صفحه 250 از 1197 نخست ... 150200240247248249250251252253260300350750 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,491 به 2,500 از 11968

موضوع: تکنیکال ( بهرام و رفقا )

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,274 بار در 7,140 ارسال

پاسخ : هدف شاخص : 2,100,000 واحد

در تایم بلند مدت تر میتوان تصور کرد بازارساز با دامنه ی نامتقارن می خواهد زمان بخرد ...

اصلاح زمانی بیشتر تا اردیبهشت و اصلاح قیمتی کمتر و حفظ کف کانال صعودی و حفظ حمایت 1,050,000 واحدی را می توان از اهداف بازیگر اصلی بازار در نظر گرفت ...

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    شپنا از میدلاین کانال عبور کرد ...

1325 تومان هدف سهم ( سقف کانال نزولی )

( 15 درصد دیگر ظرفیت رشد دارد )

قبلا عرض کردم بهمن و دهه ی فجر برای شعاردادن از اقتصاد و بورس , قیمت های شاخص سازان را بالا می کشند ...

حدس میزنم از 17 و 18 بهمن خالی کنند و آوار شوند روی بازار ...

به هدف رسید ...

شپنا بر خلاف بسیاری از سهام دیگر , تکنیکال شسته و رفته ای داشت و تکنیکال پذیر تر هم بود!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 382 ارسال

نوری را هم بررسی بفرمایید سهمی که 10ماهه 28هزار میلیارد تومن فروش داشته و در بهمن ماه رکورد فروش4500میلیارد تومنی را ثبت کرده

عضو فعال
    تشکر شده 7,422 بار در 1,848 ارسال

به هیچ وجه صحبت بنده سهام بنیادی و سودساز نیست ...

انصافا در بخشی از بازار حباب قیمتی بزرگی درست کردند...

نمونه بسیار داریم ...

بله گروه کاشی که شما هم هی نقل قول میکنید که سوپر حباب هایی هستند در این بازار بسیار ارزنده و ارزان مثلا فقط کلوند هر چند روز نقل قول میکنی من گفتم بخرید

تو اون برهه شاخص از1200 اومده تتا 15409 سهام کوچک کلا رشد کردند و در حدود 30 تا 100 درصد مثلا غدیس و غبهنوش و ... بیش از 100 درصد بازدهی دادند اکثر سهام همینطور بود همین برکت از 1100 استارت زد تا 2900 اومد تا 1800 بعد امروز 2800
    پس کار خاصی نکردید

دقیقا رو سهام کوچک و پروژه ای کار میکنی خوبه ، هر کی ته دیگه با شما همراه بشه بدبخت میشه

از والبر 2250 تومانی و لسرما 3100 تومانی و سایر سهام دیگه ای که پیشنهاد کردید هم مطلب بزاید لذت ببریم

البته سیگنال خاص شما در شاخص 1500 و با خط خطی هم کف رو 1400 دونستید

در کل مطالب ارزنده هم دارید و ما استفاده میکنیم ولی متخصص پروژه کردن هستید وگرنه تحلیل های شما روی سهام بزرگ و بنیادی جواب نداده و نمیده

انتقادکردم و رک بود حتما دلخور خواهید شد اما واقعیته ولی این جسارت من رو ببخشید

درود بر رفقای قدیم و جدید ...

قیمت پایانی امروز سهم 3037 تومان ( به تاریخ 25 آبان 1399 ))
    هدف سهم : 6400 تومان

بازدهی مورد انتظار : حداقل 100 درصد
    این نوشته صرفا جهت درج در حافظه ی تاریخی تاپیک می باشد و به هیچ وجه سیکنال خرید یا فروش نیست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط بورس باز قهار نمایش پست ها
    بله گروه کاشی که شما هم هی نقل قول میکنید که سوپر حباب هایی هستند در این بازار بسیار ارزنده و ارزان مثلا فقط کلوند هر چند روز نقل قول میکنی من گفتم بخرید

تو اون برهه شاخص از1200 اومده تتا 15409 سهام کوچک کلا رشد کردند و در حدود 30 تا 100 درصد مثلا غدیس و غبهنوش و ... بیش از 100 درصد بازدهی دادند اکثر سهام همینطور بود همین برکت از 1100 استارت زد تا 2900 اومد تا 1800 بعد امروز 2800
    پس کار خاصی نکردید

دقیقا رو سهام کوچک و پروژه ای کار میکنی خوبه ، هر کی ته دیگه با شما همراه بشه بدبخت میشه

از والبر 2250 تومانی و لسرما 3100 تومانی و سایر سهام دیگه ای که پیشنهاد کردید هم مطلب بزاید لذت ببریم

البته سیگنال خاص شما در شاخص 1500 و با خط خطی هم کف رو 1400 دونستید

در کل مطالب ارزنده هم دارید و ما استفاده میکنیم ولی متخصص پروژه کردن هستید وگرنه تحلیل های شما روی سهام بزرگ و بنیادی جواب نداده و نمیده

انتقادکردم و رک بود حتما دلخور خواهید شد اما واقعیته ولی این جسارت من رو ببخشید

سلام ...

کدام ته دیگ برادر ؟

بنده صرفا روی 4 سهم تاکید داشتم ...

بقیه سهام معرفی شده را دنبال نکردم ...

در این 4 سهم هدف قیمتی را دقیق قرار دادم ...

مثلا شنوکا هدف قیمتی که اعلام کردم را زد , شکربن و کلوند هم اهداف را دیدند ....

وقتی هدف را اعلام کردم , همان جا دوستان فروختند ...

کدام ته دیگ ؟!

شتوگا را گفتم 6400 بفروش ... کلوند را گفتم با 200 درصد سود بفروش و شکربن را گفتم مقاومت کجاست و ...
    (نقطه فروش )

7500 را هم دید !!

ما رانت نداریم و بیشتر از این هم در توانمان نیست ...

شما را هم مجبور به خرید نکرده ایم و در تمام پست ها اخطارها داده شد

ویرایش توسط بهرام نامدار : 2021/02/24 در ساعت 12:36

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,871 بار در 1,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیدازاد نمایش پست ها
    همین که اعتراف کردید دیگر حاضر نیستید از دولتیان دفاع کنید ...جای بحث بیشتری نمی ماند
    همیشه دو موضوع خلط میشه!
    مثلا به نظر من سیاست پولی دولت در جمع کردن نقدینگی از طریق اوراق بهترین سیاستی هست که فعلا میشد انجام داد. ولی این به معنی نیست که سیاست بی عیبی است. امثال همتی کار بهتری از دستشان بر نمی اید. چون کارهای بهتر نیاز به تغییرات اساسی تر و بنیادی تر و طولانی تر دارد که از دستشان خارج است. این داستان در مورد کلیت دولت روحانی...و اصلا در مورد کلیت اصلاح طلبان صادق است. بهترین کار ممکنه را میکنند نه بهترین کاری که باید بشود!
    اشکال اساسی تیم دولت و کلیه اصطلاح طلبان این است که اینها دو رو هستند...مزور هستند....امثال روحانی نمیاد بگه هیچ کاره است...نمیاد بگه که تا فلان شرایط باشه! هیچ غلطی نمیتونه بکنه، چه برسه به بهبود مملکت ، میاد میگه ای مردم اگر به من رای بدهید فلان خواهم کرد و بهمان! دروغ گویی و تزویر اصطلاح طلبان این شقه قضیه هست. وگرنه در مقام مقایسه نگاه کنید دولت خاتمی مثلا بهترین عملکرد اقتصادی را داشت بین دولتها. روحانی هم بدشانسی آورد از ترامپ گرفته تا کرونا وگرنه قطعا در مقام مقایسه مثلا از دولت احمدی نژاد به مراتب کاربلد تر هستند. چهار تا آدم حسابی بالاخره توشون پیدا میشه .
    بعدش چون اینها نمیتوانند کار اساسی بکنند و معمولا گند زده اند و میزنند به مملکت، یک عده نادان (شبیه آن موتور سواران 22بهمن!) شروع میکنند به مرگ بر روحانی گفتن! که یعنی تقصیرها همش گردن تیم دولت هست و فقط اینهاهستند که بلد نیستند! وگرنه نظام که در جهان نمونه هست ماشششالا!!! انگار مثلا اینا نبودند گل و بلبل میشد...خوب ما که دیدیدم سوابق هر دو طرف را دیگه! به شما قول میدهم اگر روحانی نبود الان وضع به مراتب فاجعه بارتر هم بود! ولی این به معنی این نیست که روحانی ای ول داره! به هیچ وجه!
    این تفکیک را باید قائل باشیم همیشه.
    و یادمان باشه که خانه از پای بست....
    اینجوریه خلاصه!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

با وجود اینکه من خدا ناباور هستم و خوب دینی هم ندارم، اما مثلا هفته ای یک بار یا 10 روز یکبار وقتی سرم رو روی بالش میزارم و میخوام بخوابم، میگم اگر بلند نشم... ممکنه حق چند نفر به گردنم باشه و بی خبر باشم؟ به ایران قسم اگر ذره ای دروغ بگم در این جمله که گفتم...

حالا یک عده حرف از شاخص 8 میلیونی و اینکه بورس یکه تاز بازار برای سالیان خواهد بود و اصلا حرف از ریاست جمهوری همتی میزدن(رجوع کنید به نوشته هلالات)
    میگفتن دیگه اقتصاد ایران مسیر خودش بعد از 40 سال اشتباه فهمیده و شیفت کرده رو بورس....
    برید فرش زیر پاتون و خونه های 1 و 2 و n ام رو بفروشید بیارید بورس...

حالا هم با کمال پُر رویی میگن ما کی گفتیم؟ ما دراز مدتی گفتیم... اصلا ما این حرف رو 3 سال پیش زدیم نه الان... یا اصلا میگن سود و زیان هر کسی پای خودش...

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها
    همیشه دو موضوع خلط میشه!
    مثلا به نظر من سیاست پولی دولت در جمع کردن نقدینگی از طریق اوراق بهترین سیاستی هست که فعلا میشد انجام داد. ولی این به معنی نیست که سیاست بی عیبی است. امثال همتی کار بهتری از دستشان بر نمی اید. چون کارهای بهتر نیاز به تغییرات اساسی تر و بنیادی تر و طولانی تر دارد که از دستشان خارج است. این داستان در مورد کلیت دولت روحانی...و اصلا در مورد کلیت اصلاح طلبان صادق است. بهترین کار ممکنه را میکنند نه بهترین کاری که باید بشود!
    اشکال اساسی تیم دولت و کلیه اصطلاح طلبان این است که اینها دو رو هستند...مزور هستند....امثال روحانی نمیاد بگه هیچ کاره است...نمیاد بگه که تا فلان شرایط باشه! هیچ غلطی نمیتونه بکنه، چه برسه به بهبود مملکت ، میاد میگه ای مردم اگر به من رای بدهید فلان خواهم کرد و بهمان! دروغ گویی و تزویر اصطلاح طلبان این شقه قضیه هست. وگرنه در مقام مقایسه نگاه کنید دولت خاتمی مثلا بهترین عملکرد اقتصادی را داشت بین دولتها. روحانی هم بدشانسی آورد از ترامپ گرفته تا کرونا وگرنه قطعا در مقام مقایسه مثلا از دولت احمدی نژاد به مراتب کاربلد تر هستند. چهار تا آدم حسابی بالاخره توشون پیدا میشه .
    بعدش چون اینها نمیتوانند کار اساسی بکنند و معمولا گند زده اند و میزنند به مملکت، یک عده نادان (شبیه آن موتور سواران 22بهمن!) شروع میکنند به مرگ بر روحانی گفتن! که یعنی تقصیرها همش گردن تیم دولت هست و فقط اینهاهستند که بلد نیستند! وگرنه نظام که در جهان نمونه هست ماشششالا!!! انگار مثلا اینا نبودند گل و بلبل میشد...خوب ما که دیدیدم سوابق هر دو طرف را دیگه! به شما قول میدهم اگر روحانی نبود الان وضع به مراتب فاجعه بارتر هم بود! ولی این به معنی این نیست که روحانی ای ول داره! به هیچ وجه!
    این تفکیک را باید قائل باشیم همیشه.
    و یادمان باشه که خانه از پای بست....
    اینجوریه خلاصه!

یکی به نعل میزنی، یکی به میخ....
    هنور هم میگی 4 تا ادم حسابی تو اصلاح چی ها(یعنی در کل نظام) هست... اگر حسن کلید نبود وضع بدتر بود... همین دوگانه بد و بدتر...
    من که میگم وضعیت فعلی لیاقت ما هست همینه....

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی webbadboy آواتار ها
    تشکر شده 707 بار در 142 ارسال

سلام ...

کدام ته دیگ برادر ؟

بنده صرفا روی 4 سهم تاکید داشتم ...

بقیه سهام معرفی شده را دنبال نکردم ...

بی خیال خان. دیگه بیا نگیم که گفتیم ضرر و زیان هرکس برعهده ی خودش است و ما فقط نظر خودمان را به اندازه ی سواد و عقل خودمان ابراز کردیم. شاید برای بعضی ها واقعن باید گفت به .... که ضرر کردید! می خواستید بازاری را انتخاب کنید که توش ضرر وجود نداشته باشه. می خواستید برید سهم های دیگر را بخرید نه آنهایی که اینجا گفته شد. قیمت خرید لسرما در امضای بنده وجود دارد، شهادت بدهید از چه زمانی وجود داشته! پایانی امروز را هم در سایت بورس ببینید. چندتا پست قبلتر هم نوشتم که چند درصد سبدم لسرما هست و با سیگنال خان در همین تاپیک خریدم. دیگه مرض اینا چیه من واقعن درک نمی کنم!!! همون شتوکا که سود معرکه ازش گرفتیم و به قول شما 7500 را هم دید، امروز چقدر از قله پایینتره مگه؟! 6 روز کاری پایینتره! فقط 6 روز. طرف زنگ زد نمایندگی ایران خودرو گفت خودتونو مسخره کردید با این ماشیناتون. نمایندگی گفت چطور مگه ؟ مشکل ماشین چیه؟! طرف گفت همش می خوره به درودیوار!
    لسرما (27020) - جم (47000) - غبشهر(28000)-وصنا(8000)

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید webbadboy از ایشان تشکر کرده اند:

کلوند 1900 تومانی را در همین تاپیک تحلیل کردم ( به رایگان )

باید بازخواست شوم ...

بروید تاپیک غدام را ببینید ! روی 50 هزار تومان می گفتند بخرید ...

وملی را کاربر قدیمی همین سایت روی 70 هزار تومان می گفت بخرید !

چرا یک نفر از آنها را مورد سوال و جواب قرار نمی دهید ؟!

یا کاربر قدیمی دیگر تالار کسرام 1300 تومانی را بوق میزد ...

حتی یک بار به این کاربران حباب فروش , انتقاد نشد !

مثال های بیشماری دارم با ( مدرک ) ...

کارنامه ها را کنار هم بگذاریم و بعد قضاوت کنیم ...

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع