صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

موضوع: تذکر مهم در مورد رعایت ادب, حریم افراد و قوانین سایت بورسی

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,905 بار در 3,915 ارسال

پاسخ : تذکر مهم در مورد رعایت ادب, حریم افراد و قوانین سایت بورسی

سلام و خسته نباشی و خداقوت جانانه به علیرضا جمالی عزیز که یه تنه توی این سالها که در سایت حضور داشتم و با این سایت اخت گرفتم و خونه خودم دونستم،پای سایت مونده و کم و بیش اطلاع دارم که از جیب شخصیش هزینه کرده و میکنه و به هیچ کاربری چه معمولی و چه ماها که از مدیران هستیم درخواست هزینه ای نکرده!!!این موارد رو گفتم که یه خسته نباشید جانانه بهش بگم چون در آستانه تولد ۱۰ سالگی سایت هستیم و قصد داشتم تا اول آبان صبر کنم،ولی خب طاقت نیووردم ،و خونم به جوش اومد از این همه حجمه بر علیه سایتی که هدفش ارتقای دانش بورسی دوستان و محلی برای یادگیری از اساتید و کارکشته های خبره بازار سرمایه هستن اون هم به صورت رایگان دارند به بیراهه میکشن!!!خدا قوت علیرضا جان
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

شبتون بخیر

جا داره یک تشکر و خسته نباشید به همه مدیران این انجمن بگیم که انصافا با مدیریت منطقی و درستی که دارند فضایی کاملا سالم و به دور از هیاهو رو برای بورسی ها ایجاد کردند... حداقل کاری که میشه کرد همین تشکر هرچند خشک و خالی است!

ارادتمند- بهزاد

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

من همیشه فکر میکردم اگه یک سایت تالار بورسی باشه که شرط فعالیت در اون، فعالیت با اطلاعات واقعی کاربرتگان باسه مکانیزم خود کنترلی افراد باعث میشه فضای سایت همیشه سالم باقی بمونه چون درست میگن جناب جمالی مدیریت اینجور سایت های کاربر محور خیلی خیلی مشکله.

اطلاع دارم یک برنامه هویت سنجی کاربران در سطح کلان در حال توسعه ست که یک api در اختیار مدیران سایت ها قرار میده واسه هویت سنجی ثبت نام کاربران، همون سرویسی که در ثبت نام برای قرعه کشی خودرو در حال استفاده هستش. اما ممکنه یه چند سالی طول بکشه تا تکمیل بشه شایدم حتی الان هم قابل استفاده باشه نمیدونم.

من میگم اگه خواستید میشه همچین سایتی رو با همچین شرایطی راه اندازی کرد چون الان به شدت نیاز به یک فروم تخصصی بورسی احساس میشه چون واقعا دیگه نداریم. سهام یاب هم که واقعا لول پایینی داره ادم خجالت میکشه بخواد توش فعالیت کنه.

به هر حال اگه دوستانی علاقه مند باشن به پیاده سازی همچین ایده ای به نظر من اصلا سرمایه ای هم نمیخواد فقط کافیه ۵۰ نفر اولیه جمع بشن که حاضر به فعالیت با اسم و مشخصات واقعی باشن با مدیریت همین بچه های همین سایت. مطمئنم بسیار پیشرفت میکنه و استقبال میشه ازش.

مگه نقد نداریم به رانت و عدم شفافیت دولت و چمیدونم مافیای بورسطو غیره، خب از خودمون شروع کنیم. شاید درسی هم برای سایرین باشه.

خدای نکرده کلاه برداری و کار غیر قانونی که نمیکنیم که از فعالیت با هویت واقعی خودمون بترسیم.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالی نمایش پست ها
    هر چند این تاپیک رو صرفا بابت تذکر و اخطار به کسانی که با ادبیات خارج از عرف می نویسند و بعضا به اسم شوخی یا بحث و .... جو دوستانه سایت رو مختل کرده اند ایجاد کرده ایم اما با توجه به اینکه برخی از دوستان اینجا مطالبی بیان کردند سعی میکنم پاسخگو باشم:

جناب جان اسنو عزیز

شما از کاربرای خوبی و عزیزی هستید که بعضا با اختلاط های پیام خصوصی در مدیریت مطالب سایت کمکمون کردید و حتی این اواخر در مورد جوی که بعضی از اعضای جدید ایجاد کردند اطلاع رسانی کردید که ازتون ممنونم.
    در مورد بحث مطرح شده و اختلاف بین کاربران متاسفانه اطلاعی ندارم و نمیدونم کی و چی باعث بروز اختلاف شد اما پستی که باعث مسدود شدن اژدرخان شد رو خوندم .... و حتما بکار بردن کلمات اینچنینی مسدود شدن دایم یا بلند مدت در پی داره (اگر لازم میدونید و مطلب رو نخوندید میتونم براتون تو پیام خصوصی بفرستم).

اما در مورد دفاع از مظلوم: بعید میدونم جای خوبی رو برای دفاع از حق مظلوم انتخاب کرده باشید... چه بسا اونچه شما دفاع از حق مظلوم میدونید تبعاتی برای سایت بورسی و بعضا خود من داشته و داره و درواقع ظلم به شخص دیگه است! .... همین الان هم که دارم مینویسم با اخرین اخطاری که از هاست گرفته ایم مطمین نیستم سایت بورسی آیا مسدود میشه یا نه....

خیلی از مباحثی که اینجا مطرح میشه صرفا دیدگاه شخصی ماست و واقعیت اینه که اغلب ما در خیلی از مسایل سیاسی و انتقاد به عملکرد سیستم حکومتی هم رای هستیم اما واقعا آیا با این حرفا که نه فقط تو محیط سایت بورسی میزنیم که تو همه جمع های خصوصی و گروه های شخصی و ... بیان میشه، چقدر میتونیم اثرگذار باشیم یا تغییری ایجاد کنیم؟!

اولویت اول ما تو این سایت همفکری در مورد مسایل بورسی واقتصادی است، برای مباحث دیگه شاید بهتر باشه به دنبال فضای مناسبتر و اثر گذارتر باشید....

با تشکر
    اقای جمالی عزیز من هم مثل اکتر کاربرانی که از شما تشکر کردن تشکر میکنم و از ته دل معتقدم شما یکی از زحمت کش ترین و بی حاشیه ترین و در عین حال با سوادترین مدیران بورسی هستین تملقی در کار نیست شما منو میشناسین و هر انچه که میگم عین واقعیت هست
    من همیشه به یه اصولی پایبندم و تا حد ممکن اون اصول رو زیر پا نمیزارم دفاع از حق مظلوم تو هر کجا و تو هر شرایطی باشه ولو به قیمت از دست دادن چیزهای ارزشمندمون باید انجام بشه حالا شاید بخاطر رشته ای که میخونم باشه ولی به واقع حقیقت اینکه این چرخ گردون میگرده و بالاخره خودمون رو تو جای همون شخص یا گروه قرار میده !
    نخود هر اش و خود شیرنی در کارم نیست و از این افراد متنفرم و معتقدم همینا که یک روز خود شیرنی مارو میکنن یک روز هم علیه ما خود شیرنی میکنن
    صرفا هرچه گفتم فقط و فقط نقدی بود به خاطر تصمیم به ظاهر شتابزده در مسدود کردن افرادی که اگر فقط کمی تامل میشد خیلی از حقایق خودش خود به خود عیان میشد و سر منشا بروز همه این اختلافات مشخص میشد .

در پایان یه حرفیم برای مخاطب خاص داشتم ما بلدیم چطوری احقاق حق کنیم شما کلاه خودتو محکم بسچب باد نبره

اگر وقت کسی رو هم گرفتم همینجا عذر خواهی میکنم ولی واقعا باید بعضی حرفا گفته میشد چون این صدا صدای تنها من نبود صدای کسانیه که بخاطر مسدود بودن نیستن و نمیتون دفاعی از خودشون بکنن و عرفا و اخلاقا درست نیست در غیاب افرادی که دستشون بستس و نمیتونن از خودشون دفاعی بکنن مطلبی زده بشه

ممنون

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال abdolhossein آواتار ها
    تشکر شده 6,706 بار در 1,448 ارسال

یکی از سالم ترین و تخصصی ترین محیط های مجازی مربوط به بازار سرمایه همین سایت است.
    این امر در درجه اول مرهون مدیریت حرفه ای مدیران می باشد.
    به نظرم همچنان بر رعایت قانون پافشاری کرده و با افرادی که به هر نحو فضای تحلیلی سایت را پایین می آورند برخورد مقتضی اعمال فرمایید.

8. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید abdolhossein از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 53 ارسال

آقای جمالی عزیز درود و ارادت
    با فرمایشات شما به طور کلی و همینطور در برخی جزییات موافقم.تشکر و خسته نباشید من رو هم بپذیرید.
    فقط یک نکته کوچک، دوباره زنده کردن ماجرای آقای ساسانی، اون هم وقتی که عمر ماجرا داره به یک دهه می رسه برام عجیبه!!
    ده سال زمان زیادی هست و آدمها ممکنه هر جور تغییری داشته باشند.
    دوباره بازگشتن به قصه ای که اتفاقا مدتهاست متاسفانه به مدد اپ های مدرن تر مثل تلگرام و واتساپ به طور عادی داره انجام میشه و مجددا محکوم نشون دادن آقای ساسانی ، اخلاقی و زیبنده نیست.
    من اون رفتار رو قطعا تایید نمی کنم، این دوست اراکی رو هم جز با برخی نوشته های بورسی، نمی شناسم ولی دعوت به بازخوانی یک داستان تموم شده رو هم مورد تایید نمی دونم.
    یادم هست همون زمان هم تا مدتهای طولانی موضوع رو در صدر تاپیک ها نگه داشته بودین که اون هم جالب نبود.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aavin2010 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر سایت
    تشکر شده 1,114 بار در 168 ارسال

با توجه به اینکه امروز مجبور به حذف تعداد قابل توجهی پست در تاپیک های مختلف شده ایم و چند کاربر که با بکار بردن الفاظ ناشایست و توهین به سایرین اقدام به درج مطلب میکردند مسدود شده اند (اغلب بصورت موقت) یادآوری میکنیم درصورت مشاهده پست ها و ارسال های توهین آمیز یا بکار بردن کلمات ناشایست در ارسال ها حتما این ارسال ها حذف خواهد شد و نویسنده مسدود خواهد شد.

امیدوارم در این روزها که شاهد کاهش ارزش دارایی و اوضاع نابسامان روزمره هستیم با همراهی و همدلی مرحمی بر نگرانی یکدیگر باشیم و با بهانه های واهی بر زخم مشترک نمک نپاشیم.

با تشکر

مدیر سایت

با توجه به اینکه در روزهای اخیر شاهد افزایش مطالب توهین آمیز و یا عدم رعایت قوانین سایت بورسی بوده ایم، دسترسی ثبت نام کاربران جدید بسته شد.
    در صورت مشاهده هر گونه توهین و یا استفاده از کلمات ناشایست مطلب ارسالی ویرایش یا حذف خواهد شد.

همچنین از کلیه کاربران خواهشمندیم مطالب را در تاپیک مرتبط درج نمایند، در غیر اینصورت مجبور به حذف یا انتقال به تاپیک مربوطه خواهیم بود.

با تشکر

مدیر سایت

با سلام

با توجه به اینکه اخیرا در برخی مطالب ارسالی کاربران اغلب جدید سایت بورسی شاهد توهین و جنجال بوده و هستیم ضمن اخطار به تمامی کاربرانی که سعی در هنجار شکنی و تغییر جو مسالمت آمیز به محیطی پر حاشیه و توهین آمیز دارند مطالب زیر به استحضار میرسد:

1. سایت وانجمن بورسی با معیار هایی متفاوت از سایت و انجمن تالار بورس یا سایر سایت ها ایجاد شده که مهمترین آن حفظ حرمت اعضا و سبک نوشتاری مطابق عرف و ادب بوده و هست (که اگر غیر از این بود نیازی به ایجاد چنین محیطی نبود)
    2. سایت بورسی دنبال کسب درآمد و در نتیجه جذب مخاطب و ارتقا رنکینگ سایت به هر قیمتی نبوده و نیست، و به همین دلیل برای جذب یا حفظ کاربر با هر سبک و سیاقی کنار نخواهد آمد و مطمینا پایبندی به اصول این سایت مهمترین اولویت است.
    3. چنانچه معیار به ویژه کاربران جدید و خودخوانده ای که اغلب بصورت گروهی مطلب درج می کنند به هر دلیل متفاوت با معیارهای موجود این سایت است توصیه می کنیم از فعالیت در این جو خودداری کنند، در غیر اینصورت و در صورت هر گونه قانون شکنی حتما مدیریت سایت اقدام به خاتمه فعالیت ایشان خواهد کرد.

در پایان، از کلیه کاربران و اعضای فهیم خانواده بزرگ بورسی خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه مطلب توهین آمیز یا حاشیه ای با استفاده از تب "ارسال گزارش خلاف" و یا ارسال پیام خصوصی به هر یک از مدیران، ما را در مدیریت بهتر سایت یاری کنند.

با تشکر

مدیر سایت

حفظ حرمت کاربران و رعایت ادب از اصول فروم بورسی است.
    هر چند بحث و اختلاف نظر طبیعیه اما اگر با توهین همراه بشه حتما با کاربر خاطی برخورد خواهد شد...
    لطفا درصورت مشاهده هر پست توهین آمیزی لینک یا شماره پست ارسالی و عنوان تاپیک رو به پیام خصوصی اینجانب ارسال کنید.

15. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید BOURSY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع