صفحه 3 از 22 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 215

موضوع: (AZ)/تحلیل تکنیکال و فاندامنتال هلدینگ شرکاء

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

پاسخ : (AZ)/تحلیل تکنیکال و فاندامنتال هلدینگ شرکاء

به به
    مبارک باشه تاپیک جدید
    اژدرخان تو بچه محلها سراغ تکنیکالر ما را هم بگیر، دلمون واسش تنگ ‌شده، انگاری آب شده رفته تو زمین!
    ارادت

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,460 بار در 540 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    داشتم گزارش 9 ماهه ولصنم رو نگاه میکردم سال قبل نه ماهش 153 ریال بود الان شده 1142 ریال

یعنی 646درصد افزایش داشته البته عمده تغیراتش بابت درامد حاصل از سرمایه گذاری هاش هستش

که 828درصد نسبت به سال قیل افزایش داشته این سرمایه گذاری ها

یک ماه پیش هم یه قرارداد 50میلیاردی با مدیران خودرو بسته بابت اعطای تسهیلات لیزینگی به مشتریان که نرخش رو 21درصد اعلام کرده و گفته در صورت تغییر نرخ سود و تسهیلات بانکی توسط بانک مرکزی این نرخ هم دستخوش تغییرات میشه

با توجه به افت نسبتا زیاد سهم که از حوالی 2هزار رسیده به 880تومن امروز بنظر گزینه خوبی باشه

باز نظر دوستان و تکنیکالیست ها چی باشه

با سلام . جان اسنو شما چند ساله توی بورس هستید؟ فقط با عدد گزارش می گید ولصنم عالیه و 640 درصد سود بیشتر از پارسال ساخته؟ توصیه می کنم تفاوت سود غیر عملیاتی رو با عملیاتی در نظر بگیرید . چون ولصنم واقعا بیشتر از قیمتهای فعلی ارزش هم نداره و سفته بازی مثل خیلی از سهمهای دیگه بردنش بالا تا 2000 تومان . به سود غیر عملیاتی فروش وصنعت که 96 تومانه شما پی بر ای چند می دهید؟ این سود غیر قابل تکرار هست . ​جان اسنو لطفا دیگر دوستان را به اشتباه نیندازید . تاپیک ولصنم رو بخوانید . توضیحات کافی رو اونجا نوشتم :

http://forums.boursy.com/showthread....910#post841910

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsamosavi نمایش پست ها
    سهم ولصنم حقوقی بسیار بسیار مزخرف و بدی دارد

در زمان رشد سهم حجم مبنا را پر نمی کند تا سهم به سرعت صعود کند

در زمان نزول سهم و در فشار فروش حقوقی سهم خریدار هست و حجم مبنا پر می شود و سهم به راحتی نزول می کند

دوستان به اشتباه به سود غیرعملیاتی سهم که بیش از 100 تومان هست و ناشی از فروش سهم وصنعت هست پی بر ای گروه را می دهند که اشتباه هست

ولصنم را به همین دلیل و الکی بالا برده بودند . در حالیکه ولصنم در کل سال 1399 بیشتر از ده تومان ( 10 تومان ) سود عملیاتی نمی تونه با همه قراردادهایی که با مدیران خودرو داره بسازه

خب شما به سود ده تومان پی بر ای گروه لیزینگ( عدد 16 ) را بدهید که میشه 160 تومان و به 100 تومان سود غیر عملیاتی که تکرار نمیشه در سال بعد پی بر ای یک بدهید

عرف سود غیر عملیاتی پی بر ای یک هست . حالا ما میگیم دلار از 3800 تومان شده 30000 تومان و عرف ما هم میشه حداکثر 8 برابر

خب پس 800 تومان بعلاوه 160 تومان میشه 960 تومان

ولصنم فقط اگر واتی رو بفروشه توی محدوده قیمت قبلی یعنی 2000 تومان ارزش داره وگرنه قیمت پر پرش 1200 تومان هم نیست

شیران 3000 تومانی بسیار بسیار ارزشمند تر و ارزنده تر هست از ولصنم 900 تومانی

تا وقتی اصل جنس هست نرید سراغ فرع

شیران بسیار عالی توسط کارگزاری بانک صنعت و معدن حمایت میشه و هر وقت بازار فشار فروش هست حتی روی صفر تابلو دستور خرید میلیونی برای حمایت می گذارند ولی همین ولصنم در هنگام بازار منفی فقط همین کارگزاری بانک صنعت و معدن توی صف فروش میخره و این اسمش حمایت نیست

شیران بخرید به جای ولصنم

خواستم به خاطر بی ادبی و بی حرمتی پاسخ شما رو ندم به خاطر به کار بردن کلمه چرت و پرت در پاسخ به نوشته بنده .

من چرت و پرت می گویم؟

شما قدیمی های سایت بهتر است حفظ حرمت کنید و نه اینکه تا نوشته ای باب سلیفه تان نباشد، به مخاطب خود بی حرمتی کنید .

مگر اینجا چاله میدان هست؟

شما که دارید سهم خودرو را با ولصنم مقایسه می کنید همان بهتر که در تصور و افکار خود بمانید.

هر سهمی دارایی هایی دارد که با آن دارایی ها قیمت می خورد . من به دوستان توصیه کردم شیران بخرند به جای ولصنم .

کاملا طبیعی هست تا زمانی که شیران رشد نکنه وآتی رشد نمیکنه و تا زمانی که واتی رشد نکنه ، بانک صنعت و معدن سهم واتی خود را مفت آگهی نمیکنه و تا زمانی که واتی به فروش نره سهم ولصنم رشد آنچنانی نخواهد کرد.

شما اگر از مدیران خود شرکت هم بپرسید اذعان دارند که سهم ولصنم بیشتر از 1200 تومان بیشتر ارزش ندارد .

حال اگه به صورت سفته بازی تا 2000 تومان بردند فقط به بهانه فروش واتی بود .

حالا خود واتی از 2600 تومان قیمتش نصف شده و شده 1300 تومان .

تا زمانی که شیران به قیمت واقعی خود نرسه ولصنم هیچ جا نمیره .

من توصیه کردم که به جای ولصنم خود شیران را بخرند .

الان شیران حتی حجم مبناش رو به زور می دهند در حالیکه ولصنم تا بازار شل میکنه تا صفر تابلو و حتی منفی معامله میشه و همه اینها به خاطر عدم حمایت حقوقی اش هست .

دلیلی نداره که شما که ولصنم دارید بدون دلیل از توصیه منطقی من که خرید شیران به جای ولصنم هست عصبانی بشید و علنی توهین کنید.

تا شیران به قیمت مطلوب نرسه ، بانک واتی رو آگهی نمی کنه و تا واتی فروخته نشه ، ولصنم رشد آنچنانی نمی کنه .

شما به سود غیر عملیاتی فروش وصنعت پی بر ای چند می دهید؟

مگر این سود تکرار شدنی هست؟ ولصنم کل سود عملیاتی سال 1399 آن ده تومان هم نیست . بهتره یک نگاه به گزارشهای سهم بکنید.

حالا چون ایران خودرو قیمتش فلان قیمته ، ولصنم باید بشه 3700 تومان؟

ولصنم هم دارایی های ایران خودرو رو داره همانند بانک پارسیان و ...؟

همین الان ولصنم 6 میلیون سهم شکلز بالای 5200 تومان خریده که کلی توی ضرر هست .

وقتی سلطان شیران هست آدم نمیره کفتار ولصنم بخره

حالا قیمت سهم رو اینجا یاد داشت می کنیم ببینیم کدام بیشتر رشد می کنند ؟

شیران 30830 ریال در تاریخ 1399.07.16
    ولصنم 9010 ریال

مشکل اصلی ولصنم بانک صنعت و معدن هست . بانکی که تمام فکر و ذکرش از طریق کارگزاری بانک صنعت و معدن سهم شیران هست و نه ولصنم .

بانکی که با دستور خود به شیران موجب شد شیران سال قبل توی همین ولصنم و در قیمتهای زیر 400 تومان میلیونی ولصنم خودش را مفت بفروشد .

مدیریت ولصنم یا بهتر بگم بانک صنعت و معدنی که ( ولصنم بدون اجازه بانک اجازه آب خوردن نداره) که سال قبل توی همین ولصنم و در قیمتهای مفت سهم وصنعت خود را حراج کرد

بانک فقط براش سهم شیران مهم هست و بس

بیایید واقع بین باشید و از توهین کردن به نظر مخالف خود بپرهیزیم.

سهمی که کل سود عملیاتی آن ده تومن هست باید قیمت آن چند باشد؟
    خب تنها 5 روز کاری گذشت و توی این پنج روز بازار کلاً به جز تعداد بسیار بسیار کمی سهام قرمز خونین بود

شیران 38،640 ریال در تاریخ 1399.07.23 بازدهی 25 درصد نسبت به 5 روز پیش و بازدهی نسبت به نهم مهر ماه که قیمت شیران 26،330 ریال بوده معادل 47 درصد ( چهل و هفت درصد بازدهی توی فقط 10 روز کاری و شیران همچنان صف خرید )

ولصنم 8790 ریال در تاریخ 1399.07.23 بازدهی دو و نیم درصد منفی نسبت به 5 روز پیش و بازدهی نسبت به نهم مهر ماه که قیمت ولصنم 8،800 ریال بوده معادل صفر درصد (
    ولصنم صفر درصد بازدهی توی 10 روز کاری ولی شیران همچنان صف خرید و چهل و هفت درصد بازدهی توی فقط 10 روز کاری
    )

گزارش افتضاح 9 ماهه ولصنم نسبت به 6 ماهه کاملاٌ مشخصه

سهم ولصنم توی 6 ماهه 1،105 ریال ساخته و توی 9 ماهه 1،142 ریال یعنی توی سه ماه بعدی فقط 37 ریال ( زیر 4 تومان ) سود ساخته

توی کل 12 ماهه هم شرکت بیشتر از 120 تومان نمیسازه یعنی توی 3 ماهه بعدی هم فقط 6 تومان دیگه میسازه

مشکل اینجاست که خیلی از سهامداران این سود امسال رو با سال قبل مقایسه می کنند و می گن ولصنم بالای 640 درصد نسبت به پارسال توی گزارش 9 ماهه سود ساخته

خیر برادر من از کل این 114 تومن که توی 9 ماهه سخته نزدیک 96 تومانش سود غیر عملیاتی هست که مال فروش وصنعت هست و یعنی ولصنم فقط 18 تومن سود عملیاتی داره و 96 تومان هم سود غیر عملیاتی فروش وصنعت هست

پی بر ای سود غیر عملیاتی که تکرار نمیشه چنده ؟ نکنه پی بر ای گروه را می خواهید بدهید شما؟ قبلاً که دلار 3800 تومان بود پی بر ای سود غیر عملیاتی یک بود چون تکرار نمیشد حالا میگیم دلار شده 32000 تومان و نسبت به 3800 تومان شده هشت و نیم برابر خب پی بر ای غیر عملیاتی هم بشه اصلا 8.5 برابر . خوبه ؟ کل سود عملیاتی 18 تومان که پی بر ای 15.30 گروه رو بهش بدهیم میشه 275 تومان و کل سود غیر عملیاتی ولصنم هم 96 تومان که پی بر ای 8.5 بدهیم میشه 816 تومان و حالا 816 رو با 275 چمع کنید میشه 1091 تومان

یعنی ولصنم از لحاظ بنیادی بیشتر از 1090 تومان ارزش نداره

کل مدیریت شرکت هم میگن بیشتر از 1200 تومان ولصنم ارزش نداره فقط اگه واتی رو بفروشه و اون هم سودش تکرار ناپذیره

وضعیت لیزینگ در زمان کرونا افتضاح شده و اصلا احدی با این گرای ماشین لیز نمی کنه و این مورد رو خود مدیریت توی مجمع ولصنم پارسال هم گفت

سهعم ولصنم را سفته بازی مثل خیلی از سهمهای دیگه تا 2000 تومان بردند و الان هم خیلی ها میگن بالای 55 درصد ریخته پس خیلی عالیه

اصلا هم اینطور نیست و قبلا سفته بازی بالا بردنش .

شیران رو توی 10 روز بالای 50 درصد سود میشد کرد و ولصنم کماکان اندر خم یک کوچه

باید سهمی رو خرید که بیشترین سود را در کمترین مدت کسب کرد

من هم قبل گران شدن شیران پست را زده بودم و اینطوری نیست که بگویید معما چو جل گشت آسان شود

کل بازار صف فروش و شیران کماکان صف خرید

ولصنم هر چه قدر هم شیران صف خرید باشه به صنعتش و هم گروهی هاش مثل ولساپا نگاه میکنه که صف فروش هستند

من توصیه کردم شیران بخرید و پستش هم موجود هست و دوستان اومدند و شروع کردند به حرفهای زشت زدن که ، من چرت و پرت گفتم.

حالا من چرت و پرت گفته بودم یا شما آقای mehdi 1000 که به راحتی به بنده توهین کردید؟

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=1221&page=89

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

با سلام . جان اسنو شما چند ساله توی بورس هستید؟ فقط با عدد گزارش می گید ولصنم عالیه و 640 درصد سود بیشتر از پارسال ساخته؟ توصیه می کنم تفاوت سود غیر عملیاتی رو با عملیاتی در نظر بگیرید . چون ولصنم واقعا بیشتر از قیمتهای فعلی ارزش هم نداره و سفته بازی مثل خیلی از سهمهای دیگه بردنش بالا تا 2000 تومان . به سود غیر عملیاتی فروش وصنعت که 96 تومانه شما پی بر ای چند می دهید؟ این سود غیر قابل تکرار هست . ​جان اسنو لطفا دیگر دوستان را به اشتباه نیندازید . تاپیک ولصنم رو بخوانید . توضیحات کافی رو اونجا نوشتم :

http://forums.boursy.com/showthread....910#post841910

خب تنها 5 روز کاری گذشت و توی این پنج روز بازار کلاً به جز تعداد بسیار بسیار کمی سهام قرمز خونین بود

شیران 38،640 ریال در تاریخ 1399.07.23 بازدهی 25 درصد نسبت به 5 روز پیش و بازدهی نسبت به نهم مهر ماه که قیمت شیران 26،330 ریال بوده معادل 47 درصد ( چهل و هفت درصد بازدهی توی فقط 10 روز کاری و شیران همچنان صف خرید )

ولصنم 8790 ریال در تاریخ 1399.07.23 بازدهی دو و نیم درصد منفی نسبت به 5 روز پیش و بازدهی نسبت به نهم مهر ماه که قیمت ولصنم 8،800 ریال بوده معادل صفر درصد (
    ولصنم صفر درصد بازدهی توی 10 روز کاری ولی شیران همچنان صف خرید و چهل و هفت درصد بازدهی توی فقط 10 روز کاری
    )

گزارش افتضاح 9 ماهه ولصنم نسبت به 6 ماهه کاملاٌ مشخصه

سهم ولصنم توی 6 ماهه 1،105 ریال ساخته و توی 9 ماهه 1،142 ریال یعنی توی سه ماه بعدی فقط 37 ریال ( زیر 4 تومان ) سود ساخته

توی کل 12 ماهه هم شرکت بیشتر از 120 تومان نمیسازه یعنی توی 3 ماهه بعدی هم فقط 6 تومان دیگه میسازه

مشکل اینجاست که خیلی از سهامداران این سود امسال رو با سال قبل مقایسه می کنند و می گن ولصنم بالای 640 درصد نسبت به پارسال توی گزارش 9 ماهه سود ساخته

خیر برادر من از کل این 114 تومن که توی 9 ماهه سخته نزدیک 96 تومانش سود غیر عملیاتی هست که مال فروش وصنعت هست و یعنی ولصنم فقط 18 تومن سود عملیاتی داره و 96 تومان هم سود غیر عملیاتی فروش وصنعت هست

پی بر ای سود غیر عملیاتی که تکرار نمیشه چنده ؟ نکنه پی بر ای گروه را می خواهید بدهید شما؟ قبلاً که دلار 3800 تومان بود پی بر ای سود غیر عملیاتی یک بود چون تکرار نمیشد حالا میگیم دلار شده 32000 تومان و نسبت به 3800 تومان شده هشت و نیم برابر خب پی بر ای غیر عملیاتی هم بشه اصلا 8.5 برابر . خوبه ؟ کل سود عملیاتی 18 تومان که پی بر ای 15.30 گروه رو بهش بدهیم میشه 275 تومان و کل سود غیر عملیاتی ولصنم هم 96 تومان که پی بر ای 8.5 بدهیم میشه 816 تومان و حالا 816 رو با 275 چمع کنید میشه 1091 تومان

یعنی ولصنم از لحاظ بنیادی بیشتر از 1090 تومان ارزش نداره

کل مدیریت شرکت هم میگن بیشتر از 1200 تومان ولصنم ارزش نداره فقط اگه واتی رو بفروشه و اون هم سودش تکرار ناپذیره

وضعیت لیزینگ در زمان کرونا افتضاح شده و اصلا احدی با این گرای ماشین لیز نمی کنه و این مورد رو خود مدیریت توی مجمع ولصنم پارسال هم گفت

سهعم ولصنم را سفته بازی مثل خیلی از سهمهای دیگه تا 2000 تومان بردند و الان هم خیلی ها میگن بالای 55 درصد ریخته پس خیلی عالیه

اصلا هم اینطور نیست و قبلا سفته بازی بالا بردنش .

شیران رو توی 10 روز بالای 50 درصد سود میشد کرد و ولصنم کماکان اندر خم یک کوچه

باید سهمی رو خرید که بیشترین سود را در کمترین مدت کسب کرد

من هم قبل گران شدن شیران پست را زده بودم و اینطوری نیست که بگویید معما چو جل گشت آسان شود

کل بازار صف فروش و شیران کماکان صف خرید

ولصنم هر چه قدر هم شیران صف خرید باشه به صنعتش و هم گروهی هاش مثل ولساپا نگاه میکنه که صف فروش هستند

من توصیه کردم شیران بخرید و پستش هم موجود هست و دوستان اومدند و شروع کردند به حرفهای زشت زدن که ، من چرت و پرت گفتم.

حالا من چرت و پرت گفته بودم یا شما آقای mehdi 1000 که به راحتی به بنده توهین کردید؟

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=1221&page=89
    سلام امیر جان

دوست عزیز من حدود 10 ساله تو بورسم و بعد اینکه از خدمت سربازی برگشتم مدام تو بورس بودم در کنار تحصیل

این از این

در مورد ارزنده بودن یا نبودن این سهم هم ، اینجا و تو این تایپک جمع شدیم تا همون بفهمیم کدوم ارزنده هست یا نیست هیچ تعصبی نداریم و نخواهیم داشت

من تو مطلبم گفتم بخش عمده این سود درامد حاصل از سرمایه گذاری هاست هیچ جا نگفتم سود عملیاتی بوده !

ضمن اینکه شرکت های لیزینگی امروزه با توجه به شرایط اقتصادی ، دیگه بیشتر ماهیت سرمایه گذاری پیدا کردن ، و مثل قبل نیست که لیزینگی در کار باشه

مطلب شمارو تمامن همشو خوندم خوب و ارزشمند بود و نمیدونم کدوم کاربر توهین کرده بود ولی بی انصافی بود

ضمنا یک خواهش دیگه ای که دارم اینکه یجوری باب نشه که هرکی یه مطلبی میزاره دیگری بیاد بگه چرا مردم رو به اشتباه میندازی اینجوری هیچ مطلبی زده نمیشه به قول یکی از دوستان روند بازار با حرفای من و شما تغییر نمیکنه بازیگردانه سهمه که روند ایجاد میکنه ما فقط میخواهیم ببینیم تو قیمت های فعلی فلان سهم ارزش ورود داره یا خیر

بنظر من با توجه به اصلاح قیمتی خوب و نسبت های خرید نسبتا مناسب مخصوص دیروز که نسبت خریدار به فروشنده مناسبی داشت ورود تو این محدوده کم ریسکه حالا ممکنه این نظر من اشتباه باشه و هیچ تعصبی در کار نیست

موفق باشین

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

مهمترین تحولات پیرامون #افزایش_سرمایه از محل #تجدید ارزیابی دارایی ها یا #سود_انباشته طی هفته منتهی به 99/7/24 (از تاریخ 99/7/17 لغایت تاریخ 99/7/24)

این فایل در ساعت 10:05 روز پنج شنبه بارگذاری شده است و اگر اطلاعیه دیگری از افزایش سرمایه از محل تجدید و یا سود انباشته تا پایان روز بر روی سامانه کدال قرار بگیرد، در پیوست به این عکس الصاق خواهد شد.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

خاک تو سر این مسئولینه بی مسئول !

دلار همین جور افسار پاره کرده داره بالا میره همه دارن توش جولان میدن از صغیر تا کبیرشون

سفره باز و بخور بخورررررر

یه شعر طنزی بود که خیلی به حال مخصوصا این روزای مملکت میخوره گفتم کجا قرار بدم بهترین تایپک حاج اژدر به ذهنم رسید

دکل و نفت مهیّاست بیا تا بخوریم !
    سفره ای معرکه برپاست بیا تا بخوریم

سفره ای باز پر از نفت و طلا و مس و گاز
    دوره هم دوره ی یغماست بیا تا بخوریم

حفر کن چاه عمیقی وسطِ بیت المال
    آب این چاه گواراست بیا تا بخوریم

به دلت راه نده ترسِ گرفتار شدن
    پاسبان اهل مداراست بیا تا بخوریم

یک نفر آمد و بین همه دعوا انداخت
    تا در این دهکده دعواست بیا تا بخوریم

نعمتِ رانْت که آدم نگذشت از خیرش
    سیب خوشمزه ی حوّاست بیا تا بخوریم

اختلاس آخرِ شیرین شدنِ خدمت هاست!
    مثل یک شیشه مربّاست بیا تا بخوریم

میخورند از قِبَلِ ما فک و فامیل و رفیق
    ترکیدن هدف ماست بیا تا بخوریم!

گفت تا روز مبادا نخورید از انبار
    گفتم امروز مباداست بیا تا بخوریم

پیش ما که به همه وعده ی جنّت دادیم
    یک بهشت است و همینجاست بیا تا بخوریم!

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,969 بار در 495 ارسال

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد: بورس هفته بعد چه می‌شود؟ / اخباری که سهامداران را امیدوار کرده است

به گزارش تجارت‌نیوز، در هفته اخیر بعد از مدت‌ها برای اولین بار رقم ورود و خروج نقدینگی به بازار سهام منفی نشد. آیا این اتفاق ممکن است در هفته آینده هم رخ دهد و بورس به یک روند متعادل برسد؟ در ادامه آخرین اخباری که ممکن است بر روند هفته آینده بازار سهام تاثیر بگذارد را مشاهده می‌کنید. این اخبار حاکی از این است که احتمالا در هفته آینده بازار سهام یک روند متعادل رو به صعود را در پیش بگیرد.
    ـ طبق گفته حسن روحانی، رئیس جمهور قرار است از روز یکشنبه هفته آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته شود.
    ـ مدیرعامل شستا اعلام کرده است: نماد این شرکت هفته آینده و با حداکثر حمایت از زیرمجموعه‌ها و خود سهام شستا، این نماد بازگشایی می‌شود.

کدوم پخمه ای آخه از این خبر به عنوان خبر خوب و امیدوار کننده یاد میکنه؟؟؟ نکنه قراره سهام اسلحه سازیمون صف خرید بشن و بقیه بازار هم به دنبالش؟؟

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید QARTAL از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,969 بار در 495 ارسال

اسنو خان ببین کار ما به کجا رسیده طرف توی دوققوز آباد پشت موبایل هوآوی 2013 هرچه دلش میخواهد در مورد من پست میذاره با ادبیات نرم و لطیف فارسی هم جوابش را میدهیم ولی یک دقیقه بعد توسط مدیر حذف میشه.
    این ضعف را ندارم که از اینکه پشت سرم حرف بزنند ناراحت بشوم ولی برام مهمه که طرف خودش عددی باشه.
    کاربرانی هستند در هر پستشان ده ها بار کلمه گوسفند و یابو را به کار میبرند ولی مدیریت هیچ واکنشی نداره.
    عدل علی که میگفتند همینه.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید QARTAL از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج اژدر نمایش پست ها
    اسنو خان ببین کار ما به کجا رسیده طرف توی دوققوز آباد پشت موبایل هوآوی 2013 هرچه دلش میخواهد در مورد من پست میذاره با ادبیات نرم و لطیف فارسی هم جوابش را میدهیم ولی یک دقیقه بعد توسط مدیر حذف میشه.
    این ضعف را ندارم که از اینکه پشت سرم حرف بزنند ناراحت بشوم ولی برام مهمه که طرف خودش عددی باشه.
    کاربرانی هستند در هر پستشان ده ها بار کلمه گوسفند و یابو را به کار میبرند ولی مدیریت هیچ واکنشی نداره.
    عدل علی که میگفتند همینه.
    چی شده حاج اژدر کی پشتت حرف زده البته پشت ادمهای موفق همیشه حرف هست هنوز کسی یادش نرفته که شما و مرتضی عزیز چقدر سیگنال خروج تو شاخص 2 میلیونی دادین

میگم چند وقته زیاد فعال نیستین بس نگو دلخورین

ولی حاجی اهمیت نده حرف در اوردن و پشت کسی حرف زدن کار آدمای عاجزه !

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

رکورد شکنی فولاد مبارکه در بورس کالا

در 23 روز ابتدایی مهر 1399، ارزش معاملات فولاد مبارکه در رینگ صنعتی بورس کالا 6383 میلیارد تومان بوده است. در نمودار فوق روند ارزش معاملات از ابتدای سال 1398 قابل مشاهده است. /کانال تحلیلی پارسیس

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 22 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع