صفحه 144 از 557 نخست ... 4494134141142143144145146147154194244 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,431 به 1,440 از 5563

موضوع: اخبار گالیور

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

پاسخ : اخبار گالیور

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج اژدر نمایش پست ها
    با درگیری و کنار آمدن نیومدن کاری ندارم
    شروع کننده درگیری ها کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
    یه تیکه ای میندازی وسط بعد همه رو میندازی به جون هم
    واسه شیرین کاری و فردین بازی وارد میشی
    جمع کن این بساطو حاجی
    من که دیگه بچه نیستم گول اینحرفای رنگاورنگ رو بخورم
    جهت اطلاعت عرض کنم حتی در دهات هم عرضه مستقیم ماسک و الکل و هزار کوفت و زهرمار مربوط به کرونا با قیمت مصوب بفروش میرسه و وفور نعمت هست
    در تعجبم چرا اینها رو نمی بینی!!!!!!!!!!!!!!1
    بخاطر مسدودی خیلی ها بیشتر از خودم ناراحت شدم

اژدر جان فقط میشه یه جمله گفت به این دکترمون

فتنه گر هرجا که باشد فتنه بر پا میکند

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,969 بار در 495 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    بخاطر مسدودی خیلی ها بیشتر از خودم ناراحت شدم

اژدر جان فقط میشه یه جمله گفت به این دکترمون

فتنه گر هرجا که باشد فتنه بر پا میکند
    روزی که مسدود شدم برو بچ با مرام برام سه تا ای دی ساختند برای مرتضی فرستاده بودند اصلا هم استفاده نکردم
    صدها بار مسدود شدم برام مهم نیست
    ولی این چند روزه دوست و دشمن را از هم تشخیص دادم
    فهمیدم دوست واقعی کیه و دشمن واقعی کیه
    من و مرتضی شدیم نردبان معروف شدن برخی ها
    یه مشت خس و خاشاک هم جانب طرف مقابل رو گرفتن.به شخمم هم نیست

حاجی گالیور یادته بخاطرت با چندین نفر درگیر شدم فحش خوردم

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید QARTAL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,291 بار در 5,161 ارسال

رفته بودم پردیس.

الودگی هوا افتضاحه. آنجا هم آلوده است.

سالها پشت سر هم میاد این دولت بدبخت هیچ کاریبرای آلودگی هوا نمیکنه !!

دلمون خوشه دولت داریم هیئت وزیران و رئیس جمهور !!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

روزی که مسدود شدم برو بچ با مرام برام سه تا ای دی ساختند برای مرتضی فرستاده بودند اصلا هم استفاده نکردم
    صدها بار مسدود شدم برام مهم نیست
    من و مرتضی شدیم نردبان معروف شدن برخی ها
    یه مشت خس و خاشاک هم جانب طرف مقابل رو گرفتن.به شخمم هم نیست

حاجی گالیور یادته بخاطرت با چندین نفر درگیر شدم فحش خوردم

در تعجبم چرا طرح این موضوع را اینجا عنوان میکنی؟

من راست و حسنی ایرادت را تو روت میگم.

میخواد بدت بیاد میخواد هر جور دیگه قلمداد کن.

من 25 ساله دارم مینویسم.

هیچ دوستی هم نداشتم. ندارم و نخواهم داشت.

تنها دوست من خدا بوده طی این 25 سال و وجدانم.

خدا دستم را شاید نگرفته ولی حداقل زمینم نزده و به روم هم نیاورده !

وجدانم هم من را در تعادل روحی نگه داشته و نگه خواهد داشت.

من به دشمنی که ایراد من را بگیرد احترام میگدارم و قدردانش هستم.

دوست یعنی کسیکههمه جوره در کنارش اسایش داشته باشی.
    در غیر اینصورت همش حرفه و تعارف.

این موضوع از نظر من بسته شده است.

وسلام.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,969 بار در 495 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گالیور نمایش پست ها

در تعجبم چرا طرح این موضوع را اینجا عنوان میکنی؟

من راست و حسنی ایرادت را تو روت میگم.

میخواد بدت بیاد میخواد هر جور دیگه قلمداد کن.

من 25 ساله دارم مینویسم.

هیچ دوستی هم نداشتم. ندارم و نخواهم داشت.

تنها دوست من خدا بوده طی این 25 سال و وجدانم.

خدا دستم را شاید نگرفته ولی حداقل زمینم نزده و به روم هم نیاورده !

وجدانم هم من را در تعادل روحی نگه داشته و نگه خواهد داشت.

من به دشمنی که ایراد من را بگیرد احترام میگدارم و قدردانش هستم.

دوست یعنی کسیکههمه جوره در کنارش اسایش داشته باشی.
    در غیر اینصورت همش حرفه و تعارف.

این موضوع از نظر من بسته شده است.

وسلام.

چون خودت چندین بار کلمه ریفیق میفیق آوردی گفتم
    و الا همچی هم افتخار نداره دوستی با تو
    از نظر منم موضع تمام شده هست

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید QARTAL از ایشان تشکر کرده اند:

چون خودت چندین بار کلمه ریفیق میفیق آوردی گفتم
    و الا همچی هم افتخار نداره دوستی با تو
    از نظر منم موضع تمام شده هست
    یا علی

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

شاخص کل:

رسیدن سه موینگ اورج بهم.

این اتفاق به ندرت رخ میده.

این نشان یک حرکت جهشی است.
    به سمت بالا یا پایین.

جهتش تابلوه به کدام طرفه

کدام ابلهی میگفت بازار هرگز اشتباه نمیکند؟
    اگر ضرر میدهی بدان که در اشتباهی.

کدام ابله دیگری میگفت بازار صرفاً عرضه و تقاضاست.

در جایی که میبینیم شاخص کل و هموزن را در آب نمک خواباندند جهت مانور انتخاباتی آمریکا.

هر بقالی میداند که شاخص و معاملات بورس دستوری و سیاسی است.

عرضه و تقاضای مسخره تصنعی !!!

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

هموزن:

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

آمریکا بد به ایران گیر داده.
    ایرانی که چپش پر نیست و از حیث اقتصادی هیچ انذوخته ای نداشت هم به عربستان صعودی و هم به اسرائیل گیر اساسی داد.

داد یا نداد !!؟؟

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

#وسپهر
    ❇️توضیح «وسپهر» درباره عرضه اولیه ۵ زیرمجموعه، واگذاری ۵ شرکت

?سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات که به دلیل بازدهی مثبت 50 درصدی قیمت سهام ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شده به سوالات مطرح شده در سامانه تدان پاسخ داد و آماده بازگشایی نماد شد.

?براین اساس، بهروز خدارحمی مدیرعامل "وسپهر " درباره بررسی و اقدام برنامه عرضه اولیه سهام سه شرکت فرعی انرژی سپهر شامل پتروشیمی سبلان، پتروشیمی دنا و سرمایه گذاری سیراف انرژی، عرضه اولیه سهام شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی منوط به موافقت و همراهی سایر سهامداران عمده در فرابورس، عرضه اولیه سهام پتروشیمی گچساران بسته به تصمیمات هلدینگ خلیج فارس، بررسی های کارشناسانه درخصوص تشکیل هلدینگ ساختمانی و یا ادغام سایر شرکت های ساختمانی با محوریت سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران، حجم اوراق تعهد شده در سال ۹۸ و پیش بینی از پذیرش تعهد در سال جاری، ارزش و تعداد صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت، میانگین نرخ سود سپرده و اوراق و کارمزد بازارگردانی در سال ۹۸ و ۹۹، تاریخ برآوردی بهره برداری از پتروشیمی گچساران، دارایی های ثابت شرکت پرداخت الکترونیک سپهر طبق آخرین صورت وضعیت مالی، اقدامات لازم جهت واگذاری و فروش شرکت شرکت های تحقیق و گسترش صنایع معدنی پارس کانی، صنایع نیرو گسترش کردستان، صنعتی فروکروم بافت، عمران و مسکن سازان خراسان جنوبی، عمران و مسکن سازان خوزستان، عمران و مسکن سازان بوشهر در دستور کار، اطلاعات مالی شرکت‌های فرعی انرژی سپهر، دارایی های ثابت طبق صورت های مالی تلفیقی توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

==========================

❇️دعوت سهامداران "بمیلا" به مجمع جهت تصمیم‌گیری برای افزایش سرمایه

▪️سهامداران شرکت آهن و فولاد میلاد به منظور تصمیم‌گیری در خصوص افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق‌العاده فراخوانده شدند.

?شرکت آهن و فولاد میلاد با اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار جهت افزایش سرمایه ۵۸ درصدی از محل سود انباشته در اطلاعیه ای سهامداران خود را برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه، به مجمع دعوت کرد.

?بر اساس این اطلاعیه، سهامداران وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شدند تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده این شرکت که در روز چهارشنبه، ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹، ساعت ۱۰ صبح، در محل هتل آزادی به آدرس تهران، بزرگراه چمران شمال، نبش بزرگراه یادگار امام گرد هم آیند.

همچنین این مجمع به صورت آنلاین از طریق تارنمای MSIC - آپارات قابل مشاهده است

======================

❇️اطلاعيه مهم در خصوص زمان انجام معاملات سهام عدالت(اشخاص حقوقی)

مدیریت عمليات بورس تهران:

?به اطلاع مي رساند، كارگزاراني كه سهام عدالت در كد كارگزاري آن ها تعريف شده است،سفارشات فروش خود را به بالاترين قيمت (قيمت پاياني و يا قيمت آخرين معامله، هركدام كه بالاتر است) از ساعت 13:00 الي 15:00 بدون رعايت دستور العمل معاملات بلوك در سامانه معاملات بلوك وارد نمايند.

?ورود سفارش خريد صرفا توسط اشخاص حقوقي مجاز ميباشد.

==================

خریداران خودروهایی که سود صدمیلیونی می‌کنند، باید مالیات بدهند!

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت:

?آنهایی که یک شبه سود صد میلیونی یا بیشتر می‌کنند باید مالیات دهند تا هر کسی به این بازار ورود نکند.

======================

بررسی مرکز پژوهشهای مجلس نشان داد:

▪️رشد بورس ارتباطی با افزایش تورم ندارد!

?مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی تاکید کرد نگرانی درباره ایجاد تورم بخاطر رشد شاخص های بورس، از حیث علمی اثبات نشده است.

?این مرکز با انتشار گزارشی درباره تحولات پولی و بی ثباتی در قیمت کالاها، خدمات و دارایی ها در سال جاری، به بررسی رابطه رشد بازار بورس و افزایش تورم پرداخت.

?در گزارش بازوی کارشناسی مجلس با اشاره به اینکه پس از رشد شاخص های مربوط به بازار سرمایه در ماه‌های اخیر، یک نگرانی ایجاد شده است مبنی بر اینکه رشد شاخص‌های بازار سرمایه در نهایت منجر به ایجاد تورم و افزایش شاخص قیمت مصرف کننده خواهد شد، آمده است: «اثبات این ادعا و نگرانی نیازمند استفاده از مدل‌های اقتصادسنجی برای تعیین جهت علیت و تفکیک سهم عوامل مختلف (عرضه رشد پول و...) مؤثر بر سطح عمومی قیمت‌هاست، در این خصوص باید توجه داشت چنین مطالعاتی تاکنون صورت نگرفته و نگرانی های یاد شده از حیث علمی اثبات نشده است.

?گذشته از این، سازوکار قابل قبولی برای تبیین این رابطه على (تأثیر رشد شاخص های بازار سرمایه بر تورم) قابل تصور نیست و ادبیات و نظریات اقتصادی نیز (براساس جستجوهای صورت گرفته) وجود چنین رابطه علی را تبیین نکرده‌اند. اتفاقا توجه به این مطلب که بازار سرمایه یک بازی جمع - صفر است و در نهایت تأثیری بر متغیرهای بنیادین موجد تورم (پول و شبه پول) ندارد، می تواند نفی کننده چنین رابطه علّی باشد.

?به عبارت روشن‌تر، اگر قیمت یک سهم رشد ۲۰۰ درصدی را در یک روز تجربه کند با خرید این سهم، معادل قیمت سهام از سپرده خریدار کسر و به سپرده فروشنده آن افزوده خواهد شد و حجم پول و نقدینگی در اقتصاد تغییری نخواهد کرد. در صورتی که فروشنده سهام مبلغ دریافتی از خریدار را از بازار سهام خارج کرده و صرف خرید کالا یا خدمات نماید باز هم تقاضای کل بازار کالاها و خدمات تغییری نخواهد کرد، زیرا قدرت خرید خریدار سهام در بازار کالاها و خدمات کم شده است. در صورتی که فروشنده سهام مجددأ سهام دیگری خریداری نماید و خروج پول از بازار سهام اتفاق نیفتد که اساسا موضوع سرایت قدرت خرید به بازار کالا و خدمات منتفی است.

?ذکر این نکته ضروری است که عدم اثرگذاری رشد بازار سرمایه بر تورم به این معنا نیست که تغییر و تحولات ورود یا خروج نقدینگی به بازار سرمایه که منبعث از رشد با رکود بازار سرمایه است، بر بی‌ثباتی قیمت ها و هجوم به بازار دارایی ها (طلا، خودرو، مسکن، ارز و...) و ایجاد التهاب‌های کوتاه مدت در این بازارها بی‌تاثیر است»./فارس

==================

سیمان برای ورود به بورس کالا نزدیک‌تر شد.

?جلسه هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در روز یکشنبه مورخ ۲۰ مهر ماه برگزار شد.

?از جمله مهمترین موارد مطروحه در این جلسه ارائه گزارش و بحث و بررسی در خصوص میزان تولید، تحویل و صادرات سیمان در شهریور ۹۹، ارائه گزارشی از قیمت های فروش و نحوه عملکرد کارخانجات سیمان بورسی در شهریور و مقایسه آن با ماه قبل بود.

?همچنین مقرر شد تا اقدامات لازم برای ورود محصول سیمان به بورس کالا صورت پذیرد./معدن 24

==================

#فوری
    ❇️ افزایش سرمایه سنگین بانک دی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و آورده نقدی تصویب شد

به گزارش کانال اخبار شرکتها و مجامع، هیئت مدیره بانک دی افزایش سرمایه سنگین ٣٨٨۴ درصدی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی را تصویب نمود.

===========

بازگشت سازمان حمایت به قیمت‌گذاری خودرو

?در آخرین جلسه کمیته خودرو که با حضور برخی از نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن و طراحان طرح تحول صنعت و بازار خودرو برگزار شد، مقدمات بازگشت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان به حیطه قیمت‌گذاری خودرو فراهم آمد.

?در این جلسه بنا شد تا نهایی شدن طرح نمایندگان مجلس مبنی بر عرضه خودرو در بورس کالا، هیات تعیین و تثبیت قیمت سازمان حمایت، به جای شورای رقابت به قیمت‌گذاری بپردازد. دلیل این امر نیز افزایش زیان خودروسازان به‌واسطه روند صعودی هزینه‌های تولید است.

================

❇️سهامداران صبور،موفق ترند.
    اقبال سرمایه‌گذاران به شرکت های کوچک در شرایط کنونی

▪️احمدی نسب،کارشناس بازار سرمایه:

?شرکت های بزرگ به نسبت شرکت های کوچک در روند اصلاحی اخیر بازار با روند نزولی چندان زیادی همراه نبودند؛ به همین دلیل اکنون به نظر می رسد که سهام کوچک برای سرمایه گذاری در بازار از جذابیت بیشتری نسبت به سایر سهم ها برخوردارند.

?روندی که اکنون بازار در پیش گرفته است، روند صعودی ملایم است و نمی توان آن را مانند رشدی دانست که بازار از ابتدای سال تا پایان تیر ماه در بازار تجربه کرد.

?براساس بررسی های انجام شده شاخص بورس به عددی کمتر از کانال کنونی نمی رسد.

?تحریم اخیر ١٨ بانک ایرانی از سوی آمریکا موضوع چیز جدیدی نیست و سالهاست که همین تحریم ها برای ایران وجود داشته است، دولت راهکارهای زیادی را برای این موانع در نظر گرفته تا مراودات مالی خود را انجام دهد.

?بازار سرمایه بازاری مبتنی بر تحلیل و دانش است،سهامداران فقط براساس انتخاب نسبت به سرمایه گذاری در این بازار اقدام نکنند، بلکه بهتر است تحلیل درست داشته باشند و نباید در این بازار متکی بر حقوقی ها و دولت باشند.

?افرادی که با تحلیل وارد این بازار می شوند نباید با دید کوتاه مدت نسبت به سرمایه گذاری در این بازار اقدام کنند به طور حتم باید دید بلندمدت داشته باشند و برای کسب بازدهی های معقول صبور باشند.

?ازار سرمایه بازاری برای دلالی نیست که افراد برای کوتاه مدت نوسان گیری کنند و از بازار خارج شوند،افراد برنده در بازار، سهامداران صبوری هستند که با دید بلندمدت به این بازار ورود می کنند./ایرنا

===================

‌آقابزرگی عنوان کرد؛
    روند مثبت بورس تا پایان سال/ اکنون زمان خرید پلکانی است

▪️دورنمای بازار سرمایه ایران برای ۶ ماهه دوم سال ۹۹ را می توان با محوریت اثر تورم بر بازار سرمایه، گسیل نقدینگی سرشار به این بازار، اراده حاکمیت در صیانت از بازار سهام و همچنین احتمال ادامه روند افزایشی نرخ ارز، مثبت ارزیابی کرد.

==================

#های_وب
    شفاف سازی های وب پیرامون تاثیرات مالی تبدیل شدن به اپراتور موبایل

پروانه ارایه خدمات پهن باند بی سیم در کشور تنها دراختیار شرکت های مبین نت، "های وب"، ایرانسل و زی تل می باشد. بر اساس مصوبه¬ی کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات کشور شرایط این پروانه در حوزه فناوری و ارایه خدمات سیار ارتقا یافته است. به عبارتی شرکت های مذکور قادر هستند با استفاده از فناوری 5G و به صورت موبایل به ارایه خدمات صوت، دیتا و پیامک بپردازند.
    های وب با استفاده از هم افزایی پروانه فوقالذکر و دیگر پروانه های ارتباطی خود اعم از پروانه MVNO و پروانه عمده فروشی بی سیم خود، قادر است تا شبکه¬ی 5G را در کنار شبکه 4G خود ایجاد نموده و خدمات نوینی را به کاربران خود عرضه نماید.
    برنامه ریزی برای افزایش تعداد 1800 سایت جدید TDD-LTE و 500 سایت 5G توسط "های وب" نوید بخش توسعه خدمات ودرآمد های حاصل از فروش خدمات پهن باند در سراسر کشور می باشد.
    با توجه به نیاز روز¬افزون به سرویس دیتای پرسرعت، های وب به سرعت در حال توسعه شبکه ثابت و سیار خود می باشد. در این راستا سرویس آذرخش "های وب" درشهر کرج به عنوان اولین شهر با استفاده از فناوری FTTH عرضه شده است که می¬تواند شروعی بر ارایه خدمات پهن باند واقعی با سرعت های بالاتر از 300 مگابیت بر ثانیه درکشور باشد. هم افزایی مثبت طرح توسعه شبکه فیبر FTTx “های وب” و توسعه شبکه 4G/5G می تواند خدمات مورد نیاز کسب و کارها و کاربران حقیقی را با قیمت های منصفانه و دارای صرفه اقتصادی تامین نماید.

+++++++++++++++

قیمت گذاری محصولات خودرو تغییر می کند.
    خروج از نرخ های دستوری

▪️روح‌الله ایزدخواه ردر مورد جلسه اخیر نمایندگان مجلس با وزارت صنعت و خودروسازان گفت: قرار بود در شرایط کنونی و تا زمان نهایی شدن طرح مجلس برای ساماندهی ، ساز و کار قیمت گذاری اصلاح شود و براساس فرمول هیأت سازمان حمایت تعیین شود و وزیر صنعت مصوبه شورای هماهنگی سران قوا را دریافت کند .

?وی ادامه داد: این پیشنهاد وزارت صنعت بود که با آن مخالفت شد . چرا که قیمت‌های حاشیه بازار به دلیل بی ثباتی نمی‌تواند مبنای عمل خودروسازان قرار گیرد. بنابراین اگر فرمول قیمت‌گذاری اصلاح و مبنای عمل فرمول سازمان حمایت و قیمت گذاری براساس اسناد حسابرسی شده خودروسازان انجام شود، برای خودروسازان بهتر می‌شود.

?ایزدخواه افزود: در حال حاضر قیمت دستوری شورای رقابت کمتر از قیمت تمام شده خودرو است اما زمانی که قیمت بر اساس فرمول سازمان حمایت تعیین شود، اسناد حسابرسی، هزینه‌های تمام شده و سود مصوب، ملاک قرار می‌گیرد و قیمت‌گذاری از حالت دستوری خارج می‌شود.

==============

❇️ارائه درخواست عرضه صندوق ETF سوم به سازمان بورس

?برای عرضه دارا سوم درخواستی به سازمان بورس ارائه شده و قرار است باقی مانده سهام سه بانک تجارت، صادرات و ملت در قالب صندوق ETF دیگری به بازار عرضه شود.

?پذیره‌نویسی نخستین مرحله واگذاری سهام دولتی در قالب صندوق‌های قابل معامله بورسی که شامل سهام سه بانک ملت، تجارت و صادرات و دو بیمه البرز و اتکایی بود از ۱۴ اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت ماه انجام شد.

? در نخستین مرحله از پذیره‌نویسی صندوق‌های ETF هر کدملی توانست تا سقف دو میلیون تومان مالک واحدهای این صندوق سرمایه‌گذاری شود که یکی از مزیت‌های این واگذاری، بهره‌مندی ایرانیان از تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید این صندوق‌ها اعلام شد.

++++++++++++++++++++++

#وخارزم
    ❇️‌سود هر سهم "وخارزم" نسبت به دوره مشابه گذشته؛ ۳۱۱ درصد افزایش داشت

▪️شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۵۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۱۱ اعلام شده بود، از افزایش ۳۱۱ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

?"وخارزم" سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۰۹ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۲۷۵ میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

?در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، تغییری مشاهده نمی شود.

?یادآوری می‌شود "وخارزم" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۱۱ ریال و سود خالص را یک هزار و ۳۸۴ میلیارد و ۴۳۵ خرداد ریال قید کرده بود.

?ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی در دوره یاد شده، با افزایش ۷۹ هزار و ۹۱۱ میلیارد و ۲۸۸ میلیون ریال به ۱۰۳ هزار و ۴۲۰ میلیارد و ۶۷۷ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲ هزار و ۹ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال معادل ۱۰ هزار و ۵۵۲ میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال محاسبه شد.

?"وخارزم" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳ هزار و ۹۱۰ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال به مبلغ معادل ۸ هزار و ۱۰۰ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۴ هزار و ۱۹۰ میلیارد و ۳۰۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

?شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۹۲۰ میلیارد و ۱۶۶ میلیون ریال خریداری کرد.

+++++++++++++++++++++++

❇️درخواست افزایش قیمت مجدد لوازم خانگی

دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران:

?مولفه‌های تولید نسبت به سال گذشته ۱۳۰ درصد افزایش داشته است.

?طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار در سال ۱۳۹۷ صرفا ۲۵ قلم محصولی که از ارز دولتی استفاده می‌کنند مشمول قیمت گذاری هستند.

?تولیدکنندگان معتقدند طبق مستنداتی که به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارائه داده اند باید افزایش قیمت داشته باشند.

+++++++++++++++++++++

#وگستر
    "وگستر" طی دوره ۶ ماهه؛ ۳۵۴۶ ریال سود ساخت

▪️شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳ هزار و ۵۴۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۷۹ اعلام شده بود، از افزایش ۶۴۰ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

?این شرکت فرابورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۷ هزار و ۹۵۰ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ یک هزار و ۶۱۰ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

?یادآوری می‌شود "وگستر" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۷۹ ریال و سود خالص را ۱۹۱ میلیارد و ۵۹۹ میلیون ریال قید کرده است.

?همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یاد شده، با افزایش ۲ هزار و ۳۸۰ میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال به ۳ هزار و ۵۲۱ میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۴۶۲ میلیارد و ۹ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۲۴۱ میلیارد و ۴۶۶ میلیون ریال محاسبه شد.

?"وگستر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۹۲۳ میلیارد و ۴۱۴ میلیون ریال به مبلغ معادل ۲ هزار و ۳۴۸ میلیارد و ۶۸۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ یک هزار و ۴۲۵ میلیارد و ۲۶۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

?شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۳۸۵ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال خریداری کرد.

===============

❇️‌با موافقت سازمان بورس؛ سرمایه "پرداخت" افزایش می یابد

▪️سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه 107 درصدی شرکت به پرداخت ملت از محل سود انباشته موافقت کرد.

?افزایش سرمایه شرکت به پرداخت ملت به منظور عدم خروج وجه نقد جهت نوسازی پایانه های جایگاههای سوخت خواهد بود.

?بر اساس این گزارش، انجام افزایش سرمایه "پرداخت" حداکثر تا ۶۰ روز پس از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز شده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

================

مجوز افزایش نرخ فروش محصولات سیمان تهران صادر شد

به گزارش اخبار شرکتها و مجامع ، شرکت سیمان تهران از افزایش قیمت فروش سیمان پاکتی در پی افزایش قیمت خرید پاکت سیمان خبر داد.

==============

#انرژی
    ‌❇️سود هر سهم "انرژی" نسبت به دوره مشابه گذشته؛ افزایشی بود

▪️شرکت بورس انرژی ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۴۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۵۰ اعلام شده بود، از افزایش ۷۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

?شرکت بورس انرژی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۸ میلیارد و ۵۹۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۴۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۹ درصدی برخوردار است.

?"انرژی" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۵۰ ریال و سود خالص را ۱۴۹ میلیارد و ۷۰۹ میلیون ریال قید کرده است.

==================

‌#های_وب
    افزایش سود هر سهم "های‌وب" نسبت به دوره مشابه گذشته؛ چشمگیر بود

?شرکت داده گستر عصر نوین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۷۱ اعلام شده بود، از افزایش ۴۸۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

?همچنین در صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به دوره ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ بانک پاسارگاد، سود هر سهم با افزایش ۲۶ درصدی نسبت به دوره مشابه، مبلغ ۵۳۵ ریال و سود خالص ۲۷ میلیارد و ۲۷۲ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

?"های وب" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۷۱ ریال و سود خالص را ۶۸۳ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال قید کرده بود.

+++++++++++++++++++++

#سنیر
    ▪️هیات مدیره شرکت سیمان سفید نی‌ریز پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۳۰ میلیارد ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

به گزارش کانال اخبار شرکتها و مجامع به نقل از کدال۳۶۰، شرکت سیمان سفید نی‌ریزعنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال به ۲۳۰ میلیارد ریال دارد.

?بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "سنیر" به میزان 130% و از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور خرید دارایی ثابت جهت حفظ تولید و اصلاح ساختار مالی و همچنین رعایت دستورالعمل ها و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار تهران در خصوص پذیرش در بورس که در تاریخ ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

?بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

++++++++++++++++++++++

#وجامی
    ❇️سرمایه "وجامی" 58% افزایش می‌یابد

▪️سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری جامی از محل سود انباشته موافقت کرد.

?افزایش سرمایه 110 میلیارد ریالی شرکت سرمایه‌گذاری جامی از مبلغ 190 میلیارد ریال به مبلغ 300 میلیارد ریال از محل سود انباشته از سوی سازمان بورس بلامانع اعلام شد.

?افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری جامی به منظور اصلاح ساختار مالی خواهد بود.

?بر اساس این گزارش، انجام افزایش سرمایه "وجامی" حداکثر تا ۶۰ روز پس از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز شده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

==================

دو قطبی کردن بازار به نفع هیچ کس نیست!

محسن خدابخش؛مدیر نظارت بر بازار و ناشران بازار سرمایه:

?دو قطبی کردن بازار و حقیقی و حقوقی شدن معاملات به نفع کس و گروه و کلیت بازارسرمایه نیست و باید از نگاه نادرست فاصله گرفت.

? سازمان بورس نه تنها با عرضه های آبشاری فعالان از جمله حقوقی ها بلکه با هرگونه عرضه سهام با هدف ایجاد نوسان در قیمت ها و آشفته کردن بازار به شدت برخورد می کند و هیچ تعارفی هم با هیچ گروهی ندارد اما از سوی دیگر گلایه سهامداران حاضر در صف خرید سهام شرکت های غیر ارزنده نسبت به عرضه سهام توسط حقوقی ها هم درست نیست.

?اگر سهمی ارزنده بوده و سهامداران با حضور در صف خرید مثلا" 100 میلیون سهمی ، خواهان آن هستند ، نباید حساسیتی به عرضه بخشی از صف خرید داشته باشند.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع