صفحه 27 از 41 نخست ... 172425262728293037 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 404

موضوع: خکار (کاربراتور ایران)

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

پاسخ : خکار (کاربراتور ایران)

من خکار 140تومانی دارم.
    کم کم دارم امیدوار میشم که از ضرر در بیام.
    سهامداری کردن هم بد نیست ها.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    خکار را هم در ضرر هستیم ، البته 2 بار سود خوبی به ما داده ، و شاید با خکار سر بسر باشیم و شاید هم کمی سود . این ضرر فعلی هم تجربه خوب به ما داده ، اما تارگت خکار در یک سال آینده چند است ؟ این سهم شگفتی ساز گروه خودرو خواهد شد.
    هنوز سایه اصلاح بر سر سهم هست حتی تا 90 تومان . و ما مطمئن هستیم برای ورود مجدد به خکار اشتباه نخواهیم کرد
    قیمت تمام شده من در خکار حدود 130 تومان است .
    بورس جای عجیبی است 3 ماه پیش خکار را در حدود 100 نمی خریدن و امروز حچم بالای 13 میلیون در 145 تومان می خورد.
    من 90 درصد سهام خودم را که با میانگین 130 تومان بود امروز فروختم . و مقداری را نگه داشتم .
    نمی دانم درست بود یا نه ، ولی اگر اصلاح کند گزینه بسیا خوبی است . من فکر می کنم آنهایی هم که امروز خزیدن اشتباه نمی کنن، رصد می کنیم
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

من هم با سود از خکار و خرینگ خارج شدم.
    به کتوکا و پسهند ورود کردم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

بورس جای عجیبی است 3 ماه پیش خکار را در حدود 100 نمی خریدن و امروز حچم بالای 13 میلیون در 145 تومان می خورد.
    من 90 درصد سهام خودم را که با میانگین 130 تومان بود امروز فروختم . و مقداری را نگه داشتم .
    نمی دانم درست بود یا نه ، ولی اگر اصلاح کند گزینه بسیا خوبی است . من فکر می کنم آنهایی هم که امروز خزیدن اشتباه نمی کنن، رصد می کنیم
    من از خکار در قیمت 151 تومان بطور کامل خارج شدم . در مدت کوتاهی حدود 50 درصد رشد کرده است.
    احتمال ادامه رشد آن هست، بنابراین نمی توان توصیه به فروش کرد.
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها

خکار را هم در ضرر هستیم ، البته 2 بار سود خوبی به ما داده ، و شاید با خکار سر بسر باشیم و شاید هم کمی سود . این ضرر فعلی هم تجربه خوب به ما داده ، اما تارگت خکار در یک سال آینده چند است ؟ این سهم شگفتی ساز گروه خودرو خواهد شد.
    هنوز سایه اصلاح بر سر سهم هست حتی تا 90 تومان . و ما مطمئن هستیم برای ورود مجدد به خکار اشتباه نخواهیم کرد
    قیمت تمام شده من در خکار حدود 130 تومان است .
    سلام: ۱۳۹۶/۰۸/۱۹, ۲۲:۲۲
    درست است ، و این مربوط به قبل است ، البته از بخشی از ان خارج شدم و بخشی را نگه داشتم .
    ممکن است ریز موج صعودی داشته باشد ، و باید تصمیم بگیریم.
    اصلاح کامل شود ، می توان سنگین ورود کرد . معتقدم این سهم طی یک سال آینده شگفتی ساز گروه خودرو شود
    و شناخت کاملی از سهم دارم.درود
    یک تجربه

مطالب فوق مربوط به برج 8 است که خکار قیمتی حدود 100 تومان داشت در 5 ماه ، بیش از 100 درصد بازدهی ایجاد کرد. و البته ما در زیر 150 از خکار خارج شدیم ( ورود ما در زمان بدی بود .........)

حالا خکار در اصلاح است باز هم معتقدم شگفتی ساز خواهد بود فعلا سهم را ندارم و رصد می کنم تا ببینم می توانم پایان اصلاح را حدس بزنم

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

یک پله خکار خرید شد حدود 161 تومان

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

آباد عزیز، خکار به نگر شکار بسیار خوبی می‌رسد. من ظهر که این نوشته‌ی شما را دیدم می‌خواستم برعکس این را بگویم و حتی می‌خواستم در خصوصی خدمتتان پیام بدهم... ولی اکنون که نمودارش را دیدم خیلی خوشم آمد. (سامانه من هم پیشنهاد خرید داده!)
    البته یک مقدار یک چیزی در نمودارش است که آدم را می‌ترساند. و آن الگوی شبیه پرچم یا سه گوشی است که داشته در نمودار تشکیل می‌شده و بعدا به جای اینکه به سمت بالا شکسته شود به سمت پایین شکسته شده و این می‌تواند باز هم یک مقدار قیمت را به سمت پایین هدایت کند. این برای کوتاه مدت است.
    البته باز هم می‌گویم که از دید کوتاه مدت به دید سامانه‌ی بنده خیلی خوب است.
    و نیز اینکه تازگی‌ها با خریدهای خوب دو حقوقی نو، یعنی آزمون احیا سپاهان و اعتماد گستر سپاهان حقیقی‌های اصلی هم فعال شده‌اند و دارند می‌خرند.
    نکته‌ی خوب دیگر هم این است که روی فیبوناچی است.

اما در بلند مدت... آیا در بلند مدت به خاطر رشد زیادی که داشته و این اصلاحی که به آن خورده آیا از دید زمانی، زمان نمی‌خواهد که استراحت کند؟ (و سپس برگردد.)

حالا برای کوتاه مدت... مانده‌ام... همین‌جا خرید دارد یا اینکه پایین‌تر هم جا دارد برای خرید. اگر توانستید دلایل خریدتان را بنویسید بلکه به من کمک شود که بهتر تصمیم گیری کنم.
    متشکرم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

محمد حسین عزیز
    با سلام
    می دانید که من مختصر مطالب را بیان می کنم ( از این بابت عذر خواهم ) و شاید می دانید که مدام مطالعه می کنم تا کنون اولویت اول من یادگیری بوده و بعد سود و هنوز هم همینطور است . یکی از دلایلی که زیاد خرید و فروش کردم همین بوده البته به تدریج کمتر معامله خواهم کرد.

اما در مورد خکار ( البته اگر نظراتم درست باشند و احتمال اشتباه بودن آن هم هست )
    1-قبلا هم اشاره کردم که خکار می تواند شگفتی ساز گروه خودرو باشد که در مرحله اول 100 درصد سود داد. خکار از قطعه ساز های بنیادی است.
    2-خکار موج 1 و 3 بزرگ را تمام کرده است
    3-موج 4 بزرگ هم تمام شده
    4- الان در موج 5 هستیم که موج 1 از 5 هم تمام شده ( رشد 100 درصدی اخیر )
    5- وارد موج 3 از 5 می شویم که بلند و شارپ خواهد بود
    6- قیمت از حدود همین قیمت فعلی و یا حدود 140 تومان برگشت خواهد کرد
    و

7- مطالب فوق شاید توهمات بنده باشد.
    درود

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

محمد حسین عزیز
    با سلام
    می دانید که من مختصر مطالب را بیان می کنم ( از این بابت عذر خواهم ) و شاید می دانید که مدام مطالعه می کنم تا کنون اولویت اول من یادگیری بوده و بعد سود و هنوز هم همینطور است . یکی از دلایلی که زیاد خرید و فروش کردم همین بوده البته به تدریج کمتر معامله خواهم کرد.

اما در مورد خکار ( البته اگر نظراتم درست باشند و احتمال اشتباه بودن آن هم هست )
    1-قبلا هم اشاره کردم که خکار می تواند شگفتی ساز گروه خودرو باشد که در مرحله اول 100 درصد سود داد. خکار از قطعه ساز های بنیادی است.
    2-خکار موج 1 و 3 بزرگ را تمام کرده است
    3-موج 4 بزرگ هم تمام شده
    4- الان در موج 5 هستیم که موج 1 از 5 هم تمام شده ( رشد 100 درصدی اخیر )
    5- وارد موج 3 از 5 می شویم که بلند و شارپ خواهد بود
    6- قیمت از حدود همین قیمت فعلی و یا حدود 140 تومان برگشت خواهد کرد
    و

7- مطالب فوق شاید توهمات بنده باشد.
    درود
    بسیار بسیار عالی،
    و سپاس.

نگاه من هم بیشتر روی همین کوتاه مدت بود. یک جورهایی مطمئن هستم که اینجا یک بازگشت داریم. ولی اینکه اینجا روی 1۶۰۰ ریال بازگشت اصلی است یا ۱۵۰۰ ریال یا ۱۴۰۰ ریال یک مقدار در شک هستم.
    پس این جور که شما گفتید احتمالا بیشتر نگاهتان بلند مدت است.
    ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    یک نکته‌ی خوب دیگر هم در مورد خکار وجود دارد این است که سهامدارانش حقیقی هستند. این نمادهایی که سهامدارانش حقیقی هستند به شدت بهتر از نمادهایی است که حقوقی‌ها (به خصوص حقوقی‌هایی که به بیت‌المال مربوط می‌شوند یا بهتر است بگویم کارمندان) سهامدار عمده‌ی آنها و تصمیم گیرنده‌ی آنها می‌شوند.
    چون دلشان برای سهامشان می‌سوزد! (خنصیر هم مثلا این‌گونه است...) (ولی در نمادهایی مانند بانکی‌ها یا اینهایی که تامین اجتماعی سهامدارشان است که نگاه کنید می‌بینید یارو عین خیالش هم نیست! قیمت بالا برود پایین بیاید آتش بگیرد. اصلا کارخانه ورشکست شود... ای بسا در مواردی مانند کچینی خودشان هم بدشان نیاید کارخانه را به سمت ورشکستگی ببرند!)
    این ایرکاپارتی‌ها را هم من از نزدیک دیده‌ام و با ایشان مقداری صحبت کرده‌ام. به نگر آدم‌های سالمی می‌رسند. و این گونه که خودشان می‌گفتند این کارخانه را دارند برنامه ریزی می‌کنند برای آینده... می‌خواهند فرزندانشان هم از این کارخانه منتفع شوند... و وجود این دید بلند مدت برای تمام سهامداران یک دلگرمی خوب است! حتی برای کسانی که می‌خواهند میان‌مدت کار کنند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

یک پله خکار خرید شد حدود 161 تومان
    خکار صف خرید گشت 167 تومان
    ولی احتمالا اصلاح تمام نشده ، رصد می کنیم

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 27 از 41 نخست ... 172425262728293037 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)