صفحه 54 از 1197 نخست ... 44451525354555657641041545541054 ... آخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 11968

موضوع: تکنیکال ( بهرام و رفقا )

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,274 بار در 7,140 ارسال

پاسخ : هدف شاخص : 2,100,000 واحد

پیش بینی بازار فردا :

بازار در هفته گذشته با روندی صعودی همراه بود و شاهد رشد قیمت ها در بازار بودیم. در این هفته کاهش نرخ ارز تا حدودی بازار را متاثر کرد و در نهایت رشد جهانی ها و تزریق نقدینگی به بازار رشد شاخص کل را به دنبال داشت.
    در بازارهای جهانی نیز همچنان رشد قیمت ها در فلزات اساسی و نفت را تجربه میکنیم و همین موضوع از محرک های اصلی بازار سهام در گروه های متاثر بوده است. به نظر می رسد رشد آرام این بازارها به خصوص نفت با توجه به خوش بینی های صورت گرفته نسبت به برطرف شدن محدودیت های وسیع یکساله اخیر همچنان ادامه داشته باشد.
    در بازار ارز اما شاهد افت کم شیب قیمت ها هستیم و احتمالا روند مذکور ادامه دار نیز باشد هرچند تحولات پایان هفته می تواند تا حدودی بازار ارز را نیز تحت تاثیر قرار دهد.
    در بازار سهام نیز رشد قیمت ها در بازارهای کالایی جهانی و امید به اصلاح دستورالعمل های قیمت گذاری غیر منطقی، نکات مثبت بازار در هفته آینده است و افزایش مجدد ریسک سیستماتیک از مهم ترین نکات منفی متاثر بر بازار خواهد بود. به نظر می رسد در بازار و در ابتدای معاملات روز آینده شاهد افزایش نسبی عرضه ها باشیم و رفته رفته بهبود معاملات خصوصا در نمادهای پتروشیمی و فلزات اساسی را تجربه کنیم.
    در گروه های کوچکتر نیز همچنان روند چرخش نقدینگی محتمل خواهد بود.
    به صورت کلی بازار تجربه کافی در افزایش ریسک های سیستماتیک را دارد و به نظر می رسد در این مورد رفتاری منطقی را در کوتاه مدت در پیش خواهد گرفت. با توجه به روند اخیر بازار می توان گفت که بازار روند نزولی اخیر را پشت سر گذاشته و با روندی آرام به سمت تعادل بیشتر پیش خواهد رفت ..

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 227 بار در 75 ارسال

امارات رو میزنی و یا اسرائیل رو ؟؟؟؟

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید che guevara از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط che guevara نمایش پست ها
    امارات رو میزنی و یا اسرائیل رو ؟؟؟؟
    شاید هم باید اربابتان ، آ شیخ طائب رو زد . . .

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید che guevara از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    کاربر دیگری داریم به نام b4city که رفیق همین dadash هست و هردو در اولین صفحه های تاپیک به بنده تاختند و اتهام های بی اساسی به بنده زدند ...

dadash را دیگر همه می شناسند , کسی که از شکست ترامپ عصبانی است و بنده ایشان را درک میکنم ...

حتی جمهوری خواهان هم به اندازه ی این فرد برای ترامپ و موفقیت انتخاباتی اش دعا نکردند و سینه ها چاک نزدند !

b4city حتی به شاخص 400,000 واحدی هم اعتقاد نداشت ( طبق سند زیر ))

مردک پلید و کثیف با این سن و سالت دهنم را باز نکن . فکر نمیکنم مدارا در این سایت به میزان تالار باشد . مجبورم فعلا خودسانسوری کنم تا مسدود نشوم و به ارزویت نرسی
    هر کی باهات در تالار زاویه داشت و تو را یک جیره مواجب بگیر سیستم میدانست به خیال خودت میخوای زیر سوال ببری . کور خوندی
    ننگ بر ان نانی که تو حرام کردی از سفره پدر مادرت که با 55 سال سن به قول خودت مثل بچه ها کم بیاری و حالا بیای تصویر برداری های عقده گونه ات از ارشیو سایتی دیگر را بالا بیاری
    اراجیف خودت کم بود ؟؟ منتها دیگران به مثال خودت نبودند که تصویر برداری کنند و به این روش ها روی بیارند
    من گفتم در مقطع فعلی فکر نمیکنم به 400 هزار برسد و زمانش نیمه شهریور 98 بود و با فرض گشایش نسبی در تنش های بین ایران و امریکا بود و فرض بر گشایش بود و در انتها گفتم بلند مدتش را نمیدونم

من و امثال من نان کارگری و سالم خوردیم . شیر پاک از پستان مادر خوردیم . ریال تا ریال سرمایه زندگیمون از بدختی و جان کندن و فکر و بازو بوده . سر سفره ای بزرگ شدیم که اخلاق و منش انسانی و عدالت و حساب کتاب ریالی که از حق دیگری به سمت ما نیاید حاکم بوده
    ولی تو ؟ .... انگل دزد بی وجود
    تو انگل کومونیست بی وطن و بی همه چیز همانی هستی که سال گذشته پس از حوادث ابان 98 اومدی گفتی زیاده روی کردیم . اعتراف کردی که یکی از عوامل کشتار مردم بودی . دهنم را باز نکن
    بارها در اون تالار تهدید به کشتن دیگران کردی با گلوله سربی و تصویر تفنگ . اگر وصل نبودی به این سیستم راحت و 3 سوت میشد بازداشتت کرد
    تخم نا صواب
    اولین کسی بودم که گفتم این مردک کمونیست است و عقاید ایدئولوژیکت را فاش کردم و زدم به هدف و گفتم بوق چی است و هیچ اصولی براش ارزشمند نیست . حتی قبل از شروع رالی رشد بورس بود . 3 سال پیش شناختمت
    کسی هستی که ریال تا ریالت الوده در خون و جیب دیگران است . مایه ننگ بختیاری های غیور هستی
    بختیاری نان ننگ و خون و دزدی و اتصال به هسته قدرت نمیخوره
    بیا از فضای مجازی بیرون ...

نمیذارم اینجا کسی را سرکیسه کنی مثل تالار . تو الوده ای و نان ننگ و خونابه سر سفره ات مواج است . این دفعه دیگه نمیتونی در این انجمن به هدفت برسی
    ویرایش توسط b4city : 2020/11/28 در ساعت 01:28

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,969 بار در 495 ارسال

.
    ویرایش توسط QARTAL : 2020/11/28 در ساعت 01:49

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید QARTAL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amirparss آواتار ها
    تشکر شده 246 بار در 45 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط TARGET نمایش پست ها
    گفتیم شاید یکی جواب ما رو بده این باگ بخاطر چی هستش!؟
    اما دریغ از یک تحلیل
    شنبه بعد از زدن کف کف کف تاریخی در صف خرید قفلش میکنیم ان شاا... بدلایل بالا
    به نظرم خیلی خوشبینی که فکر میکنی ۴۵۰ کف تاریخیه خکاوه باشه، شخصا به هیچ وجه توصیه به ورود در این قیمت نمیکنم هرچند با توجه به پستهای رگباری شما در تاپیکهای مختلف به نظر میاد شما قبلا خریدتو زدی

عضو عادی amirparss آواتار ها
    تشکر شده 246 بار در 45 ارسال

پیش بینی بازار فردا :

بازار در هفته گذشته با روندی صعودی همراه بود و شاهد رشد قیمت ها در بازار بودیم. در این هفته کاهش نرخ ارز تا حدودی بازار را متاثر کرد و در نهایت رشد جهانی ها و تزریق نقدینگی به بازار رشد شاخص کل را به دنبال داشت.
    در بازارهای جهانی نیز همچنان رشد قیمت ها در فلزات اساسی و نفت را تجربه میکنیم و همین موضوع از محرک های اصلی بازار سهام در گروه های متاثر بوده است. به نظر می رسد رشد آرام این بازارها به خصوص نفت با توجه به خوش بینی های صورت گرفته نسبت به برطرف شدن محدودیت های وسیع یکساله اخیر همچنان ادامه داشته باشد.
    در بازار ارز اما شاهد افت کم شیب قیمت ها هستیم و احتمالا روند مذکور ادامه دار نیز باشد هرچند تحولات پایان هفته می تواند تا حدودی بازار ارز را نیز تحت تاثیر قرار دهد.
    در بازار سهام نیز رشد قیمت ها در بازارهای کالایی جهانی و امید به اصلاح دستورالعمل های قیمت گذاری غیر منطقی، نکات مثبت بازار در هفته آینده است و افزایش مجدد ریسک سیستماتیک از مهم ترین نکات منفی متاثر بر بازار خواهد بود. به نظر می رسد در بازار و در ابتدای معاملات روز آینده شاهد افزایش نسبی عرضه ها باشیم و رفته رفته بهبود معاملات خصوصا در نمادهای پتروشیمی و فلزات اساسی را تجربه کنیم.
    در گروه های کوچکتر نیز همچنان روند چرخش نقدینگی محتمل خواهد بود.
    به صورت کلی بازار تجربه کافی در افزایش ریسک های سیستماتیک را دارد و به نظر می رسد در این مورد رفتاری منطقی را در کوتاه مدت در پیش خواهد گرفت. با توجه به روند اخیر بازار می توان گفت که بازار روند نزولی اخیر را پشت سر گذاشته و با روندی آرام به سمت تعادل بیشتر پیش خواهد رفت ..
    سلام،
    بهرام جان به نظرم عرضه های فردارو سخت بشه جذب کرد و به تعادل امیدوار بود. خوشبینانه شاید بشه به اخر وقت یکشنبه واسه حمایت قوی امیدوار بود و بدبینانه شاید یبار دیگه ۱۲۵۰ رو ببینیم. ترور امروز اتفاق کوچیکی نبود هرچند تا اینجا واکنشهای لفظی نسبتا هوشمندانه بوده که نشون میده هر دو جناح اصلی تحلیل درستی از وضعیت دارند و به نظر نمیاد ایران بخاد وارد این بازی پینگ پونگ طراحی شده بشه و توپ رو به زمین پومپو برگردونه.
    جو حاضر خیلی ملتهبه و قطعا تاثیرگذار روی بازار خواهد بود ولی تجربه این قبیل اتفاقا از جمله ترور شهید تهرانی مقدم و دانشمندای هسته ای و نطنز و... نشون میده که التهابات ناشی از اینجور حوادث معمولا سریع میخابه ،ولی لاقل ۴۸ ساعت جو روانی داغ داره
    ویرایش توسط amirparss : 2020/11/28 در ساعت 03:51

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparss از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

ترس شما و چگوارا و سایر وطن فروشان , ناشی از خیانت به ملت و رفتن به دامان ترامپ است و طبیعی هم است ...
    وطن فروش تو هستی ای مزدور انیرانی و لا غیر . . .
    همانی که نسخه میدان تیان ان من را در فقره اعتراضات بحق مردمان این ملک اهورایی تجویز می کند و یا در باب پر پر شدن انسانهای بیگناه در ان پرواز کذایی وکیل مدافع شیطان میگردد . . .
    جناب کسروی راست گفته اند که امثال تو ادم بشو نیستید . . .عریضه ای برایتان بنویسم که در فقره کرامول نیز نوشته نشد . . . هر چه هیچ نمی گوئیم این مردک امنیتی بر خزعبلات خویش فزون می کند . . .

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید che guevara از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(1) )(شاخص کل جعل علی) آواتار ها
    تشکر شده 2,728 بار در 1,026 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط che guevara نمایش پست ها
    وطن فروش تو هستی ای مزدور انیرانی و لا غیر . . .
    همانی که نسخه میدان تیان ان من را در فقره اعتراضات بحق مردمان این ملک اهورایی تجویز می کند و یا در باب پر پر شدن انسانهای بیگناه در ان پرواز کذایی وکیل مدافع شیطان میگردد . . .
    جناب کسروی راست گفته اند که امثال تو ادم بشو نیستید . . .عریضه ای برایتان بنویسم که در فقره کرامول نیز نوشته نشد . . . هر چه هیچ نمی گوئیم این مردک امنیتی بر خزعبلات خویش فزون می کند . . .
    درود

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید )(شاخص کل جعل علی) از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(1) )(شاخص کل جعل علی) آواتار ها
    تشکر شده 2,728 بار در 1,026 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط b4city نمایش پست ها
    مردک پلید و کثیف با این سن و سالت دهنم را باز نکن . فکر نمیکنم مدارا در این سایت به میزان تالار باشد . مجبورم فعلا خودسانسوری کنم تا مسدود نشوم و به ارزویت نرسی
    هر کی باهات در تالار زاویه داشت و تو را یک جیره مواجب بگیر سیستم میدانست به خیال خودت میخوای زیر سوال ببری . کور خوندی
    ننگ بر ان نانی که تو حرام کردی از سفره پدر مادرت که با 55 سال سن به قول خودت مثل بچه ها کم بیاری و حالا بیای تصویر برداری های عقده گونه ات از ارشیو سایتی دیگر را بالا بیاری
    اراجیف خودت کم بود ؟؟ منتها دیگران به مثال خودت نبودند که تصویر برداری کنند و به این روش ها روی بیارند
    من گفتم در مقطع فعلی فکر نمیکنم به 400 هزار برسد و زمانش نیمه شهریور 98 بود و با فرض گشایش نسبی در تنش های بین ایران و امریکا بود و فرض بر گشایش بود و در انتها گفتم بلند مدتش را نمیدونم

من و امثال من نان کارگری و سالم خوردیم . شیر پاک از پستان مادر خوردیم . ریال تا ریال سرمایه زندگیمون از بدختی و جان کندن و فکر و بازو بوده . سر سفره ای بزرگ شدیم که اخلاق و منش انسانی و عدالت و حساب کتاب ریالی که از حق دیگری به سمت ما نیاید حاکم بوده
    ولی تو ؟ .... انگل دزد بی وجود
    تو انگل کومونیست بی وطن و بی همه چیز همانی هستی که سال گذشته پس از حوادث ابان 98 اومدی گفتی زیاده روی کردیم . اعتراف کردی که یکی از عوامل کشتار مردم بودی . دهنم را باز نکن
    بارها در اون تالار تهدید به کشتن دیگران کردی با گلوله سربی و تصویر تفنگ . اگر وصل نبودی به این سیستم راحت و 3 سوت میشد بازداشتت کرد
    تخم نا صواب
    اولین کسی بودم که گفتم این مردک کمونیست است و عقاید ایدئولوژیکت را فاش کردم و زدم به هدف و گفتم بوق چی است و هیچ اصولی براش ارزشمند نیست . حتی قبل از شروع رالی رشد بورس بود . 3 سال پیش شناختمت
    کسی هستی که ریال تا ریالت الوده در خون و جیب دیگران است . مایه ننگ بختیاری های غیور هستی
    بختیاری نان ننگ و خون و دزدی و اتصال به هسته قدرت نمیخوره
    بیا از فضای مجازی بیرون ...

نمیذارم اینجا کسی را سرکیسه کنی مثل تالار . تو الوده ای و نان ننگ و خونابه سر سفره ات مواج است . این دفعه دیگه نمیتونی در این انجمن به هدفت برسی
    احسنت

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید )(شاخص کل جعل علی) از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع