نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 97 از 119 نخست ... 4787949596979899100107 ... آخرین
نمایش نتایج: از 961 به 970 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    جناب برادران درست مي فرماييد چون در بورس ما هنوز علمي برخورد نميشه و خيلي ها سنتي خريد و فروش مي كنند و فقط براساس حرف و حديث و شايعات دنبال سهم مي رن. پس بهتره حدنوسان باشه. شايد هم بد نباشه حدنوسان رو كمتر هم بكنند چون بازار داره خطري ميشه.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    جناب برادران
    با شما موافقم، این مطلب رو قبلا در سایت فرابورسیان هم عنوان کردم. اینجوری یک گروه نمیتونه باقی صنعتها رو به صف بکشه، شاید چون فرصتش رو پیدا نمیکنه. اما کامل باز بودن هم به همون دلایلی که شما گفتی درست نیست. اما باید کم کم حد نوسان به 10 درصد برسه.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    سرمایه گذاری بوعلی ( وبوعلی ) :

در اواخر فروردین پس از تشکیل دوقلوی سقف افت قیمت شروع و تا قیمت 79 تومان ادامه داشته و اینک به 84 تومان رسیده است .
    اولین حمایت مهم در قیمت 80 تومان قرار دارد .
    با نگاهی به نمودار به نظر الگویی شبیه به پرچم در حال شکلگیری است که در صورت تحقق هدف الگوی فوق 110 تومان میباشد ولی در راه رشد مقاومتهای مهمی وجود دارد که عبور از آنها آسان نیست .
    اولین مقاومت در قیمت 86 واقع شده که در برخورد با مقاومت خط روند و مقاومت 23 فیبو قرار دارد .
    باند مقاومت 90 تا 95 که همزمان چندین مقاومت تاریخی و ma 55 روزه و فیبوی 38 در این منطقه واقع شده که عبور از این باند را دشوار کرده اند .
    آخرین مقاومت در قیمت 108 قرار دارد که سقف تاریخی نیز میباشد .
    نتیجه : در حال حاضر سیگنال خرید و فروش دیده نمیشود ولی چنانچه قیمت بتواند مقاومت 86 را پشت سر گذارد میتوان به روند صعودی سهم امیدوار شد . البته قیمت احتمالا در راه رشد در برخورد با مقاومتهای فوق استراحت و یا ممکن است اصلاح هر چند موقت داشته باشد .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید al_t_2005 آواتار ها
    تشکر شده 51 بار در 11 ارسال
    سلام خسته نباشید فکر کنم برای این هفته دیر شده باشه اگه میشه ادرس تجمع رو برای من هم بفرستید تا از استادان گلمون استفاده بیشتر ببریم

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید al_t_2005 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط al_t_2005 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید فکر کنم برای این هفته دیر شده باشه اگه میشه ادرس تجمع رو برای من هم بفرستید تا از استادان گلمون استفاده بیشتر ببریم
    سلام
    آدرس براتون پیام خصوصی میشه، انشاء الله هر جمعه در همین مکان و ساعت هستیم در خدمتتون.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    سلام حجت خان
    چون تاپیک مسابقه رو بستین یه قفل هم زدین فرستادین واسه شمارش آراء( البته خوبه اینجا تقلب نمیشه ) به ناچار تو این تاپیک عرض میکنم .
    در مورد مسابقه من هم با نظر ملوان عزیز موافقم هرچند جواب شما هم قانع کننده بود و خدمت ایشون عارضم منظور من از اینکه تو تاپیک مسابقه گفتگوی دونفره انجام نشه موضوعات شخصی و شوخی و کلا موارد غیر مرتبط با تاپیک بود و گرنه مطالبی از نوع مطلب ملوان کاملا با همون تاپیک ارتباط داره و بیانش هم خیلی مفیده .
    مورد دیگه به نظرم تو قوانین یه تجدید نظری باید بشه چون قراره سهمی که شنبه میشه خرید معرفی بشه اگه دقت کنید مثلا بانک سرمایه قیمت پایانی 197 شده ولی آخرین قیمتها همه بالای 220 بوده بنابراین معلومه فردا کسی نمیتونه تو محدوده 200 بخره کسانی که این سهم رو معرفی کردن بر مبنای قیمت 197 احتمالا 4 درصد مثبت میگیرن در حالی که از الان مشخصه تو قیمت 197 نمیشه خرید کرد .
    در بقیه موارد هم ممکنه تو قیمت پایانی چهارشنبه نتونیم خرید کنیم ولی از الان مشخص نیست فردا معلوم میشه ولی در مورد بانک سرمایه از الان مشخصه .
    نکته دیگه چرا بعد از پایان مهلت تاپیک رو تعطیل میکنید اتفاقا بعد ازپایان وقت و معرفی تمام سهامها فرصت خوبیه برای طرح پیشنهادات و انتقادات و تشکر کردن حداقل تا ساعت 12 باز بذارین فکر کنم بد نباشه . البته باز هم هرچی استادمون حجت خان امر کنن اطاعت میکنیم .
    ویرایش توسط baradaran : 2011/06/05 در ساعت 22:39
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    جناب برادران ساعت 12 آقا حجت مي خوان بخوابند ديگه حتما پس همين ساعت خوبه چون بعدش حتما بايد تنظيمات رو انجام بدن.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط baradaran نمایش پست ها
    سلام حجت خان
    چون تاپیک مسابقه رو بستین یه قفل هم زدین فرستادین واسه شمارش آراء( البته خوبه اینجا تقلب نمیشه ) به ناچار تو این تاپیک عرض میکنم .
    در مورد مسابقه من هم با نظر ملوان عزیز موافقم هرچند جواب شما هم قانع کننده بود و خدمت ایشون عارضم منظور من از اینکه تو تاپیک مسابقه گفتگوی دونفره انجام نشه موضوعات شخصی و شوخی و کلا موارد غیر مرتبط با تاپیک بود و گرنه مطالبی از نوع مطلب ملوان کاملا با همون تاپیک ارتباط داره و بیانش هم خیلی مفیده .
    مورد دیگه به نظرم تو قوانین یه تجدید نظری باید بشه چون قراره سهمی که شنبه میشه خرید معرفی بشه اگه دقت کنید مثلا بانک سرمایه قیمت پایانی 197 شده ولی آخرین قیمتها همه بالای 220 بوده بنابراین معلومه فردا کسی نمیتونه تو محدوده 200 بخره کسانی که این سهم رو معرفی کردن بر مبنای قیمت 197 احتمالا 4 درصد مثبت میگیرن در حالی که از الان مشخصه تو قیمت 197 نمیشه خرید کرد .
    در بقیه موارد هم ممکنه تو قیمت پایانی چهارشنبه نتونیم خرید کنیم ولی از الان مشخص نیست فردا معلوم میشه ولی در مورد بانک سرمایه از الان مشخصه .
    نکته دیگه چرا بعد از پایان مهلت تاپیک رو تعطیل میکنید اتفاقا بعد ازپایان وقت و معرفی تمام سهامها فرصت خوبیه برای طرح پیشنهادات و انتقادات و تشکر کردن حداقل تا ساعت 12 باز بذارین فکر کنم بد نباشه . البته باز هم هرچی استادمون حجت خان امر کنن اطاعت میکنیم .
    http://forums.boursy.com/showthread....%D9%87/page105
    ویرایش توسط (حجت) : 2011/06/05 در ساعت 23:28

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Mousavi نمایش پست ها
    سلام
    اگر ممکنه آموزش رسم سطوح فیبوناچی رو بذارین
    ممنون
    سلام دوست گرامی ؛ در خصوص پاسخ، خودم نتونستم، مطلبي رو آماده کنم، از طرفي ميخواستم اين سوال بي جواب نمونه، از جزوه درس استاد هلالات چند صفحه تصوير برداري کردم. (اميدوارم ايشون راضي باشن.) در غالب هفت تصوير در اينجا قرار ميدم. البته فيبوناچي مبحث بسيار بزرگي هست. اميدوارم اساتيد بعدا کاملش کنن. ما هم استفاده کنيم.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

و در ادامه

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)