سال نو مبارك و خجسته باد

نمایش نتایج نظرسنجی: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 110 از 119 اولین ... 1060100107108109110111112113 ... آخرین
نتایج از شماره 1,091 تا 1,100 از مجموع 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

Banned
    ارسال
    766
    تشکر شده 1,436 بار در 422 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fm2006 نمایش ارسال ها
    جناب دارا ما اینجا حگم شاگردی داریم ولی یه سوال . چرا فیبوی 100% شما روی 2480 تومان هست ؟
    تواضع شما زیاد fm جان ...

در جواب سوالتون باید عرض کنم که من فیبوناچی هامو روی نقط بسته ( پایانی ) بازار می زنم چون این نقطه محل توافق عرضه و تقاضا هستش که با توجه به معاملات اون روز محاسبه می شه .
    و اینکه تمام ترسیم هامو در حالت لاین می زنم و در حالت کندل نگاه می کنم

اما نکته ای که شما در نمودارتون مد نظر نگرفتید اینه که شما فیبوناچی رو روی دو تا موج قبل زدید.
    تصحیح فیبوناچی باید روی موج قبل از موج جاری زده بشه. اگه دقت داشته باشید جایی که قیمت، سیگنال شکست صعودی داده ( Bullish Break out ) نقطه صفر فیبوناچی شما هستش در صورتی که باید نقطه 100 باشه.

با توجه به دلایل بالا نقطه 100 من و شما با هم اختلاف داره.

با سپاس. در ضمن آواتار قشنگی هم دارید

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    ارسال
    1,125
    تشکر شده 6,239 بار در 1,083 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir2003 نمایش ارسال ها
    حجت خان در سیستم من فونتها ناخوانا است از کجا فونتشو دانلود کنم
    مشکل فونت حل شد در آدرس لینک زیر توضیح داده شده:
    http://www.parsrasa.com/MoreInfo.aspx

یک سوال دیگه حجت عزیز:
    این نرم افزار از قیمتهای جهانی فقط طلا و نقره و نفت رو داره؟
    اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    ارسال
    822
    تشکر شده 2,949 بار در 697 ارسال
    ممنون از پاسختون جناب دارا .
    البته ترجیح من استفاده از کندل هستش و جواب هم گرفتم که شما فرمودین روی لاین فیبو میبندین و بعد نگاه میکنین که روی نمودار کندل کجا رو قرار داده . البته ابتکار جالبی هست به شرطی که جواب گرفته باشین .
    ضمنا طریقه رسم فیبو توی نرم افزار مبنا با آمی بروکر یکم تفاوت داره مثلا در آمی بروکر در روند صعودی باید فیبو از 0 تا 100 گرفت و در روند اصلاحی رتریس از 100 تا 0 که البته نقاط اصلی ثابت مبمونه .
    تفاوت نمودار های بنده و شما هم فکر میکنم از همینجا ناشی میشه .
    بازم ممنون از همفکریتون
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    ارسال
    822
    تشکر شده 2,949 بار در 697 ارسال

بوعلی : پس از پایان روند اصلاحی سهم در محدوده 70 تومان شاهد شروع رند صعودی در سهم هستیم که جدیترین مقاومت سهم در محدوده 89 تومان قرار داره که شاهد افزایش حجم معاملات در این قیمت بودیم .

چیزی که ذهنم رو مشغول کرد احتمال شکل گیری یک سر و شانه معکوس در روند میان مدت سهم هست . در واقع با این فرض الان سهم بر روی خط گردن در حال معامله هست که در صورت شکست خط گردن الگو تایید میشه .

شواهدی که این امر رو بیشتر از پیش تایید میکنه عبارتند از :

1- قیمت سهم موفق به عبور از مویینگر 20 روزه شده که حالا تبدیل به خط حمایتی برای سهم شده همانطور که در برگشت قیمتی خط حمایتی سبز رنگ هم این امر رو تایید میکنه .

2- شکست خط گردن برابر میشه با سیگنال خرید در نمودار sto که الان در نقطه حساسی قرار داره

3- عبور قیمت از محدوده 90 تومان برابر شکست مقامت سهم در محدوده 38.2% فیبو خواهد بود .

4- نمودار mfi حاکی از ورود نقدینگی به سهم در روزهای آتی هست .

5- در نمودار ایچیموکو سهم پس از شکست خط بالایی ابر نارنجی رنگ یک پولبک به سمت محدوده فوق داشته و به سمت بالا برگشته که نشان از آغاز روند جدید میده .

به هر حال با جمیع موارد فوق میشه نتیجه گرفت سهم در نقطه حساسی قرار داره که در صورت عبور از محدوده فوق راهی هدف 100 تومان میشه و در صورت اصلاح اولین حمایت سهم محدوده 84 تومان هست .

از دوستان صاحب نظر خواهش میکنم با بررسی بنیادی سهم در خصوص روند قیمت سهم نظر بدن .

موفق و پیروز باشین
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    85
    تشکر شده 232 بار در 71 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش ارسال ها
    سلام تبریک می گم عید بخشش و رحمت الهی رو به همه دوستان

در ادامه سیگنال خرید کمرجان باید عرض کنم این سهم در غالب الگوی 5 موج الیوت در حال نوسان می باشد. موج 1 و 2 بطور کامل شکل گرفته و موج 3 که امتداد پیدا کرده است با 5 زیر موج در حال ایجاد می باشد.

نوسان چند روز قبل کمرجان که بعضی از دوستان با صف فروش احتمالا اشتباه گرفتن حرکت اصلاحی موج 2 زیر موج 3 الیوت به شمار می رفت .

این موج ( موج 3 ) یک حرکت اصلاحی دیگر جهت اتمام خودش خواهد داشت. که تحت عنوان موج چهارم زیر موج 3 تلقی می شود.

با توجه به تحقیق سیگنال موثق bullish beark out ( شکست صعودی ) هدف سیگنال فاصله طی شده تا نقطه ایجاد سیگنال می باشد. و هدف قیمت حداقل حرکت قیمت می باشد.

نقطه مقاومت مهم پیش روی قیمت در این موج 743 تومن در 161.8% فیبوناچی می باشد ( بعد از عبود از 150% فیبوناچی در 716 تومن )

هدف قیمت در الگوی شکست صعودی 832 تومن می باشد. ( انتهای موج سوم الیوت )
    مارو امیدوارتر کردید.
    آخرین ویرایش توسط david danger ، ۱۳۹۰/۰۶/۱۲ در ۱۵:۰۶.

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید david danger از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    85
    تشکر شده 232 بار در 71 ارسال
    کروی _

بعنوان مقدمه باید عرض کنم که شرکت های حقوقی بزرگ اخیرا ورود و خروج هایی به شرح زیر داشته اند که من از سایت سازمان بورس استخراج کردم و احساس کردم که می تونه در تصمیم گیری دوستان مفید فاید باشه.

فولاد مبارکه، کروی، فولاد خوزستان و بانک تجارت جزء ورودی ها بودن که در مورد بانک تجارت با توجه به وضعیت نامناسب شاخص گروه بانکی نظری ندارم و فولاد خوزستان هم فکرم می کنم بدرد نوسانگیری نخوره.

اما بانک پاسارگاد، انصار ، صنایع آذرآب ، آ.س.پ، چادر ملو و ایران ترانسفو جزء خروجی های بازار بودن.

با این وصف تحلیل کروی رو تقدیم دوستان می کنم.

کروی با توجه با شکست روند نزولی در تایم فریم روزانه به طور کامل و عبور از خط میانگین 20 و 55 روزه بعنوان سطوح مقاومت جهت روند رو عوض کرده در تایم فریم هفتگی هم روند نزولی قیمت شکسته شده و نفوذ خوبی داشته.
    ورود شرکت تجلی سرمایه هم که حمایت شدیدی در دو روز گذشته از فولاد مبارکه داشته در این سهم شروع شده.

اسیلاتور rsi در میانه رشد قرار داره.
    شاخص mfi ( شاخص جریان وجوه نقد ) رشد خوبی داشته.
    سیگنال خرید با قطع خط macd توسط خط سیگنال به بالا مشاهده می شه.
    شکست مقاومت 20 روزه تایید بر تغییر روند در کوتاه مدت هستش.
    شاخص گروه فلزات در روند رشد قرار داره.

اولین مقاومت پیش روی این سهم 331 تومن در 23.6% فیبوناچی و خط میانگین 200 روزه هستش. این خط مقاومت به عنوان خط مقاومت قله تاریخی سهم نیز محسوب می شه و قیمت با عبور از اون در میانه راه مقاومت خط میانگین 100 روزه برای دستیابی به هدف کوتاه مدت در 359 تومن و سطح مقاومتی 38.2% فیبوناچی پیش رو خواهد داشت.

تقاضا می کنم اساتید بررسی کنن در صورتی که با سیگنال خرید موافق هستن اعلام نظر بفرمایند.
    سلام خدمت دوستان عزیزوبا کسب اجازه از اساتید بزرگوار
    این یک مقایسه صورت مالی درتاریخ31/3/90 نسبت به29/12/89 هست.
    ازدوستان تمنا دارم اگر خطایی هست حتماً بگن تا اصلاح بشه.

کاهش موجودي نقدي درحدود2.5ميليارد تومان
    افزايش سرمايه گذاري کوتاه مدت
    کاهش طلب از شرکتهاي گروه وشرکتهاي وابسته بالا بردن نقدینگي به مبلغ20 ميليارد تومان29%
    افزايش سرمايه گذاري بلند مدت به ميزان17% ومبلغ25 ميليا ردتومان
    افزايش ساير دارائيها به ميزان8% به مبلغ202ميليون تومان
    افزايش اسناد دريافتني (سفته،ضمانت نامه،برات) به ميزان 21% به مبلغ1.4ميليارد تومان
    اسناد پرداختني تجاریش نسبت به پايان سال گذشته تغييري نداشته
    افزايش اسناد پرداختني 14% به مبلغ2.2ميلياردتومان
    تسويه بدهي شرکت به مبلغ52 ميليون تومان
    کاهش اسناد پرداختني بلند مدت14% به مبلغ260ميليون تومان
    تسويه وام بلند مدت
    کاهش سود انباشته 30%به مبلغ26 ميليارد تومان
    تولید 93هزارتن اسید سولفوریک برای شرکتهای گروه که این امر ازاواسط سال 89 محقق شده واحتمالاً با توجه به خرید 2 کارخانه جدید، امسال از این محل سود خوبی عایدی خواهد داشت.
    در بخش سرمایه گذاریها نیز بایست سود حاصل از 20 %سهامداری شرکت کارگزاری معیارو 15% شرکت بیمه اعتماد مهر و100% سهام شرکت حمل ونقل مهر رااضافه کرد.
    دربخش طرحهای توسعه ای حرفهای زیادی برای گفتن وجود داره که به دو نمونه بسنده میکنم.انتقال شرکت به محل جدید وآزادسازی زمینهای اون ،تولید کنستانتره روی در طرح توسعه و طرح افزایش تولید روی بندرعباس به 18 هزارتن.
    برای امسال صادرات 70الی 80 درصد تولیدات را پیش بینی کرده که با توجه به افزایش ظرفیت تولیدی در بندر عباس این مقوله دو از انتظار نیست.
    این شرکت تونسته با زده داراییهاش رو که درسال87 با زیان دهی 10% مواجه بوده درسال88 با16 درصد مثبت وسال89 با19درصد مثبت به پایان برسونه.
    وآخر اینکه مجموع سود سال 88 به 43 میلیارد تومان وسال 89 به70 میلیارد تومان میرسه که باعث شده نرخ بازده حقوق سهام که در سال(87) 8%منفی بوده به 26%مثبت درسال 89 برسه ودرصورت دنباله داربودن این روند امید به ادامه رشداین مجموعه داشته باشیم.

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید david danger از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ارسال
    766
    اطلاعات ارزشمند و مفیدی بود سپاسگذارم.
    فقط باید منتظر بازار جهانی باشیم که یه جو مثبتم برای حرکت کروی بوجود بیاره.

Banned
    ارسال
    766
    دوستان عزیز

من امشب متوجه شدم که شرکت مبنا تغییراتی روی نحوه محاسبه در نرم افزار ره آورد نوین 3 انجام داده که تا حالا ازش بی اطلاع بودم. لذا ضمن عذر خواهی اصلاح می کنم.

نمودار باما _

اولین سطح حمایت رو 2481 تومن برآورد کرده بودم که اونو به 2527 تومن اصلاح می کنم.

هدف قیمت کمرجان _

در مورد کمرجان هدف قیمت اونو 832 تومن پیش بینی کرده بودم که به 852 تومن اصلاح می کنم
    آخرین ویرایش توسط بابای دارا ، ۱۳۹۰/۰۶/۱۲ در ۲۲:۵۸.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ارسال
    766
    سلام به درخواست سپه عزیز

بترانس _

نمودار این سهم خیلی شبیه فملی جیگر در می آره
    بعد از افزایش سرمایه 400% حرکت خاصی در این سهم دیده نمی شه ضمن اینکه الان روی مقاومت 20 روزه و 55 روزه گیر کرده.

نکته مهم دیگه اینکه سه روز قبل حدود 21 برابر حجم مبناش معامله شد و وقتی که نمودار شاخص جریان وجوه نقد رو بررسی می کنیم می بینیم که نقدینگی به شدت از این سهم خارج شده. تحلیل بنیادی سهم هم مهمه که باید از باربد جان دعوت کنید بیاد.

پیش خودمون هم بمونه بعد از افزایش سرمایه، کارگزاری من یه کار غیر عادی کرد اونم اینکه ایمیل زد که حق تقدم هایی که خریده رو حاضر واگذار کنه ؟؟؟

اگه بحث نمودار و تحلیل بود که هیچ و اگه قصد خرید دارید، سهم های جذاب تر دیگه ای هستند که دوستان دارن سیگنال می دن

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    ارسال
    3,226
    تشکر شده 18,996 بار در 3,053 ارسال
    سلام به درخواست سپه عزیز

بترانس _

نمودار این سهم خیلی شبیه فملی جیگر در می آره
    بعد از افزایش سرمایه 400% حرکت خاصی در این سهم دیده نمی شه ضمن اینکه الان روی مقاومت 20 روزه و 55 روزه گیر کرده.

نکته مهم دیگه اینکه سه روز قبل حدود 21 برابر حجم مبناش معامله شد و وقتی که نمودار شاخص جریان وجوه نقد رو بررسی می کنیم می بینیم که نقدینگی به شدت از این سهم خارج شده. تحلیل بنیادی سهم هم مهمه که باید از باربد جان دعوت کنید بیاد.

پیش خودمون هم بمونه بعد از افزایش سرمایه، کارگزاری من یه کار غیر عادی کرد اونم اینکه ایمیل زد که حق تقدم هایی که خریده رو حاضر واگذار کنه ؟؟؟

اگه بحث نمودار و تحلیل بود که هیچ و اگه قصد خرید دارید، سهم های جذاب تر دیگه ای هستند که دوستان دارن سیگنال می دن
    دوست عزیز سلام
    زمانی که سهم 720 بود و دوستان از 1000 صحبت میکردند گفتم این سهم......
    الان سهم 600 شده
    من دوست ندارم تحلیلی که قبلا زدم را الان دوباره باز کنم چون همان موقع هم فهمیدم دوستان دوست ندارند از بترانس بد بگم
    بد که نه حقیقت را بگم
    در وضعیت فعلی شرکت اگر این سهم 1000 هم بشود با سفته بازی باید بشه
    البته شاید در مرور زمان این قضیه بر طرف بشه و سهم بتونه به اون قیمت برسه که این مشمول همان زمانه
    اما در زمانی که 720 صف خرید بود الارم ریزش را دادم

بازم میگم شاید یک زمانی بترانس 1000 هم بشه
    اما خدا کنه دوستان از بقیه بازار جا نمونند

18. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 2 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 2 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •