صفحه 8 از 423 نخست ... 5678910111858108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 4229

موضوع: استراتژی معامله گری به سبک و سیاق کروکودیل ها

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

پاسخ : استراتژی معامله گری به سبک و سیاق کروکودیل ها

نقل قول نوشته اصلی توسط کروکودیل نمایش پست ها
    سود اوراق 25 درصده
    وضعیت بورس با این نرخ سود خراب
    البته سود اوراق متوسط همان 20 الی 21 درصد هست. اگر سود سالانه را حساب کنید.
    ولی وقتی مرکب حساب میکنند، اوراقی که بیش از یکسال سررسید میشوند بهره آنها 24 الی 25 درصد هم میشود. ولی در اصل همان 20درصد است.
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کروکودیل آواتار ها
    تشکر شده 16,510 بار در 3,500 ارسال

پیش بینی من اینه که تا شهریور دلار 30 هزار تومن رو خواهد دید و این یعنی 6 ماهه 20 درصد بازدهی

یعنی اونایی که پولاشون رو خوابوندن در بانک و اوراق و... به زودی خیلی زودتر از اون چیزی که فکرشو کنید پشیمون میشن

ورق به نفع سرمایه گذاران در ارز- طلا- بورس خواهد برگشت

+++

کروکودیل = تک سهم فباهنر
    ویرایش توسط کروکودیل : 2021/02/27 در ساعت 22:05

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کروکودیل از ایشان تشکر کرده اند:

هر کس در ایران هر کسب و کاری را یک روز زودتر از بقیه شروع بکنه از بقیه جلو هست

هر کس منتظر بمونه به امید معجزه و امداد الهی و بهتر شدن شرایط از بقیه عقبه

بازار بورس ایران 100 درصد هم حباب داشته باشه و حتی کسی یک سهمی رو 5 برابر ارزش واقعیش بخره برندست در بلند مدت

بی ارزش شدن پول ملی رو جدی بگیرید و به کارتون ایمان داشته باشید شک نکنید برنده اید

نکته ای که هست اینه که نباید انتظار بیجا داشت و در سرمایه گذاری عجله کرد برای رسیدن به پول و کسب بازدهی بالا

فقط و فقط صبوری

++
    ++
    ++
    ++
    ++

ارزش امروز مارکت فباهنر 5700 میلیارد تومان

فقط ببنید صبر در یک بازه ی زمانی معقول چه خواهد کرد

به سهمتون ایمان داشته باشید و پای استراتژی معاملاتی که دارید بمونید باشد و خسته نشوید و دنبال سهم جدید هم نروید

ویرایش توسط کروکودیل : 2021/03/01 در ساعت 21:17

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کروکودیل از ایشان تشکر کرده اند:

فباهنر = خرید معدن مس

چند روز دیگه موضوع فعالیت این شرکت تغییر میکنه و فروشندگان احمقش سهمو مفت دارن میفروشن

کروکودیل تک سهم فباهنر

هفته ها و ماه ها و سال ها خواهد گذشت مثل برق وباد واون کسی که با هدف جلو میره موفق میشه در نهایت
    ویرایش توسط کروکودیل : 2021/03/06 در ساعت 21:36

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کروکودیل از ایشان تشکر کرده اند:

ارزش سهام تسلا

قیمت سهام تسلا سال 1390 حدودا 6 دلار بوده
    و در حال حاضر رسیده به 600 دلار و این یعنی سرمایه گذاری صبر میخواهد

این اتفاق در یک شب رخ نداده

+++

بنده هم صبر میکنم تا فباهنر صاحاب معدن بشه مثل فملی اون موقع خواهید دید چرا فباهنر خریدم

فباهنر = خرید معدن مس!!
    ویرایش توسط کروکودیل : 2021/03/06 در ساعت 21:51

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کروکودیل از ایشان تشکر کرده اند:

شرکت "رولز-رویس" که در زمینه تولید موتورهای هواگرد در جهان فعالیت می‌کند اخیراً یک هواپیمای کاملاً الکتریکی و سریع را ساخته است که این هواپیما اولین آزمایش خود را به عنوان سریع‌ترین هواپیمای الکتریکی جهان انجام داده است."رولز-رویس" یک شرکت معروف و مطرح در حوزه انرژی، هوافضا و صنایع دفاعی بریتانیایی و چندملیتی است که در زمینه طراحی، ساخت و عرضه سامانه‌های تولید برق، انتقال و توزیع برق و همچنین مهندسی و تولید تجهیزات دفاعی، ساخت جنگ‌افزار و فناوری هوافضا فعالیت می‌کند.دفتر مرکزی شرکت رولز-رویس در شهر وست‌مینستر و در حومه شهر لندن قرار داد و این شرکت سومین تولیدکننده موتورهای هواگرد در جهان است و در رتبه 16 از فهرست بزرگترین پیمانکاران پروژه‌های نظامی جهان قرار دارد.به نظر می‌رسد این هواپیما با هواپیمای قبلی که در سال 2019 توسط زیمنس و با سرعت 338 کیلومتر در ساعت طراحی شده بود، رقابت خواهد کرد؛ این برنامه به عنوان بخشی از برنامه تسریع در برق‌رسانیِ پروازهای الکتریکی که توسط دولت انگلیس تامین می‌کند، محسوب می‌شود و توسط یک باتری 6000 سلوله تامین خواهد شد و این شرکت ادعا کرده است که هواپیمای جدید دارای بیشترین انرژی در جهان است.در واقع پیشرانه تمام الکتریکی 500 اسب بخار (400 کیلووات) به گونه‌ای طراحی شده است که این هواپیمای برقی را به سرعتی بیش از 300 مایل در ساعت (482 کیلومتر در ساعت) رسانده و رکورد جدیدی برای پرواز الکتریکی در این روند به اثبات برساند.

حتی هواپیما ها برقی میشوند
    و صنعت مس صنعت ایندست

با برقی شدن همه چی مصرف مس چند برابر میشه و صنعت مس .........................................

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کروکودیل از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کروکودیل نمایش پست ها
    فباهنر = خرید معدن مس

چند روز دیگه موضوع فعالیت این شرکت تغییر میکنه و فروشندگان احمقش سهمو مفت دارن میفروشن

کروکودیل تک سهم فباهنر

هفته ها و ماه ها و سال ها خواهد گذشت مثل برق وباد واون کسی که با هدف جلو میره موفق میشه در نهایت
    درود بر کروکودیل!
    مطلبی که فرمودید کاملا درست است. یعنی با فرض خرید سهام بنیادی و آینده دار و پیش بینی هایی که شما میتوانید بکنید و دیگران از آن عاجز هستند، شما قطعا در درازمدت موفق خواهید بود. نمونه های جهانی اش هم معروفترین شان وارن بافت که همه میشناسنش! و یا همین تسلا که فرمودید.

ولی چند نکته اینجا هست!
    مهم ترین نکته! فرض مساله است. که درست باشد. یعنی این فرض که شرکتی دارایی های آتی درازمدت اش ارزش تصاعدی داشته باشد . زمانی میتوانید صحت این فرض را بفهمید که ارزیابی درستی هم از دارایی های شرکت و هم مدیریت شرکت و هم دورنمای سودآوری آن داشته باشید. و همه نکته هم همینجاست! که مشخص خواهد کرد خریداران احمق اند یا فروشندگان!
    نکته مهم تر که به خود شما مربوط میشود! اینها که من عرض کردم و در صورتی که شما فرضیات را درست ارزیابی کرده باشید، آنگاه شما صرفا در دسته سرمایه گذاران درازمدتی قرار میگیرید که موفق خواهند بود. ولی سبک کروکودیلی! بیشتر معامله گری است تا سرمایه گذاری درازمدت!

کروکودیل ها در کمین مینشینند! منتظر میشوند تا شکار خوب را شکار کنند و بزنند بر بدن! دوباره منتظر میشن برای شکار بعدی..! یک کروکودیل که ماه ها و سالها منتظر نمی نشیند!! مگر اینکه یک کروکودیل بی نوا را تصور کنید که تشنه و گشنه! منتظر شود تا مثلا گوزنی بچه بزایند و بچه ها یکی دو سال بچرند و چاق و چله شوند و بیایند خدمت کروکودیل ما!!
    کروکودیل میخواد شکار کنه یا بره تو کار صنعت پرورش گوزن که آینده دار هست؟؟!!
    مانا باشید
    ویرایش توسط manmehdiam : 2021/03/06 در ساعت 22:28
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

من واقعا فباهنر رو بررسی نداشتم..و اصلا بحثی روی خرید شما ندارم. منظورم هم شما نیستین...

ولی میدونین چیه، خیلی ها یک سهمی رو میخرند که مثلا یکی دو ماهه یک سود تپل ازش ببرند! بعد بروند سراغ سهم بعدی! و هی همینطوری پولدار بشوند . تا اینجا سبک شان سبک گرگ های وال استریت هست
    ولی سهمی که خریدند یکی دو ماهه سود که نمیده ، هی میره تو ضرر! بعد تصمیم میگیرند که سبک شون رو عوض کنند به سبک وارن بافت!!! به موضوع درازمدتی نگاه کنند! و مثل وارن بافت پولدار بشوند
    تازه وارن بافت از همه گرگهای وال استریت که بیشتر هم پول دراورده، پس چرا من نتونم! مهم در بازار صبر هست! مثل وارن بافت

خلاصه اینکه ..بعد از سه چهار ماه..یا حتی سال! میبینند که نخیر! این سهم بالا برو نیست! صبر هم دیگه حدی داره! اینم که هی داره درجا میزنه و نصف سرمایه شون هم رفته! اونوقت بیخیال همه سبکهای نوین قبلی میشن و آخر کار به سبک خودمونی! میگن جهنم و ضرر میفروشن!

خودم بارها اینکار رو کردم ها

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها
    درود بر کروکودیل!
    مطلبی که فرمودید کاملا درست است. یعنی با فرض خرید سهام بنیادی و آینده دار و پیش بینی هایی که شما میتوانید بکنید و دیگران از آن عاجز هستند، شما قطعا در درازمدت موفق خواهید بود. نمونه های جهانی اش هم معروفترین شان وارن بافت که همه میشناسنش! و یا همین تسلا که فرمودید.

ولی چند نکته اینجا هست!
    مهم ترین نکته! فرض مساله است. که درست باشد. یعنی این فرض که شرکتی دارایی های آتی درازمدت اش ارزش تصاعدی داشته باشد . زمانی میتوانید صحت این فرض را بفهمید که ارزیابی درستی هم از دارایی های شرکت و هم مدیریت شرکت و هم دورنمای سودآوری آن داشته باشید. و همه نکته هم همینجاست! که مشخص خواهد کرد خریداران احمق اند یا فروشندگان!
    نکته مهم تر که به خود شما مربوط میشود! اینها که من عرض کردم و در صورتی که شما فرضیات را درست ارزیابی کرده باشید، آنگاه شما صرفا در دسته سرمایه گذاران درازمدتی قرار میگیرید که موفق خواهند بود. ولی سبک کروکودیلی! بیشتر معامله گری است تا سرمایه گذاری درازمدت!

کروکودیل ها در کمین مینشینند! منتظر میشوند تا شکار خوب را شکار کنند و بزنند بر بدن! دوباره منتظر میشن برای شکار بعدی..! یک کروکودیل که ماه ها و سالها منتظر نمی نشیند!! مگر اینکه یک کروکودیل بی نوا را تصور کنید که تشنه و گشنه! منتظر شود تا مثلا گوزنی بچه بزایند و بچه ها یکی دو سال بچرند و چاق و چله شوند و بیایند خدمت کروکودیل ما!!
    کروکودیل میخواد شکار کنه یا بره تو کار صنعت پرورش گوزن که آینده دار هست؟؟!!
    مانا باشید

درود

خوب دیگه بعضی شکارچی ها هستن که به جای گوزن گودزیلا شکار میکنن و تا یک عمر میتونن از کنارش بکنن و بخورن و نیاز به شکار جدید نداشته باشن بستگی داره شما شکار رو چی ببینید!!

دیشب داشتم برنامه ایلان ماسک برای سفر به مریخ رو میخوندم ایلان ماسک گفته تا سال 2050 یک میلیون نفر رو میبره به مریخ

و شما فک میکنی مجانی قراره ببره؟ اصلا چه نیازیه این جمعیت برن مریخ!

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کروکودیل از ایشان تشکر کرده اند:

یمنی ها ارامکو رو دوباره زدن

قیمت نفت دیدن داره

++

فباهنر فردا میبنده به مدت حداقل 3-4 روز کاری برای همین یک عده میفروشن

صفحه 8 از 423 نخست ... 5678910111858108 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع