صفحه 215 از 1197 نخست ... 115165205212213214215216217218225265315715 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,141 به 2,150 از 11968

موضوع: تکنیکال ( بهرام و رفقا )

عضو عادی amirparss آواتار ها
    تشکر شده 246 بار در 45 ارسال

پاسخ : هدف شاخص : 2,100,000 واحد

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    تصمیم گرفته ام رای ندهم....حتی در انتخابات نمایندگان هم رای ندادم...از اصولگرا هم متنفرم...اما اگر ظریف بیاد...هم قولم را میشکنم...هم به اصولگرا رای میدهم...
    لعنت بر ظریف شیطان فراماسونری...
    بنده حد انتظارات ام رو تا حدی پایین اوردم که همینکه رییس جمهور کشورم با ابا و عمامه به سر در سازمان ملل سخنرانی نکنه راضی ام

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amirparss از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط webbadboy نمایش پست ها
    تقصیر شماست معلوم نیست کجایی یک سری به ما نمی زنید! این بهرام خان هم دهن مارو با شتوکا و لسرما و .... سرویس کرد.
    جناب حسنی اواخر پارسال و اوایل امسال به طلا اعتقاد داشتید الان نظرتان به کدام بازار است؟!
    سلام مخلصیم، والا اونس جهانی که بیشتر در مدار کاهش هست با فروکش کردن کرونا. در بازار داخل هم فعلا بورس با توجه به اینکه در کف قیمتی خودش هست شاید جذابیت بیشتری داشته باشه تا طلا. اگه بورس یه رشد خوبی بکنه و تحریم ها هم لغو نشه شاید بعدش شیفت از سهام به طلا منطقی باشه اما الان به نظرم موقعیت های سرمایه گذاری تو بورس جذاب تر هستن.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amirparss آواتار ها
    تشکر شده 246 بار در 45 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها

سخنی با دوستان همراه!
    بشخصه در سایت مرحوم تالار، جز معدود کسانی بودم که مبتنی بر تحلیل هایی که داشتم بخصوص اواخر موج صعودی (حدود 2 میلیون) قائل به ریزش بازار بودم. دلیل آن را هم محاسبات خودم مبنی بر کاهش انتظارات تورمی و سایر عوامل بنیادی است که عنوان میشد. و البته مورد بی مهری قرار گرفتم.
    در آنجا حتی اواخر آنچنان فشاری! در اثر فحاشی و بد دهنی از سوی کاربران احساس کردم که با یک پست آنجا را ترک کردم (که فحش بک! به عموم این عزیزان بود) که از اخلاق خونسرد من هم بدور بود ولی بالاخره ظرفیت آدم محدود است!
    از فضای مجازی بدور بودم و جایی نمینوشتم تا دو ماه قبل که گفتم بروم ببینم در آن تالار بورس این عزیزان بد دهن مفت گو! در چه حالند!!! که ملاحظه کردم سایت مذکور مرحوم شده است. که یادم آمد سالها قبل در این سایت وزین بورسی عضو بودم!(مدتها بود که فعالیتی در این سایت بورسی نداشتم) اینجا آمدیم و بخشی از آن دوستان را اینجا زیارت کردم!
    مخلص هیچ قضاوتی راجع به کسی ندارم. از تحلیل هایی که میبینم صرفا برای اصلاح تحلیلی که خودم دارم استفاده میکنم. لزوما هم نظرات دیگران در اصلاح نظر خودم مفید نبوده! ولی هیچگاه مسئولیت تحلیل خودم را به گردن دیگران نمی اندازم (سعی میکنم اقلا!) . این تازه در مورد تحلیل هایم بود اما در مورد معاملات و تصمیمات در مورد خرید و فروش که به هیچ وجه! کسی مسئول نیست. واقعا اگر کسی بجز خودش کس دیگری را مسئول بداند بسیار ول معطل است! بشخصه حتی چند سبدی که مدیریت میکنم هم چنین تضمینی به طرف نداده ام! وای به حال اینکه دوستان انتظار دارند مفتی و رایگان کسی سیگنال یا پیشنهاد خرید و فروش بدهد!
    جناب بهرام خان را از همان سایت قبلی میشناختم. همه دعواهای من هم در تالارشان که هدف شاخص 2400بود با آن جماعت روی داد. خود بهرام خان هم نسبتا با شدت مخالف نظر من بود ولی بیاد ندارم از دایره انصاف خارج شده باشد.
    در این مدت کوتاه هم که در این تاپیکشان در خدمت دوستان و ایشان بودم، حقیقتا از تحلیل های ایشان استفاده میکنم. ولی به هیچ وجه! تاکید میکنم به هیچ وجه به طور کامل مطابق نظرات ایشان عمل نمی کنم
    هرچند هیچ وقت و در هیچ فضای مجازی خرید و فروشهایم را اعلام نمیکنم ولی احیانا دوستان میدانند که بخش قابل توجهی از سبد سهام من و بخشی از سبدهایی که دارم لسرماست. که البته تازه خریده ام. این سهم را بی تعارف چون در این تاپیک دیدم خریده ام! ولی به هیچ وجه به خاطر اینکه بهرام خان معرفی کرده بود نخریده ام! خودم ساعتها تحلیل کرده ام....آمارش را دیده ام...حساب کتاب کرده ام و با تصمیم شخصی خودم خریدم!
    لطفی که ایشان کرده اند صرفا معرفی بوده! همین! که بابت آن هم تشکر میکنم. ضمن آنکه بسیاری از تحلیلهای ایشان بر شاخص کل یا هم وزن یا سهام خاص دیگر را اساسا درست نمیدانم ولی همچنان خواندن آن را مفید میدانم و ملاحظه میکنید که عموما تشکر خشک وخالی زیر اکثر پستهایشان میزنم!
    دقت کنید کاملا محتمل است که همین سهم حد زیان من را در سبدهایم لمس کند و با زیان از آن خارج شوم، کما اینکه تا نزدیکی های آن هم رفت! امکان هم دارد سود قابل توجهی از آن کسب کنم. ولی قطعا تمامی سود و زیان آن هنر شخص خودم بوده و هست! و حتی اگر زیان هم متوجهم باشد همچنان از ایشان صرفا به خاطر معرفی این سهم ممنون خواهم بود. (به قول خودشان این هم بماند برای درج در حافظه تاپیک!)

متاسفانه بسیاری از دوستان همچنان تفکرات تئوری توطئه دارند! یا انتظارات بیجا دارند...یا ... بخشی از این دوستان که از بهرام خان دلخور هستند از دوستان خوشفکر و عزیز خود من در این سایت هم هستند ولی نظرشان اینگونه است...چه عرض کنم.
    توضیح واضحات را هر روز تکرار نکنیم. هر کس مسئول تصمیمات خودش در معاملات است. اگر کسانی چنین توانایی ندارند بهتر است که با صرف هزینه ای با فردی که فکر میکنند این توانایی را دارد وظیفه سبدگردانی را واگذار کنند. وگرنه کسی قرار نیست مسئول سود کردن مفتی شما باشد...حتی شما دوست عزیز!!!!

مانا باشید.
    احسنت.
    دقیقا بنده هم استراتژی مشابهی رو استفاده میکنم. یعنی ممکنه توجه ام به نمادی به سبب معرفی بهرام یا هر یک از دوستان جلب بشه ولی قطعا بعدش همه ی فاکتورای تحلیلی خودم رو در اون نماد خاص بررسی دقیق میکنم و بعد تصمیم میگیرم.
    همه این جمله کلیشه ای که مسولیت سود وزیان بر عهده خود شخص هست رو میگن ولی متاسفانه باز همیشه شاهد تعداد زیادی پست با مضمون اه و ناله و نفرین شخصی که سهم رو معرفی کرده هستیم، و گاهی هم بر عکس اش اتفاق میوفته، یعنی تحلیلگر سهم بعد از بازدهی مثبت شاکی میاد اینجا و میگه من فلان سهم رو فلان نقطه معرفی کردم و اینقدر سود کرد ولی شماها تشکر نکردید، مورد بی مهری قرار گرفتم و از این قبیل ..! پس دیگه بهتون سیگنال نمیدم.

واقعیت اینکه هیچ احدی اعم از رییس جمهوری، رییس سازمان ، هییت مدیره شرکتی که سهامشو میخریم و هیچ مشاور وتحلیلگری مسولیت سود و زیان بنده و شما رو ندارن و درک این مفهوم حتی بازدهی افراد رو به صورت مثبت و محسوس تحت تاثیر قرار میده، همچنین سطح سواد اقتصادی عموم بازار رو ارتقا میده.
    ولی از طرفی هم این سطح انتظار از سهامدارای حال حاضر بازار که بالای ۹۰ درصدشون بدون سواد اقتصادی و حتی بدون دونستن ابتدایی ترین مفاهیم مربوط و تنها تحت تاثیر هیجانات، اخیرا کد بورسی گرفتن و وارد بازار شدن، غیر منطقیه

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparss از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,274 بار در 7,140 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط webbadboy نمایش پست ها
    خان، از بالاس هم یه نظری بنویس. دوست خوبی توصیه به خرید دارد دراین بی پولی!

سلام ...

بالاس تکنیکال خوبی ( شسته رفته ) داره ,...

حدس میزنم برای دومین بار به سقف کانال دوم حمله کنه ...

10,500 تومان ...

این نوشته سیکنال خرید و فروش نیست

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    حمایت 860 قدرتمند بود ...

شپنا به حمایت شماره 3 امروز واکنش نشان داد ...

خیلی آقایی بهرام خان ولی من شپنا رو با ۴۰۰ میلیون ضرر فروختم ۵۲۰ میلیون رو دادم صدو بیست میلیون صف فروش ۹۰ میلیون دیروز من رو خیلی متزلزل کرد ولی به شستا دست نزدم ۸۳ درصد پرتفوی من شستاست بنظرتون تا کی نگهش دارم ؟
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    تصمیم گرفته ام رای ندهم....حتی در انتخابات نمایندگان هم رای ندادم...از اصولگرا هم متنفرم...اما اگر ظریف بیاد...هم قولم را میشکنم...هم به اصولگرا رای میدهم...
    لعنت بر ظریف شیطان فراماسونری...
    دقیقا منم مثله تو تنها کسی منو دوباره میتونه بکشه به صندوق رای که حاضرم به عمامه رای بدم تا فقط این ابلیس در نیاد
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

خدمت دوستان گلم عرض کنم ...

دو سه روزی است تب و لرز و
    سردرد و و بدن درد و کوفتگی و خستگی و سرفه و سرگیجه و علائم دیگری که درست نیست بنویسم را دارا هستم ....

حتی تحلیل بالاس هم برایم سخت شده بود ...

مدتی صرفا خواننده مطالب دوستان خواهم بود ...

شاد و تندرست باشید ...

13. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    خیلی آقایی بهرام خان ولی من شپنا رو با ۴۰۰ میلیون ضرر فروختم ۵۲۰ میلیون رو دادم صدو بیست میلیون صف فروش ۹۰ میلیون دیروز من رو خیلی متزلزل کرد ولی به شستا دست نزدم ۸۳ درصد پرتفوی من شستاست بنظرتون تا کی نگهش دارم ؟
    مدیر عامل بیشرفش دم از تجدید ارزیابی سنگین میداد چه احمق بودم این حرفارو گوش میکردم هرچی بکشم حقمه

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    خدمت دوستان گلم عرض کنم ...

دو سه روزی است تب و لرز و
    سردرد و و بدن درد و کوفتگی و خستگی و سرفه و سرگیجه و علائم دیگری که درست نیست بنویسم را دارا هستم ....

حتی تحلیل بالاس هم برایم سخت شده بود ...

مدتی صرفا خواننده مطالب دوستان خواهم بود ...

شاد و تندرست باشید ...
    اگه طعم دهنتون رو به تلخی هستش و مقداری خشک میشه متاسفانه کرونا گرفته اید اگه اینطوره تایید کنید تا بگم چیکار کنین

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    اگه طعم دهنتون رو به تلخی هستش و مقداری خشک میشه متاسفانه کرونا گرفته اید اگه اینطوره تایید کنید تا بگم چیکار کنین

سلام آقا میلاد ...

دقیقا همین طوره

تلخ هست

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 13 مهمان ها)

1. manmehdiam

کلمات کلیدی این موضوع