی حرمتی به سایر اعضا و مدیران جو سایت رو بهم ریختند...
    کاربرانی که مدتهاست در حسرت دسترسی مدیریتی در سایت بورسی تلاش ها کرده اند و از هر دری وارد شده اند....

خدا رو شاکریم که به یمن حضور اعضایی با اکثریت همگن و قابل احترام جو و ادبیات سایت بورسی متمایز از سایت های مشابه بوده و هست؛ اعضایی که بعضا به واسطه رابطه دوستانه و نزدیک و لطفی که به من داشته اند آشنایی ای بیشتر از محیط سایت باهاشون دارم و در بینشون از استاد دانشگاه و دکتر و وکیل و مهندس و ... و البته نخبه ی عضو تیم المپیاد... هست (بعضا از مدیران ارشد در شرکت های مطرح هستند).
    (البته تو این دور و زمونه چنان درس خوندن و مدرک داشتن راحت و رایجه که صرف داشتن این مدارک اعتبار نیست که بعضیا در مطالبشون میخوان به داشتن فلان مدرک که معلوم نیست از کجا گرفته اند فخر فروشی کنند...)

در مورد مدیران سایت هم که همونطور که قبلا اشاره کردم (اما ظاهرا بعضیا حافظه اشون یاری نمیکنه یا نمیخوان به یاد بیارند) بارها گفته ام کسانی هستند که به صرف قبول مسوولیت به صورت داوطلبانه در بخشی از سایت و بعد از آشنایی ازشون خواهش کردیم در مدیریت سایت هم مشارکت کنند وگرنه تا همین امروز هم بعضی از دوستان خواستار کناره گیری از این مسوولیتی که فقط براشون زحمت داشته, بوده و هستند....

برام جالبه فردی تو تمام نوشته هاش من رو شاهد میاره که «آقای جمالی هم در جریانه....» والله من اصلا شما رو نمیشناسم و شما به صرف هنرمندی ای که در گرفتن شماره تلفن افراد و نگاه ابزاری که بهشون دارید بارها به من زنگ زدید و باوعده و وعید و .... خواستار دسترسی مدیریتی شده اید که البته با شناختی که از شخصیتهای بی ثبات و رفتارهای نوسانی داشته و دارم هرگز چنین موردی رو قبول نخواهم کرد! (بعد از اون هم که موفق نشدید، ارومبورس رو تحریک کردید که .... البته با شناختی که از سوابق دوستی شما با خودم و بعضی از دوستانم دارم مطمینم سرنوشت رفاقتتون با ایشون هم به ناکجا ختم خواهد شد!...)

در مورد تحلیلگر بودن و معامله گر بودن و درج تحلیل در مورد سهام دوستان اغلب مدیر سایت بورسی هم باید بگم برام جالبه که انقدر حساسیت روی سهامی که بعضی از این دوستان خریده اند وجود داره...
    اولا که دوستان مدیر این سایت نه تنها تحلیلگر که تریدرهای بسیار حرفه ای هستند و سابقه معاملاتی شون بیانگر این موضوع هست؛ حالا اینکه فردی به اصطلاح تحلیلگر نمیتونه معاملات موفقی مثل این دوستان داشته باشه بنظرم باید چاره کار رو جای دیگه جستجو کرد, نه هجمه به ایشان....

القصه... برای حفظ آنچه به زحمت بدست آمده حاضر به پذیرش هر نوع رفتاری نیستیم ( سابقه سایت هم نشون میده زمانی که شخصی با سفته بازی و تشکیل گروه و ... و با لقب استاد قصد سو استفاده از این جو رو داشت ولو به قیمت از دست دادن برخی اعضای فعال جلوش ایستادیم ...)

همونطور که تاحالا هم اصراری به بازگشت کسی نبوده و رفت و آمدها و عدم ثبات شخصیت بعضی ها برامون عادی شده زین پس هم سراغی از شما نخواهیم گرفت و امیدوارم در جایی بنویسید که بهش تعلق دارید و با سبک و سیاق رفتاریتون سازگارتره....
    سلام و شب به خیر

به نوبه خودم از حضور به موقع و اعلان سریع مواضعتون تشکر میکنم و امیدوارم کلیه کاربران ادب و رعایت اخلاق رو سر لوحه کار خودشون قرار بدن و سعی کنند جو صمیمانه سایت دنباله دار باشه و هممون در کنار هم برای رشد سودآوریمون تلاش کنیم!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام.
    سپاس ویژه از جناب جمالی عزیز.
    --------------------------------------
    بسیار درست.
    بسیار عالی.
    ادب مرد به ز دولت اوست.
    یکی از کاربران به شمار نوشته‌ها و شمار تشکرها و شمار موضوعات ایجاد شده اشاره کرده بودند...
    اینها خوب است.
    خیلی هم خوب است.
    علاوه بر اینها... سود کردن هم خوب است، انتخاب نمادهای با بازدهی بسیار بالا خوب است. در مسابقه ستاره آوردن خوب است. پول درآوردن خوب است. مدرک داشتن خوب است. دانش خوب است....
    همه‌ی اینها خوب هستند.
    ولی از اینها بهتر «اخلاق» است.
    به خصوص اینکه سعی کنیم از کوره در نرویم. و زمانی که خشم بر ما غالب است سعی کنیم هر چیزی را نگوییم. دیگران را مانند خودمان ببینیم. ببینیم همان‌گونه که به دیگران نگاه می‌کنیم اگر به ما نگاه کنند خوب است یا بد؟ اگر در مورد بررسی‌ها و پیشنهادهای خرید و فروش دیگران اظهار عقیده می‌کنیم... اگر یک نفر همان کار را در مورد نمادهایی که ما معرفی می‌کنیم بکند چه حسی داریم و چه عکس‌العملی نشان می‌دهیم؟ آن چیزهایی که به کاربران دیگر نسبت می‌دهیم اگر یک نفر به خواهر و برادر ما نسبت بدهد چه کار می‌کنیم؟ خوشحال می‌شویم یا ناراحت؟ (این اخلاق است. دیگران را مانند خودمان ببینیم.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    با سلام
    اینکه کاربران جنس مخالف با هم سرسری دارند.....این نشان از کم ظرفیتی شخص مورد نظر دارد.....
    با سلام

واقعا از خواندن یک سری از پست ها متاسف شدم .
    چقدر راحت تهمت میزنیم ....امام حسین ( ع ) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید ...
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 11,995 بار در 1,899 ارسال

با سلام و احترام خدمت همه کاربران محترم
    و با تشکر از مدیر محترم جناب اقای جمالی

برحسته ترین ویژه گی این سایت ،رعایت احترام و عدم استفاده ازادبیات نامناسب است که عامل ایجاد محیطی صمیمی و مفید شده است.

وقتی کاربری برای اولین بار در این سایت حضور پیدا میکند متوجه این ویژگی میشود ، و تفاوت با تالارهای مشابه کاملا مشهود است.

ادب مرد به ز دولت اوست

جمله ای کوتاه ولی کامل و پرمعنی

عضو فعال abdolhossein آواتار ها
    تشکر شده 6,706 بار در 1,448 ارسال

سلام.
    بنده دقیقا متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاده که مدیران سایت را به واکنش واداشته است؟
    اما به عنوان کسی که از طرف یکی از همین معلوم الحال ها بارها مورد بدترین توهین ها قرار گرفتم حمایت خود را از جناب جمالی اعلام و البته خواهشمندم با هر گونه رفتار زشت و خلاف شئون حرفه ای از طرف هر یک از کاربران فارغ از هر گونه جانبداری و تعصب در اسرع وقت و به شدت برخورد شود تا دیگر تکرار نشود.

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

جناب جمالی
    تشکر از زحمات شما
    من ده ساله تو فروم هستم..افراد مختلف و هم دیدم.. یادمه اقایی بود به نام باربد تیم داشت اینجا..شماره منم اون زمان گرفت...بعد زنگ میزد میگفت سهم گفتم بخر. با هم سود کنیم..ی.. من که نه گفتم شاکی شد ازم..بعدش هم دیدیم طرف مافیای این بازی بود :دی
    سه نکته با اجازه بگم
    1) من از اتفاقی که افتاد بی خبر بودم. ولی به نظرم خجسته بوده..بعضیا اینجا خیلی دور گرفتن . دنبال خود نمایی هم هستند.
    2) یه نفری هم تو پیام خصوصی ذو ماه پیش از من نظر خواست روی دو تا سهم..من دیدم رشد کردن گفتم ریسک نکن ننخر..به تازگی اومدن تو پیام خصوصی و از از حجالت ما درومد که بی سواد سهم رشد کرد و تو احمقی و ....اگه میشه خودتون پیام های خصوصی من و چک کنید متوجه میشید
    3) به نظرم تو این فروم در حق اقای نوام چامسکی خیلی اجحاف شد.. شخصی بود که همه ازش استفاده می کردیم..ولی تا مینوشتن و ما استفاده میکردیم، یه اقایی میومد و بهش اهانت میکرد..و جلوی این داستان گرفته نشد هیچ وقت..

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

اقای جمالی بسیار به موقع بود این سایت وزین را باجدیت ومزین به ادب وانسانیت حفظ کنید وتعارف نداشته باشین ممنون

10. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,882 بار در 4,797 ارسال

متاسفانه بعضی افراد هیچگاه بزرگ نخواهند شد و ابدالدهر در جهل مرکب خواهند ماند

بقول یک اندیشمند مشکل اینجاست که نادان کاملا به خود یقین دارد در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)