نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 65 از 119 نخست ... 15556263646566676875115 ... آخرین
نمایش نتایج: از 641 به 650 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

عضو فعال soroush آواتار ها
    تشکر شده 1,286 بار در 468 ارسال
    دوست عزیز یعنی فاراک منفی خواهد خورد
    الان بفروشم در قیمت پایین بخرم؟

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید soroush از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush نمایش پست ها
    با سلام.دوست عزیز 50%فاراک با میانگین 190 تومان دارم ولی دیروز حتی یک سهمو نفروختم وتصمیم دارم تا رسیدن به هدف نهایی در 290-310 سهمو نگهدارم
    جو بازار خیلی بده واقعا سهمی باتعدیل نزدیک 300% باید اینجوری باز گشایی میشد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush نمایش پست ها
    با سلام.دوست عزیز من 50%فاراک با میانگین 190 تومان دارم ولی دیروز حتی یک سهمو نفروختم وتصمیم دارم تا رسیدن به هدف نهایی در 290-310 سهمو نگهدارم
    جو بازار خیلی بده واقعا سهمی باتعدیل نزدیک 300% باید اینجوری باز گشایی میشد
    البته من اشتباه کردم ولی از بازی حقوقیها سر در نمیارم دیروز دانایان و یه کارگزاری معروف نزدیک به 9 میلیون سهم فروختند!!
    به هر حال خفاش نزولی جزو الگوهای قدرتمند نزولی محسوب میشه و من دیروز بعد از بازار متوجه این موضوع شدم کلا دو قلوهای کف و سقف مستعد تشکیل این الگو هستند

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    اساتید گزارش وسپه رو در کدال مطالعه بفرمایید؟؟؟؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    صدرا :
    نمودار قيمت را با هم بررسي ميكنيم هر چند با توجه به پيچيدگيهايي موجود تحليل در شرايط كنوني دشوار است .
    همانگونه كه در آخرين تحليل گفته شد قيمت باز هم موفق به شكست مقاومت خط 70 rsi نشد و پس از چند روز استراحت با بروز اخبار نامناسب به سرعت تشكيل صف فروش داد .
    صف فروش سنگين در مقابل عدم وجود خريدار نشانه غلبه مطلق جبهه فروشندگي است كه پيامد آن افت هيجاني قيمت خواهد بود .
    موج نزولي در راه افت با حمايتهايي مواجه است كه عبارت است از :
    282 تومان برابر با حمايت MA 200 روزه
    277 تومان برابر با حمايت 61.8 فيبوي روند كوتاه مدت و حمايت تاريخي
    269 تومان برابر با حمايت كف باند بولينگر به همراه حمايت MA 55 روزه
    258 تا 260 تومان برابر با حمايت MA 100 روزه و تصحيح 100 درصد فيبوناچي روند كوتاه مدت به همراه حمايت نسبتا مهم تاريخي .
    البته در صورت افت بيشتر قيمت حمايتهاي ديگري وجود دارند كه فعلا ذكر نميشود.

با توجه به قانون رفع گره حداقل قيمت شنبه در محدوده 261 قرار دارد .
    بنابراين قيمت براي افت تا 261 بايد چندين حمايت را پشت سر گذارد .
    اكنون سئوال مهم اين است آيا جبهه فروش كه اينك با 50 ميليون صف در مقابل خريداران اندك قرار دارد توانائي شكست تمام حمايتهاي فوق و تشكيل صف فروش در محدوده 261 را دارد ؟
    پاسخ به سئوال با توجه به روانشناسي سهامدارن خرد و نحوه عمل سهامداران عمده دشوار است .

اما به لحاظ اصول تحليل تكنيكال من معتقدم هر چند به نظر ميرسد جبهه فروش با مانع جدي مواجه نيست ولي به نظر من اين جبهه بر خلاف ظاهر توانائي تشكيل صف متداوم فروش در محدوده 261 تومان را ندارد و در صورت تشكيل صف تا پايان وقت صف فروش جمع آوري خواهد شد .
    از بين حمايتهاي بالا معتقدم حمايت 269 تومان بسيار مهم است و حتي احتمال اينكه قيمت در محدوده 267 تا 270 واقع شود را زياد ميدانم .
    با ديد ميان مدت شش ماهه افت كنوني قيمت موقت است و پس از مدتي استراحت احتمال شروع موج جديد صعودي دور از ذهن نيست .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 133 بار در 26 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    تحلیل فاراک

با توجه به نمودار زیر سهم در موج 5 صعودی قرار دارد

اهداف موج 5 طبق کتاب مرجع امواج الیوت:

1-وقتی موج 3 بزرگتر از 161.8 باشد(مثل فاراک)نسبتهای موج 5 برابر طول موج 1 یا برابر 161.8 طول موج 1 یا 61.8 مجموع طول موج 1و3 میباشد

در فاراک:

اگر موج 5 برابر طول موج 1 باشد:

طول موج 1 از 26 تومان تا 155 تومان برابر 129 تومان میباشد بنابراین به هدف 162+129=291 تومان میرسیم

و اگر موج 5 برابر 161.8 موج 1 باشد(این هدف کمتر پیش می اید)به هدف 370 تومان میرسیم

و اگر موج 5 61.8 مجموع طول موج 1 و 3 باشد به هدف 309 تومان میرسد

یک هدف دیگر هم برای موج 5 بیان شده به اینصورت که با توجه به نمودار زیر انتهای موج 2 و 4 را بهم متصل میکند و از انتهای موج 3 خطی موازی ان بصورت کانال ترسیم میکنند موج5 نمیتواند از بالای این کانال فرضی معمولا فراتر رود سقف کانال فعلی در محدوده بالای 325 تومان واقع است
    [/URL][/IMG]

با توجه به نمودار زیر سهم در 250 تومان با تشکیل نقطه D الگوی هارمونیک Breash Bat که یک الگوی نزولی میباشد شاهد تصحیح احتمالی در امروز و شاید در چند روز اینده باشیم
    [/URL][/IMG]

سهم همینک در ریز موج 3 از 5 صعودی قرار دارد
    این ریز موج میتواند 161.8 یا 261.8 از ریز موج 1 باشد.161.8 برابر 232 تومان و 261.8 معادل 276 تومان میباشد.سهم در محدوده بین این دو بازگشایی گردید و با تشکیل نقطه Dدر الگوی خفاش نزولی رو به تصحیح قیمتی گذاشته است

طبق کتاب مرجع امواج الیوت موج نزولی 4 در بازاری قدرتمند فقط تا 14%موج 3 تصحح میشود یعنی در فاراک هدف احتمالی 237 تومان

دومین هدف احتمالی تصحیح سطح 23.6 ریز موج 3 میباشد یعنی 230 تومان

البته قبل از این محدوده حمایت قوی 232 تومان که معادل 161.8 فیبویEXT ریز موج 1 است قرار دارد

حمایت یعدی تصحیح 38.2 میباشد معادل 217 تومان

و در اخر تصحیح 50% معادل 206 تومان.

از انجا که طبق قواعد الیوت موج 4 نمیتواند وارد حریم موج 2 گردد.نهایت تصحیح سطح 206 تومان میباشد

سلام
    با همهٔ مطالبی که گفتید موافقم
    تنها فقط یه اشکالی تو نمودار میبینم.
    شاید اشتباه از من باشه
    ولی موج ۳ برابر ۱۴۳% بسط موج ۱ هست.نه ۱۶۸.۱%
    اشکال کار کجاست به نظرتون؟
    [IMG][/IMG]

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arashmidos از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    سلام به حجت خان
    چون تو تاپيك مسابقه نميشه مطلب داد اينجا عنوان ميكنم .
    در حسن نيت حجت عزيز هيچ شكي نيست همين هفته گذشته بود كه سبد جناب عباس زاده رو به دليل تاخير قبول نكرد حالا اين مورد هم سهموا پيش آمده ولي از شانس شما باز اين هفته سبد محمود خان مشكل داره چون با سبد 4 يكي است و طبق قوانين مسابقه نبايد پذيرفته بشه .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام ممنون از تذکرت،
    کپی پست شما به تاپیک مربوطه منتقل شد؛ ضمنا سبد متخلف از مسابقه حذف خواهد شد.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    مطلب زير را در وبلاگ (بورس توليد ثروت سهامداران) خواندم و صلاح ديدم اينجا هم نقل قول كنم. حالا اگر از نظر ادمين مشكلي داشت خودشون پست را پاك كنند.
    ---------------------------------

مطلب زیر را یکی از دوستان گرامی برای بنده بصورت پیام خصوصی ارسال نمودند که بنده بدلیل شرایط خاص آنرا در معرض دید همگان قرار خواهم داد:

... با توجه به اینکه آریا تحلیل جزو لینکهای پیوند شما بود سری به آن زدم وبعنوان کاربر ویژه و پیامک مبلغ 100000 ریال به حساب آقای مهدی رحیمی واریز نمودم هنگامیکه خواستم اطلات را واریز کنم سایت آریا تحلیل مشکل داشت به مدیریت سایت ایمیل زدم وپرداخت وجه را ایمیل نمودم چند ساعت بعد شماره تماسی در سایت گذاشتن تا در صورت اشکال در ارسال تماس بگيریم (09399195846 ) از ساعت 8 شب مدیریت سایت برای من تماسهای بی مورد میگیرند و کاملا مشکل اخلاقی دارند و کاربری من را نیز مسدود نموده اند .لطفا راهنمایی فرمایید چگونه با ایشان برخورد کنم با توجه به اینکه به دلیل ارسال وجه اینترنتی مشخصات حساب بانکی و نام و نام خانوادگی مرا میدانند. با تشکر

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 111 بار در 59 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود خان نمایش پست ها
    مطلب زير را در وبلاگ (بورس توليد ثروت سهامداران) خواندم و صلاح ديدم اينجا هم نقل قول كنم. حالا اگر از نظر ادمين مشكلي داشت خودشون پست را پاك كنند.
    ---------------------------------

مطلب زیر را یکی از دوستان گرامی برای بنده بصورت پیام خصوصی ارسال نمودند که بنده بدلیل شرایط خاص آنرا در معرض دید همگان قرار خواهم داد:

... با توجه به اینکه آریا تحلیل جزو لینکهای پیوند شما بود سری به آن زدم وبعنوان کاربر ویژه و پیامک مبلغ 100000 ریال به حساب آقای مهدی رحیمی واریز نمودم هنگامیکه خواستم اطلات را واریز کنم سایت آریا تحلیل مشکل داشت به مدیریت سایت ایمیل زدم وپرداخت وجه را ایمیل نمودم چند ساعت بعد شماره تماسی در سایت گذاشتن تا در صورت اشکال در ارسال تماس بگيریم (09399195846 ) از ساعت 8 شب مدیریت سایت برای من تماسهای بی مورد میگیرند و کاملا مشکل اخلاقی دارند و کاربری من را نیز مسدود نموده اند .لطفا راهنمایی فرمایید چگونه با ایشان برخورد کنم با توجه به اینکه به دلیل ارسال وجه اینترنتی مشخصات حساب بانکی و نام و نام خانوادگی مرا میدانند. با تشکر
    این بنده خدا که مشکل داره زنه یا مرده میخوای من مشکلشو حل کنم خودت می دونی که دوست دارم محمود خان استاد خودمی

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 4321 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)