صفحه 5 از 7 نخست ... 234567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 67

موضوع: طلب حلالیت

عضو فعال زیرکی بفروش و حیرانی بخر! آواتار ها
    تشکر شده 4,236 بار در 942 ارسال

پاسخ : طلب حلالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط AK119 نمایش پست ها
    سلام علیکم
    اخوی من تا حالا این صندوق ها را ندیدم اینها که در بورس نیست مثل صندوق ثامن وغیرو است مجوز بانک دارند یا غیر مجازند اگر غیر مجازند اطلاع دهید سریعا تعطیل شوند مردم گناه دارند /- ممنون
    اینا مجوز دارند
    برخی شون هم در بورس مثل سرو و اگاس و... قابل معامه هستند

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید زیرکی بفروش و حیرانی بخر! از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال تاران آواتار ها
    تشکر شده 5,724 بار در 905 ارسال

سلام
    دوستان عزیز
    تایپیک داره به حاشیه میره
    اینجا لطفا اگه دوستانی هستند که متضرر شدن بواسطه تحلیلهای امثال بنده بیان بگن که حلال میکنن یا نه
    و اون دوستانیکه به نوعی تحلیل کردند چه با چارت چه بدون چارت
    اگه خواستن بیان و طلب حلالیت کنن
    ضمنا
    درسته که مسولیت خرید و فروش هرکس با خودشه و ریالی از،سودهای احتمالی نصیب تحلیلگر نمیشه
    اما تحلیلها و چارت باعث خط دادن به خیلیها میشن و ممکن هست در تصمیم به خرید و فروش دخیل داده بشن
    در پایان
    بازهم تکرار میکنم
    طلب حلالیت دارم

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تاران از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(10) دکترزیبایی عروق آواتار ها
    تشکر شده 776 بار در 342 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تاران نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز
    تایپیک داره به حاشیه میره
    اینجا لطفا اگه دوستانی هستند که متضرر شدن بواسطه تحلیلهای امثال بنده بیان بگن که حلال میکنن یا نه
    و اون دوستانیکه به نوعی تحلیل کردند چه با چارت چه بدون چارت
    اگه خواستن بیان و طلب حلالیت کنن
    ضمنا
    درسته که مسولیت خرید و فروش هرکس با خودشه و ریالی از،سودهای احتمالی نصیب تحلیلگر نمیشه
    اما تحلیلها و چارت باعث خط دادن به خیلیها میشن و ممکن هست در تصمیم به خرید و فروش دخیل داده بشن
    در پایان
    بازهم تکرار میکنم
    طلب حلالیت دارم
    دوست گرامی این چه فرمایش است شما میفرمایید
    من به خاطر گل روی پرنسس گلتان که شده هم شما را حلال میکنم شماو پرنسستان تاج سرما هستید
    قربان چوبکاری نفرمایید

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید دکترزیبایی عروق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

طلب حلالیت چه صیغه ای می باشد! اگر کسی ضرر مادی زده است و مسبب گشته که باید مادی جبران نماید.اگر کسی تحلیلش برای خودش بوده است و به کسی نگفته بخر هر کس باز مسئول خودش می باشد.یکی هم عوض اینکه بیاید بابت کارها و رفتار خودش عذرخواهی بنماید گفته "تحلیل اساتید اشتباه در آمد" یحتمل توقع دارد ملت از او عذرخواهی بنمایند. برخی بهتر بود بابت "جنگ می گردد" دو سال پیش خودشان یا اخبار رانتی که همش غلط درآمد و مادی و معنوی ضرر زد عذرخواهی می نمودند. مدیریت این موضوع را ببندد. اینجا که کلیسا نیست طلب مغفرت می نمایید. کاربران دیگر هم پدر روحانی نمی باشند. فردا است که یکی بیابد موضوع دورهمی در حمام نمره و کذا باز نماید.
    با تشکر
    مرگ بر زالوصفتان
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,859 بار در 1,426 ارسال

سلام به رفقای قدیمی
    خوب من در شاخص محدوده 2میلیون گفتم و تحلیل کردم و گفتم در خطرناک ترین وضعیت شاخص هستیم و بسیارانی به خاک سیاه خواهند نشست. و در سایت همسایه که بسته شده بارها و بارها این مطلب را عرض کردم ولی بخش قابل توجهی از اعضا بدون نقد جدی صرفا فحاشی و توهین کردند!
    الان باید منتظر باشم بیان ازم حلالیت بطلبند؟!!! یک کاربری بود به اسم وشمال با لودگی خاصی توهین میکرد هرچند من دلم براش میسوزه ..واقعا نه برای تحقیر! واقعا متاسف میشم که چرا نمیفهیدن من چی میگم! یک خانمی که کاربری اش یادم رفته علنا توهین خانوادگی بهم میکرد!!! با اینکه در امضا هم عرض کردم که صرفا نظرم را میگم ولی میگفتند حق نداری اصلا حرف از ریزش بازار بزنی!!!
    ولی اصل مطلب این هست که بازار بازی احتمالات هست. بهترین تحلیل گر صرفا یک احتمال رو میتونه درست تر از بقیه محاسبه کنه و ارائه کنه. هیچ کس علم غیب نداره که به جای احتمال ، قطعیت رو بیان کنه. هیچ قطعیتی نه در بازار وجود داره..و نه در کل زندگی!
    احتمال هم دو سو داره. یا میشه یا نمیشه. بنابراین کسی که احتمالی رو محاسبه میکنه دیگه مسئول تحقق اون که نیست! بنابراین اگر حتی من بگم احتمال میدم فلان سهم دو برابر میشه ولی نتیجه این بشه که سهم نصف بشه...همچنان من اشتباه نکردم!
    و لذا هیچ نیازی به هیچ عذرخواهی نیست..
    ضمن اینکه هرکسی مسئول معاملات خودش هست..این دیگه خیلی واضحه! منتهی انسانها بخصوص افراد ضعیف نمیخوان مسئولیت قبول کنند. دوست دارن شکستها رو به گردن بقیه بندازن...و این یعنی هنوز در جهل مرکب هستند!
    صد البته کسانی که مغرضانه حالت اشتباهی رو تبلیغ میکنند حسابشان جداست...ولی حتی در قبال همان ها هم شما خودتان مسئولید...
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,859 بار در 1,426 ارسال

من کاملا معتقد بودم که بورس ریزش سنگینی خواهد کرد. ولی بیایید یک فرض را مطرح کنیم. اگر امروز شاخص به جای 1300 الان رقم 5میلیون هم اگر بود!(بفرض!!) من همچنان فک نمیکردم که اشتباه مرتکب شدم! در آن مقطع با آن اطلاعاتی که وجود داشت و بررسی همه شرایط من به این نتیجه رسیده بودم که ریزش سنگینی خواهیم داشت...اگر دنیا به گونه دیگری میشد و احتمالی که من حساب کردم نمیشد و شاخص هم اکنون چندبرابر هم بود...باز هم کسی حق نداشت بگوید...تو به ما ضرر زدی!!!!

بفهمید! بورس و معامله گری...بازیه احتمالات هست...مفهوم احتمال را درک کنید تا رستگار شوید!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,244 بار در 5,139 ارسال

یکجورایی داریم حلالیت میطلیبیم از یکدیگر انگار ما باعث و بانی سقوط بورس بودیم.

عقلایی بورس یک اصلاح تا 1.6 -1.7 در پیش داشت و سپس رشد به سمت شاخص بالای 1.9 چه بسا 2.1 میلیون

ولی دستهای پشت پرده باعث چنین ضرر و زیانهایی شد.

حالا کسی نیست به انها دشنام بفرسته.

نشستیم اینجا همدیگر را محکوم میکنیم و حلالیت میطلبیم.

ایا میتوان گفت:

تفرقه بیانداز و ......

خدا وکیلی یکی نیست بگه کی باعث و بانی این ضرهای سنگین شد.

چرابورس به این روز ذلت بار افتاد.

چه حلالیتی

چه کشکی !!

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,001 بار در 196 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *** بهرام خان *** نمایش پست ها
    شاخص 427,139 ریپ میزد و خیلی ها می خواستند خارج شوند بنده نگذاشتم ...

تنها کسی بودم که هدف بیش از 2 میلیون واحد را اعلام عمومی کردم ...

آیا سودهای رویایی شان را به من دادند ؟

قبل از آن هم روی 290 ریپ میزد . قبل تر هم ....

انصاف تان کجاست؟

سلام
    اقا بهرام ارادت دارم خدمتتون.
    مطلبی می خوام خدمتتون بگم، امیدوارم ناراحت نشید. چونکه به هیچ وجه قصد ناراحت کردن جنابعالی رو ندارم.
    ابتدا هم بگم که شخصا هیچ توجهی به هر گونه تحلیل تکنیکال ندارم و به کرات بیفایده بودنش رو در بورس تهران دیدم. از جمله در ریزش اخیر بازار و تحلیلهای متنوع تکنیکال در این خصوص که حداقل من ندیدم حتی یه موردش درست باشه. به هر حال هی حمایت و مقاومت های متعدد نهایت یکیشون یه ذره شاید درست به نظر برسه که اون رو هم من یکی ندیدم.

اما مطلبی که می خواستم خدمتتون بگم این هست که به نظر میرسه نوع نگارش شما باعث شده که بعد از ریزش بازار به این شکل به شما انتقاد بشه. و الا واضح هست که سود و زیان هر معامله ای بعهده خود فرد هست. شما در زمان صعود هیجانی بازار با فونت بزرگ و با حالتی مهیج و با بکار بردن تعاریف خاصی در مورد وزیر اقتصاد و رییس بانک مرکزی و مطالبی از این دست، به شکلی مطلب مینوشتید که هیجان بعضی از کاربران تالار رو احتمالا (البته احتمالا) بیشتر میکردید.
    حالا میشه گفت که منتقدین شما در واقع به این واسطه از شما شاکی هستن.
    البته در بین افرادی که تحلیل تکنیکال کار میکنن هدف های متنوعی برای شاخص از سال گذشته مطرح میشد. مثلا خانم مهناز صادقی سال 98 هدف 1 میلیونی رو مطرح کرده بود. یه بار هم در یک برنامه تلویریونی بصورت تلفنی هدف 8 میلیونی رو عنوان کرد.

اون چیزی که هست ابنه که بصورت واضح و بر اساس دوره های قبلی، از دو سال قبل از پایان دوره ریاست جمهوری رشد شاخص شروع و در یکسال قبل از اون متوقف میشه. این موضوع هم ارتباطی با تحلیل تکنیکال نداره.
    البته امیدوارم با توجه به شرایط امسال روند متفاوت تری رو در پیش داشته باشیم.

در پایان بازم عرض کنم که مخلص جنابعالی و تمامی دوستان هستم.
    ویرایش توسط سعید سعیدی : 2020/11/26 در ساعت 21:44

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید سعیدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,771 بار در 677 ارسال

کسانی که باید حلالیت بطلبن اونایی هستن که دروغ میگن وفاسدن یعنی افراد زیر(که متاسفانه زیادن!):

اونی که میخواد بفروشه ومیاد تبلیغ به خریدمیکنه...

اونی که میخواد بخره وجارمیزنه بفروشین که نمی ارزه...

اونی که باپول قدرتمند وجوسازی مجازی سهمی رو میبره بالا و خالی میکنه روسریک سری سهامدار حقیقی خرد...

اونی که باکانال ورسانه های مجازی برآتش اختلاف بین سهامداران گروه های مختلف میدمه...

اونی که پول سنگین صندوق وشرکت حقوقی رودرراستای سودکلان کد حقیقی خود و افرادخاص دیگه مصرف میکنه...

اونی که رانت داره ودم ازسواد بورسی میزنه...

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید اشکان2010 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,267 بار در 2,302 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان2010 نمایش پست ها
    کسانی که باید حلالیت بطلبن اونایی هستن که دروغ میگن وفاسدن یعنی افراد زیر(که متاسفانه زیادن!):

اونی که میخواد بفروشه ومیاد تبلیغ به خریدمیکنه...

اونی که میخواد بخره وجارمیزنه بفروشین که نمی ارزه...

اونی که باپول قدرتمند وجوسازی مجازی سهمی رو میبره بالا و خالی میکنه روسریک سری سهامدار حقیقی خرد...

اونی که باکانال ورسانه های مجازی برآتش اختلاف بین سهامداران گروه های مختلف میدمه...

اونی که پول سنگین صندوق وشرکت حقوقی رودرراستای سودکلان کد حقیقی خود و افرادخاص دیگه مصرف میکنه...

اونی که رانت داره ودم ازسواد بورسی میزنه...
    افرین استاد اشکان زدی بخال فقط همین موارد جوسازی و نیت مهمه و نمیشه همه رو محکوم کرد وگرنه این چند استاد قدیمی مثل شما هم دیگه نخواهند نوشت گرچه همین الان نیز بخاطر رفتار بدی که برخی با قدیمیها داشته اند انها نیستند یا کمتر مینویسند و فضای مجازی افتاده دست سفته بازان و جوسازهای تازه وارد

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 7 نخست ... 234567 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع