نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 55 از 119 نخست ... 5455253545556575865105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 541 به 550 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    دوستان يه نمودار از سفارود و خاور ميتونيد بزاريد. ببينيم تكنيكالشون چي ميگه؟

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    روي 1094 و يا حدودا 1075 احتمال حمايت و برگشت زياده. بايد معاملات رو زير نظر گرفت

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    صدرا
    تاپیک صدرا روزها میگذره و تکونی نمیخوره گفتم در اینجا این بحثو داشته باشم بلکه بقیه هم ببینند و مشارکت کنند .مدیریت محترم اگه خواستند لطفا بعدا اونو منتقل کنند
    اقای برادران تو تالار بورس 24 گفتند استاد هلالات گفته اند نمودار صدرا شاید پرچم بشه.فکر کنم منظور استاد از پرچم کانال صعودی فرضی 2-3 ماه پیش است چون من جای دیگه ای نمیتونم این پرچمو ببینم.
    پرچم در نیمه راه یک روند بوجود میاد واین یک پرچم نزولیه و با این تفاسیر بعد از پرچم روند نزولی ادامه داره و هدف این پرچم براحتی افت تا محدوده 150و بیشتره
    ولی از اون طرف شرایط بنیادی سهم یه چیز دیگست:
    اعتصام گفته امسال تعدیل نداریم و نتیجه قراردادها وپروژه ها خودشو تو گزارش سال 90 نشون میده
    گفته میشه صدرا گزارش سال 90 را تا پایان ماه جاری به بورس ارائه میدهد
    تو تالار بورس 24 اخباری پیچیده مبنی بر اعلام سود 20 تومانی در گزارش سال 90(از همون منبعی که قبل از بسته شدن فاراک در حالیکه هیچ جا خبرش نبود خبر بسته شدن نماد فاراک را در ابتدای معاملات روز شنبه تو همین تاپیک زدم)
    و گفته میشود برنده پل خلیج صدرا و فاراک بوده اند فاراک به عنوان پیمانکار تولید کننده و تامین کننده ماشین الات و تجهیزات این پروژه عظیم و صدرا به عنوان مجری طرح.یعنی صدرا هم تو این پروژه عظیم سهمی داره
    و...چندین و چند دلیل دیگه که همه ثابت میکنه اینده صدرا روشنتر از امروز ان است...

با این وجود شما چی فکر میکنید؟ایا صدرا واقعا با تشکیل این پرچم مصیبت بار میخواد سقوط کنه یا اینده بهتر است؟
    لطفا تکنیکی و بنیادی نظرتونو بدین.با سپاس

دوستان عزيز
    خريد فاسمين روي 870 خوبه و كي به هدف بعدي يعني 920 ميرسه؟
    نمودارهاي تكنيكاليش چي ميگه؟ اگه ممكنه كمي تكنيكالشو نگاه و نتيجه را براي من شرح دهيد.
    ممنونم از شما

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    این پرچم رو هرکس دیده به ما هم نشون بده بفهمیم که کدوم طرفیه؟ انشاا... که قصد براندازی نداشته باشه!
    اگر چه همونطور که فرمودید استاد هلالات یه پرچمی چند ماه پیش نشون دادن ولی دیدیم با اینکه قصد خیر داشت و می خواست صعود کنه به هدفش نرسید!

جناب آناليز هدف تكنيكالي اخابر را چند مي بينيد؟ خريدش چقدر ريسك داره روي 300؟

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اراك_بورس نمایش پست ها
    جناب آناليز هدف تكنيكالي اخابر را چند مي بينيد؟ خريدش چقدر ريسك داره روي 300؟
    78% احتمال افت کوتاه مدت رو براش در نظر میگیرم. اما هدفش رو به عنوان تمرین پیدا کنید.

دوستان ختراك براي نوسان چطوره؟
    من تكنيكال بلد نيستم شما كه استاديد يه بررسي بفرماييد.
    به نظر من rsi پاييني داره و قابليت رشد رو داره.
    منتظر نتيجه بررسي هاتون هستم.

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    سلام
    در مورد خصدرا با توجه به وضعیت آر اس آی و مکدی احتمال تشکیل دو قلوی سقف وجود دارد .
    البته این طور نیز میشه بررسی نمود که از نوسانات قیمت در کوتاه مدت الگوی باترفلای با هدف 232 تومان در حال تکمیل شدن می باشد . به هر حال درصدی که برای افتش میشه در نظر گرفت ، بیشتر از صعوده سهم می باشد.
    به نظره بنده فروش در حداکثر قیمت فردا می تونه کم ریسکترین گزینه باشه .( نظره شخصی )
    موفق و پر سود باشید
    یا حق
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    صدرا
    تاپیک صدرا روزها میگذره و تکونی نمیخوره گفتم در اینجا این بحثو داشته باشم بلکه بقیه هم ببینند و مشارکت کنند .مدیریت محترم اگه خواستند لطفا بعدا اونو منتقل کنند
    اقای برادران تو تالار بورس 24 گفتند استاد هلالات گفته اند نمودار صدرا شاید پرچم بشه.فکر کنم منظور استاد از پرچم کانال صعودی فرضی 2-3 ماه پیش است چون من جای دیگه ای نمیتونم این پرچمو ببینم.
    پرچم در نیمه راه یک روند بوجود میاد واین یک پرچم نزولیه و با این تفاسیر بعد از پرچم روند نزولی ادامه داره و هدف این پرچم براحتی افت تا محدوده 150و بیشتره
    ولی از اون طرف شرایط بنیادی سهم یه چیز دیگست:
    اعتصام گفته امسال تعدیل نداریم و نتیجه قراردادها وپروژه ها خودشو تو گزارش سال 90 نشون میده
    گفته میشه صدرا گزارش سال 90 را تا پایان ماه جاری به بورس ارائه میدهد
    تو تالار بورس 24 اخباری پیچیده مبنی بر اعلام سود 20 تومانی در گزارش سال 90(از همون منبعی که قبل از بسته شدن فاراک در حالیکه هیچ جا خبرش نبود خبر بسته شدن نماد فاراک را در ابتدای معاملات روز شنبه تو همین تاپیک زدم)
    و گفته میشود برنده پل خلیج صدرا و فاراک بوده اند فاراک به عنوان پیمانکار تولید کننده و تامین کننده ماشین الات و تجهیزات این پروژه عظیم و صدرا به عنوان مجری طرح.یعنی صدرا هم تو این پروژه عظیم سهمی داره
    و...چندین و چند دلیل دیگه که همه ثابت میکنه اینده صدرا روشنتر از امروز ان است...

با این وجود شما چی فکر میکنید؟ایا صدرا واقعا با تشکیل این پرچم مصیبت بار میخواد سقوط کنه یا اینده بهتر است؟
    لطفا تکنیکی و بنیادی نظرتونو بدین.با سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط analyst نمایش پست ها
    این پرچم رو هرکس دیده به ما هم نشون بده بفهمیم که کدوم طرفیه؟ انشاا... که قصد براندازی نداشته باشه!
    اگر چه همونطور که فرمودید استاد هلالات یه پرچمی چند ماه پیش نشون دادن ولی دیدیم با اینکه قصد خیر داشت و می خواست صعود کنه به هدفش نرسید!
    تقدیم به دوستان ..............

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)