نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 106 از 119 نخست ... 65696103104105106107108109116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,051 به 1,060 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    دوستان چارتیست کمی منو کمک کنند
    نظرتون چیه اگر شنبه بازار یک مثبت خوب بخوره یک ماهه سبز را داشته باشیم
    شایدم دو ماه
    من دارم اشتباه میبینم
    یا....
    سلام باربد خان شما استادی، جسارتا درست نیست بنده اظهار نظر کنم. شما بزارید روی حساب سیاه مشقهای یک شاگرد:
    اولین مقاومت شنبه هست از نظر بنده روی رقم 25508 و مقاومت بعدی 26158 و 26756 میتونن باشند، به نظر میشه یک واگرایی مخفی کوچیک هم توی نمودار دید بین قیمت و آر اس آی(تصویر اول). از طرفی شنبه به یک خط روند بلند مدت صعودی برخورد میکنه که یکبار اون رو شکسته. (تصویر دوم). اما از همه اینها مهمتر کنج بود که شکسته شده و به احتمال زیاد همون حدث شما میشه.
    ویرایش توسط (حجت) : 2011/08/25 در ساعت 23:57
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال

تحلیل تکنیکال

شپنا_

سیگنال های خرید زیادی روی این سهم در قیمت های کنونی داره صادره می شه که به اجمال ارائه می کنم.

واگرایی مثبت به خوبی روی اسیلاتور RSI مشخصه ضمن اینکه همون واگرایی روی خط MACD هم ایجاد شده.
    الگوی دوقلوی کف به خوبی روی نمودار شکل گرفته.
    طبق نظر آقا حجت در ارسال های قبلی زمانی که قیمت در انتهای روند قرار داشته باشه و خط میانگین 20 روزه رو بشکنه در کنار سایر اسیلاتور ها سیگنال خرید محسوب می شه که روی نمودار هم در کنار افزایش حجم معاملات در زمان شکست خط روند 20 روزه تایید بر سیگنال خرید هستش.
    افزایش حجم ورود نقدینگی بعد از واگرایی مثبت در MFI هم دلیل دیگری بر آغاز روند مثبت قیمت می تونه محسوب بشه.
    قیمت فعلی سهم روی 420 تومن بسته شده که اولین مقاومت 451 تومن روی سطح 23.6% فیبوناچی قرار داره و مقاومت جدی تر بعدی روی 458 تومن در سطح 38.2% فیبوناچی و بادبزن فیبوناچی قرار هستش.

ویرایش توسط بابای دارا : 2011/08/26 در ساعت 00:04
    مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 379 بار در 142 ارسال

راهنمایی

سلام من میخوام با یه نرم افزار تحلیل تکنیکال کار کنم شما چی رو پیشنهاد میکنین امی بروکر خوبه وبعدش چه منبعی برای یادگیری اون هست میشه بگین در ضمن لینک دانلود amibroker 5.3 رو هم اگه دارین بزارین

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sea2003son از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    آمی بروکر نرم افزار خیلی خوبیه که جز نرم افزار های متن باز طبقه بندی می شه یعنی شما می تونید تغییرات زیادی رو ایجاد کنید و توابع مختلفی برای رصد کردن بازار بنویسید. در همین فروم آموزش های خیلی خوب و مفیدی رو دوستان در بخش آموزش گذاشتن که می تونید استفاده کنید. ضمن اینکه رایگانه.

ره آورد نوین 3 هم نرم افزار قدرتمندیه فقط بحث شارژ سالانه داره که اگه تقسیم بر تعداد روزهای سال بکنید می شه روزی 520 تومن. من فکر می کنم ارزششو داره.

موفق باشید.

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام باربد خان شما استادی، جسارتا درست نیست بنده اظهار نظر کنم. شما بزارید روی حساب سیاه مشقهای یک شاگرد:
    اولین مقاومت شنبه هست از نظر بنده روی رقم 25508 و مقاومت بعدی 26158 و 26756 میتونن باشند، به نظر میشه یک واگرایی مخفی کوچیک هم توی نمودار دید بین قیمت و آر اس آی(تصویر اول). از طرفی شنبه به یک خط روند بلند مدت صعودی برخورد میکنه که یکبار اون رو شکسته. (تصویر دوم). اما از همه اینها مهمتر کنج بود که شکسته شده و به احتمال زیاد همون حدث شما میشه.
    این چه حرفی حجت خان
    اما نظر منم اینه قراره شهریور متفاوتی داشته باشیم
    اگر فقط شاخص را برای یک هفته مثبت کنند نوید یک روند خوب را میشه داد
    البته فراز نشیب را باید لحاظ کرد
    اما شواهد الارم خوبی میده امید وارم همه را خوشحال کنه

10. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sea2003son نمایش پست ها
    سلام من میخوام با یه نرم افزار تحلیل تکنیکال کار کنم شما چی رو پیشنهاد میکنین امی بروکر خوبه وبعدش چه منبعی برای یادگیری اون هست میشه بگین در ضمن لینک دانلود amibroker 5.3 رو هم اگه دارین بزارین

البته این ادرس رو مسلم خان گذاشته بودن که من بااجازه ( یا بی اجازه) اینجا می زارم

http://faraboursian.com/cn/popup.php...catId/23/id/48
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

عضو فعال

تحلیل تکنیکال

فسرب _

این سهم معمولا موجهای خوبی ایجاد می کنه و سودهای خوبی هم به معامله گران می رسونه.
    آخرین موجی که ایجاد کرد از نقطه 271 تومن شروع شد و تا 458 تومن ادامه پیدا کرد و تونست حدود 70% در مدت 60 روز به سهمدارانش سود برسونه. قابل ذکر است که این موج ، حرکت مشابه ای نیز در بهمن 89 داشته.

با این مقدمه روند حال حاضر سهم رو بررسی می کنیم.

قیمت در نقطه 458 تومن به اوج خودش رسید و سپس حرکت اصلاحی خودش رو شروع کرد و اکنون در موج اصلاحی قرار داره و تونسته حمایت 413 تومن در 23.6% فیبوناچی رو بشکنه که دور از انتظار نبود.

خط میانگین 20 روزه و سطح حمایت 38.2% بادبزن فیبوناچی رو هم شکسته.

مشابه روند تاریخی قبل، اگه روی حمایت 38.2% فیبوناچی و 50% بادبزن فیبوناچی در باند حمایتی 393 - 386 تومن برگرده و همچنین خط روند 20 روزه رو بشکنه می تونه جهت رشد نهایی تا حدود 20% به سطحی بالاتر از قله تاریخی قبل دست پیدا کنه.

اگرچه اسیلاتور ها هنوز واگرایی منفی قویی رو اعلام نکردند ولی نشونه هایی رو مبنی بر حرکت اصلاحی سهم به خوبی صادر کردن.
    RSI در میانه افت قرار گرفته ولی حرکت تاریخی سهم نشون می ده که امکان برگشت روند اصلاحی فعلی وجود داره .
    باید منتظر باند حمایتی 393 -386 باشیم و رفتار سهم رو مشاهده کنیم. و تا زمانی که حرکت اصلاحی سهم تموم نشده اقدام به خرید نکنید.

در هر حال بورس یعنی پذیرش ریسک، باید دید 20% سود در مرز روانی 500 تومن می تونه ارزش ریسک کردنو داشته باشه یا نه .

پیروز باشید.

ویرایش توسط بابای دارا : 2011/08/26 در ساعت 12:35

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
    فسرب _

این سهم معمولا موجهای خوبی ایجاد می کنه و سودهای خوبی هم معامله گران می رسونه.
    آخرین موجی که ایجاد کرد از نقطه 271 تومن شروع شروع و تا 458 تومن ادامه پیدا کرد و تونست حدود 70% در مدت 60 روز به سهمدارانش سود برسونه. این حرکت سهم حرکت مشابه ای نیز در بهمن 89 داشته. با این مقدمه روند حال سهم رو بررسی می کنیم.

قیمت در نقطه 458 تومن به اوج خودش رسید و سپس حرکت اصلاحی خودش رو شروع کرد و اکنون در موج اصلاحی قرار داره و تونسته حمایت 413 تومن در 23.6% فیبوناچی رو بشکنه که دور از انتظار نبود.
    خط میانگین 20 روزه و سطح حمایت 38.2% بادبزن فیبوناچی رو هم شکسته.
    مشابه روند تاریخی قبل اگه روی حمایت 38.2% فیبوناچی و 50% بادبزن فیبوناچی در باند حمایتی 393 - 386 تومن برگرده و همچنین خط روند 20 روزه رو بشکنه می تونه جهت رشد نهایی تا حدود 20% به سطحی بالاتر از قله تاریخی قبل حرکت کنه.
    گرچه اسیلاتور ها هنوز واگرایی منفی قویی رو اعلام نکردند ولی نشونه هایی رو مبنی بر حرکت اصلاحی سهم به خوبی صادر کردن. RSI در میانه افت قرار داره ولی حرکت تاریخی سهم نشون می ده که امکان برگشت روند اصلاحی فعلی وجود داره .
    باید منتظر باند حمایتی 393 -386 باشیم و رفتار سهم رو مشاهده کنیم.
    در هر حال بورس یعنی پذیرش ریسک هر کی 20% سود می خواد باید ریسکشم قبول کنه.

پیروز باشید.

ممنون از تحلیل زیباتون
    اما یک نکته
    با توجه به نزدیک شدن عرضه حق تقدم استفاده نشده که تعداد زیادی هم هست و قیمت پایانی 200 برای این حقها
    به نظر شما میل به افت بیشتر در سهم موجود است یا رشد
    چرا که برای عرضه حق استفاده نشده با حجم بالا عموما سهم باید یک افت قیمتی را داشته باشد تا حق انگیزه خرید برای مشتری داشته باشد

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    باربد جان زمان عرضه حق تقدم فسرب را میدانید

عضو فعال
    دوست خوبم باربد جان
    یک جمله معروفی امیر المومنین حضرت علی ( علیهه السلام) دارن که می گه :

« وقتی هوا گرد و خاکی می شه مثل بچه شتری باش که نه ازت سواری بگیرن و نه ازت شیر بدوشن. »

مضمون این جمله رو هم استادم تو کلاس تحلیل تکنیکال به ما گفت که : وقتی واقعا نمی دونید چه اتفاقی می خواد بیفته مجبور نیستید معامله کنید کنار بایستید و زمانی که شرایط مساعد شد بخرید.

از نظر من آقای فیبوناچی که این سری اعداد رو کشف کرد به تاثیر اون در خلقت پی برد، اینطور که ذرات خلقت ناخواسته به این اعداد طلایی رفلکس نشون می دن و این اعتقاد منم هست.

طبق نظری که در بالا عرض کردم باید منتظر باشیم ببینیم حمایت ها کار می کنه یا نه.

امیدوارم جوابم قانع کننده بوده باشه.

در ضمن با عرض پوزش این نموداری که شما نقل قول کردید مربوط به بکاب بود که اصلاحش کردم دوستان اشتباه نکنن.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)