صفحه 1 از 11 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 105

موضوع: دست نوشته های کاربر فیک (شاه ماهی)

عضو عادی شاه ماهی بورس آواتار ها
    تشکر شده 3,097 بار در 259 ارسال

دست نوشته های کاربر فیک (شاه ماهی)

سلام دوستان عزیز

ضمن تشکر از دوستان ،تصمیم گرفتیم اطلاعات و نوشته ای بی ارزش خودم رو در یک تاپیک جداگانه جمع کنم
    هم محلی باشه برای دوستان برای گفتگو و تحلیل ، هم جایی برای درج وقایع و اتفاقات پشت پرده بازار بورس و تحلیل روند اینده بازار

من هم جزیی از بازار هستم و همیشه در بازار خواهیم ماند چه در بازار نزولی و چه بازار صعودی ، تصمیم داشتم مطلبی نزنم بیشتر خواننده باشیم ولی واقعیت اینه، اینکه بتونم با نوشته هام حتی به یک نفر کمک کنم که ضرر نکنه حالا سود پیشکش از اعماق وجودم خوشحال و خدا هم به من روزی میده و این رو عینا حس کردم
    نکته :
    در کل ما هم مثل شما خطا داریم و اشتباه هم می کنیم پس نباید نوشته های من رو صدرصد ملاک قرار ندهید
    بهترین کار ممکن استفاده از مجموع نظرات همه عزیزان میباشد .

ارداتمند شما

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

پاسخ : دست نوشته های کاربر فیک (شاه ماهی)

خب بسیار عالی، میشه در همین ابتدا خودتون رو بیشتر برای ما معرفی کنید. تحصیلاتتون، شغلتون، رزومه کاری و تجربیاتی که در گذشته داشتین، صد البته در کنار اینها مناسب تر هست که اسم و مشخصات واقعی خودتون رو هم بیان کنید چون اینکار ضمن اینکه اعتبار شما نزد مخاطب رو بالا میبره نقطه شروع خوبی هم میشه برای شکل دهی یک روند برای فعالیت سایر کارشناسان و فعالین این سایت.

من فکر میکنم بزرگترین لطف و هدیه و سود و منفعتی که شما و هر شخص دیگه ای در این نقطه میتونید برای سایر کاربران داشته باشید همین شفافیت در عملکرد و گفتار هست.

بعدش دیگه منافعی که میرسونید رزومه ای هست برای خود شما و طبیعتا سود ارزشمندی برای مابقی کاربران.

3. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

درود جناب حسنی میشه لطفا ابتدا از خودتون شروع کنید خوشحال میشیم بیشتر خودتون معرفی بفرمایید

5. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,206 بار در 5,131 ارسال

درود

شادی جان

ممنون میشویم شما هم اندکی از خود برای ما بنویسید.

7. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,405 بار در 4,800 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گالیور نمایش پست ها
    درود

شادی جان

ممنون میشویم شما هم اندکی از خود برای ما بنویسید.
    جناب گالیور ،شما هم از خودتون اندکی برای ما بنویسید.ممنون

اینو بهش میگن دور باطل
    حالا یکی میاد به من میگه از خودت بنویس.
    یعنی کلا از همین جا سنگ بنای انحراف تاپیک گذاشته شد.

من مصطفوی هستم ،اوایل شهریور پس از کل کلی که با کاربر گرامی morteza66 کردم و نهایتا به این نتیجه رسیدم که ایشان درست می فرمایند!!! 90% سبدم رو نقد کردم و الان هم در این روزهای خونین فقط شاهد کاهش روزانه ارزش سبد هستم.از نوشته های ،کاربران گرامی ، تمام ،شاه ماهی بورس و میثم شاطری و شادی خانم و دیگر دوستان استفاده می کنم.متاسفانه از روی دست هر کی سهم خریدم ضرر کردم
    الان هم عمده سهام پردیس،غدیس، کاوه و لبوتان هست.در پیدا کردن و معرفی سهام هم هیچ هنری ندارم

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,206 بار در 5,131 ارسال

خوب من سیدارتای تالار پارس پورتفولیو و گالیور تالار جناب ثقفی هستم.

از سال 77 در بورس ایران فعال هستم.

اندکی هم در بورس آلمان فعالیت داشتم.
    مدتی در آلمان بودم ولی بدلایلی برگشتم.

تا چند سال پیش همه چی خوب بود.

تا این که به مشکلات محیط زیستی و شلوغی تهران برخوردیم که زندگی را در این کلانشهر جداً مشکل کرده.

تحصیلاتم در آلمان بوده.

دیپلم و تصدیق رانندگی را در المان گرفتم.
    سپس کارآموزی بانک در آلمان گدراندم و مدرک Bank kaufmann را از اتاق بازرگانی هامبورگ کسب کردم.

دو سیمستر در هایدلبرگ بودم اقتصاد کلان
    سپس چنذ سمستر(معادل 6 ماه) در دانشگاه کایزرسلاترن رشته مهندسی صنایع را خواندم.

مهندسی صنایع آلمان اصلاً با مهندسی صنایع ایران قابل مقایسه نیست.

به دلایلی خاص برگشتم.

تشکیل خانواده دادم و نزد عزیزانم و ایرانم خوشبختم.

هیچ خوشبختی 100 درصد نیست.

هیچ کجای دنیا.

و از همه مهمتر امید به آینده ای بهتر دارم.

برای ایران و خودمان.

عضو عادی
    تشکر شده 284 بار در 63 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شاه ماهی بورس نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

ضمن تشکر از دوستان ،تصمیم گرفتیم اطلاعات و نوشته ای بی ارزش خودم رو در یک تاپیک جداگانه جمع کنم
    هم محلی باشه برای دوستان برای گفتگو و تحلیل ، هم جایی برای درج وقایع و اتفاقات پشت پرده بازار بورس و تحلیل روند اینده بازار

من هم جزیی از بازار هستم و همیشه در بازار خواهیم ماند چه در بازار نزولی و چه بازار صعودی ، تصمیم داشتم مطلبی نزنم بیشتر خواننده باشیم ولی واقعیت اینه، اینکه بتونم با نوشته هام حتی به یک نفر کمک کنم که ضرر نکنه حالا سود پیشکش از اعماق وجودم خوشحال و خدا هم به من روزی میده و این رو عینا حس کردم
    نکته :
    در کل ما هم مثل شما خطا داریم و اشتباه هم می کنیم پس نباید نوشته های من رو صدرصد ملاک قرار ندهید
    بهترین کار ممکن استفاده از مجموع نظرات همه عزیزان میباشد .

ارداتمند شما
    سلام.سرکار خانم ،خوشحالیم که میتوانیم از تجربه شما هم استفاده کنیم.هیچ دلیلی ندارد که بخواهید بیشتر خودتان را معرفی کنید مگر خودتان بخواهید. شخصیت افراد حتی در پشت اسمهای مستعار با کلمات و مفاهیمی که بکار میبرند کاملا مشهود است. مثلا من جناب وحید 20 یا جناب mhjboursy یا جناب Abad یا سرکارخانم azad حتی خود شما را بیشتر میشناسم تا با عرض معذرت جناب حسنی را،البته شاید بیشتر به (زمان) بستگی داشته باشد ولی مطمئنا سبک و سیاق و یکپارچکی گفتار بی تاثیر نیست .هر کس برای استفاده از نامهای مستعار دلیلی دارد که میتواند،کلاهبرداری و ترسو بودن نباشد.با اشتیاق منتظر اندیشه های شما هستیم.

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,125 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farasat نمایش پست ها
    سلام.سرکار خانم ،خوشحالیم که میتوانیم از تجربه شما هم استفاده کنیم.هیچ دلیلی ندارد که بخواهید بیشتر خودتان را معرفی کنید مگر خودتان بخواهید. شخصیت افراد حتی در پشت اسمهای مستعار با کلمات و مفاهیمی که بکار میبرند کاملا مشهود است. مثلا من جناب وحید 20 یا جناب mhjboursy یا جناب Abad یا سرکارخانم azad حتی خود شما را بیشتر میشناسم تا با عرض معذرت جناب حسنی را،البته شاید بیشتر به (زمان) بستگی داشته باشد ولی مطمئنا سبک و سیاق و یکپارچکی گفتار بی تاثیر نیست .هر کس برای استفاده از نامهای مستعار دلیلی دارد که میتواند،کلاهبرداری و ترسو بودن نباشد.با اشتیاق منتظر اندیشه های شما هستیم.
    افرین. چقدر منتظر بودم یه نفر این رو بنویسه.
    ما اینجا نیومدیم خودمون رو معرفی کنیم.
    اومدیم از مطالب این سایت استفاده کنیم و اگه مطلب مفیدی داریم شیر کنیم.
    امروز هزاران پیج و سایت و کانال در زمینه های مختلف هست که همه ی ماها بسته به نیازمون ارشون استفاده می کنیم.
    بدون اینکه هویت واقعی صاحب پیج و کانال و سایت و نویسنده ی مطالب رو بدونیم.
    من خیلی وقت ها در مورد موضوعی اطلاعات میخواستم و توی گوگل سرچ کردم و وارد سایت هایی شدم که حتی اسم سایت رو هم نخوندم
    و اگه مطالبش برام مفید بوده از مطالب استفاده کردم و خارج شدم. همین. توی دنیای مجازی دنبال هویت صاحب سایت نبودم. دنبال محتوا بودم.
    بالاخره الان دو تا دنیا داریم. مجازی و واقعی
    و دلیلی نداره که زندگی مجازی و واقعی مون رو با هم قاطی کنیم.
    هدف از این سایت استفاده از علم بورسی هست
    و انتخاب سهام مناسب با توجه به آنچه که اینجا نوشته میشه و در نهایت انتخاب نهایی و تصمیم نهایی با خودمان هست
    با خواندن مطالب این سایت یا هر سایت دیگری در نهایت با تحلیل و بررسی خودمان اقدام به خرید یا فروش می کنیم.
    فکر نمی کنم شماره شناسنامه ی خانم شاه ماهی یا هر کاربر دیگه ای کمکی به انتخاب من در سهم داشته باشه.
    رزومه هر کاربر بورسی از مطالبی که گذاشته کاملا مشهوده.
    من خودم به شخصه از مطالب یه سری از کاربران استفاده می کنم. و بهشون اعتقاد و اعتماد دارم.
    نه به دلیل دونستن شماره شناسنامه اشون، به دلیل اینکه دیدم در گذشته سهامی رو معرفی کردن و مطالب مفیدی رو قرار دادن
    و بعدها دیدم که اون سهام معرفی شده توسط اونها نتیجه ی خوبی داشته.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    درود جناب حسنی میشه لطفا ابتدا از خودتون شروع کنید خوشحال میشیم بیشتر خودتون معرفی بفرمایید
    بله چرا که نه، من اکانت لینکدین رو میزارم خدمتتون که سوابق تحصیلی و شغلی من اونجا هست

https://www.linkedin.com/in/alireza-hassani-896714191

13. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط farasat نمایش پست ها
    چرا دوست عزیز بسیار دلایل موجهی میتونه داشته باشه که قابل ذکر هست اگه تمایل داشته باشید ذکر کنم. معمولا افراد خلافکار و کلاهبردار یا افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارن تمایلی به معرفی خودشون و اطلاعات واقعی خودشون ندارن و من تعجب میکنم همچین ادمی با چنین مشخصاتی چطور میتونه منفعتی برای دیگران داشته باشه.

صفحه 1 از 11 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع