صفحه 175 از 1197 نخست ... 751251651721731741751761771781852252756751175 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,741 به 1,750 از 11968

موضوع: تکنیکال ( بهرام و رفقا )

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,274 بار در 7,140 ارسال

پاسخ : هدف شاخص : 2,100,000 واحد

بزرگترین ستاره و‌ سیاهچالۀ شناخته شده

خورشید، به تنهایی ۹۹.۸۶ درصد از جرم کل منظومه شمسی را به خود اختصاص داده است. البته نیازی به گفتنش نیست، حقیقتاً غول آساست.
    اما در ادامه متوجه خواهید شد که در مقابل برخی اجرام دیگر آنچنان بزرگ محسوب نمی‌شود ...

................
    ‌‌‌

....

قطر خورشید در حدود ۱.۴ میلیون کیلومتر است (محیطش در حدود ۴.۴ میلیون کیلومتر است). می توانید ۱۰۹ زمین را چسبیده به هم در کنار یکدیگر قرار دهید تا قطر خورشید پر شود. مساحت خورشید به حدی بزرگ است که می توانید در حدود ۱.۳ میلیون زمین را درون آن جای دهید! بله … خورشید واقعا بزرگ و با ابهت است که زمین در مقایسه با آن یک شی کوتوله و بسیار ریز محسوب می‌شود.

...

.
    .

....

اما بزرگترین ستاره‌ی شناخته شده که UY scuti نام دارد، شعاعی در حدود ۱.۲ میلیارد کیلومتر و محیطی‌ برابر ۷.۵ میلیارد کیلومتر دارد. برای درک بهتر بزرگی‌ این ستاره، این طور می‌توان گفت که دور زدن کل این ستاره با هواپیما‌های معمولی‌ موجود، ۹۵۰ سال زمان می برد. حتی نور با وجود سرعت بالایی‌ که دارد برای طی‌ کردن این مسیر به ۶ ساعت و ۵۵ دقیقه زمان احتیاج خواهد داشت. این ستاره ۹۵۰۰ سال نوری از زمین فاصله دارد...

...

......
    ...

...

‌‌‌بزرگترین سیاهچاله‌ی شناخته شده نیز، TON 618 نام دارد که در فاصله 10.37 میلیارد سال نوری از زمین واقع شده است. دانشمندان تخمین می‌زنند این سیاهچاله جرمی 66 میلیارد برابر خورشید دارد. سیاهچاله‌های کلان جرم جرمی بیش از 10 میلیارد بار یا بیشتر از خورشید را دارند و معمولا در مرکز کهکشان‌ها قرار دارند...
    ...

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

بهرام خان لسرما راچطور میبینین با لپارس

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,535 بار در 783 ارسال

لسرما فعلا خیلی تابلو دارند با رنج منفی و کد به کد مانع روند صعودیش میشن

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    بهرام خان لسرما راچطور میبینین با لپارس

سلام ...
    معاملات جالبی نداشت ، این مدت ...
    احساس میکنم بازیگر سهم پول کافی نداره ...
    معاملات فردا و پس فردا مهم است ، منفی بخوره حمایت از دست میده ...
    ۳۰۰،۰۰۰ تا لسرما داشتم ، ۲۰۰،۰۰۰ تا به کلوند چنج زدم( با شناسایی زیان )
    و ۱۰۰،۰۰۰ تا لسرما را فعلا نگهداری می کنم تا بهار ۱۴۰۰
    طبیعتا استراتژی بنده در خرید یا فروش یا چنج زدن هر سهمی ، کاملا شخصی است و عاری از اشتباه نمی باشد ...

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

شاخص اگر مصنوعی حمایت نمی کردند ، سریع تر به حمایت ۱،۲۱۵،۰۰۰ واحدی می رسید و بازار بر می گشت ...

البته حمایت ۱،۰۵۰،۰۰۰ واحدی ، کف تکنیکالی کانال صعودی شاخص است ، که احتمال میدهم تا اردیبهشت ۱۴۰۰ این عدد لمس شود ...

مجددا یادآوری کنم ، روند کلی شاخص صعودی است ...

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    سلام ...
    طبیعتا استراتژی بنده در خرید یا فروش یا چنج زدن هر سهمی ، کاملا شخصی است و عاری از اشتباه نمی باشد ...

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,875 بار در 1,431 ارسال

بچه ها بچه ها!
    بهرام خان 100هزار تا لسرما داره که میشه 300میلیون تومن که 20درصد سبدش هست. 80درصدش هم که کلوند هست.
    پس نتیجه میگیریم 300میلیون تقسیم بر 20درصد میشه حدود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومن وجه رایج کشور! دارایی سهام بهرام خان!

اطلاعات خصوصیه دیگه ازش میخواین بگین من دربیارم حالش گرفته بشه حالا که لسرما رو فروخته!!!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

یعنی شماتا اردیبیهشت رشدی برشاهص متصورنیستین یااگه هستین رشدی اگه مثلا ازاوایل بهمن باشه نهایت رشدش راتاکجامیبینین ودراخر لپارس وپلوله نظرتون چیه چتدبار بهرام خان پرسیدم

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,875 بار در 1,431 ارسال

سلام ...
    لسرما به شدت دست بازیگران هست. قبلا هم مشخص بود ، خیلی هم گفته شد. نکته اصلی و مهم اش این هست که بازیگر داره ولی تعداد بازیگرانش زیاد هستند! از لیست بالا بلند سهامداران عمده اش هم کاملا این قضیه مشهود است! و در نتیجه تضاد منافع بین شون زیاده! تصور میکنم البته! رفتار سهم این رو نشون میده.
    واقعا نمیشه با قطعیت این حرف را زد که بازیگر پول نداره! اصولا به این راحتی نمیشه نیت خوانی کرد. من به طور کلی خیلی با ایده نیت خوانی میانه ای ندارم! کار بیهوده و نشدنی هست معمولا. بازیگران سهم عموما در هر شرایط زمانی ، شرایط مختلف دارند اهداف مختلف دارند و مبتنی بر اون بیشترین تلاش جهت سود خودشون رو میکنند و لزوما هم نمیتونیم بگیم همیشه موفق میشوند.
    تنها ابزاری که ما دستمان هست همان ابزار نسبتا ناقص تکنیکال هست و توجه به اوضاع عمومی بنیادی سهم و البته کلیت بازار و روانشناسی کلیت بازار . پس ما با کمک همین ابزار و البته توجه به مهم ترین نکته که همانا مدیریت سرمایه(که خیلی خیلی مهم و ازهمه چیز مهم تره و مختص هر شخص و معامله گر هست و برای هر فرد ممکنه متفاوت باشه) میتونیم عمل کنیم. بقیه اش میشه یا شانس و یا اقبال!

لسرما مشخصا یک روند خسته کننده را پیموده( حالا به هر دلیل! ) تصور میکنم با این نقل و انتقالاتی که در سهام درصدی ها صورت گرفت بی ارتباط با این داستان نیست ولی همچنان که عرض شد از این اخبار رانتی ما دستمان کوتاه است!
    میمونه تکنیکال و نمودار سهم. مشخصا لسرما در محدوده 3000تومن مقاومت داره. و محدوده 2700 حمایت قابل توجه داره. منتهی به خاطر همان بازیگران در کوتاه مدت این روزهایش اعداددیگر هم نقش حمایتی و مقاومتی پیدا میکنند.مثلا اگر ریزتر بشیم، میبینیم که گاها بین 2800و 2900 که پایین اش خریدار داره بالا فروشنده و در این بازه نوسان میزنه.
    این رفتار به نظرم شاهدی است از همان فنر! یعنی محبوس شدن قیمت در بازه های اینچنینی معمولا انگار یک انرژی برای حرکات شارپ بعدی در سهم ایجاد میکنه.
    تصور میکنم اگر با حد ضرر معقول لسرما را در سبد داشته باشیم به ثواب نزدیکتر هست و امیدوار به اینکه کافیه یکی دو روز بالای 3000تومن معامله بشه!
    من اینطوری میبینم لسرما را!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 809 بار در 247 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    یعنی شماتا اردیبیهشت رشدی برشاهص متصورنیستین یااگه هستین رشدی اگه مثلا ازاوایل بهمن باشه نهایت رشدش راتاکجامیبینین ودراخر لپارس وپلوله نظرتون چیه چتدبار بهرام خان پرسیدم
    منم این سوالو در مورد شاخص و لپارس دارم.
    ممنون

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Bruce از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 12 مهمان ها)

1. manmehdiam

کلمات کلیدی این موضوع