صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: ادب مرد به ز دولت اوست!...

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال

پاسخ : ادب مرد به ز دولت اوست!...

با عرض سلام و ادب
    تقریبا ده سالی هست عضو این سایت وزین هستم متاسفانه چند سالی به دلیل گرقتاری کمتر قرصت حضور داشتم اما گاهی که فرضت کنم از مطالب دوستان استفاده میکنم من نمیدونم جریان چی بوده ولی با شناختی که از جناب جمالی دارم میدونم در جهت سلامت سایت عمل میکنند برای همه عزیزان آرزوی سلامت و موفقیت دارم .

عضو عادی
    تشکر شده 1,091 بار در 196 ارسال

با سلام خدمت همه عزيزان
    من سالهاست عضو سايت هستم و هميشه اين سايت را به عنوان سايت مرجع خودم نگاه ميكنم هر چند كه به نظر بنده فضاي كاراي سايت مدتي است كم شده و تحليل گران قديمي و زبده هر كدام به دلايلي كمتر پست ميگذارند كه اميدوارم اين مشكل نيز حل شود و سايت به روزهاي اوج خودش در چند سال اخير برگردد و فروم پر باشد از تحليلگران و معامله گراني كه كلي معامله و تحليل ارائه ميكردند
    البته پيشنهادي هم دارم كه اميدوارم مديران بررسي كنند ،برخي از دوستان به تعداد بالا پستهاي غير مرتبط و نا كارا ميگذارند يا بيشتر در تاپيكهاي غير بورسي سايت فعالند به نظرم بهتر است پستهاي اين فرومها را جز شمارش پستها حساب نكنيد تا بعضي از دوستان صرفا به دليل حضور پررنگ در اين تاپيكها ستاره در يافت نكنند .
    در پايان تنها ميخواهم بگويم كاش همه ما ياد بگيريم با احترام با هر نظر و عقيده اي روبه رو شويم و سعه صدر را در مواقعي كه حرفي برايمان خوش آيند نيست را سرلوحه كارمان قرار دهيم نه اينكه صرفا من و نظرم حق هستم و ديگران باطل .

3. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید noori از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط noori نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزيزان
    من سالهاست عضو سايت هستم و هميشه اين سايت را به عنوان سايت مرجع خودم نگاه ميكنم هر چند كه به نظر بنده فضاي كاراي سايت مدتي است كم شده و تحليل گران قديمي و زبده هر كدام به دلايلي كمتر پست ميگذارند كه اميدوارم اين مشكل نيز حل شود و سايت به روزهاي اوج خودش در چند سال اخير برگردد و فروم پر باشد از تحليلگران و معامله گراني كه كلي معامله و تحليل ارائه ميكردند
    البته پيشنهادي هم دارم كه اميدوارم مديران بررسي كنند ،برخي از دوستان به تعداد بالا پستهاي غير مرتبط و نا كارا ميگذارند يا بيشتر در تاپيكهاي غير بورسي سايت فعالند به نظرم بهتر است پستهاي اين فرومها را جز شمارش پستها حساب نكنيد تا بعضي از دوستان صرفا به دليل حضور پررنگ در اين تاپيكها ستاره در يافت نكنند .
    در پايان تنها ميخواهم بگويم كاش همه ما ياد بگيريم با احترام با هر نظر و عقيده اي روبه رو شويم و سعه صدر را در مواقعي كه حرفي برايمان خوش آيند نيست را سرلوحه كارمان قرار دهيم نه اينكه صرفا من و نظرم حق هستم و ديگران باطل .
    شمار نوشته اصلا ربطی به ستاره ندارد.
    تنها روش دریافت ستاره شرکت در مسابقات است. (مانند اینجا)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

5. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,125 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط noori نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزيزان
    همانطور که جناب مدیرمحمد حسین پاسخ دادند ستاره ها به واسطه برنده شدن در مسابقات تعلق می گیرد.
    یعنی اون شخصی که ستاره گرفته توانایی این رو داشته که بگه (از بین سهامی که دوستان معرفی کردند)
    کدوم سهام بازار بیشترین بازدهی رو در هفته یا ماه داشته اند
    و یا اینکه عدد شاخص رو درست پیش بینی کردند.
    و قطعا تعداد ستاره های بیشتر نشان از توانایی بیشتر افراد در تحلیل و پیش بینی است.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

7. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید ZORRO آواتار ها
    تشکر شده 389 بار در 62 ارسال

سلام

از سال 90 در این فروم حضور داشتم و بیشتر تحلیلگرهای این فروم بورسی را در
    دنیای واقعی میشناسم و با خیلی هاشون رابطه کاری دارم .

متاسفانه برخی از دوستان فلسفه تشکیل این فروم ها را به درستی متوجه نشدند .
    هدف از تشکیل این فروم ها اول جدب کاربر هست که خب همه فروم ها همینطور هست و مختص اینجا نیست .
    دوم هم کمک به تازه واردین هست که حداقل من میتونم بگم اینجا فروم بسیار مفیدی بوده و
    تحلیلگرهای قابلی اینجا حضور دارند و بخش مسابقات هم که جزو بهترین یخش ها
    هست که واقعا یه خیلی ها سود رسونده و مختص این فروم هست .

خیلی از تحلیل گرها تو این سایت آمدند و حتی اینجا به شهرت رسیدند و رفتند و خیلی ها هم هنوز
    هستند و بدون هیچ چشمداشتی اینجا تحلیل و مطلب میگذارند .

اینکه مدام توی سر مدیران سایت بکوبیم که من اینجا را آیاد کردم و هیچ کسی قدر من را نمیدونه به نظرم درست نیست .
    اینکه مدام توی سایت تشنج درست کنیم و جبهه گیری کنیم و دو دستگی ایجاد کنیم واقعا بی انصافی است .

یادم هست همین دوستمون پارسال قهر کردن که کسی برای من تشکر نمیزنه و من دیگه اینجا مطلب نمی نویسیم و
    رفتند به فروم همسایه . بعد از مدتی برگشتند و باز بعد از یه مدت سر یه سهم دیگه که با یکی از مدیران سایت

اختلاف پیدا کردند و قهر کردند . آیا واقعا تو فرومهای همسایه میان از تحلیگرانش مدام تشکر میکنن ؟!
    آیا تحلیلگر های فرومهای دیگر مزایایی دارند که کاربرای عادی ندارند ؟!

توی فروم تالار بورس نهایتا تحلیلگرها به رنگ نارنجی درآمدند که بعدا دوباره عادی شد رنگشون ...
    واقغا همه شاهد بودند که حداقل آقای جمالی چقدر از این دوست عزیز تحلیلگر حمایت کردند و
    خیلی از کاربرها به خاطر تند مزاجی و نیش و کنایه های این دوستمون آی دیشون مسدود شد.

همه میدونیم که با اومدن تلگرام اکثر فرومهای بورسی از رونق افتادند و این یک واقعیت هست که
    قابل انکار نیست . فقط تالار بورس مونده و سایت بورسی
    بورکس هم که کلا بسته شد ....

آزاد سرمایه ....سرمایه سازان .... همه و همه بسته شدن
    همه دوستان شاهد هستند که خیلی از تحلیلگرهای قدیمی سایت اینجا سالهاست که مطلب و تحلیل
    میزنند و حتی مدیران سایت هم تشکر نمیزنن زیر پستهاشون پس باید قهر کنند و بروند .

به نظر حقیر علمی که با اخلاق همراه نباشه یک ریال هم ارزش ندارد .
    اینکه یک بار یگی تاپییک من خصوصی هست و کسی حق نداره بیاد مطلب بزند و بعد
    بگی نه همه بیان مشارکت کنند و بعد به یکباره رنگ عوض کنی و بگی برید از کاربران
    رنگی سوالتون را بپرسید و مگه من بیکارم وقت بزارم برای شماها !!!!

واقعا حرکت بسیار زشتی بود که این آقا تهمت جنسیتی به اون کاربر عزیز
    زدند و انگ داشتن رابطه با خانم های سایت را زدند .

واقعا نمیدونم چی بگم .... نمیخواستم مطلبی بنویسم و تعداد پست های من را
    هم ببینید متوجه میشوید که همیشه خواننده هستم .ولی دیدم واقعا در حق خیلی
    از کاربران سایت جفا شد به خاطر حمایت های الکی از این دوست تحلیلگر و مجبور شدم

این مطالب را بنویسم . به جرات میگم که اینجا از نظر اخلاق کاربران و تحلیلگرانش بهترین
    فروم بورسی بوده و هست و هدف آقای جمالی هم همیشه همین بوده . این دوستمون

بیشتر دنبال دیده شدن بودند و به نظرم خوب شد که تاپیکشون بسته شد و رفتند .
    چقدر به کاربران نیش و کنایه زدند و بعضی وقتها هم توهین و بی احترامی .

البته به خیلی ها هم سود رسوندند و تحلیلهای عالی نوشتند و زحمت زیادی
    کشیدند برای پاسح به کاربران سایت . اگر بدی ایشان را گفتم خوبی های
    ایشان را هم میگویم که خود من همیشه مطالبشان را میخواندم و توی خرید و
    فروش هام مدنظر قرار میدادم .

خب برادر من وقتی دوست نداری کسی ازت تحلیل بخواد و سوالی بپرسه واضح
    بگو .... حق نداری به کسی که ازت سوال میپرسه بی احترامی کنی و بگی مگه من
    بدهکار شما هستم و برید از ستاره دارها سوال کنید ....

در آینده خوانندگان مقایسه خواهند کرد که اینجا قدر تحلیلگر ها را بیشتر میدانند یا در فروم همسایه !!
    ببینیم ریر پست های آقای اروم بورس عزیز توی فروم تالار بورس هم 30-40 تا تشکر خواهد خورد !!

بینیم اونجا آقای صراحتی و ناظرین سایت میان از شما تشکر و قدردانی میکنن !!
    در آخر برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم . ببخشید پر حرفی کردم .

موفق و پیروز باشید .
    خوبی تنها سرمایه گزاری است که شکست ندارد .

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,490 بار در 9,918 ارسال

واقعا متاسفم برای ایجاد کننده این تاپیک و کسانیکه پست هایی علیه من و جناب بابک زدند و عده ای هم لایک کردند.
    دم از اخلاق میزنید ولی با ابروی مردم در فضایی عمومی بازی میکنید.
    متاسفم براتون.
    پست 9014
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)