صفحه 1 از 9 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 85

موضوع: روانشناسی؛مدیریت زندگی

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال

روانشناسی؛مدیریت زندگی

مامان
    - بله ؟
    - من می خوام به دنیا بیام ...
    - باشه .

- مامان
    - بله ؟
    - من شیر می خوام
    - باشه

- مامان
    - بله ؟
    - من جیش دارم
    - خب

- مامان
    - بله ؟
    - من ازون لباس خلبانیا می خوام
    - باشه

- مامان
    - بله؟
    - من بوس می خوام
    - قربونت بشم

- مامان
    - جونم ؟
    - من شوکولات آناناسی می خوام
    - باشه

- مامان
    - بله ؟
    - من دوست می خوام
    - خب

- مامان
    - بله ؟
    - من یه خط موبایل می خوام با گوشی سونی
    - چشم

- مامان
    - بله ؟
    - من یه مهمونی باحال می خوام
    - باشه عزیزم

- مامان
    - بله ؟
    - من زن می خوام
    - باشه عزیز دلم

- مامان
    - بله ؟
    - من دیگه زن نمی خوام
    - اوا ... باشه

- مامان
    - .. بله
    - من کوفته تبریزی می خوام
    - چشم

- مامان
    - بله ؟
    - من بغل می خوام
    - بیا عزیزم

- مامان
    - بله ؟
    - مامان
    - بله
    - مامان
    - ... جونم ؟
    - مامان حالت خوبه
    - آره

- مامان ؟
    - چی می خوای عزیزم
    - تو رو می خوام .. خیلی
    - ...

-----------------------

- بابا
    - بله ؟
    - من می خوام به دنیا بیام
    - به من چه بچه .. به مامانت بگو

- بابا
    - هان؟
    - من شیر می خوام
    - لا اله الا الله

- بابا
    - چته ؟
    - من ازون ماشین کوکی های قرمز می خوام
    - آروم بگیر بچه

- بابا
    - اههههه
    - من پول می خوام
    - چی ؟؟؟؟ !!!

- بابا
    - هوم ؟
    - منو می بری پارک ؟
    - من ماشینمو نمی برم تو پارک تو رو ببرم ؟

- بابا
    - هان ؟
    - من زن می خوام
    - ای بچه پررو .. دهنت بو شیر می ده هنوز

- بابا
    - درد
    - من زن نمی خوام
    - به درک

- بابا
    - بلا
    - تقصیر تو بود که من به دنیا اومدم یا مامان
    - تقصیر عمه ات

- بابا
    - زهرمار
    - من یه اتاق شخصی می خوام
    - بشین بچه

- بابا
    - مرض
    - منو دوس داری
    - ها ؟

- بابا
    - ...
    - بابا
    - خررر پفففف
    - بابا
    - خفه
    - بابا
    - دیگه چته ؟
    - من مامانمو می خوام
    - از اول همینو بگو ... جونت در بیاد

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال

روانشناسی ؛مدیریت زندگی

هنگام عبور از خیابان

خانم ها:
    سمت راست را نگاه می کنند.
    سمت چپ را نگاه می کنند .
    از خیابان رد می شوند.

آقایان:
    سمت راست را نگاه می کنند،ماشین می آید.
    فاصله ماشین با خودشان را با چشم اندازه می گیرند، و چون همگی رانندگان قابلی هستند، با سرعت وارد خیابان می شوند!
    راننده به شدت ترمز می کند.
    -مرتیکه مگه کوری؟...راننده می گوید.(صد در صد خود راننده مرد است که ادب ندارد!)
    در حالیکه از روی میله های وسط خیابان می پرد می گوید: کور خودتی! گاری چی!(خب دفعهی بعد هم یه نفر به خودشون اینو میگه!)
    بدون این که سمت چپ را نگاه کنند، میدوند آن سو ی خیابان.
    هنوز صدای بوق ماشین هایی که به خاطر این آقا ترمز کرده اند به گوش می رسد!

هنگام صرف غذا

خانم ها:
    مرتب پشت میز می نشینند.
    مقدار کمی غذا می کشند.
    به آرامی غذا می خورند.
    تنها نوک قاشق را در دهان می گذارند.

آقایان:
    تا جایی که بشقاب جا داشته باشد غذا می کشند!
    به سرعت غذا را می بلعند، در حالیکه قاشق را تا انتها درون حلقشان فرو می برند!
    صدای برخورد قاشق با دندان ها یشان موسیقی گوش نوازی دارد!
    بعد از دو سه بار پر کردن بشقاب بالاخره کمی و فقط کمی سیر می شوند.
    (لازم به ذکر است ما از صدا های هنجار و ناهنجار هنگام صرف غذا صرف نظر کردیم!)

هنگام رانندگی

خانم ها:
    روغن موتور را چک می کنند.
    بنزین را چک می کنند.
    ترمز دستی را پایین می کشند.
    با سرعت مطمئنه حرکت می کنند.
    پشت چراغ قرمز ها می ایستند.
    به عابر پیاده احترام می گذارند.

آقایان:
    وسط راه بنزین تمام می کنند.
    وقتی دود از لاستیک هایشان بلند شد، به یاد می آورند که ترمز دستی را نکشیده اند.
    چراغ قرمز را اتلاف وقت و عمر می دانند.
    عابر پیاده موجودی مزاحم و مختل کننده عبور و مرور می دانند.
    و از همه مهمتر، بوق را مهم ترین اختراع بشر پس از برق به حساب میآورند.

در پایان یک روز خسته کننده

خانم ها:
    ظرف ها را می شویند. آشپزخانه را تی میکشند. غذا های فردا را درون یخچال میگذارند. چراغ ها را خاموش می کنند. کمی مطالعه می کنند و می خوابند.

آقایان:
    بعد از این که شامشان را خورند، چای میخورند.
    کمی با چشم های خواب آلوده تلویزیون نگاه می کنند.
    بعد از این که دو سه بار کنترل تلویزیون از دستشان افتاد، تلویزیون را خاموش می کنند و به سمت رختخواب می روند.
    بدون این که حتی رو تختی را بردارند، می خوابند!

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

قانون 10/90 شما را موفق می کند

برای این که در جنبه های گوناگون زندگی احساس خوشبختی و موفقیت کنید بهتر است به یک قانون ساده اما مهم توجه داشته باشید.

این قانون 10/90 است. به این معنا که در زندگی 10 درصد از اتفاقات بدون دخالت ما رخ میدهند و ما هیچ کنترل و تاثیری بر آنها نداریم اما آنچه مهم است واکنش ما در قبال این اتفاقات است که 90 درصد بقیه زندگی ما را شکل می دهد.

بگذارید یک مثال برایتان بزنم. فرض کنید صبح زود که آماده شده اید تا سر کار بروید به آشپزخانه می روید تا صبحانه بخورید و دخترتان هم در حال خوردن صبحانه برای رفتن به مدرسه است. همسرتان نیز در آشپزخانه حضور دارد. شما لباس تمیز و مرتبی را به تن کرده اید و همین که مشغول می شوید دخترتان فنجان قهوه را روی لباستان می ریزد.

ریختن قهوه روی لباس اتفاق افتاده و 10 درصد قضیه است. حالا واکنش های شما بقیه روزتان را می سازد و 90 درصد بقیه را تشکیل می دهد.

به این معنا که شما عصبانی میشوید، او را دعوا می کنید و او شروع به گریه می کند و نمی تواند بقیه صبحانه اش را بخورد. سپس با عصبانیت به همسرتان می گویید که فنجان قهوه را در جایی نامناسب گذاشته است. پس علاوه بر خودتان 2 نفر را که خیلی دوست دارید ناراحت می کنید.

سپس با عصبانیت به اتاقتان می روید تا لباستان را عوض کنید. دخترتان که گریه کرده و صبحانه نخورده است دیر حاضر می شود و اتوبوس مدرسه را از دست میدهد. شما مجبور می شوید او را با ماشین به مدرسه برسانید با عجله سوار شده و راه میافتید.

وقتی دم در مدرسه می رسید دخترتان با عجله پیاده می شود و از شما خداحافظی هم نمی کند. همسرتان در طول روز از شما دلخور است و وقتی که خودتان چند دقیقه دیرتر به محل کار می رسید و می خواهید کار را شروع کنید متوجه می شوید که کیف دستی حاوی مدارکتان را در منزل جا گذاشته اید. کارهایتان تا آخر روز به خوبی انجام نمی شود. دخترتان بدون خوردن صبحانه و خداحافظی از شما با چشم اشکبار به مدرسه رفته و همسرتان نیز ناراحت شده است زیرا تقصیری نداشته است.

اما اگر شما با آگاهی از این قانون ، اکنش خود را کنترل کنید برای مثال پس از ریختن قهوه به دخترتان بگویید میدانم که نمی خواستی دستت به فنجان بخورد، نگران نباش. امروز با یک لباس دیگر به محل کار می روم. او از شما معذرت خواهی میکند و شما او را می بوسید. بقیه صبحانه اش را میخورد و به موقع به اتوبوس مدرسه می رسد.

شما لباستان را عوض می کنید و از همسرتان می خواهید لباستان را برایتان بشوید و او با لبخند می پذیرد.

سپس به موقع کیفتان را برمی دارید و به محل کار میروید و به کارها می رسید.

در هر 2 مورد اتفاق اولیه یعنی ریختن قهوه روی لباس شما وجود دارد اما 10 درصد از قضیه است. شما با کنترل واکنش خود به اتفاقات 90 درصد بقیه و تمام روز خود را شکل می دهید.

پس بیشتر به واکنشهای خود دقت کنید تا اتفاقات اطراف.
    to continue, please follow me on my page

4. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

مرد ایدهآل زنان چه ویژگیهایی دارد؟

زنان اغلب مردانی را برای زندگی مشترک برمی گزینند که به امنیت روانی آنان کمک نمایند و در صورت نیاز بدون دخالت دیگران با مشورت زنان خود برای زندگی تصمیم گیری کنند و همسران خود را به حاشیه نرانند و شخصیت آنان را مستقل و برخوردار از حقوق انسانی محسوب نمایند و این اصل را در عمل نشان دهند.
    یکی از بارزترین خواسته های انسانی افراد در سراسر دنیا و در جوامع گوناگون برگزیدن همسر و همراه برای تشکیل یک زندگی مشترک است.

زنان و مردان ساکن کره ی خاکی فارغ از جنسیت، رنگ پوست، بینش و اعتقادات و سطح سواد و نیز طبقه ی خود از تمایل به این حقیقت انسانی مستثنی نیستند.

مرجان کاظمی؛ دانشجوی رشته ی حسابداری در گفتگو با خبرنگار آژانس خبری روز(دی نا)، در خصوص معیارهای انتخاب مردان به عنوان همسر برای زنان گفت: معیارها و خواسته های زنان برای برگزیدن مردان در هنگام تشکیل زندگی مشترک فراخور ویژگی ها و خصوصیات فردی و تربیتی آنان متفاوت است، اما با وجود این تفاوت، آنچه میان همه ی زنان مشترک است، تلاش برای بهره جویی از راه و امکاناتی در جهت برخوداری از زندگی آرام و به دور از تنش، توأم با آسایش خیال و سلامت جسم و روان است.

بهروز کریمی، یکی دیگر از دانشجویان حاضر در گفتگو گفت: بی تردید، عوامل بیرونی و خارجی متعدد و زیادی نیز در شکل گیری باورها و معیارهای انتخاب شریک در طول زندگی مؤثر هستند که نباید آنان را از نظر دور داشت.

عاطفه محمدی، کارشناس روان شناسی بالینی در گفتگو با گروه جامعه آژانس خبری روز(دی نا)، در خصوص موضوع مورد بحث گفت: بررسی معیارها و ایده آل های زنان جوامع و کشورهای مختلف در باره ی شیوه ی همسرگزینی زمانی از استاندارهای مطلوب و نزدیک به واقعیت برخوردار است که سن، میزان شعور، بلوغ فکری و آمادگی زنان برای تشکیل زندگی مشترک در سطح رضایت بخش قرار داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: هنگامی که خانواده ها با باورهای سنتی و دور از ملزومات زندگی در دنیای امروز از دختران کم سن و سال خود می خواهند تا با یکی از خواستگاران خود ازدواج نمایند و این در حالی است که دختر آن خانواده نه تنها آمادگی برای انتخاب و شروع زندگی مستقل را دارا نیست، بلکه انگیزه ای برای این امر ندارد و چرایی و چگونگی این کار را آگاهانه بر نمی گزیند.

محمدی خاطرنشان کرد: با وجود نیاز به ابزارها و ملزومات این امر، چنانچه میزان بالایی از زنان را در سطح مطلوب آمادگی لازم از نظر جسمی و روانی برای ازدواج بدانیم، توجه به این موضوع ضروری است که زنان اغلب مردانی را برای زندگی مشترک برمی گزینند که به امنیت روانی آنان کمک شایان توجهی نمایند و در صورت نیاز بی دخالت دیگران با مشورت زنان خود و در هنگام لزوم مشاوره با افرادی بدون غرض مانند مشاوران رابطه و خانواده برای زندگی تصمیم گیری کنند و هرگز همسران خود را در امور مهم زندگی به حاشیه نرانند و شخصیت آنان را مستقل، قابل احترام و برخوردار از حقوق انسانی محسوب نمایند و این اصل را نه تنها به عنوان یک باور بلکه به صورتی عملی و اجرایی نشان دهند.

محمدی گفت: اگرچه برخی از زنان با توجه بیشتر به مسائل مادی و ظاهری زندگی، ملاک و معیار خود را برای انتخاب همسر ثروت، مدارک تحصیلی و طبقه و همچنین وضعیت خانوادگی آنان نام می برند، با این حال این زنان در قیاس با زنانی که مسائل پایدار، اثرگذار و ماندگار شخصیتی و رفتاری مردان برخوردار از سلامت روانی و فکری را معیار خود می دانند بسیار قلیل بوده و در خصوص تغییر نگرش زنان دسته ی اول باید به اطلاع رسانی و شفاف سازی فرجام زندگی زنان با الگوهای مذکور همسر گزینی به اصلاح باورها و عقاید آنان پرداخت تا زنان و مردان و کودکان در کشورهای مختلف در دنیایی بهتر زندگی کنند.

وی افزود: عموم زنان به سلامت روانی خانواده بیش از هرچیز دیگر اهمیت می دهند و از منظر انتخاب صحیح همسر به این هدف نیل خواهند کرد، لذا زنان در اغلب موارد پس از خودشناسی درباره ی انتخاب همسر تصمیم گیری می کنند.

کارشناس روان شناسی بالینی، با جداسازی زنانی که از روی اجبار و یا به دلیل مشکلات مالی و یا معذورات خانوادگی بی بهره از حق انتخاب ازدواج می کنند، از زنانی که آگاهانه و خودخواسته تصمیم به ازدواج می گیرند اظهار کرد: عزم و اراده ی زنان برای تشکیل زندگی مشترک موضوعی بسیار مهم است که نمی توان به آسانی آن را نادیده گرفت.

بیژن زندی، مددکار اجتماعی در خصوص ویژگی های مردان ایده آل زنان گفت: برخورداری از سلامت رفتاری و ثبات شخصیت مردان برای زنان یکی از ملاک ها و معیارهای بسیار مهم است.

وی در ادامه تصریح کرد: زنان، از مردان می خواهند تا پناهگاه و تکیه گاهی امن برای آنان در طول زندگی باشند و این امر فارغ از استقلال اقتصادی زنان در بین اکثر آنان عمومیت دارد، چرا که دیگر در دنیای امروز تأمین مالی خانواده امری تنها مربوط به مردان نیست و زنان به خوبی مردان می توانند از عهده ی مخارج زندگی برآیند.

زندی، مردان ایده آل زنان را مردانی راست گو و صادق برشمرد و افزود: زنان مردان لاف زن و پرمدعا را به عنوان همسرانی مطمئن و قابل اطمینان نمی دانند و نیز مردان بی اراده و دهن بین، دمدمی مزاج و راحت طلب و تن پرور نمی توانند از جذابیت های شخصیتی برای جلب نظر زنان امروز برای ازدواج بهره داشته باشند.

محمدی؛ معیارهای زنان امروز را در بسیاری از موارد جدا از زنان سنتی و متعلق به نسل های گذشته ندانست و اظهار کرد: مردان گوشه گیر و منزوی، رنجور، بدبین، شکاک و وسواسی نمی توانند در طول زندگی مشترک نقش سازنده و مثبتی را ایفا کنند و بالعکس، زنان، همسرانی مثبت اندیش، اجتماعی، خونگرم را ترجیح می دهند که با رفتاری توأم با احترام متقابل فضای خانه و روابط خانوادگی را به محیطی قابل اتکا و فضایی دوستانه تبدیل کنند.

زندی در پایان گفتگو، مردانی که از بروز تنش های شخصیتی و تغییرات دائمی در تصمیم گیری ها به دور باشند را مردانی خوش اقبال تر برای انتخاب زنان برای ازدواج دانست و افزود: موارد فوق الذکر زمانی میسر و ممکن است که مردان و زنان پیش از ازدواج زمان کافی برای برخورداری از شناخت نسبی از یکدیگر را بیابند.

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

تست خود شناسی جالب

در ابتدا یک سری سوال است که از شما پرسیده می شود و شما در آخر می توانید تعبیر پاسخ هایتان را ببینید. در ابتدا یک کاغذ بردارید تا جوابهای خود را روی روی آن بنویسید. آنچه را که به طور طبیعی به ذهنتان می رسد یادداشت کنید. زمان لازم برای آن که خودتان را واقعاً در موقعیتهای گفته شده احساس کنید، در نظر بگیرید. در غیر این صورت این آزمون جنبه علمی اش را از دست خواهد داد.

۱- خود را در یک کشتی تصوّر کنید که در حال غرق شدن است. شما خود را به آب می اندازید و با شناکردن خود را به یک قایق نجات می رسانید و از آن بالا می روید. چند نفر دیگر را در آن قایق نجات همراه خود می بینید؟

۲ - خود را به ساحل می رسانید و بیابان وسیعی را در مقابل خود می بینید. چند وسیله شخصی و مقداری خوراکی بر می دارید و در جستجوی نجات، راه بیابان را در پیش می گیرید. چند جفت کفش برمی دارید؟

۳ - پس از یک راه پیمایی طولانی و سخت، از یک تپه شنی بالا می روید و با خوشحالی شهری را در دوردست می بینید. همچنین متوجه می شوید که در فاصله ای نه چندان دور در سمت راست شما واحه ای وجود دارد. آیا ابتدا به آنجا می روید و برای مدتی کوتاه، یا هر چقدر که می خواهید استراحت می کنید و یا آن که آن را نادیده گرفته به راهتان به سوی شهر ادامه می دهید؟

۴ - پس از ورود به شهر، قصری توجه شما را به خود جلب می کند و تصمیم می گیرید که وارد آن شوید. پس از عبور از دروازه ها، خود را در یک راهروی طولانی می یابید که به اتاق پادشاه منتهی می شود. وارد اتاق می شوید و شاه و ملکه را می بینید که در کنار هم به تخت نشسته اند. شاه و ملکه چه شکلی هستند؟ و چه ویژگیها و خصوصیاتی را برایتان مجسم می کنند؟

۵ - از آن اتاق خارج می شوید و از یک پلکان مارپیچی پایین می روید. تاریک و سایه دار است، با مشعل هایی بر روی دیوار که به طور نوبتی روشن و خاموش می شوند. همین طور که پائین می روید، ناگهان یک زن (اگر شما مرد هستید) و یا یک شوالیه (اگر شما زن هستید) از کنارتان عبور می کند. شما فقط برای یک لحظه صورتش را می بینید و این تصویر، یک نفر که می شناسید را به یادتان می آورد. او چه کسی است؟

۶ - پلّه ها شما را به اتاق پذیرایی می رساند و شما میز بسیار بزرگی با یک گیلاس پایه دار در وسط آن می بینید. به گیلاس نگاه کنید. چقدر آن پر از مایعات است؟

نتیجه تست :

۱ - تعداد دوستان واقعی که دارید.

۲ - تعداد عشقهای واقعی که قبل از ازدواج خواهید داشت.

۳ - اصول اخلاقی شما در کار.

۴ - آنچه تصوّر کرده اید آن چیزی است که به نظر شما یک زوج ایده آل باید آن گونه باشند.

۵ - این همان شخصی است که تا پایان عمر، ذهنتان درگیر اوست.

۶ - میزان پر بودن گیلاس، نشانگر این است که شما در یک رابطه دوستی چقدر از خودتان مایه می گذارید

8. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

تست ازدواج مجردها!!!!!!!

بین ما افرادی وجود دارند که مجردند و ترجیح می دهند هر چه زودتر تشکیل خانواده بدهند، اما در این بین هستند اشخاصی که ترجیح می دهند همچنان مجرد بمانند و یا دیر تر ازدواج کنند.
    باید اشاره داشت در بیشتر افرادی که تشکیل خانواده می دهند میل به ازدواج احساس می شود، یعنی زمانی که این احساس در آنها به وجود آمد تشکیل خانواده می دهند…

حال شاید شما بپرسید، این نیاز را چگونه باید در وجود خودمان بشناسیم تا ازدواج کنیم…

آیا اصلاً چنین احساسی در ما به وجود می آید یا نه؟ تست های زیر را پاسخ دهید تا متوجه شوید که در وجودتان چنین میلی دارید یا خیر؟

۱- آیا زمانی که مادر و پدری را به همراه فرزند کوچکشان می بینید، غبطه می خورید؟
    الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

۲- آیا زمانی که یک زوج جوان را در حال خنده می بینید، افسوس می خورید؟

۳-آیا همچون گذشته از اوقات تنهایی تان لذت می برید؟

۴- زمانی که در جمع دوستان متاهل هستید،به خود می گویید که ای کاش من هم متاهل بودم؟

۵-آیا شده که تا به حال حضور شخصی از جنس مخالف، شما را دگرگون کند؟

۶- آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که تنهایی دیگر بس است؟

۷-آیا تا کنون برایتان پیش آمده که شادی تان را بخواهید به کسی از جنس مخالف، انتقال دهید؟

۸- آیا شما موسیقی های آرام گوش می دهید؟

۹- آیا شده زمانی که پشت ویترین یک فروشگاه هستید، احساستان به شما بگوید برای کسی هدیه ای بخرید؟

۱۰- آیا رنگ زندگی برای شما تغییر کرده است؟ امیدواریم که حضور شخصی زندگی تان را دگرگون کند.

۱۱- آیا شده در چند ماه اخیر، لبخند فردی، امید را در دلتان زنده کند و نگاه شما به زندگی تغییر کند؟

۱۲- زمانی که پدر مادرتان می گویند، دیگر زمان ازدواج فرا رسیده است، اخم نمی کنید؟

۱۳- آیا به تازگی در خیالتان مراسم خواستگاری را مرور می کنید؟

۱۴- آیا اخیرا برایتان پیش آمده عاشق کسی شده باشید، اما حجب و حیا اجازه ندهد، آن را با او در میان بگذارید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات نتیجه:

اگر از ۱۴ پرسش بالا به ده گزینه پاسخ بلی داده اید، به این معنی است که نیاز به ازدواج در وجودتان احساس شده است.

اگر به ده گزینه پاسخ خیر داده اید، به این معنی است که نیاز به ازدواج هنوز در وجودتان احساس نشده است .

اگر به هفت گزینه پاسخ گاهی اوقات داده اید به این معنی است که هنوز سر در گم هستید و نمی دانید که باید ازدواج کنید یا نه، همچنان مجرد بمانید

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

اسم شما چه رنگی است !

به گفته ی روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر ( خود ) واقعی مان را با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می*تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می*توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد.پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید:
    رنگهای هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از :

قرمز: 1 ش ج س الف
    نارنجی:2 ت ث ک ب
    زرد: 3 ی ل ص ض
    سبز: *4 و م د ژ
    آبی: 5 چ ن ط ظ
    نیلی: 6 ح خ ف -
    بنفش: 7 ع پ غ -
    صورتی: 8 ز ق ه -
    طلایی: 9 ر ذ گ -

برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا شوید یک مثال می*آوریم بدین شکل که اسم و فامیل خودرا روی برگه کاغذی می*نویسید و بر اساس حروف و اعداد ذکر شده برای هر کدام،به رنگ مربوطه دست پیدا می*کنید.
    مثال : لیلا جلالی
    ل3 ی3 ل3 الف1 ج1 ل3 الف1 ل3 ی3
    سپس اعداد را با هم جمع می*کنیم:
    21=3+3+1+3+1+1+3+3+3
    باز هم دو عدد را با هم جمع می*کنیم:
    3=1+2 عدد 3 مربوط به رنگ زرد است.
    حال میتوانید مشخصات خود را بخوانید.

صورتی

دارای قدرت جسمی بالایی هستید بخاطر اراده ی بالایی که دارید میتوانید رویاهایتان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید. با مسئولیت ها به راحتی کنار می*آیید و می*توانید دیگران را در حل مشکلاتشان راهنمایی کنید.از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید.صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

قرمز

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است.همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید.بسیار خونگرم هستید و بسادگی تحریک می*شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچکترین بهانه ای اخمهایتان در هم رفته و به لاک خود فرو بروید.باید سعی کنید که از انرژی فوق العاده تان در جهت مثبت استفاده کنید.

زرد

بسیار تیز هوش هستید.شخصیتی بسیار خوش بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می*خواهید بر زبان بیاورید کم نمی آورید.بخاطر زنده دلی ابتکار و مستعد بودنتان در بر قراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.با وجودی که روحیه ی بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید کرد مگر اینکه شادیهایتان را با دیگران تقسیم کنید.تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه تان است که گاهی شمارا در خود غرق می کند!اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید در آخرخواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده اید ناتمام مانده اند.

طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می تواند رضایت خاطر شمارا بر آورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید. می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید.شرایط منفی را می توانید به بهترین موقعیت ها تبدیل کنید.

نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه ای که به پاکی و زیبایی های دنیا دارید می*توانید توان و شادی فوق العاده ای به افراد افسرده ببخشید .علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید ازیک حس ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می*توانید براحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

سبز

برای شما خیلی مهم است که برنامه روزانه داشته باشید.نظم و انضباط برایتان اهمیت زیادی دارد.بندرت ممکن است زنگیتان آشفته و بی هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنماییهای جدی نزد شما می*آیند.برای حل مشکلات دیگران بشدت حرص می*خورید.تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائض اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی*دارید. ترجیح می*دهید بجای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

بنفش

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی*کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید .برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

آبی

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می*دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجه هستید.آزادی برایتان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی*توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم شود و یا زیر نظر قرار دارید. اگر این همه دنبال تنوع هستید به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید وبرای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی هایش برای شما ارزشی فوق العاده دارد.

نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را که به ارث برده اید باعث شده محبوب دیگران باشید.دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت میگیرند.سعی می*کنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله گویی خاص خود محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید . رنگین کمان زندگی تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر نمایید.

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد.
    اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد.
    دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.
    هیچوقت خودتان را برای رابطه ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید.
    رفتار آرامتر همیشه بهتر است.
    قبل از اینکه بفهمید واقعاً چه چیز خوشحالتان می کند، با کسی ارتباط برقرار نکنید.
    اگر رابطه تان به این خاطر که مردتان آنطور که لیاقتش را دارید، با شما
    رفتار نمی کند، به اتمام رسید، هیچوقت سعی نکنید که با هم دو دوست معمولی
    باشید.
    یک دوست با دوست خود بدرفتاری نمی کند.
    پاگیر نشوید. اگر فکر می کنید که شما را در حالت تعلیق نگه داشته است،
    مطمئن باشید که حتماً اینکار را کرده است.
    هیچوقت به خاطر اینکه فکر می کنید گذر زمان ممکن است اوضاع را بهتر کند،
    در یک رابطه نمانید. ممکن است یکسال بعد به خاطر اینکار از خودتان عصبانی
    شوید، چون اوضاع هیچ تغییری نکرده است.
    تنها کسی که در رابطه می توانید کنترلش کنید، خودتان هستید.
    از مردانی که پیش از ازدواج تقاضای رابطه جنسی میکنند دوری گزینید.
    برای رفتاری که با شما دارد، حد و مرز بگذارید.
    اگر چیزی ناراحتتان می کند، حتماً با او درمیان بگذارید.
    هیچوقت اجازه ندهید، طرفتان همه چیزتان را بداند. ممکن است بعدها بر ضد
    شما از آن استفاده کند.
    شما نمی توانید رفتار هیچ مردی را تغییر دهید. تغییر از درون ناشی می شود.
    هیچوقت نگذارید احساس کند او از شما مهمتر است...حتی اگر تحصیلات یا شغل
    بهتری نسبت به شما داشته باشد. او را به یک بت تبدیل نکنید.
    او یک مرد است، نه چیزی بیشتر، و نه کمتر.
    اجازه ندهید مردی هویت و وجود شما را توصیف کند.
    هیچوقت مرد کس دیگری را هم قرض نگیرید.
    اگر به کس دیگری خیانت کرد، مطمئن باشید که به شما هم خیانت خواهد کرد.
    مردها طوری با شما رفتار می کنند که خودتان اجازه می دهید رفتار کنند.
    همه مردها بد نیستند.
    نباید فقط شما همیشه انعطاف از خودتان نشان دهید...هر مصالحه ای دو جانبه است.
    بین از دست رفتن یک رابطه و شروع یک رابطه جدید، به زمانی برای ترمیم و
    التیام نیاز دارید....قبل از شروع کردن یک رابطه تازه، مسائل قبلیتان را
    باید به کل فراموش کنید.
    هیچوقت نباید دنبال کسی باشید که مکمل شما باشد. یک رابطه از دو فرد کامل
    تشکیل می شود. دنبال کسی باشید که مشابهتان باشد نه مکملتان.
    شروع رابطه و قرار ملاقات با اشخاص مختلف جهت یافتن بهترین فرد خوب است.
    نیازی نیست که با هر کس که دوست می شوید همان فرد موردنظر شما برای
    ازدواج باشد.
    کاری کنید که بعضی وقت ها دلش برایتان تنگ شود. وقتی مردی همیشه بداند که
    کجا هستید و همیشه در دسترسش باشید، کم کم نادیده تان می گیرد.
    هیچوقت به مردی که همه آن چیزهایی که از رابطه می خواهید را به شما نمی
    دهد، به طور کامل متعهد نشوید.
    این مطالب را برای بقیه خانم ها هم مطرح کنید.
    بااینکار لبخند به لبان بعضی ها می آورید، بعضی ها را درمورد انتخابشان
    به فکر می اندازید و خیلی های دیگر را هم آماده می کنید.
    می گویند یک دقیقه طول می کشد که یک فرد خاص را پیدا کنید، یک ساعت طول
    می کشد که او را تحسین کنید، یک روز تا دوستش بدارید و یک عمر تا فراموشش
    کنید.

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

روانشناسی شتشوی بدن

این موضوع که شما هنگامیکه به حمام میروید کدام ناحیه از بدنتان را
    میشوئید دارای علل روان شناسی جالبی میباشد...

هنگامیکه به حمام میروید اولین قسمتی که از بدنتان را میشورید کدام ناحیه
    است؟ این موضوع که شما هنگامی که به حمام میروید کدام ناحیه از بدنتان را
    میشورید دارای روان شناسی جالبی میباشد.
    آیا شما به حمام میروید اول صورت، زیر بغل، موهای سر، قفسه سینه یا شانه هایتان
    را میشورید؟ یا سایر اعضای بدنتان را میشورید.

آیا تا کنون به پاسخ این سوال فکر کرده اید آیا به این موضوع دقت کردهاید
    ؟؟قبل از اینکه این متن را بخوانید اول تصمیم بگیرید و فکر کنید که کدام ناحیه
    از اعضای بدنتان را در ابتدا میشورید و بعد این تست را ادامه دهید.

*اگر شما شخصی هستید که هنگام ورود به حمام صورت خود را می شورید:

پول برای شما اهمیت بسیاری دارد اما نسبت به اهمتی که پول در زندگی شما دارد
    کوشش کمیبرای به دست آوردن آن انجام میدهید سطح تقاضا و تلاش شما دارای
    توازن نمیباشد . در صحبت های خود خیلی پایبند صداقت نیستید و برای اینکه به
    مقصود خود برسید گاهی اوقات صداقت خود را فراموش میکنید . افرادی که در اطراف
    شما هستند به دلیل رفتارهای متفاوتی که شما انجام میدهید قادر به درک صحیحی از
    شما نیستند ولی شما به تفکرات دیگران راجع به خودتان اهمیت زیادی نمیدهید و
    معمولا کارهایی را که خودتان دوست دارید و طبق خواسته و میل خودتان باشد انجام
    میدهید.

*اگر شما شخصی هسیتد که ابتدا زیر بغل خود را می شورید:

شما شخصی قابل اعتماد و بسیار مسئول هستید و هر کاری که بر عهده شما گذاشته
    میشود را به خوبی انحام میدهید . شخصی کاملا مردمیهستید و به همین دلیل و
    ویژگی که دارید بسیاری از افراد مطیع شما هستند و ارزش بالایی را برای شما
    قائل هستند ، زیرا شما اگر دوستی داشته باشید که در قطب شمال زندگی کند و به
    کمک شما احتیاج داشته باشد بلافاصله با شنیدن این خبر به کمک او میروید . اما
    توصیه میکنیم اینقدر صادق نباشید زیرا باعث میشود که متحمل ضربات جبران
    ناپذیری شوید .

*اگر شما شخصی هستید که ابتدا موهای سر خود را می شورید

این افراد هنرمند، خلاق، هستند و معمولا دارای افکاری مثبت هستند که باعث
    میشود دیگران را به خود جذب کنند . این افراد معمولا آنقدر در رویاهایی خود
    غوطه ور می شوند که گاهی فراموش می کنند در حال حاضر و در این زمان به سر
    میبرند . برای به دست آوردن پیروزیها و موفقیت ها با تلاش مدام و پیوسته پیش
    میروید . شما قادر به درک موضوعاتی هستید که دیگران نمیتوانند آن را درک کنند
    . موقعیت اجتماعی برای شما بسیار مهم تر از جنبه ی اقتصادی آن میباشد. به
    خانواده و دوستانتان اهمیت زیادی میدهید.

*اگر شما شخصی هستید که اول قفسه ی سینه تان را می شورید:

شما شخصی هستید که زیاد اهل حرف و سخن نیستید و ترجیح میدهید در مورد کاری
    صحبت نکنید تا این کار به اتمام برسد و بعد در مورد آن صحبت میکنید ، آدمی رک
    هستید.آرامش خیال و آسودگی بزرگترین هدف شما در زندگی است . شما شخصی هستید که
    نمیتوانید افرادی که به نوعی حواس پرت یا پریشان هستند تحمل کنید . شما همیشه
    تمایل به کارهای جدید و نو دارید و از تمام وقایع جدید و متنوع استقبال میکنید
    .

*اگر شما شخصی هستید که اول شانه هایتان را میشورید:

این افراد معمولا در همه ی کارهای خود با ناامیدی وارد میشوند به همین دلیل
    نمیتوانند پیروز میدان شوند جون از ابتدای امر با نا امیدی وارد میشوند . علی
    رغم توانایی های زیادی که دارید تا کنون پیشرفت قابل توجهی نصیب شما نشده است .
    دوست دارید وقت خود را در تنهایی بگذرانید و از تفریحات جمعی فراری هستید . پول
    برای شما در زندگی تان تاثیری وافر و باور نکردنی دارد در حالی که بر تمام
    قعالیت های شما تاثیر مستقی میدارد .

*سایر نقاط بدن:

شما شخصی بسیار متعادل هستید، به راحتی میتوانید درون خود را کنترل کنید و بر
    احساسات قلبی تان فائق شوید . شما فردی فعال و پویا نیستید باید این موضوع را
    یاد بگیرید که این حس را در خود بیدار سازید تا بتوانید زندگی تان را از هیجان
    سرشار کنید . شما شخصی دوست داشتنی هستید و به هر مجلسی که قدم بگذارید دوستان
    زیادی را برای خود پیدا می کنید.

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

به عشق چگونه می نگرید

سناریوهای زیر تلاش میکنند که دیدگاه شما نسبت به عشق را توضیح دهند.
    1- پایان دنیا نزدیک است. اگر فقط بتوانيد یک نوع از حیوانات را نجات دهید، کدام را انتخاب میکنید؟
    الف) خرگوش
    ب) گوسفند
    پ) گوزن
    ت) اسب

2- به آفریقا رفتهاید. به هنگام بازدید از یکی از قبیلهها، آنها اصرار میکنند که یکی از حیوانات زیر را به عنوان یادگاری با خود ببرید. کدام را انتخاب میکنید؟
    الف) میمون
    ب) شیر
    پ) مار
    ت) زرافه

3- فرض کنید خطای بزرگی انجام دادهاید و خداوند برای مجازات شما تصمیم گرفته است که به جای انسان، شما را به صورت یکی از حیوانات زیر در آورد. کدام را انتخاب میکنید؟
    الف) سگ
    ب) گربه
    پ) اسب
    ت) مار

4- اگر قدرت داشتید که یک نوع از حیوانات را برای همیشه از روی کره زمین نابود کنید، کدام را انتخاب میکردید؟
    الف) شیر
    ب) مار
    پ) تمساح
    ت) کوسه

5- یک روز، با حیوانی برخورد میکنید که میتواند با شما به زبان خودتان صحبت کند. دلتان میخواهد که کدامیک از حیوانات زیر باشد؟
    الف) گوسفند
    ب) اسب
    پ) خرگوش
    ت) پرنده

6- در یک جزیره دور افتاده، تنها یک موجود زنده به عنوان همدم و همراه شما وجود دارد. کدامیک را انتخاب میکنید؟
    الف) انسان
    ب) خوک
    پ) گاو
    ت) پرنده

7- اگر قدرت داشتید که هر نوع حیوانی را اهلی و دستآموز کنید. کدامیک از حیوانات زیر را به عنوان حیوان خانگی خودتان انتخاب میکردید؟
    الف) دایناسور
    ب) ببر
    پ) خرس قطبی
    ت) پلنگ

8- اگر قرار بود برای 5 دقیقه به صورت یکی از حیوانات زیر در میآمدید، کدامیک را انتخاب میکردید؟
    الف) شیر
    ب) گربه
    پ) اسب
    ت) کبوتر

__________________________________________________ _________

1- در زندگی واقعی، برای چه نوع آدمهایی جذابیت و کشش دارید.
    الف: خرگوش– کسانی که دارای شخصیت دوگانه هستند، به سردی یخ در ظاهر اما به گرمی آتش در باطن
    ب: گوسفند– مطیع و گرم
    پ: گوزن– زیبا و آداب دان
    ت: اسب- کسانی که غیرقابل جلوگیری، بیبند و بار و آزاد هستند.

2- در فرایند ابراز عشق و درخواست ازدواج، کدام رویکرد برای شما خوشایندتر و موثرتر است.
    الف: میمون – مبتکر و باذوق که هیچگاه احساس خستگی نکنید.
    ب: شیر- سرراست، صاف و پوست کنده به شما بگوید که دوستتان دارد.
    پ: مار- دمدمی مزاج، پر نوسان، نفس گرم و عشق سرد
    ت: زرّافه- صبور، هرگز شما را رها نکند.

3- دلتان میخواهد معشوقتان چه عقیدهای در باره شما داشته باشد.
    الف: سگ- باوفا، صادق، ثابت قدم
    ب: گربه- شیک و زیبا
    پ: اسب- خوش بین
    ت: مار- انعطافپذیر

4- چه اتفاقی باعث میشود که شما رابطهتان را قطع کنید/ از چه خصوصیتی بیش از همه نفرت دارید.
    الف: شیر- متکبر و خودخواه، امر و نهی کن
    ب: مار- هیجانی و دمدمی مزاج، نمیدانید چگونه او را خوشحال کنید.
    پ: تمساح- خونسرد، بیرحم، سنگدل
    ت: کوسه- ناامن

5- دوست دارید چه نوع رابطهای با او برقرار سازید.
    الف: گوسفند- سنتی، بدون آن که چیزی بگوئید او بفهمد چه میخواهید، ارتباط برقرار کردن از طریق قلبها.
    ب: اسب- هر دو بتوانید درباره همه چیز با هم صحبت کنید، هیچ چیز مخفی در میان نباشد.
    پ: خرگوش- رابطهای که همیشه خود را گرم و عاشق او حس کنید.
    ت: پرنده- رابطهای پایدار و طولانی و بالنده

6- آیا به او خیانت می کنید.
    الف: انسان- شما به جامعه و اخلاقیات احترام میگذارید، پس از ازدواج هیچ کار خلافی نمیکنید.
    ب: خوک- نمیتوانید در مقابل تمایلاتتان مقاومت کنید، به احتمال زیاد خیانت میکنید.
    پ: گاو- خیلی سعی میکنید که چنین کاری نکنید.
    ت: پرنده- شما هرگز نمیتوانید استوار و ثابت قدم باشید، شما واقعاً برای ازدواج مناسب نیستید و نمیخواهید تعهدی بپذیرید.

7- درباره ازدواج چه فکر میکنید.
    الف: دایناسور- شما خیلی بدبین هستید و فکر میکنید این روزها دیگر ازدواج سعادتمندانه وجود ندارد.
    ب: ببر- شما به ازدواج به صورت یک چیز گرانبها فکر میکنید. پس از آن که ازدواج کردید، پیوند زناشویی و همسرتان را بسیار باارزش و گرامی میدارید.
    پ: خرس قطبی- شما از ازدواج میترسید، فکر میکنید آزادیتان را از شما خواهد گرفت.
    ت: پلنگ- شما همیشه طالب ازدواج بودهاید ولی در واقع، شناخت دقیقی از آن ندارید

8- در این لحظه، به عشق چگونه فکر میکنید.
    الف: شیر- شما همیشه تشنه عشقید و میتوانید هر کاری برای آن بکنید اما به راحتی در دام عشق نمیافتید.
    ب: گربه- شما خیلی خودمحور و خودخواهید. شما فکر میکنید عشق چیزی است که میتوانید به دست آورید و هرگاه که خواستید آن را دور بیاندازید..
    پ: اسب- شما نمیخواهید در قید و بند یک رابطه پایدار قرار بگیرید. به هر چمن که رسیدی گلی بچین و برو
    ت: کبوتر- شما به عشق به صورت یک تعهد دو طرفه فکر میکنید.

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 9 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع