نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 66 از 119 نخست ... 16566364656667686976116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 4321 نمایش پست ها
    این بنده خدا که مشکل داره زنه یا مرده میخوای من مشکلشو حل کنم خودت می دونی که دوست دارم محمود خان استاد خودمی
    شما خيلي لطف داري. ما مخلص شما هم هستيم
    در مورد پست بالا هم اين طور به نظر ميرسه كه خانم باشن كه اين مشكل براشون پيش اومده. واقعا جاي تاسف داره.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 31 بار در 9 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود خان نمایش پست ها
    مطلب زير را در وبلاگ (بورس توليد ثروت سهامداران) خواندم و صلاح ديدم اينجا هم نقل قول كنم. حالا اگر از نظر ادمين مشكلي داشت خودشون پست را پاك كنند.
    ---------------------------------

مطلب زیر را یکی از دوستان گرامی برای بنده بصورت پیام خصوصی ارسال نمودند که بنده بدلیل شرایط خاص آنرا در معرض دید همگان قرار خواهم داد:

... با توجه به اینکه آریا تحلیل جزو لینکهای پیوند شما بود سری به آن زدم وبعنوان کاربر ویژه و پیامک مبلغ 100000 ریال به حساب آقای مهدی رحیمی واریز نمودم هنگامیکه خواستم اطلات را واریز کنم سایت آریا تحلیل مشکل داشت به مدیریت سایت ایمیل زدم وپرداخت وجه را ایمیل نمودم چند ساعت بعد شماره تماسی در سایت گذاشتن تا در صورت اشکال در ارسال تماس بگيریم (09399195846 ) از ساعت 8 شب مدیریت سایت برای من تماسهای بی مورد میگیرند و کاملا مشکل اخلاقی دارند و کاربری من را نیز مسدود نموده اند .لطفا راهنمایی فرمایید چگونه با ایشان برخورد کنم با توجه به اینکه به دلیل ارسال وجه اینترنتی مشخصات حساب بانکی و نام و نام خانوادگی مرا میدانند. با تشکر
    به نظر میاد با توجه به شماره تماس با شکایت قابل پیگیری باشد و 1 نکته اینکه هیچ مزاحمی مزاحم پررو نمیشود مگر اینکه فرد را ضعیف فرض کند پس ازاین به بعد قوی باشید تا چنین با اعصابتون بازی نشه مخصوصا اگه خانوم هستید

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arya از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    maysam.moradi wrote:
    سلام
    آقاحجت نظرتان راجع به زامیاد چیه ؟
    267 خرید سنگین داشتم ولی داره می یاد پایین. گیج شدیم رفت
    سلام دوست گرامی
    زامیاد رو استاد هلالات در سایت و روزنامه دنیای اقتصاد تحلیل نموده اند. که به نظر بنده سیگنال خروج از سهم با ادبیات ایشون مشخص بود. اما از نظر بنده:
    خزامیا:
    در روند بلند مدت (تصویر 1) در زمان شکست خط روند هیستوگرامهای حجم نشان از معاملات سنگین در این محدوده قیمتی دارند، که با توجه به نظر آقای جان مورفی این مطلب نشان از تایید شکست روند نزولی و ورود به یک روند صعودی هستیم.

اما در میان مدت (تصویر 2) سنگین ترین معاملات در محدوده قبل از شکست خط گردن بوده، که نشان از خرید دوستان تکنیکی با توجه به الگوی سر وشانه کف داره. این الگو پس از شکست خط گردن در یک پول بک یک ماهه؛ صعود خودش رو استارت زده و پس از محقق کردن هدف تکنیکی به سطح هیجانی 2670 رسید. در این محدوده با تشکیل واگرایی قیمت در سقف با آر اس آی نزولی؛ عرضه بر تقاضا غالب شده است و این مهم به تایید استوکاستیک نیز رسیده که میتونه در کوتاه مدت روند نزولی رو برای این نماد در پی داشته باشه. اما باید به خاطر داشته باشیم، این تحرکات در سهم میتونه یک پول بک باشه به روند بلند مدت. اکنون سهم بالای روند صعودی کوتاه مدت در حال نوسان هست،مادامیکه این سطح شکسته نشده ، نماد صعودی خواهد بود. اما در صورت واقع شدن این اتفاق محدوده روانی 2300 در پیووت تاریخی سهم و میانگین 55 روزه در محدوده 2200 و محدوده روند میانمدت محدوده 2100 در روند صعودی میان مدت همچنین محدوده 1850 در محدوده پیووت تاریخی دیگر و در نهایت محدوده خط نزولی بلند مدت سهم میتونه حمایتهای معتبری محسوب بشه. در صورت صعود می توان محدوده 2670 در پیووت تاریخی نماد رو به عنوان یک مقاومت مهم در نظر داشت.

پر سود باشید.
    hojjat.ganjali@gmail.com
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی diesel29 آواتار ها
    تشکر شده 373 بار در 115 ارسال
    سلام به همه دوستان عزیز چارتیست
    ایا خرید کروی در قیمت 310 مناسب و ایا احتمال ریزش سهم از این پایین تر هم با توجه به مرز 312 به عنوان حمایت وجود دارد یا خیر ؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید diesel29 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashmidos نمایش پست ها
    سلام
    با همهٔ مطالبی که گفتید موافقم
    تنها فقط یه اشکالی تو نمودار میبینم.
    شاید اشتباه از من باشه
    ولی موج ۳ برابر ۱۴۳% بسط موج ۱ هست.نه ۱۶۸.۱%
    اشکال کار کجاست به نظرتون؟
    [img][/img]
    خیلی ممنون از دقت نظر همه دوستان.
    الان واسه خودمم سوال پیش اومد.شما در نمودارتون 143 فیبوی extموج 2 را در نظر گرفتید.ولی بنظر من باید موج 1 را فیبو بزنیم.چون من گفتم فیبوی موج 1 بیشتر از 161.8 باید باشد.شما فیبوی موج 2 را زدید.
    ممنون و منتظرم
    [IMG][/IMG]
    ویرایش توسط pani : 2011/02/28 در ساعت 12:24

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    دیشب تو وبلاگم در مورد صدرا یه توضیحی نوشته بودم که امروز نصفش تحقق پیدا کرد
    http://panimirzamohamadi.persianblog.ir/

در مورد تشکیل کندل 8دیمارک در صدرا و در معاملات دیروز نوشته بودم و گفته بودم امروز کندل 9 واسه سهم خیلی حساسه
    بسیاری مواقع سهم با تشکیل کندل 9 دیمارک برمیگرده و یا حجم معاملات با تشکیل این کندل افزایش محسوسی پیدا میکنه.
    امروز حجم معاملات افزایش چشمگیری داشت ولی هنوز سهم برنگشته
    در دیمارک از 9 تا 13 را برگشت سهم در نظر میگیرند و در کندل سیزدهم برگشت بسیار قطعیست.مگر در شرایطی که سهم در هیجان خرید و فروش خیلی بالایی قرار داشته باشه
    امروز تشکیل کندل نهم بود باید ببینیم صدرا در 4 روز اینده با دیمارک چه کار میکنه.
    فقط اینو اضافه کنم که خیلی مواقع سهم با تشکیل کندل سیزدهم برمیگرده یه نمونه عینی که خودم با تشکیل کندل سیزدهم معامله کردم.بیمه دی در قیمت 170 تومان بود که سهم عالی برگشت.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    سلام حجت خان
    استاد هلالات تو سایتشون برای زامیاد سناریو شما ا هم پیش بینی کردن واحتمال این سناریو را بیشتر دونستن

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    صدرا :
    در تحليل قبل عنوان شد حمايت 260 حائز اهميت است ولي با شكسته شدن آن فردا قيمت به مهمترين حمايت برخورد خواهد كرد .
    اكنون در نمودار صدرا دو الگوي مثلث متقارن صعودي و همچنين كانال صعودي همزمان ديده ميشود كه با وجود افت قيمت همچنان معتبر ميباشند .
    محدوده حمايت 240 به دلايل ذيل بسيار مهم است .
    قيمت 240 در برخورد با حمايت بسيار مهم خط روند بلند مدت قرار دارد لازم به ذكر است اين حمايت در يكسال گذشته شكسته نشده است .
    همچنين اين حمايت همزمان در كف مثلث و كف كانال صعودي قرار دارد .
    بنابراين چنانچه حمايت 240 بطور كامل شكسته شود ضمن اينكه حمايت مهم خط روند يكساله شكسته خواهد شد هر دو الگوي مثلث و كانال صعودي نيز غير معتبر ( faill)خواهد شد .
    اكنون RSI نيز به حمايت بسيار مهم خط 30 رسيده است .
    البته در قيمت 245 تومان نيز حمايت 61.8 تصحيح فيبوي چهار ماهه قرار دارد .
    در صورت شكسته شدن حمايت 240 حمايت مهم بعدي در 220 واقع شده است .

نتيجه : محدوده قيمت 240 تا 245 بسيار مهم است و احتمال اينكه اين حمايت بتواند در مقابل افت قيمت مقاومت كند زياد است ولي چنانچه بطور كامل شكسته شود قيمت وارد منطقه هيجان فروش خواهد شد .
    ضمنا در حال حاضر سيگنال خريد و فروش ديده نميشود .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    دیشب تو وبلاگم در مورد صدرا یه توضیحی نوشته بودم که امروز نصفش تحقق پیدا کرد
    http://panimirzamohamadi.persianblog.ir/

در مورد تشکیل کندل 8دیمارک در صدرا و در معاملات دیروز نوشته بودم و گفته بودم امروز کندل 9 واسه سهم خیلی حساسه
    بسیاری مواقع سهم با تشکیل کندل 9 دیمارک برمیگرده و یا حجم معاملات با تشکیل این کندل افزایش محسوسی پیدا میکنه.
    امروز حجم معاملات افزایش چشمگیری داشت ولی هنوز سهم برنگشته
    در دیمارک از 9 تا 13 را برگشت سهم در نظر میگیرند و در کندل سیزدهم برگشت بسیار قطعیست.مگر در شرایطی که سهم در هیجان خرید و فروش خیلی بالایی قرار داشته باشه
    امروز تشکیل کندل نهم بود باید ببینیم صدرا در 4 روز اینده با دیمارک چه کار میکنه.
    فقط اینو اضافه کنم که خیلی مواقع سهم با تشکیل کندل سیزدهم برمیگرده یه نمونه عینی که خودم با تشکیل کندل سیزدهم معامله کردم.بیمه دی در قیمت 170 تومان بود که سهم عالی برگشت.
    سلام جناب پانی؛
    توضیجات شما عالی بود، راستش مطلب جدیدی توی نوشته شما بود. در خصوص دیمارک راستش خوب متوجه نشدم، اگر محبت کنید توضیحات کاملتری بدید. ممنون میشم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

سلام جناب برادران، آقا التماس دعا.
    دوست گرامی تصویر زیر نمودار بلند مدت خصدرا هست. میخوام بدونم چه دلایلی دارید که این سر و شانه در سقف (با تایید حجم) نیست؟
    میدونیم که در الگوی سر و شونه حجم معاملات در شانه چپ زیاد و در سر بیشترین مقدار هست (که اینجا دیده میشه.) . ضمن اینکه سر و شانه (با یک واگرایی در سقف) به تایید آر اس آی رسیده، به نظر شما نمیتونیم بگیم وارد موج C شدیم؟ در این صورت مگر AB=BC نباید باشه؟ به نظر شما هدف 1800 در اصلاح 61.8 درصد فیبوناچی یا سطح 1320 در محدوده 76.4 درصد فیبوناچی دور از انتظار هست. چرا؟

البته در صدرا یک نکته وجود داره، اگر این الگوی سر و شانه باشه، هنوز خط گردن شکسته نشده، و میتوان تا انجام این مهم این مطلب رو در حد یک احتمال داشته باشیم.

ویرایش توسط (حجت) : 2011/02/28 در ساعت 20:51

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)