صفحه 222 از 1197 نخست ... 122172212219220221222223224225232272322722 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,211 به 2,220 از 11968

موضوع: تکنیکال ( بهرام و رفقا )

عضو عادی
    تشکر شده 809 بار در 247 ارسال

پاسخ : هدف شاخص : 2,100,000 واحد

بهرام خان دعا میکنیم زودتر بهبودی حاصل بشه. با توجه به اینکه شما بنظر میاد حواستون همیشه به همه چی هست ایا میدونید چطوری مبتلا شدید . برای تجربه و اگاهی بخشی به دیگران میپرسم.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Bruce از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Mehrsana آواتار ها
    تشکر شده 3,845 بار در 988 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    سلام ...

خودم وارد بیمه دی شدم و بلافاصله همان روز با زیان خارج شدم ( حدود 2900 بود ))

تحلیل هر لحظه باید آپدیت بشه ممکنه حمایت ازدست بره 2 روز بعد و شما باید می فروختی ...

اگر به بیمه دی اعتقاد داشتم خودم در سهم می ماندم ...

بیمه دی و بانک دی و .... لانه ی کلاهبرداران شده ( نمونه دیگرش ثشاهد , همه ی این کلاهبرداران , به هم وصل هستند )

بازیگر ثشاهد 8000 تومانی همان بازیگر بانک دی 8000 تومانی است , و بازیگر بیمه ی دی هم همین تیم ابلیس منش است ...

دوست عزیز چون اسمش دی هست که دلیل نمیشه با بانک دی و ثشاهد مقایسه اش کنی. بانک دی کلی زیان انباشته داره و کل سهام هم شناور! ثشاهد هم سود چندانی نداره و به نظر من هنوز هم ارزنده نیست. اما بیمه دی در نه ماهه 470 تومن در شرکت اصلی و 580 تومنی در تلفیق سود ساخته. با 234% افزایش سرمایه پیشرو الان قیمت 780 تومنی داره با سود 130 تومن در شرکت اصلی. بالای هزار میلیارد تومان سود انباشته داره. 1600 میلیارد تومان پرتفوی سرمایه گذاری داره. 1200 میلیارد تومان اخزا داره. مشکل این سهم فقط بازیگر عوضیش هست که برعکس بانک دی و ثشاهد که بردن آسمون و خالی کردن نمیزاره این سهم تکون بخوره. شش ماهه قیمت سهم همینه. هیچ خبری روش چواب نمیده! گزارش نه ماهه عالی میده، گزارش افزایش سرمایه میده هیچ! ولی من یکی تا سود خوبی ازش نگیرم فروشنده نیستم!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,274 بار در 7,140 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Bruce نمایش پست ها
    بهرام خان دعا میکنیم زودتر بهبودی حاصل بشه. با توجه به اینکه شما بنظر میاد حواستون همیشه به همه چی هست ایا میدونید چطوری مبتلا شدید . برای تجربه و اگاهی بخشی به دیگران میپرسم.

سلام ...

همیشه ماسک زده ام ...

تمام نکات بهداشتی را رعایت کرده ایم ( خانوادگی) ...

خودم هم مات و مبهوت شدم در این مورد

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrsana نمایش پست ها
    دوست عزیز چون اسمش دی هست که دلیل نمیشه با بانک دی و ثشاهد مقایسه اش کنی. بانک دی کلی زیان انباشته داره و کل سهام هم شناور! ثشاهد هم سود چندانی نداره و به نظر من هنوز هم ارزنده نیست. اما بیمه دی در نه ماهه 470 تومن در شرکت اصلی و 580 تومنی در تلفیق سود ساخته. با 234% افزایش سرمایه پیشرو الان قیمت 780 تومنی داره با سود 130 تومن در شرکت اصلی. بالای هزار میلیارد تومان سود انباشته داره. 1600 میلیارد تومان پرتفوی سرمایه گذاری داره. 1200 میلیارد تومان اخزا داره. مشکل این سهم فقط بازیگر عوضیش هست که برعکس بانک دی و ثشاهد که بردن آسمون و خالی کردن نمیزاره این سهم تکون بخوره. شش ماهه قیمت سهم همینه. هیچ خبری روش چواب نمیده! گزارش نه ماهه عالی میده، گزارش افزایش سرمایه میده هیچ! ولی من یکی تا سود خوبی ازش نگیرم فروشنده نیستم!

همان روزی که تحلیل زدم , خودم خریدم ...
    حتی یک بنده خدایی زیاد خرید حوالی 3000 , شانس آورد 2900 خالی کرد همان روز ( طبق توصیه خودم )

متاسفانه خیر و برکت نداشت

انشاالله برای شما خوش یمن باشد و منشا خیر و برکت ...

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

اکنون اعتقاد دارم , شپنا 2000 تومان و 3000 تومان را نخواهد دید ...

اما لسرما 6000 تومان و 9000 تومان خواهد شد ...

قبلا تجربه ی کترام 1800 تومانی را داشته ام که حتی از 5000 تومان هم عبور کرد ... ( بیش از 200 درصد بازدهی )

این نوشته صرفا تحلیلی شخصی است و به هیچ وجه مبنای تصمیم گیری دوستان قرار نگیرد ...

درود
    وقتی پای سلامتی میاد وسط ادب و اخلاق حکم میکنه ارزوی سلامتی برای همگان کنیم با هر بحث و تنشی که افراد با یکدیگر دارند یا داشتند
    برای شما ارزوی سلامتی دارم و خوشحالم بهبود نسبی حاصل شده
    سوال . بدون غرض . کلوند را گفتید تک سهم شدید . خدائیش بگید ، داریش را فروختی ؟ از روز خرید مرحله اخر شما ، فقط روز بعدش فرصت خروج مناسب بدون ضرر یا ضرر کم داد
    هدفم بحث در مورد خود سهم و معرفی شده توسط شما نیست . منظورم اینه که این بازار رکب زیاد میزنه . این رکب ها شامل حال همه ما میشه . منم دو سوم روز 3 شنبه نقد کردم و اعلام هم کردم و رکب خوردم تا حدودی و از اعتراف ابائی ندارم
    بازار الاکلنگی توش زیاد است . کلوندی و مشابه های ان که در زمان حال خراب شاخص سازها و خود بازار تاختند ، اکنون میریزند و شاخص سازها میتازند . حتی تعویضش با لسرما هم اشتباه بود . این اشتباهات باید درسی شود فرا روی اینده برای همگان از شما تا خودم و دیگران
    کلوند تا کجا میریزه ؟ محض اطلاع میپرسم
    ویرایش توسط b4city : 2021/01/23 در ساعت 14:04

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط b4city نمایش پست ها
    درود
    وقتی پای سلامتی میاد وسط ادب و اخلاق حکم میکنه ارزوی سلامتی برای همگان کنیم با هر بحث و تنشی که افراد با یکدیگر دارند یا داشتند
    برای شما ارزوی سلامتی دارم و خوشحالم بهبود نسبی حاصل شده
    سوال . بدون غرض . کلوند را گفتید تک سهم شدید . خدائیش بگید ، داریش را فروختی ؟ از روز خرید مرحله اخر شما ، فقط روز بعدش فرصت خروج مناسب بدون ضرر یا ضرر کم داد
    هدفم بحث در مورد خود سهم و معرفی شده توسط شما نیست . منظورم اینه که این بازار رکب زیاد میزنه . این رکب ها شامل حال همه ما میشه . منم دو سوم روز 3 شنبه نقد کردم و اعلام هم کردم و رکب خوردم تا حدودی و از اعتراف ابائی ندارم
    بازار الاکلنگی توش زیاد است . کلوندی و مشابه های ان که در زمان حال خراب شاخص سازها و خود بازار تاختند ، اکنون میریزند و شاخص سازها میتازند . حتی تعویضش با لسرما هم اشتباه بود . این اشتباهات باید درسی شود فرا روی اینده برای همگان از شما تا خودم و دیگران
    کلوند تا کجا میریزه ؟ محض اطلاع میپرسم
    سلام ...
    متشکرم ...
    انشاالله شما و همه ی خوانندگان سایت در پناه حق در سلامت کامل باشید ...

کلوند را در روزی که لسرما ۹ میلیون حجم زد تبدیل کردم ( به قول کاربر آشنا برای بنده و شما siso چنج زدم !))

البته عمده خرید کلوند بنده حوالی ۲۰۰۰ بود و صرفا این اواخر از سود کم شد ...

کلوند بررسی دقیقی می طلبه که در اولین فرصت نمودارش را بررسی خواهم کرد ،

از نظر سود سازی و بنیادی از بهترین های گروه هست ...

ما روند ها را بررسی می کنیم و گاهی اوقات مطمئن هم می شویم ، اما همیشه آن طور که فکر می کنیم قضایا پیش نمی روند ...

همین لسرما مقاومت مهم سقف قبلی را دارد ، خیلی ها فقط منتظر شکست سقف قبلی هستند که ورود کنند ...

حال اگر سقف قبلی شکسته نشه ، وضعیت نوسانی همچنان ادامه پیدا میکنه ...

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

سلام ...
    متشکرم ...
    انشاالله شما و همه ی خوانندگان سایت در پناه حق در سلامت کامل باشید ...

کلوند را در روزی که لسرما ۹ میلیون حجم زد تبدیل کردم ( به قول کاربر آشنا برای بنده و شما siso چنج زدم !))

البته عمده خرید کلوند بنده حوالی ۲۰۰۰ بود و صرفا این اواخر از سود کم شد ...

کلوند بررسی دقیقی می طلبه که در اولین فرصت نمودارش را بررسی خواهم کرد ،

از نظر سود سازی و بنیادی از بهترین های گروه هست ...

ما روند ها را بررسی می کنیم و گاهی اوقات مطمئن هم می شویم ، اما همیشه آن طور که فکر می کنیم قضایا پیش نمی روند ...

همین لسرما مقاومت مهم سقف قبلی را دارد ، خیلی ها فقط منتظر شکست سقف قبلی هستند که ورود کنند ...

حال اگر سقف قبلی شکسته نشه ، وضعیت نوسانی همچنان ادامه پیدا میکنه ...
    بله میدونم از سودت کم شد . من مقداری از صف فروشش امروز برداشتم . هر چند همون مقداری که میگم هم چند برابر ( بیش از 20 برابر ) متوسط خرید هر کد است . ظاهرا عجله کردم . بهترین p/e در قیاس با گروهش را داره ولی کلا روند سرسخت و عجیب و غیر قابل پیش بینی داره این سهم
    زیان ده های این گروه وضعیت خیلی بهتری دارند تا سود ده هاش . گروه کاشی سرامیک گروه عجیبی است
    کلوند اواخر خرداد سقف زد و در 2 ماه پایانی رالی صعودی بازار تابستان در جا و منفی بود . به این دلیل میگم روند سرسختی داره و تا حدودی غیر قابل پیش بینی
    ویرایش توسط b4city : 2021/01/23 در ساعت 14:30

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط b4city نمایش پست ها
    بله میدونم از سودت کم شد . من مقداری از صف فروشش امروز برداشتم . هر چند همون مقداری که میگم هم چند برابر ( بیش از 30 برابر ) متوسط خرید هر کد است . ظاهرا عجله کردم . بهترین p/e در قیاس با گروهش را داره ولی کلا روند سرسخت و عجیب و غیر قابل پیش بینی داره این سهم
    زیان ده های این گروه وضعیت خیلی بهتری دارند تا سود ده هاش . گروه کاشی سرامیک گروه عجیبی است
    کلوند اواخر خرداد سقف زد و در 2 ماه پایانی رالی صعودی بازار تابستان در جا و منفی بود . به این دلیل میگم روند سرسختی داره و تا حدودی غیر قابل پیش بینی

کلوند تا اردیبهشت با کساوه هم قیمت بود ...
    اصلاح های تند و تیزی داره ...
    البته رفتارش الان خوب شده گاهی از منفی ۵ رفته به طرف مثبت ۵
    این رفتار را سابقا نداشت ...

بازیگر می خواست یک نفس سهم را ببره برای ۷۰۰۰
    بعد نظرش عوض شد و بنا را گذاشت بر پیاده کردن کسانی که در سود هستند

حدس میزنم فردا آخرین منفی سهم باشه ...
    دسترسی به pc داشتم ، اولین فرصت نمودارش را آپلود خواهم کرد ‌.

فروش ماهانه کلوند همیشه عددهای سنگینی بوده ، به نظرم کلوند حداقل باید با کترام ، هم قیمت باشه ( حداقل )

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

تحلیل تکنیکال والبر :

هدف اول : 3200 تومان

هدف بلند مدت سهم : 7700 تومان

قیمت امروز سهم 2170 تومان ( به تاریخ 1399/9/23 جهت درج در حافظه ی تاریخی تاپیک ))

تا امروز نزدیک به 27 درصد ضرر .. این پست هات هم بیار بالا

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Shervan360 نمایش پست ها
    تا امروز نزدیک به 27 درصد ضرر .. این پست هات هم بیار بالا

سلام ...

بنده صرفا ۴ سهم را مرتب آپدیت کرده ام :

۱ . شتوکا
    ۲. کلوند
    ۳. شکربن
    ۴. لسرما

در مورد بقیه ی سهام تحلیل شده ، هیج کس نخواست و نپرسید که آیا حد زیان فعال شده است ؟!

بنده هم والبر را همان ابتدای کار با زیان ۸ درصدی فروختم و صرفا روی ۴ سهم فوق متمرکز شدم ...

شپنا را ۸۶۰ گفتم بخرید ، آن تحلیل را هم بالا بیاورید لطفا ...

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع