نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما؟

رأی دهندگان
188. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هنوز تصمیم نگرفته‌ام

9 4.79%
  • رای نمی‌دهم

132 70.21%
  • جلیلی

7 3.72%
  • رئیسی

19 10.11%
  • رضایی

1 0.53%
  • زاکانی

0 0%
  • قاضی‌زاده هاشمی

4 2.13%
  • مهرعلی‌زاده

0 0%
  • همتی

16 8.51%
صفحه 5 از 260 نخست ... 23456781555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 2597

موضوع: *****انتخابات1400*****

عضو فعال
    تشکر شده 2,062 بار در 853 ارسال

پاسخ : *****انتخابات1400*****

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsamosavi نمایش پست ها
    بیش از 80 درصد مردم رای نخواهند داد

هر فردی رییس جمهور بشور ، برای مردم هیچ تفاوتی نخواهد کرد.

هر تعداد رای هم که اعلام کنند ، همه جعلی خواهد بود و فقط برای اینکه بگویند تعداد مشارکت مردم بالا بوده است.

آخه مگه رضایتی هم برای مردم گذاشته اند ؟

کدام آدم عاقلی می ره رای بده ؟

کدام رییس جمهور در کل تاریخ جمهوری اسلامی اصلا توانسته به وعده های خود عمل نماید؟

از تعداد تشکر کنندگان پستهای درج شده در این تاپیک، کاملا مشخصه که ، حداقل برای 99 درصد از ما بورسی ها ، هر فردی ریاست جمهور شود ، تفاوتی نخواهد داشت و صنف ما علاقه ای به انتخابات و ریاست جمهوری و رای دادن ندارند . مگر تعداد اندکی اصولگرایان که آنها هم به تعداد انگشت دست در کل این وبسایت بورسی نیستند .

نرخ مشارکت زیر 30 درصد خواهدبود حتی دلار پایین بیاید

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hasan12 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

یعنی ایران و ایرانی هیچ دشمنی بالاتر از اینایی که میگن انتخابات چه اهمیتی داره و مردم رو ترغیب به شرکت نکردن در انتخابات میکنن نداره.

فکر کنید امریکایی هام مثل ما فکر میکردن و دنیا الان مجبور بود کثافتی مثل ترامپ رو برای ۴ سال دیگه تحمل کنه و خدا میدونه چه صدماتی که جهان نمیبینه از این پوپولیست ها و متحجرین. عجب درس بزرگی گرفتم از مردم امریکا که خودمم به کلی در ارتباط با واقعیت های جامعه امریکا در اشتباه بودم و نیاز داشتم به این درس بزرگ.

من به روحانی رای دادم و الان چقدر خوشحالم که اینکارو کردم و باز هم در هر فرصتی به هر اعتدالی و اصلاح طلب واقعی که باشه رای میدم. با اینکار کمک کوچکی میکنم به ساختن آینده این کشور از مسیر درست و این کوچکترین عمل به وظیفه و کاری که از دستم بر میاد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,201 بار در 7,127 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    یعنی ایران و ایرانی هیچ دشمنی بالاتر از اینایی که میگن انتخابات چه اهمیتی داره و مردم رو ترغیب به شرکت نکردن در انتخابات میکنن نداره.

فکر کنید امریکایی هام
    مثل ما فکر میکردن و دنیا الان مجبور بود کثافتی مثل ترامپ رو برای ۴ سال دیگه تحمل کنه و خدا میدونه چه صدماتی که جهان نمیبینه از این پوپولیست ها و متحجرین.

عجب
    درس بزرگی گرفتم از مردم امریکا که خودمم به کلی در ارتباط با واقعیت های جامعه امریکا در اشتباه بودم و نیاز داشتم به این درس بزرگ.

من به روحانی رای دادم و الان چقدر خوشحالم که اینکارو کردم و باز هم در هر فرصتی به هر اعتدالی و اصلاح طلب واقعی که باشه رای میدم.

با اینکار کمک کوچکی میکنم به ساختن آینده این کشور از مسیر درست و این کوچکترین عمل به وظیفه و کاری که از دستم بر میاد
    .

سلام علیرضا ...

خوش آمدی ...

این کامنت را دیدم , خوشحال شدم ...

علیرضا حسنی اصل و ارجینال یعنی همین ...

این تحلیل , از جنس همان تحلیل های قوی و
    ( واقع گرایانه ای ) هست که سال گذشته در تالار می نوشتید و بنده لذت می بردم ...

سپاسگزارم

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

?صادق خرازی: رئیس‌جمهور اجاره‌ای دوای درد ما نیست/ اشتباه کردیم

دبیرکل حزب اصلاح طلب ندای ایران:
    ?ما این وضع را ما به وجود آوردیم و باید توبه کنیم.
    ?مشکلات امروز کشور فهم استراتژیک و عدم شناخت مسایل و نسبت دادن این مشکلات به خارجی‌هاست‌.
    ?مشکل کشور ما مدیریتی است و افرادی به‌عنوان پدرخوانده در گروه‌های سیاسی و محفل‌هایی هستند که سایه خود را بر احزاب چپ و راست انداخته و می‌خواهند دوباره تصمیم بگیرند.
    ?ما اشتباه کردیم باید بپذیریم که اشتباه کردیم و توبه کنیم از رئیس‌جمهور اجاره‌ای که داشتیم.
    ?نتیجه اشتباه ما، غلط ما، این کشور است که امروز به وجود آوردیم.
    ?در اردوگاه ما چه اتفاقی افتاد که گفتیم کلید دستمان است فردایی که کلید دستمان بود شروع کردیم بدترین اهانت‌ها را به شخص اول کشور کردیم!
    ?بیش از 80 درصد از مشکلات کشور به بحران شناخت مسئولان کشور باز می‌گردد.

@Drsalaam

Banned

بزرگ ترین افتخار ما اینه که برای لایک و تعداد لایک مطلب نمی زنیم

آیدی هایی که با لایک بالا تو همین سایت روحانی تو دو تا انتخابات کردند تو پاچه مردم چه گلی به سر مردم زدند

الان همون آیدی ها فلش شاخص فلاکت و بدبختی مردم به سمت کل نظام میگیرند

لپ حرفاشون هم اینه :
    اصولگرا و اصلاح طلب همشون یکیه ( کار خودشونه )

انتخابات بعدی مشارکت زیر 10 درصده

ساختار مشکل داره

فرد به تنهایی نمیتونه کاری کنه

انتخابات بدون شوره

الان دو سه ماهه من هر جا مطلب میزنم هر دفعه با ی آیدی جدید میان همین حرفا رو زیر مطالب من تکرار میکنند

دوست آیدی باز من بابا ب خدا تو رسالتت انجام دادی

بزار ب زندگی مون برسیم

عضو فعال
    تشکر شده 8,025 بار در 1,826 ارسال

یه مثال بود میگفت فرزندم تو اکنون یک بهار و یک تابستان و یک و پاییز و یک زمستان را دیدی، از این به بعد همه چیز تکراریست. شده حکایت حکومت ما. یک سری آدم کوتوله توی این چهل سال که گوی سبقت رو از همدیگه در گند زدن به مملکت ربودن ( کمی در مورد خاتمی میشه استثنا قایل شد که البته جربزه ایستادن رو درروی قدرت دیکتاتوری رو نداشت ) هی دوره ای کاندیدا و رییس جمهور شدن.

اصلاح طلب اصولگرا، مستقل، پوپولیست، کارگزار و چه و چه...

ظرف برنجی که چند تا تو شپش هست پاکش میکنن، اگه نصفش شپش باشه میریزنش دور.

طلاق عاطفی مردم و حکومت سه سال ازش میگذره، نوبت به طلاق رسمی هم میرسه طبق سنت تاریخ
    ای لولی بربط زن ! تو مست تری یا من ................ ای پیش چو تو مستی، افسون من افسانه ( مولانا )

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

‍ ?⭕️ سرگشاده به رئیس جمهور جناب آقای حسن روحانی

✍سعید زیباکلام

آقای رئیس جمهور راستگویی و پاکدستی و امانتداری و شفقت بر خلق!
    سلام بر شما و بر مدافعان و حامیان شما.

? شما راست گفتید که باید با کدخدا معامله کرد.

? راست گفتید که کلید دارید و تدبیر می‌شناسید و چشمه‌ی جوشان امید برای ملت خواهید بود.

? راست گفتید که دلواپسان بی‌سواد و بی‌شناسنامه و بزدل هستند و این حرفها هم ابداً هتک حرمت نیست.

? راست گفتید که زبان دنیا را بلد هستید و رگ خوابشان را بخوبی می‌شناسید. و لابد این تدبیرها را هم همزمان با گذراندن پرمشقت دکتری حقوق در دانشگاه معلوم‌الهویه کلدونین گلسگو اسکاتلند فراگرفتید.

⭕️ اما بیایید بقدر نوک سوزنی مردانگی و جوانمردی و امانتداری و شرافت بخرج دهید و اموال مردم زودباور و خوش‌قلبی که سرمایه‌ی زندگیشون را به اعتبار قول و وعده‌های سرخرمن جنابعالی و دولتتان آوردند در بورس گذاشتند به ایشان برگردانید.

? جناب حاج شیخ حسن روحانی! ریاست محترم جمهوری! بیایید در این واپسین هفته‌ها و ماه‌های این هشت سال وعده و دروغ و تزویر و نفاق و غارت بیت‌المال و فقیر و محروم‌ترکردن دهها میلیون نفر از هموطنانم، دست از وجه‌المعامله قراردادن معیشت و حیثیت و جان مردم برای قدرت‌طلبی‌های افزون‌تر خود بردارید. از پیشینیان شاه و شاهنشاه عبرت بگیرید و حدّی برای شقاوت و قساوت خود قرار دهید. کاش می‌توانستم ببینم و بفهمم شما این شیوه‌های سیاست‌ورزی را در کدام مکتب و مدرسه‌ای فراگرفته‌اید!

? آقای شیخ حسن روحانی! یاوران و حامیان دولت شوم و پرنکبت و فلاکت!
    "از روزی که از اعمالتان بازجویی کنند بترسید، در آن روز چنان لرزش و تشویشی بر شما چیره گردد که کودکان از وحشت آن پیر شوند. بدانید ای بندگان خدا! از شما برای خودتان مراقبانی، و از اعضایتان جاسوسانی و محافظانی راستین گمارده‌اند که کردارهایتان را می‌نویسند...".

? آقای روحانی! فرضا که به مصالحی که کاملا بر این بنده‌ی ظلوم جهول کفور پوشیده است رجالی شما را اسوه‌ی تدبیر و عقلانیت بدانند و ادامه دولت منحوس شما را بنحوی مایه خیر و برکت و بصیرت بدانند. اما آقای روحانی! بدانید اکثریت مردم این آب و خاک لای چرخ‌دنده‌های تدابیر و عقلانیت سرشار از مکر و حیله و بازیگری شما بستوه آمده‌اند و کثیری نه زندگی که مردگی میکنند.

? آقای روحانی! فرضا که با مجموعه‌ای از ترفند و شگردهایی بتوانید یکی از همدستان کاربلدِ زبانِ دنیافهم خود را با زدوبند با رجال تبهکار و معامله‌گر و دنیاطلب عرصه سیاست و قدرت، در راس دولتی سراپا مکر و حیله و غارت و چپاول به ملت ایران تحمیل کنید.

⭕️ اما بدانید که مرگ حق است و قیامت حق است و کتاب حق است و "یوم الحساب" حق است و حساب و عقاب حق است. آنجا نمی‌توان به این و آن مقام و صاحب‌منصب توسل جست. در آن هنگامه‌ی هولناک، با صفی از میلیونها میلیون مردم رنج‌وعسرت‌کشیده و مال‌ربوده بدست شما و اعوان و انصارتان مواجه می‌شوید که باید در محضر حضرت حق پاسخ یکایکشان را بدهید.

▪️ پناه بر خدای رحمان! پناه بر خدای ناظر و شاهد این همه جنایت و خیانت که بنامش و بنام دینش انجام می‌شود.‌

▪️ "والله یکتب ما یبیتون، فاعرض عنهم و توکل علی الله و کفی بالله وکیلا"(و خدا می نویسد آنچه را پنهان می‌کنند. پس، از ایشان روی بگردان و بر خدا توکل کن و وکیلی خداوند ترا بس).

▫️"ای دنیا! اف بر دوستان منافق و مکّار و شقی تو!"

▫️۱۸ آبان ۱۳۹۹

? @Saeidzibakalam

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

Banned

عرض نکردم این شخص از لیدرهای تبلیغاتی حسن روحانی در زمان انتخابات بود

چقدر هم طرفدار و لایک داشت

ولی با دورغ هاشون حسن روحانی آوردند رو کار

حالا هم از همه طلب کار

زمان شاه از شاه طلبکار

بعد انقلاب از همه دولت ها

نون تو طلبکار بودنه

عرضم چیز دیگه ای بود

یک کلام :

صرفا داشتن تعداد لایک و فالوور درست بودن راه رو نشون نمیده

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها

فکر کنید امریکایی هام مثل ما فکر میکردن و دنیا الان مجبور بود کثافتی مثل ترامپ رو برای ۴ سال دیگه تحمل کنه و خدا میدونه چه صدماتی که جهان نمیبینه از این پوپولیست ها و متحجرین. عجب درس بزرگی گرفتم از مردم امریکا که خودمم به کلی در ارتباط با واقعیت های جامعه امریکا در اشتباه بودم و نیاز داشتم به این درس بزرگ.

من به روحانی رای دادم و الان چقدر خوشحالم که اینکارو کردم و باز هم در هر فرصتی به هر اعتدالی و اصلاح طلب واقعی که باشه رای میدم. با اینکار کمک کوچکی میکنم به ساختن آینده این کشور از مسیر درست و این کوچکترین عمل به وظیفه و کاری که از دستم بر میاد.
    اللهم اشفي كل مريض

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 5 از 260 نخست ... 23456781555105 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع