صفحه 1 از 6 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 54

موضوع: تريد بر روي شاخص داوجونز

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

تريد بر روي شاخص داوجونز

سلام دوستان،

بسياري از فعالان بازار بورس در اين سوي آب علاوه بر داشتن پرتفوي بورسي همواره روي شاخص هاي مهم بورس فعاليت مي كنند...

معمولا فعالين بورس سهام خودشون رو كه به صورت بنيادي انتخاب و خريداري كرده اند مدت طولاني نگه مي دارند و به صورت همزمان از تريد بر روي شاخص هاي بورس جهت هج كردن ارزش سهامشون در نزول ها و يا حتي گرفتن سود مضاعف استفاده مي كنند...

جاي چنين تاپيكي در انجمن هاي ايراني بسيار خاليست و بر آن شدم تا چنين موضوعي رو ايجاد كنم تا بخشي از تجارب شخصي خودم رو به اشتراك بگذارم باهاتون... براي اينكه موضوع صرفا تئوري نباشه معاملاتي رو به صورت لايو به تصوير خواهم كشاند تا متوجه فرصت هاي بي نظيري كه هميشه در بازارها چه در صعودها و چه در ريزش هاست بشويد...

توضيح بيشتري مورد نياز نيست و قدم به قدم پيش خواهيم رفت...

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 2020/09/20 در ساعت 20:52

عضو عادی
    تشکر شده 519 بار در 94 ارسال

پاسخ : تريد بر روي شاخص داوجونز

ریزش بسیار سنگین تا حداقل کف مارچ امسال در انتظار این شاخصه
    مدت زمان رسیدن= کمتر از یکسال.

3. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید MORTEZA66 از ایشان تشکر کرده اند:

مطالب زیادی باید عنوان بشه ولی فرض کلی بر این هست که دوستان آشنایی کلی با مفاهیم فعالیت در چنین بازارهایی دارند...

در مورد شاخص های بورس و اینکه چرا شاخص داوجونر اشاره شده توضیحی بدم...

ما شاخص های مهم زیادی داریم مربوط به بورسهای بزرگ جهان مثلا تو اروپا شاخص فوتسی تو بورس لندن و یا شاخص دکس تو فرانکفورت و یا شاخص کک تو پاریس و یا در شرق آسیا شاخص نیکی در توکیو رو داریم... ولی لیدر همه این بازارهای بزرگ بورس بازار بورس نیویورک هست و وال استریت...

تو نیویورک سه چهار تا شاخص خیلی کلیدی داریم... داوجونز که شاخص 30 شرکت بزرگ صنعتی هست... اس اند پی که شاخص 500 شرکت بزرگ آمریکا هست... نزدک که شاخص 100 شرکت برتر در حوزه تکنولوژی هست... راسل که شاخص 2000 شرکت اصلی است...

بهترین نگاه رو شاید شاخص اس اند پی به شما بده، همچنين شاخص نزدک با توجه به در بر گرفتن شرکت های بزرگ تكنولوژي معمولا لیدر هست. اما تو حرکات بازار بدون تردید به جهت تاریخی قدیمی ترین شاخص شاخص داوجونز هست... این شاخض به نوعی پدربزرگ همه شاخص ها محسوب میشه و اگر همه شاخص های بورس های جهان رو شبیه یک گله فرض کنیم که حرکاتشون مشابه هست لیدر اصلی این گله کسی نیست جز شاخص داوجونز...

به همین دلیل محوریت این تاپیک روی این شاخص هست اما ما ساير بازارها رو که دارای کورولیشن با این بازار هستند باید بررسی کنیم حتما...

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 2020/09/20 در ساعت 21:56

5. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱) Milad 999 آواتار ها
    تشکر شده 1,158 بار در 210 ارسال

سلام و درود خدمت شما جناب دکتر بهزادی

حالتون چطوره قربان؟ خوبید؟ بردیا جون خوبن؟؟

آخرین بار توی اون گروه تـلگرامی که برای ترید روی اخبار و بعدش هم شاخص داوجونز ایجاد کرده بودید در خدمتتون بودیم.

واقعیت تلخ اینه که ترید روی اخبار به دلیل کارشکنی بروکر سودی نداره و در بهترین حالت سر به سر میشه ... حتی شما که با بروکرهای خارجی کار میکنید این موضوع رو لمس کردید، چه برسه به ما که با این بروکرهای جعلی داریم کار میکنیم.

در مورد شاخص داوجونز هم پیش بینی ماینر در مورد ریزش سنگین ، درست از آب در آمد ... که به دلیل شیوع کرونا استارتش زده شد

اما نمیدونم خود ماینر چقدر از این ریزش تونست سود ببره ... یا اینکه منتظران ریزش با وجود پیش بینی درست، چند درصد از حرکت ریزشی رو گرفتند.

در هرحال اراده شما یرای پیگیری روشهای معاملاتی مختلف و خصوصا تلاش برای ساخت استراتژی معاملاتی برای شاخص داوجونز واقعا ستودنی است و امیدوارم به نتایج قابل قبول برسید.

ارادتمند
    گاهی می‌خندیم به روزهایی که می‌گریستیم و گاهی می‌گرییم به روزهایی که می‌خندیدیم

7. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Milad 999 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 519 بار در 94 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MORTEZA66 نمایش پست ها
    ریزش بسیار سنگین تا حداقل کف مارچ امسال در انتظار این شاخصه
    مدت زمان رسیدن= کمتر از یکسال.
    هنوز اعلام نکردیم این شاخص بیشترین ریزش رو در طی سه ماه گذشته در یک روز تا الان بالای 3 درصد در یک روز را تجربه کرد

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید MORTEZA66 از ایشان تشکر کرده اند:

سلام مرتضی جان

هفته ها هست که الیوت داره بسیار خوب جواب میده رو شاخص های بورس... حتما در این مورد مفصل صحبت می کنم... علی الحساب تصویر تحلیل هفتگی تا اینترادی رو می گذارم...

بدرود

(ظاهرا مشکل حجم هست برای الصاق تصاویر... تا شب مشکل رو حل می کنم و توضیحات کاملی هم به جهت بنیادی و هم تکنیکال میدم خدمت دوستان)

تصویر 400 کیلو بایت بیشتر نیست!

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده اند:

اگر کسی از دوستان در مورد نحوه الصاق تصویر راهنمایی کنند ممنون میشم!

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 669 بار در 79 ارسال

سلام 1- تنظیمات اضافی 2-مدیریت فایل 3-اضافه کردن فایل 4-انتخاب فایل 5-آپلود

پ.ن: جناب بهزادی ظاهرا" مشکل حجم بالا هست من جور دیگری فکر کردم. با عرض پوزش
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط سقراط حکیم : 2020/09/21 در ساعت 21:51

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

عصر عزیزان بخیر

مطالبی که عنوان میشه ممکن هست جسته و گریخته باشه و دوستان خودشون باید زحمت بکشن و این قطعات پازل رو کنار هم بگذارند... من سعی می کنم توضیحات در سطح حداقل و مفید و خلاصه باشه...

تو این پست تحلیل شخصی خودم رو از شاخص می گذارم که بر اساس الیوت به سبک ماینر هست البته... در الیوت برای شناسایی ترندهای اصلی همیشه از تایم فریم بالا به پایین حرکت می کنیم... معمولا تایم فریمهای هفتگی و ماهیانه نگاه کلی به تریدر میده و تایم فریم های اینترادی بیشتر برای بررسی ساختارها و همچنین ورود و خروج به بازار استفاده میشه...

روی شمارش توضیح خاصی نمیدم... اما شخصا در هفته گذشته و همزمان با fomc منتظر شروع ریزش بودم که اتفاق هم افتاده...

نکته مهمی که اینجا باید عنوان کنم اینه که الزاما نباید همیشه تمامی حرکت های مارکت رو گرفت و صرفا در نقاطی ورود به بازار می کنیم که تمامی شرایط تکنیکال و بنیادی به صورت توام ایده ال به نظر برسه و بخشی از حرکت مارکت رو می گیرم...

تصویر الیوتی به پیوست هست... همچنین تشکر می کنم از ادمین عزیز سایت بابت راهنمایی الصاق تصویر در پیام خصوصی... امشب چندین پست خواهم نوشت...

ارادتمند- بهزاد

17. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    اگر کسی از دوستان در مورد نحوه الصاق تصویر راهنمایی کنند ممنون میشم!
    سلام جناب دکتر خوش آمدید....
    ویندوزم ایراد دارد نمی توانم توضیحات عکس را بگذارم....
    از این سایت آپلود کنید آپلود عکس و فایل رایگان

سومین ردیف انتخاب فایل را بزنید و عکس مورد نظر را انتخاب کرده ....شروع آپلود را بزنید.......

بعد از لینک مستقیم برای فروم آدرس را کپی کرده.......و در لینک پاسخ سریع پیست کنید..
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 6 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع