صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 51

موضوع: اپال کانی پارس (اپال)

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,457 بار در 4,823 ارسال

پاسخ : اپال کانی پارس (اپال)

#اپال
    ✅شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس از زیر مجموعه های شرکت سرمایه گذاری پارسیان متعلق به بانک پارسیان، تولید کننده کنسانتره سنگ آهن،گندله و آهن اسفنجی است.
    شرکت عمده سود خود را از 3 زیر مجموعه مهم غیر بورسی خود(پارس فولاد سبزوار،اپال پارسیان سنگان،اپال فولاد شرق) می گیرد پس برای بررسی سود آن باید شرکت را به صورت تلفیقی دید.
    ظرفیت تولید گروه :
    2 خط 2.4 و 2.6 میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن دارد که خط 2.4 میلیون تنی 2 سال آتی به بهره برداری می رسد و می تواند سود آوری خود را افزایش دهد.
    یک خط تولید گندله با ظرفیت 5 میلیون تن و کارخانه تولید آهن اسفنجی با ظرفیت 800 هزار تن را در اختیار دارد.
    شرکت اصلی : تولید ۴۰ هزار تن سنگ آهن (هماتیت و مگنتیت)
    ✅شرکت مشابه اپال می توان کگهر را در نظر گرفت که سودی حدودا برابر اپال دارد و از نظر ظرفیت و محصولات می توان با آن مقایسه کرد.
    فروش شرکت در سال 98 برابر با 4200 میلیارد تومان و سود خالص آن 2360 میلیارد تومان بوده که حاشیه سود 56 درصدی داشته است،
    شرکت برای امسال و سال آتی با مفروضات محافظه کارانه(بیلت 350 دلاری و نرخ دلار 21 هزار تومانی) پیشبینی کرده به ازای هر سهم 244 و 280 تومان به صورت تلفیقی محقق کند،در صورتی که نرخ بیلت ایران اکنون محدوده ۵۳۰ دلار است.
    با توجه به طرح توسعه و سود آوری شرکت ارزش بازار آن می تواند در 40 الی 50 هزار میلیارد تومان متعادل شود.
    @HayatKhalvatBourse

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,113 بار در 566 ارسال

عدم اسقبال فعالان بازار از عرضه اولیه " اپال "

در این عرضه تنها 2.7 میلیون کد شرکت کردند و این در حالیست که در بقیه عرضه های اولیه طی یکسال گذشته حدودا" بین 5-4 میلیون کد شرکت میکردند.

نکته جالب توجه اینکه به هر کد حداکثرِ تعداد یعنی 400 عدد سهم را اختصاص دادند و جالبتر آنکه به تمام کسانی هم که روی حداقل قیمت یعنی 1200 گذاشته بودند همان 400 سهم را نیز اختصاص دادند.

اینک سازمان برای خالی کردن حرص و عصبانیت خودش اطلاعیه زیر را صادر کرده و گفته از روز شنبه کسی حق نداره بیش از 10 هزار سهم خریداری نماید!!!!!!!!!!

اطلاعيه در خصوص نماد معاملاتي (اپال)1399/12/0614:44:20
    به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، از روز شنبه مورخ 1399/12/09 حداكثر حجم سفارش خريد وارد شده به سامانه معاملات از هر كد معاملاتي در نماد معاملاتي شركت فرآوري معدني اپال كاني پارس(اپال)حداكثر ده هزار سهم مي باشدو در صورت عدم رعايت اين موضوع كليه سفارشات وارد شده از آن كد معاملاتي ،از سامانه معاملات حذف و يا در صورت انجام معامله، معاملات انجام شده تاييد نخواهد شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

آفرین به فعالان بورس که چنین جواب کوبنده ای را به سازمان به جهت مدیریت نابود کننده سرمایه های مردم , دادند

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آريانا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) فرهنگ سازان آواتار ها
    تشکر شده 2,996 بار در 657 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    اینم میشه برادر نا تنی ذوب !
    دو تا غول زیان ده که با یه گزارش دستکاری شده وارد بازار میشن. با یه گزارش پیش بینی سود به عرش میرن اما در محقق کردن زیان 2 رقمی از هیچ تلاشی کوتاه نمیان
    نقل قول نوشته اصلی توسط مات نمایش پست ها
    بيشتر از 110 تا 120 نمي ارزه و ارزش خريد نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    100 تومن هم نمیارزه به نظرم ...... تو این بازار ..........سهم زیان ده ......... که سود 91 رو 14تومن اعلام کرده ما که باور نمیکنیم......

البته هنوز بررسی نکردم و گزارش شرکت رو نخوندم ........... شاید امیدی بهش بود ..........
    نقل قول نوشته اصلی توسط قاتل بروسلی نمایش پست ها
    همش میمونه رو میز.این همه سهم خوب ریخته تو بازار هیچ کس نگاش نمیکنه حالا کی میاد این سهم رو بخره.اونم تو این بازار خراب.
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    قیمتش بالاس.
    خیلی هم بالاس.
    چه توی گروهش و چه توی بازار خیلی ارزنده تر از این داریم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها

متاسفانه شبندر خون تازه که تزریق نکرد هیچ همون مانده خون و جان بازار رو هم گرفت و خودش هم به اغما رفت
    من خودم عرضه اولیه مدت هاست نمیخرم...قصد قیاس اپال با شبندر هم نیست که مع الفارقه..

صرفا جهت یادآوری از تاپیک شبندر وقتی سال 91 رو 114 عرضه شد و البته بعد 16ماه حدودا 16 برابر شد !!

البته روشنه که اینها نظرات اولیه دوستان در اون مقطع خاص هست و طبیعتا بعد تر تقریبا همه نظرها به شبندر متفاوت شد.
    ویرایش توسط فرهنگ سازان : 2021/02/25 در ساعت 01:25

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید فرهنگ سازان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال

و البته گزارش یکماه اپال که 15 دقیقه پس از عرضه بر بروی کدال آمد در خور توجه بود!!!

اپال
    گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1399/11/30

▪️ شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس طی عملکرد 1 ماهه منتهی به 1399/11/30 معادل 68,646 میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه ماه قبل 58% کاهش داشته است.

▪️«اپال» با سرمایه ثبت شده 20,000,000 میلیون ریال طی عملکرد 1 ماهه سال مالی منتهی به 1400/10/30 مبلغ 68,646 میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه ماه قبل 94% افت داشته است.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲)
    تشکر شده 811 بار در 158 ارسال

سلام به دوستان بورسی
    یه مطلب بسیار مهمی هست که توی دلم مونده و حتما باید برای خوانندگان عزیز بگم اگه میخواهید توی این بازار سود کنید همیشه باید برعکس عمل کنید کدوم کانال یا سایتی بهتون سود رسونده که این دومیش باشه، وقتی میگند اپال نخرید یعنی بخرید برعکس نظرات دوستان به نظر خودم اپال سود خوبی میده،سهم پالایش در عرض 8 روز کاری از 5000 تا 10000 تومن خالص 100درصد سود داد هیچ کس نگفت که ما هم بخریم و سود کنیم از اعضای این سایت تنها کسی که به سهم پالایش اشاره کرد فقط آقای حسنی بود که اکثرا باهاش مخالفند واقعا باید به حرف چه کسی اعتماد کنیم؟
    اکثریت کانالهای بورسی ذینفع بوده و با مقاصد خاصی از
    طریق سازمان بورس و حقوقیها و سرمایه گذاران بزرگ کنترل و اداره میشوند من خودم بهترین سیگنال دهنده ای که تا بحال
    دیدم فقط آقای محمد صالحی از سایت بورکس بود که هر سهمی رو معرفی میکرد فرداش صف خرید میشد
    برای موفق شدن در بازار بورس باید متفاوتر از سایرین
    فکر کرده و عمل کنیم.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Behzadgold از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) فرهنگ سازان آواتار ها
    تشکر شده 2,996 بار در 657 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzadgold نمایش پست ها
    سلام به دوستان بورسی
    ....سهم پالایش در عرض 8 روز کاری از 5000 تا 10000 تومن خالص 100درصد سود داد هیچ کس نگفت که ما هم بخریم و سود کنیم .....

روز 27 دی ، دو روز قبل از شروع اون هشت روز در تاپیک پالایش:
    البته خودم هم به حرف خودم گوش ندادم چه برسه به سایر ذوستان از جمله شما ((-:

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ سازان نمایش پست ها

اگه بازار بخواد یک بالا (ولو موقت ) داشته باشه ، که یکی دو روز اینور اونور شروعش به نظر میاد محتمل باشه
    این نماد میتونه از همین قیمت های الان حدود 5500 ، یکی از مستعدترین ها برای رشد پرسرعت باشه....

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید فرهنگ سازان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 1,372 بار در 454 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzadgold نمایش پست ها
    سلام به دوستان بورسی
    یه مطلب بسیار مهمی هست که توی دلم مونده و حتما باید برای خوانندگان عزیز بگم اگه میخواهید توی این بازار سود کنید همیشه باید برعکس عمل کنید کدوم کانال یا سایتی بهتون سود رسونده که این دومیش باشه، وقتی میگند اپال نخرید یعنی بخرید برعکس نظرات دوستان به نظر خودم اپال سود خوبی میده،سهم پالایش در عرض 8 روز کاری از 5000 تا 10000 تومن خالص 100درصد سود داد هیچ کس نگفت که ما هم بخریم و سود کنیم از اعضای این سایت تنها کسی که به سهم پالایش اشاره کرد فقط آقای حسنی بود که اکثرا باهاش مخالفند واقعا باید به حرف چه کسی اعتماد کنیم؟
    اکثریت کانالهای بورسی ذینفع بوده و با مقاصد خاصی از
    طریق سازمان بورس و حقوقیها و سرمایه گذاران بزرگ کنترل و اداره میشوند من خودم بهترین سیگنال دهنده ای که تا بحال
    دیدم فقط آقای محمد صالحی از سایت بورکس بود که هر سهمی رو معرفی میکرد فرداش صف خرید میشد
    برای موفق شدن در بازار بورس باید متفاوتر از سایرین
    فکر کرده و عمل کنیم.
    با سلام ادرس سایت بورکس رو میشه بنویسی ممنون

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲)
    تشکر شده 811 بار در 158 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rasam نمایش پست ها
    با سلام ادرس سایت بورکس رو میشه بنویسی ممنون
    سلام آقای rasam سایت بورکس بنا به دلایلی بسته شده
    اما افرادی از سایت بورکس هم هستند که توی این سایت فعالیت میکنند مثل محمود گرگانی, اشکان2010
    meysam st,احسان و...
    آدرس کانال تلگرامی یکی از اعضای بورکس رو
    اینجا میذارم که مطالب مفید و خوبی رو به اشتراک
    میذاره
    کانال تلگرامی آقای کهنموئی
    @kahnamoue

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Behzadgold از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

بلاخره شنبه صف خریده؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,786 بار در 12,929 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    بلاخره شنبه صف خریده؟
    اگر این عرضه کنسل میشد که بهتر بود
    من نه خودم و نه هیچکدوم از زیرمجموعه هایی که دارم نخریدیم
    ولی حالا که عرضه شده امیدارم شنبه صف خرید بشه
    تا بازار از این خراب تر نشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع