صفحه 225 از 1196 نخست ... 125175215222223224225226227228235275325725 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,241 به 2,250 از 11958

موضوع: تکنیکال ( بهرام و رفقا )

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,205 بار در 7,127 ارسال

پاسخ : هدف شاخص : 2,100,000 واحد

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها
    درود.
    بهرام خان . بزودی سلامتی حاصل بشود انشا الله تعالی!
    کلهم اجمعین بعضیا باهات حال نمیکینن دیگه...همه کسایی که باهات حال نمیکنن که مثل من نیستن بیان بگن فلان تحلیل ات به نظرم جور دیگه است! عزیزان فقط طلبکارن یا به تئوری توطئه باور دارن...یا چه میدونم. خلاصه قدر من رو بدون!

دیدی که....همچین مچ ات رو میگیرن که نفهمی از کجا خوردی!
    اصلا به نظرم بهتره لحظه به لحظه اسکرین از معاملاتت و کارهات بگیری ..اینجا بزاری تا ما خیالمون راحت بشه...بالاخره حقمونه بدونیم چی به چیه!!!!
    بابت تحلیل هات هم هرکدوم که فیل شد یک صندوق ضرر و زیان در نظر بگیر برای عزیزان...شهر هرت نیست که به ملت داری ضرر میزنی...البته سودی باشه که خود این عزیزان گرگهای وال استریت بودن که فهمیدن خریدن سود کردن...ولی ضرری باشه ...باید جواب بدی....الکی نیست!

من که دیگه خسته شدم. انگیزه ای برای تحلیل و فلان ندارم. یک هفته هم هست که حوصله نوشتن ندارم. مگه بیکارم!
    این همه وقت میزاری مطلب مینویسی که کسانی استفاده کنن یا دست کم کسی که مطلب را بهتر میبینه نکته ای بهش اضافه کنه..یا اگر موافق نیست و چیزی هم بارش هست ،نقدی بکنه بلکه به تحلیل بهتری از بازار برسی...ولی من دقت کردم در فضای مجازی کلهم یا باید فقط جواب پس بدی ! یا هم که اگر تحلیلت به مذاق عزیزان خوش نیاد ولو اینکه درست باشه چرت و پرت میگن....چه کاریه!

البته فحش دادن به روحانی و سیستم و آه و ناله و درد و فغان در زمان ریزش بازار هم بد نیست..عینهو پیرزن ها واسه هم دیگه غر و لند میکنند حالشو میبرن! در بازار های صعودی هم هی امید و آرزوهای خیالی از سودهای خیالی چند صد درصدی به هم وعده میدن و قند تو دلشون آب میشه. یعنی اصن یه وضعی!!!

موافقم ...
    امروز که بازار مثبت بود , هیچکس به روحانی و همتی و دژپسند فحش نداد ...
    تحلیل های سیاسی شان , خلاصه می شود در فحش دادن به همتی و قالیباف و روحانی و دژپسند ( گاهی اوقات ما را هم بی نصیب نمی گذارند !))

هیچ وقت در بورس ننالیده ام ...
    اگر روزی در بورس بنالم , باید همان روز از بازار برای همیشه خداحافظی کنم ...

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

فردا برای لسرما روز مهمی هست.
    هرچند پیش بینی من این هست که اگر کلیت بازار اندازه نصف امروز هم مثبت باشه فردا راند صعودی اش رو باید لسرما شروع کنه...
    ولی اگر هم نکنه خیالی نیست! مهم اینه لسرما سهمی هست که پایین نداره! (یعنی ضرر آنچنانی نداره) حالا بالا داشت! فبه المراد! نداشت هم نداشت! من ضرر نکنم....سود کردن برام مهم نیست!!!(شعار همیشگی من!) واسه این لسرما رو دوس دارم!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

لسرما اگر بالای 3هزار تثبیت بشه، بیش از 50درصد سبدم رو میخرم. میدونم خیلی ها هم مثل من هستند!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

خط مقاومت مهمی را شکسته است ( خط مورب ) تصویر زیر :

لسرما به نسبت سرمایه , از غول ها بهتر حجم میزنه ...

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    خط مقاومت مهمی را شکسته است ( خط مورب ) تصویر زیر :

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

نکته ی مهم لسرما :

323 روز این سهم کوچک سرمایه و سودساز , حوالی 3000 تومان بازی داده شده است ...

به نظرم بازیگر اشتباه کرد که قیمت سهم را پایین نگه داشت ...

یا بهتر بگویم , اگر قیمت همین جا بماند بازیگر سهام بیشتری از دست خواهد داد ...

ویرایش توسط بهرام نامدار : 2021/01/23 در ساعت 20:30

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

ارز ۴۲۰۰ تومانی دارو در سال ۱۴۰۰ حذف نمی‌‌شود

«باقرزاده» عضو کمیسیون تلفیق:
    ?ارز ۴۲۰۰ تومانی برای دارو در سال آینده حذف نمی‌‌شود و مصوب شد که ۲.۵ میلیارد دلار ارز به دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یابد.

?مابه‌‌التفاوت ارز ۴۲۰۰ تومانی و ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومانی برای داروها حدود ۳۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است که از طریق بانک مرکزی تخصیص خواهد یافت.

TasnimNews

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

بازار :
    بازار سرمایه را در اولین هفته از ماه بهمن در حالی آغاز کردیم که هفته گذشته گزارشات فصلی پاییز به طور کامل به بازار مخابره شده و بیشتر سهم ها توانستند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند. ریسک کاهش نرخ ارز با اظهارات رییس کل بانک مرکزی و برگشت دلار از حمایت 21 هزار تومانی در کوتاه مدت تا حدی برطرف شده و فعالان بازار در حال حاضر با توجه به کاهش انتظارات تورمی، درخواست کاهش نرخ بهره را از بانک مرکزی دارند. در چنین فضایی پس از اینکه شاخص کل بدترین عملکرد ماهانه خود را در دی ماه ثبت کرد از ابتدای بهمن ماه شاهد تحرکات مثبتی در نمادهای شاخص ساز بودیم. امروز هم در ادامه رشد شاخص در روز چهارشنبه بازار با افزایش تقاضا در نمادهای بزرگ آغاز بکار کرد. نمادهای پالایشی و صندوق پالایشی یکم که ریزش عمیقی نسبت به سقف قیمت خود داشته اند امروز سنگین ترین صفوف خرید بازار را تشکیل دادند. ارزش معاملات سهام در مجموع دو بازار بورس و فرابورس 11 هزار میلیارد تومان بود که با توجه به عرضه نشدن صفوف خرید و حتی پرنشدن حجم مبنا در بسیاری از نمادهای بزرگ قابل قبول است. شاخص کل با رشد 3.2 درصدی در ارتفاع 1 میلیون و 222 هزار واحد قرار گرفت و شاخص هم وزن هم رشد 1.6 درصدی را ثبت کرد.
    در بازار دلار هفته گذشته شاهد ریزش قیمت ها بودیم بطوریکه میانگین قیمت در سامانه نیما پس از مدتها از کانال 25 هزار تومان خارج شد و میانگین هفتگی 23,600 تومان را ثبت کرد. در اولین روز کاری این هفته نیز قیمت 22,610 تومان را داشتیم که نزدیک به قیمت های بازار آزاد دلار میباشد. بازار ارز در حال حاضر در فاز انتظار قرار دارد تا مناسبات سیاسی بعد آغاز بکار رییس جمهور جدید آمریکا و تصویب جزئیات بودجه در مجلس جهت بازار را مشخص کند اما تثبیت در نرخ های فعلی نیز میتواند به رشد بازار سرمایه بخصوص در شرکت های کالایی و صادرات محور کمک کند ...

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,257 بار در 899 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    نکته ی مهم لسرما :

323 روز این سهم کوچک سرمایه و سودساز , حوالی 3000 تومان بازی داده شده است ...

به نظرم بازیگر اشتباه کرد که قیمت سهم را پایین نگه داشت ...

یا بهتر بگویم , اگر قیمت همین جا بماند بازیگر سهام بیشتری از دست خواهد داد ...

اقا بهرام سلام ریش قرمزی خیلی سهام لسرما داره حواست باشه

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید dornaa از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط dornaa نمایش پست ها
    اقا بهرام سلام ریش قرمزی خیلی سهام لسرما داره حواست باشه

ریش قرمز بورس را خدا بیامرزه ...

الان بازار پر شده از ریش قرمزی های جدید ...

ویرایش توسط بهرام نامدار : 2021/01/24 در ساعت 00:15

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 18 مهمان ها)

1. fana،
  2. meysam_sh_2020

کلمات کلیدی این موضوع