نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: (( تکنیکال از نظر تا عمل))

عضو عادی سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 669 بار در 79 ارسال

(( تکنیکال از نظر تا عمل))

....که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها....

با اجازه بزرگترهای انجمن من هم در کنار تاپیک ها و کاخ های بلند فاندامنتال و تکنیکال، یک دکه کوچکی میزنم تا شناخت و تجربه هام رو از کارکرد درست تر تکنیکال در معاملات رو

با دوستان در میان بگذارم.من به هیچ وجه تحلیل گر تکنیکال نیستم.گاهی یک خط حمایت در تایم روزانه برام صدها پیپ سود ساخته در حالی که دیگران بر سر شمارش صحیح

امواج درتایم های پایین تر برای هم شاخ و شونه می کشیدند.من با اسم های دهن پرکن بازار گرم کن و اشکال زیباو رنگی الگوها کاری ندارم دکون بازاری هم ندارم

وفقط از کم ترین و ساده ترین ابزارها برای تشخیص لبه ها وترید استفاده می کنم بعدازده ها میلیون تومان ضرر در فارکس متوجه شدم باید دست

از هرنوع پیش داوری و قضاوت در مورد آینده حرکت قیمت ها بردارم و با جریان مواج قیمت ها در الگوهای نزولی یا صعودی همراه بشم. وخیلی خیلی راضی هستم......
    ویرایش توسط سقراط حکیم : 2020/09/25 در ساعت 09:07
    حماقت بشر را کرانی نیست.....

عضو فعال وحید خزایی آواتار ها
    تشکر شده 3,529 بار در 1,098 ارسال

پاسخ : (( تکنیکال از نظر تا عمل))

احسنت.... دقیقا همین طوره?

3. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید خزایی از ایشان تشکر کرده اند:

درودی دیگر؛ سروران گرامی! وقتی اوضاع بورس اصلاحی میشه (با کلمه بهم می ریزه) چندان موافق نیستم!!

میرم برای خودم تو یه حساب مینی - میکرو در فارکس روی طلا یا پوند به ین ترید می کنم.و خستگی هام رو در می کنم.

همانطوری که در جای دیگر هم گفتم کف به کف و سقف به سقف بازار رو در H1وH4 دنبال می کنم البته محدوده هارو با تایم فریم های بالاتر تحت نظر دارم.

با هیچ؛ هی هیچ خبر و گزارش و تحلیل فاندی تکنیکی احدی از احاد ابناء بشر از داخلی تا خارجی ؛ از زن تا مرداز پیر تا جوان بازم هی هیچ کاری ندارم.

ماییم و جفت چشمامون که با تجربه ایی 15ساله به چارت طلا خانم دوخته شده (نه دائمی) برای دیدن لبه هاو ترید برروی اونهابدون ذره ایی نگرانی از هر نتیجه

ایی یا حتی پیش بینی نتیجه ایی.باید پارو نزد واداد..........باید دل رو به دریا داد......
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

5. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

سلام؛ صدافسوس که سایت های فارکسی همه پرپرشدند اگه الآن فعال بودند چی میشد؟؟!!! نقاط ورودم بالای 70% همه ناز و مامانی هستند.ولی هنوز استراتژی ثابت و روشنی برای خروج پیدا نکردم.(ولی در تلاشم)

بعد از 14سال تلاش و زحمت و دربه دری و در آویختن با تمام ابزارهای تحلیلی رسیدم به کف به کف و سقف به سقفی که با دوتا خط و خطوط و سطوح فیبوناچی باهاشون ارتباط برقرار می کنم.

یاد یافتم یافتم ارشمیدس افتادم.!!!خب بسه به قول مولوی:محرم این هوش جز بی هوش نیست........مر زبان را مشتری جز گوش نیست.

از همه دوستانی هم که پای پست هام تشکر می گذارند بسیار ممنون هستم.این فروم بورس نشینان و بورس بازان قدری داره که برای فارکس تره هم خرد نمی کنند.

و راست کارشون نیست. باز حیف ((قیمت ها)) با تمام برو بچه های گل و نازنینش ساسان خان گرامی؟رامین جان عزیز با اون لحجه شیرین مشهدیش و....... بسیار خوبانی دیگر
    ویرایش توسط سقراط حکیم : 2020/10/01 در ساعت 19:26

7. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام ،تاپیک قبلی صاحبش با اقتدار برگشته و توپش پره و از سیگنال های مهم حرف میزنه! خدایش یکم ترسیدم من با نشانه ها در مسیر باد آشنا هستم.

برای همین دیگه توی همین تاپیک می مونم و بیرون هم نمیرم!! همه پوزیشن ها هم توسود نمیره و بسته نمیشه 330+ پیپ . یکم بافاز بازار تو تایم های پایین دیس هارمونی دارم.
    • نوع فایل: png GOLDH1.png (45.7 کیلو بایت, 17 نمايش)

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

درود ، نکته بسیار مهمی که در این سال ها تجربه کردم.این بوده که هرگز بدون آرامش ذهنی و خیالی آسوده نمی توان با بازار هم فاز و هم راه شد. تمرین های یوگا و مدی تیشن در این میان

بسیار کارگشا خواهد بود.نیمه دوم هفته مایوس کننده بود.چون دل و دماغ نداشتم و این پراکنده خاطری روی تریدهام اثر منفی داشت. در ضمن حرف و حدیث های پراکنده و تحلیل های گاه و بیگاه

افراد در روش من مثل سمی می مونند که به آشفتگی و دیس هارمونی شدن کمک شایانی می کنند.

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

((همزمان طلا نزولی خواهد بود و احتمالا تا حوالی 1800دلار پایین میاد... همچنین دلار در برابر سایر ارزها تقویت میشه به خصوص که نرخ بهره منفی امروز منتفی شد... 99/7/16))

جمله بالا بخشی از تحلیل دوستمون جناب بهزادی است که در سه روز پیش اظهار کردند.ولی در حال حاضر طلا به 1926 دلار رسیده. هدف من زیر سئوال بردن تحلیل جناب بهزادی نیست به هیچ وجه

هدفم این هست که گاهی بازار با تاخیربه تحلیلمون پاسخ میده و یا کلا" ساز دیگری ساز می کنه.این ما هستیم که با پا فشاری روی رای و نظر مون و عدم انعطاف پذیری کار دست خودمون میدیم.

منظور من ازهم ساز بودن با بازار دقیقا" همینه با تمام احوال امروز هم کرکره رو قدری زودتر با 650+ پیپ و 240- پیپ به پایان می برم. برای این که چارت شلوغ نشه پوزیشن های منفی رو قرار ندادم

• نوع فایل: png GOLDH1.png (66.9 کیلو بایت, 14 نمايش)

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد........ به زیر آن درختی رو که او گل های تر دارد.

در این بازار عطاران مرو هرسوچو بیکاران.........به دکان کسی بنشین که در دکان شکر دارد.

نه هر کلکی شکر داردنه هر زیری زبر دارد........ نه هر چشمی نظر داردنه هر بحری گهر دارد.

از همنشینی و مصاحبت دوستان بسیار خرسندشدم. بعد از این در کنجی نشسته مانند یک شهروند ((عادی)) از پست های گران سنگ اعضای فعال

و پرتلاش و دوستان مدال آور و پرستاره حض وافر خواهم برد.
    >

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع