نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ...

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

0 0%
  • خیر

0 0%
صفحه 1 از 2236 123411511015011001 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22357

موضوع: مسابقه هفتگی سایت بورسی

ادمین سایت
    تشکر شده 2,068 بار در 182 ارسال

مسابقه هفتگی سایت بورسی

در این تاپیک کاربران میتوانند با معرفی سبد سهام در روزهای پایانی (5شنبه و جمعه) برای هفته کاری بعد و بررسی سبد پیشنهادی در پایان هفته مورد نظر هم به سایر دوستان کمک کنند و هم عملکرد خود را ارزیابی کنند و امیدوارم رقابت سالم و دور از حاشیه ای هم ایجاد بشه تا به عملکرد حرفه ای تر کاربران کمک کنه.

لازم به ذکره این تاپیک به پیشنهاد یکی از کاربران عزیز سایت ایجاد شده است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید...

قوانین مسابقه :

1- کل سبد انتخاب شده با نفرات قبل یکسان نباشد.

2-سبدها از ساعت 12 ظهر چهارشنبه تا ساعت 20:59 جمعه مورد قبول می باشند و در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.

3-درصد نوسان سهم بین قیمت پایانی چهارشنبه هفته قبل و قیمت پایانی چهارشنبه هفته جاری ملاک است.

4-سهم معرفی شده نباید آخرین روز کاری هفته قبل دارای صف خرید باشد در اینصورت کل سبد حذف خواهد شد.

5- درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

6- نمادهای متوقف در آخرین روز کاری هفته قبل قابل انتخاب در سبد نمی باشند و درصورتیکه در طی هفته نماد بسته شد از سبد قابل حذف نمی باشد.

7- نمادهای معرفی شده در یک سبد رو نمی توان تغییر داد.

8- در مورد نحوه انتخاب سهام سبد توضیحات داده شود. (ترجیحا چند دلیل تکنیکالی یا فاندامنتالی ( یا هر دلیلی که سبب شده، شما این نماد ها انتخاب کنید.) ذکر شود.)

9- حداقل تعداد سهام 2 و حداکثر 5 می باشد.

10-برای شرکت در مسابقه تایید یکی از مدیران سایت در ذیل پست ارسالی الزامیست.

از اهداف مسابقه:
    1-از اعتبار بی جا دادن به کسی و سوء استفاده و هدایت بسمت یک سهم کاذب پرهیز بشه.
    2-بالا بردن سطح دانش تکنیکال و فاندامنتال
    ویرایش توسط (حجت) : 2011/04/04 در ساعت 18:14

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
    فکر کنم، تقریبا توی این مدتی که در این سایت فعال هستیم، تقریبا همه دوستان که در گردهمایی ها حضور داشتند، به ما پیوستند. میخوام با یک طرح پیشنهادی کمی هیجان به تاپیک و سایت بدم. که بتونه همزمان سود آور هم باشه.
    در این طرح که یک مسابقه به نوعی محسوب میشه، هر هفته جمعه ها استارت میخوره و پنج شنبه هر هفته اعلام نتایج میکنیم.
    بر این اساس، هر تکنیکالیستی یک سبد سه سهمی در روز جمعه معرفی میکنه.
    و پیش بینی میکنه که تا پایان هفته سودی (بر اساس قیمت پایانی) خواهد داشت. (و مسلما تحلیل هم میکنه و دلایلش رو روی سایت میزاره.)
    پنج شنبه هر هفته سبد هر کدام از دوستان رو بررسی میکنیم. ببینیم چقدر پیشبینیشون محقق شده. در نتیجه برای نفر اول یک ستاره در نظر میگیریم. در صورتی که شخصی بتونه در هر ماه سه ستاره کسب کنه. بهش 10 امتیاز داده میشه، و نام کاربری افرادی که دارای امتیاز باشند. به عنوان حرفه ای های تکنیکال با امتیازشون (در صورت موافقت مدیریت سایت) درج میشه. و در اونجا به همین ترتیب میتونند با دیگران رقابت داشته باشند.

اهداف این طرح:
    1- سهمهای معرفی شده مسلما بهترینهای سهام برای معاملات میباشند.
    2-دوستان فعالیت بیشتری نشون میدن.
    3- هیجان ایجاد شده، باعث خواهد شد دوستانی که کم انرژی شدن بیشتر مشارکت کنند. و مسلما دوستان جدید بیشتری به جمع اضافه خواهند شد.
    4- تبادل اطلاعات میتونه مراتب رشد و ارتقاء سطح تکنیکال افراد رو بالا ببره.

قوانین مسابقه:
    1-دوستان نمیتونند سبد مشابه با نفرات قبلی مطرح کنند. (یعنی سه سهم نمیتونه یکی باشه.)
    2-دوستان میتونند سبد رو تا ساعت 23.59 هر جمعه روی سایت قرار بدهند. در طی هفته هم میتوانند بررسی سهم رو روی سایت بگذارند.
    3-سبد معرفی شده بعد از این تایم از سایت حذف خواهد شد.

البته برای دوستانی که امتیاز بالا کسب کنند برنامه هایی در سایت داریم. که به نحوی بتونن به خودشون در سود سازی بیشتر کمک کنند.
    این طرح حتما مشکلاتی خواهد داشت. که با راهنمایی دوستان امیدوارم به بهترین نحو اجرا بشود.
    پر سود باشید.
    در روز جمعه منتظر معرفی سبد دوستان هستیم.
    ویرایش توسط (حجت) : 2011/01/04 در ساعت 17:29
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

3. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

مسابقه بهترین چارتیست هفته

نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    فکر کنم، تقریبا توی این مدتی که در این سایت فعال هستیم، تقریبا همه دوستان که در گردهمایی ها حضور داشتند، به ما پیوستند. میخوام با یک طرح پیشنهادی کمی هیجان به تاپیک و سایت بدم. که بتونه همزمان سود آور هم باشه.
    در این طرح که یک مسابقه به نوعی محسوب میشه، هر هفته جمعه ها استارت میخوره و پنج شنبه هر هفته اعلام نتایج میکنیم.
    و پیش بینی میکنه که تا پایان هفته سودی (بر اساس قیمت پایانی) خواهد داشت. (و مسلما تحلیل هم میکنه و دلایلش رو روی سایت میزاره.)
    پنج شنبه هر هفته سبد هر کدام از دوستان رو بررسی میکنیم. ببینیم چقدر پیشبینیشون محقق شده. در نتیجه برای نفر اول یک ستاره در نظر میگیریم. در صورتی که شخصی بتونه در هر ماه سه ستاره کسب کنه. بهش 10 امتیاز داده میشه، و نام کاربری افرادی که دارای امتیاز باشند. به عنوان حرفه ای های تکنیکال با امتیازشون (در صورت موافقت مدیریت سایت) درج میشه. و در اونجا به همین ترتیب میتونند با دیگران رقابت داشته باشند.

اهداف این طرح:
    3- هیجان ایجاد شده، باعث خواهد شد دوستانی که کم انرژی شدن بیشتر مشارکت کنند. و مسلما دوستان جدید بیشتری به جمع اضافه خواهند شد.

قوانین مسابقه:
    1-دوستان نمیتونند سبد مشابه با نفرات قبلی مطرح کنند. (یعنی سه سهم نمیتونه یکی باشه.)
    2-دوستان میتونند سبد رو تا ساعت 23.59 هر جمعه روی سایت قرار بدهند. در طی هفته هم میتوانند بررسی سهم رو روی سایت بگذارند.

البته برای دوستانی که امتیاز بالا کسب کنند برنامه هایی در سایت داریم. که به نحوی بتونن به خودشون در سود سازی بیشتر کمک کنند.
    این طرح حتما مشکلاتی خواهد داشت. که با راهنمایی دوستان امیدوارم به بهترین نحو اجرا بشود.
    پر سود باشید.

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    سلام حجت خان و جناب جمالي من غيبت نداشتم مثل يه دانش آموز خوب از نظرات اساتيد استفاده ميكردم ولي هرچي شما امر كنيد اطاعت ميكنم.
    حجت خان در مورد طرح مسابقه با اصل اين طرح موافقم ولي فكر كنم 3 سهم زياد باشه و مهمتر اينكه زمان يك هفته اصلا مناسب به نظر نميرسه بيشتر واسه نوسانگيري خوبه تا تحليل با تحليل تكنيكال خريد و فروش يك هفته اي جور در مياد ؟؟
    ضمن اينكه اگه سيگنال فروش هم معرفي بشه بد نيست .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی stockbroker68 آواتار ها
    تشکر شده 363 بار در 104 ارسال
    فکر بسیار خوبی ایست به جای اینکه در تاپیک ها به جان هم بیفتیم که کی بهتره و من فلان تو بیسار.... تو عمل نشان میدهیم
    فقط دوستان لطف کنند سهمی را که صف خرید چند صد میلیونی دارد و بقال محله هم خوب میداند رشد دارد را معرفی نکنند

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید stockbroker68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    خیلی متشکر از آقا حجت عزیز که این مسابقه رو پیگیری می کنند، من هم موافقم فقط بنظرم بهتره در یک تاپیک جدید باشه چون اینجا مطالب بین هم گم میشن. در مورد 3 سهم نظر من اینه که جهت مدیریت ریسک حتما لازمه و حرف آقای برادران در مورد سیگنال فروش از لحاظ تئوری قبول هست ولی بخاطر رفتار بازار بررسی ها هرچه ساده تر باشه بهتره. مثلا برای صدرا وقتی منفی شد میشد سیگنال فروش داد ولی آیا با 3 روز صف فروش میشه فروخت؟ پس زیاد نباید توی ریزه کاری ها رفت و open شنبه و close چهارشنبه فکر می کنم مناسب باشه.

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 106 بار در 49 ارسال
    ایده بسیار جالبی هست

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید emperor از ایشان تشکر کرده اند:

سلام به همه
    ممنون از همه دوستانی که از این طرح استقبال کردند. بنده یک توضیحی لازم هست بدم. ظاهرا 24 ساعت قبل از اینکه (بدون اطلاع بنده) این طرح از طرف من معرفی بشود، جناب آنالیست این مسابقه رو به مدیریت سایت پیشنهاد داده بودند. از همین رو تاپیکی به این عنوان هم ایجاد شده است.
    البته من متوجه نشدم که اساس و قوانینی که ایشون برای مسابقه دارن چی هست. موارد مطرح شده نظر شخصی بنده هست.
    جناب برادران در مورد مطالب مطرح شده؛ در خصوص سبد: در تصور بنده اینطور هست که بتوان با تشکیل سبد، تنوع صنعت رو بیشتر کرد. و همچنین بحث سبدگردانی آموزشی بشه. با یک یا دو سهم ریسک برنده نشدن، بالا میره. در خصوص معاملات یک هفته ای: به نظر من اگر قرار باشه سود دهی یک هفته بیشتر در نمودار طول بکشه، معرفی کننده میتونه سهم رو دوباره برای هفته بعد در سبدش معرفی کنه. در مورد سیگنال خرید و فروش: خود این طرح در کل سیگنال خرید و فروش هست. معمولا سهامی که معرفی خواهد شد در کف هست. اما اون سهامداری با اخلاق محسوب میشه، که اگر اشتباه میکنه، عنوان کنه. اما از این معیار نمیتوان برای نتیجه و رقابت بین افراد استفاده کرد.

جناب آنالیست،با نظر شما موافقم، در پایان هر روز بورس یک درصدی رو به هر سهمی با توجه به منفی یا مثبت بودن سهم میده، درصدهای روزانه (چه منفی و چه مثبت) جمع میشه و در پایان هفته بازدهی سهم مشخص میشه. جمع بازدهی سبد هر شخصی که بیشتر باشه، اون میتونه ستاره هفته رو کسب کنه.
    در خصوص تاپیک؛ بنده هم موافقم، که در یک تاپیک مخصوص اینکار انجام بشود. دوستان نظر بدهند؛ تا از این هفته استارت بزنیم.
    پر سود باشید.

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Alireza.J آواتار ها
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال
    یکی از دوستان شبیه این مسابقه را پیشنهاد داده بود.
    پیشنهاد ایشان را نقل می‏کنم، شرایط خوبی دارد:

نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها

اهداف این طرح:

قوانین مسابقه:

پر سود باشید.
    فقط اضافه کنم: اگر بخواهیم تاپیک علمی و به دور از حاشیه پیش برود، باید حتماً پیشنهاد دهنده‏گان دلایل تکنیکال یا فاندامنتال خود را برای هر مورد قید کنند.
    یعنی قانونی بگذاریم که اگر کسی بدون دلیل سهمی را معرفی کرد و یا درصورت درج هرگونه مطلب غیر علمی، احساسی و ...، پست ایشان پاک شود.
    ویرایش توسط Alireza.J : 2011/01/05 در ساعت 13:36
    بورس‏بازان، نگاهی متفاوت به بازار سرمایه

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Alireza.J از ایشان تشکر کرده اند:

سلام جناب جعفری:
    شاید کسی پیدا بشه خبر رانتی داشته باشه؟ من با نظر شما مخالفم، اگر کسی به صورت شانسی سهمی رو معرفی کنه، مسلما نمیتونه در پایان هفته برنده بشود. البته مطمئن هستم اخلاقا دوستان تحلیلهای خودشون رو خواهند گذاشت.
    فقط دیدم دوستی در خصوص سهمهایی که صف خرید میشوند گفتند. در این ضمینه (در صورت رضایت دوستان) میتوان گفت در صورتی که سهمی در هیجان قرار بگیره مثلا صف خرید باشه نباید در سبدها معرفی بشود، در غیر این صورت کل سبد حذف خواهد شد. (یعنی در معنی عمومی سهم قابل خرید و فروش باشه.)
    تا فردا روی همین تاپیک به بررسی قوانین میپردازیم. در صورت تمایل روز پنج شنبه قانون براش مینویسیم.
    پر سود باشید.

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2236 123411511015011001 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع