نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 90 از 119 نخست ... 408087888990919293100 ... آخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

عضو عادی سعید امینی آواتار ها
    تشکر شده 387 بار در 93 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب تکنیکال دیگر قابل نمی دونن که جواب بدن!
    با وسدید و خعتبار و خمحرکه چه کنم؟
    با سلام و درود من همیشه در خدمت هستم تا جایی که کمکی از دستم بر بیاد از دوستان و استادان گرامی دریغ نمی کنم

وسدید

فکر نکنم کمتر از 1.560 باز بشه که خرید در این محدوده بدون در نظر گرفتن وضعیت بنیادی سهم بدون ریسک و کم ریسک باشه و از انجایی که در دو اسیلاتور Rsi و Macd نیز روندی صعودی می بینیم

چهارشنبه ، 24 فروردين به نقل از Boursi.Com

سعید امینی - با توجه به شکسته شدن پرچم و رد شدن از قله تاریخ در سهام شرکت سرمایه گذاری ایران که با هدف کلاسیک 2.600 می باشد

نوسانات اخیر نماد معاملاتی خعتبار مبنی بر پرچم صعودی و همین طور رد شدن از قله تاریخی 2.200 که سیگنال قوی و موثق بولیش بریک اوت را داریم انتظار می رود با هدف کلاسیک 2.600 و هیجانی 2.800 برسد ار جمله مقاومت های مهم پیش روی سهم می توان 2.400 را نام برد
    در اخر به نظرم هنوز این سیگنال پایداره و باید به هدفش برسه و از انجایی که وضعیت بنیادی این سهم نیر مناسب می باشد

خمحرکه

در مورد خمحرکه باید بگم که داره الگوی مثلث نزولی رو با هدف 3.600 میسازه و در دو اسیلاتور rsi و macd نیز نوسان غلط در سقف و واگرایی منفی می بینیم ولی از نظر بنیادی این سهم اطلاعاتی ندارم و شاید بتونه الگو مثلث رو فلید کنه
    ویرایش توسط سعید امینی : 2011/04/23 در ساعت 14:57

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید امینی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی فرزاد ضیایی آواتار ها
    تشکر شده 233 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط javidz نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد كسي هست بگه فولاژكي صف فروش جمع ميشه و تا چه قيمتي مياد پايين
    فولاژ در قیمتهای حوالی 410 تا 420 یه برگشت مختصرمیزنه که میتونه فرصتی برای خروج از سهم باشه
    البته سهم با مرامیه چون کسی که بخواد خارج بشه هر روز حجمی که معامله میشه امکان خروج است

ریزش سهم از قیمتهای بالای 500 مشخص بود ..گروه فولاد فعلا در جا خواهند زد در بازار

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید فرزاد ضیایی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام به همه
    نگرانی در چشم، همه موج میزنه این کاملا از صدای تماس گیرنده ها و نوشته ایمیل زننده ها مشخصه، دوستانی که نوسان گیری میکردند. بد جور خورده تو پرشون، خوب این یک بازاره دیگه روزی که ما این بازار رو انتخاب کردیم. میدونستیم یک سوی قضیه سود هست و سوی دیگرش ضرر غالب دوستان که با بنده ارتباط دارند. در اسفند ماه سود های خوبی کردند. در اواسط فروردین ماه تقریبا اکثر سهمها واگرایی در سقف بین نمودار قیمت پایانی و آر اس آی استاندارد 14 روزه داشتند. به نحوی که حتی گاها برای انتخاب سهم برای مسابقه هفتگی مشکل داشتیم. خوب اون واگرایی ها خودشون رو نشون دادند. یعنی این ریزشها قابل پیشبینی بود. و اکنون قیمت جهانی طلا داره به این ریزشها دامن میزنه. و حقیقی و حقوقی داره پول رو میبره سمت این فلز با ارزش. در نمودار هفتگی طلا مدتی هست ، واگرایی در سقف دیده میشه، از طرفی به هدف الگوی کنج نیز داره نزدیک میشه. این نشون میده بزودی طلا میتونه در قالب یک موج کوتاه مدت اصلاحی قرار بگیره؛ که البته میتونه در یک هدف هیجانی قبل از اون، اهداف 1420 و 1430 و 1450 دلار رو هم ببینه. دوستان توجه داشته باشند، در این روزها در تایم فریم روزانه آر اس آی استاندارد با دیدن رقم محدوده 80 و با توجه به واگرایی در سقف ایجاد شده، قیمت طلا در محدوده سقف برآورد میشود. ریسک سمایه گذاری در این بازار توجیه پذیر نیست. در تایم فریم ساعتی قیمت طلا کاهش هفت دلاری رو در یک ساعت گذشته (ساعت 17:00 به وقت تهران) نشون میده. در صورتی که این روند ادامه پیدا کنه. سرمایه به بازار بورس برگشته، و در روزهای آتی روند جدیدی رو با ابهام سرمایه گذاری در طلا آغاز خواهد کرد. از طرفی در بازار بورس قیمت بسیاری از شرکتها بر اساس گفته بسیاری از دوستان فاندامنتالیست به کف قیمتی خودشون نزدیک شدن. برای همه آرزوی سود سرشار دارم.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    آقا حجت سلام وقت بخير كم پيدا آقا دلمون واستون تنگ شده خوش مي گذرد

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده اند:

سلام جناب محسنی
    هستم در خدمتتون، بیشتر از نظر اساتید استفاده میکنم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام جناب محسنی
    هستم در خدمتتون، بیشتر از نظر اساتید استفاده میکنم.
    سلام حجت جان
    خسته نباشی
    دوست من میخواستم بهم کمک کنی که من در ساعات کاری هم بتونم وارد سایت بشم
    هر چه قدر میگردم اون تاپیک بود که توش مشکلات رو مینوشتیمو دیگه پیدا نمیکنم
    راستش تو ساعات کاری که بیش از 10 ساعته من نمیتونم وارد سایت بشم که حداقل ار نوشته های دوستان تشکر کنم
    یعنی هر چه قدر یوزرنیم و پسورد خودمو وارد میکنم دوباره از من میخواد
    فقط هم همون سیستم هست که این مشکلو داره در ظاهر هیچ تفاوتی با سیستم های دیگه نداره
    بازم ممنونم
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    GOLD
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    سلام حجت جان
    خسته نباشی
    دوست من میخواستم بهم کمک کنی که من در ساعات کاری هم بتونم وارد سایت بشم
    هر چه قدر میگردم اون تاپیک بود که توش مشکلات رو مینوشتیمو دیگه پیدا نمیکنم
    راستش تو ساعات کاری که بیش از 10 ساعته من نمیتونم وارد سایت بشم که حداقل ار نوشته های دوستان تشکر کنم
    یعنی هر چه قدر یوزرنیم و پسورد خودمو وارد میکنم دوباره از من میخواد
    فقط هم همون سیستم هست که این مشکلو داره در ظاهر هیچ تفاوتی با سیستم های دیگه نداره
    بازم ممنونم
    سلام دوست گرامی
    توی یک سیستم هم بنده همین مشکل رو داشتم. از بروزر دیگه ای استفاده کردم. (اپرا) مشکل حل شد. نصب کن دوباره بررسی کن، اگر باز هم مشکل داشتتی، با مدیر کل سایت (ادمین) تماس بگیر و مشکل رو مطرح کن. بنده در خدمتم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده است:

سلام به همه
    مطلبی در تاپیک جوبازار سایت فرابورسیان دیدم، با اجازه استاد نادر علی نقل قول میکنم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط كاظم نادرعلي نمایش پست ها
    فكر كنم دغدغه اصلي اكثريت الان اينه كه محمود خان برميگرده يا استعفا ميده
    شاخص برميگرده يا نه ميريزه
    وضعيت شاخص و وضعيت سياسي داخلي و منطقه طوريه كه من پيشبيني ميكنم همه چيز خيلي سريع خاتمه پيدا ميكنه تقريبا در2هفته اينده ختم به خير ميشه
    يكسري سهام خوب اصلاح شدند و ديگه بنظرم ازين پايينتر نميان (بانكيا وتجهيزاتيا وبرخي تك سهام و سرمايگذاريها)وفعلا نوسان ميكنن تا اصلاح شاخص تموم بشه
    در اين بين با نوسانات منفي قيمتهاي جهاني معدنيا كمتر از10درصد جاي اصلاح خواهند داشت و بعد اون شاخص از حوالي 25350-25270واحد اماده ميشه برگرده احتمالا اين هفته هم نوساني خواهد بود و از اواسط هفته سوم ارديبهشت كم كم بازار جون ميگيره تا تيرماه به28هزار و تا شهريور ماه31هزار ميبينه

لینک مطلب

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)