صفحه 11 از 11 نخست ... 891011
نمایش نتایج: از 101 به 105 از 105

موضوع: دست نوشته های کاربر فیک (شاه ماهی)

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,265 بار در 2,302 ارسال

پاسخ : دست نوشته های کاربر فیک (شاه ماهی)

این هم کاربر جالبی بود رفت که خبرهای رانتی از ورود نقدینگی به بازار بیاورد اما متوجه ورود نقدینگی نشد و دیگه هم پیداش نشد!!

فقط استاد خاکسار قیری بود که از اولین کندل ورود نقدینگی تا الان تحلیل عالی داده تاپیکش هم نصف این استقبال نشده!!

این ورود نقدینگی شاید با تکنیکال بشود کمی حدس زد وگرنه اقای بازار که نمیگه من کی وارد میشوم کی خارج میشوم!!

عجب خیالهای خامی این تاپیک را گرم کردند

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 110 بار در 35 ارسال

البته ایشون دو ویژگی برا ورود پول های پارک شده گفته بودند یکی باز شدن شستا و یکی ارزش معاملات غیر بلوکی بالای 15 هزار میلیارد که فک کنم هر دوتاش محقق شده. بنابراین میشه گفت نقدینگی اومده پس سوال میشه این که آیا این نقدینگی اومده که بمونه؟ یا فقط برای آروم شدن اعتراضات(و نوسان گیری ضمنی) چند صباحی مهمون بورسه و بعدش یه روزه می کشه بیرون و اصلاح بعدی..... خبری هم که ایشون از حمایت خودرویی و بانکی آوردند با یکی دو روز اختلاف درست از آب در اومد حتی قبل از این که اولین کندل رشد بخوره.
    بیزحمت آدرس تاپیک استاد قیری رو هم بفرمایید ازشون استفاده کنیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad137 نمایش پست ها
    این هم کاربر جالبی بود رفت که خبرهای رانتی از ورود نقدینگی به بازار بیاورد اما متوجه ورود نقدینگی نشد و دیگه هم پیداش نشد!!

فقط استاد خاکسار قیری بود که از اولین کندل ورود نقدینگی تا الان تحلیل عالی داده تاپیکش هم نصف این استقبال نشده!!

این ورود نقدینگی شاید با تکنیکال بشود کمی حدس زد وگرنه اقای بازار که نمیگه من کی وارد میشوم کی خارج میشوم!!

عجب خیالهای خامی این تاپیک را گرم کردند

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید amirmousavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,265 بار در 2,302 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    البته ایشون دو ویژگی برا ورود پول های پارک شده گفته بودند یکی باز شدن شستا و یکی ارزش معاملات غیر بلوکی بالای 15 هزار میلیارد که فک کنم هر دوتاش محقق شده. بنابراین میشه گفت نقدینگی اومده پس سوال میشه این که آیا این نقدینگی اومده که بمونه؟ یا فقط برای آروم شدن اعتراضات(و نوسان گیری ضمنی) چند صباحی مهمون بورسه و بعدش یه روزه می کشه بیرون و اصلاح بعدی..... خبری هم که ایشون از حمایت خودرویی و بانکی آوردند با یکی دو روز اختلاف درست از آب در اومد حتی قبل از این که اولین کندل رشد بخوره.
    شما خوب متوجه شدید!!! منکه دیدم در بازار نزولی حتی در شاخص کف نیز ایشان مرتب امدند و فرمودند که خبری از پولهای پارک شده نیست نه توصیه به عدم فروشی نه چیزی!! همه هم ترسناک و اکثرا سهام خودشان را واگذار کردند بعد فرمودند تا وارد شدند خواهم گفت الان نیز برخی سهام صعود کردند و ممکن هست باز منفی شود بعد در منفیها باز بیاییم بگوییم خارج شدند؟؟ تا باز بازار اصلاح بیشتر کند؟
    هر روز بیاییم در اصلاح بازار بگوییم خبری از ورود نقدینگی نیست ایا به نزول بیشتر بازار کمک نکرد؟

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 4,095 بار در 1,004 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    تاپیک توهمات بورسی - استاد ع خاکسار قیری

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی شاه ماهی بورس آواتار ها
    تشکر شده 3,097 بار در 259 ارسال

سلام و درود بر دوستان

این تاپیک ایجاد شد که بتوانیم اگر مطالبی که حتی کوچک به نفع عزیزان این تالار ارائه بدهیم که در این مدت خبرهایی که درج شد خیلی زودتر از بقیه گروه ها بود

کنایه هر چند اندک تعداد معدودی از کاربران هم دلیلی نشد برای ادامه این تاپیک ....

در حدود 1 ماه درگیر شدید کرونا بودم و واقعا شرایط خوبی نداشتم و در حدود 11 روز در بیمارستان بستری ...
    خداوند به همه مریضان شفای عاجل عنایت نماید .
    این تاپیک هم برای همیشه تعطیل کنیم ، امیدوارم ادمین زحمتکش و محترم تالار زحمت قفل این گروه رو متحمل بشوند ، چون دیگر قصد دارم بیشتر خواننده باشیم تا نویسنده و اگر مطلبی باشه در تاپیک ها دیگر بزرگواران در ضروت لزوم و مفید بودن بیان میکنم
    ادعایی نداشتم و کوچک همه عزیزان و بزرگواران تالار هستم
    خداروشکر بازار مثبت شد و همه افرادی که در لانه بودند سیگنال ها و من من ها شروع شد ، ما در بازار منفی و دربازاری که کسی جرات بیان تحلیل و شناخت روند نداشت مطلب زدیم که 90 درصد صحیح بود

کلام آخر :

هر عزیزی در این بازار رانت داشت سود کلان برد ، همیشه دنبال پول هوشمند باشید این یک واقعیت بورس ما می باشد

عزیزانی که در این مدت از من حمایت کردند چه در پیوی و چه در این تایپک ها سپاس گذارم و شرمنده ??
    پیروز و سربلند باشید .

صفحه 11 از 11 نخست ... 891011

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع