نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 6 از 119 نخست ... 34567891656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    تکمبا در آر اس آی به خط روند بر خورد کرده، ضمن اینکه قیمت بین باند 938 و 648 در حال نوسان هست، این دو محدوده در چهار سال اخیر پر حجم ترین محدوده معاملات این سهم بوده. می توان این تصور را داشت که باید یک شوک خبری سهم رو از این محدوده خارج کنه.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

عضو عادی Alireza.J آواتار ها
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام علیرضا جان
    راستش من هر چی این وغدیر رو زیر و رو کردم ، چیزی ندیدم، میشه با یک نمودار بیشتر توضیح بدی؟
    مخابرات بزرگترین مشکلش همراه اول بود، چون میگفتن اگر مردم ودیعه ها رو بخوان نمیتونه پس بده و به عنوان یک بدهی بزرگ مطرح بود. الان مخابرات میخواد از شر این شرکت راحت بشه. من نوعی اگر سهامدار شرکتی بشم که بدهی سنگینی داره، خوب بنده هم ضرر میکنم، مگر غیر از اینه؟
    در مورد مخابرات کاملاً حق با شماست. فقط منظورم این بود که کسی جواب درست و حسابی به این سوالات نمیده! همینطور مسئله گرانفروشی سیم کارت!
    در مورد وغدیر به نظرم رسید که قله جدید قیمت بالاتر از قله قبلی است، ولی macd نتوانسته به قله قبلی برسد. و چون rsi هم در محدوده هیجان فروش است، پس میتواند اخطار فروش باشد.
    بورس‏بازان، نگاهی متفاوت به بازار سرمایه

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    ممنون، با آقای عباس زاده تماس داشتم، قرار شد یک نگاهی به وغدیر بندازه خبر رو روی سایت بزاره، شما واگرایی بین آر اس آی و مکدی رو گرفتی درسته؟
    ضمنا یک زحمت بکش سوالات دوستان رو روی سایتهای دیگه اینجا پاسخ گو باش و لینکش رو توی سایت خودشون بزار.
    ممنون.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

عضو عادی Alireza.J آواتار ها
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    ممنون، با آقای عباس زاده تماس داشتم، قرار شد یک نگاهی به وغدیر بندازه خبر رو روی سایت بزاره، شما واگرایی بین آر اس آی و مکدی رو گرفتی درسته؟
    ضمنا یک زحمت بکش سوالات دوستان رو روی سایتهای دیگه اینجا پاسخ گو باش و لینکش رو توی سایت خودشون بزار.
    ممنون.
    ممنون از شما استاد. به روی چشم.
    بورس‏بازان، نگاهی متفاوت به بازار سرمایه

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.j نمایش پست ها
    منظورتان خرید در روز دوّم پس از عرضه است؟ چون در روز اوّل که میزان خرید دست ما نیست!

درضمن جناب حجت عزیز، چه سوالاتی میکنی شما؟ تکلیف ودیعه ها چه به من و شما!!!!!
    من مظور را بد رساندم..اگر مثل دفعه هاي قبل باشد و به هر كد 1000 سهم برسد با قيمت 3000 تومان ميشود به عبارتي 3 ميليون تومان
    به نظر من اين رفم با توجه به نامشخص بودن و مبهم بودن شرايط عرضه تقريبا رسيك زيادي دارد(مخصوصا در اين بازار)
    البته تبليغات زيادي كه در تلويزيون و sms ميشه هم نبايد ناديده گرفت. من حتي خبري شنيديم كه از 2 ماه پيش از حقوق كارمندان مخابرات و همراه اول به صورت اقساط مبالغي به عنوان سهم كسر ميگردد كه ظاهرا قرار است سهام را با قيمت كمتر به كاركنان واگزار كنند.

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    من هنوز بازار امروز را نديدم ..اما نكته اي كه براي من جالب است در معاملات فارك امروز و ديروز در منفي كامل صف هاي فروش ان به خوبي جمع ميشد. با توجه به اينكه احتمال افت قيمت تا 155 تومان هم همچنان وجود دارد ورود به صورت پله اي براي افراد با ريسك بالا مناسب است.
    نكته منفي كه در رابطه با تجهيزات وجود دارد اين است كه بازار كم كم داره اين گروه را به فراموشي مي سپارد.به عنوان مثال در معاملات ديروز با اين وجود كه اكثر سهم ها مثبت بودند اين گروه كاملا منفي معامله ميشدند. از لحاظ p/e هم كه ديگه صدرا و فاراك و تاحدودي فاذر هم ديگه هيچ حرفي براي گفتن نمي گذارند!!!!!!

حالا هركي فهميد بالاخره من در اين پست پيشنهاد خريد دادم يا فروش جايزه داره؟؟؟!!!

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    فهرست گزیده ای از پست های این تاپیک:

صفحه 1
    1. بررسی نمودار هفتگی طلا و نفت برنت
    2. pdfآموزشی تی اس ای کلاینت
    3. صدرا

صفحه 2
    1. کسرا
    2. وسپه و وصندوق
    3. شیشه قزوین
    4. ولغدر
    5. بترانس

صفحه 3
    1. خگستر
    2. ولغدر
    3. وتوسم
    4. وتوکا
    5. روش تحلیل CANSLIM
    6. همراه اول
    7. وبشهر
    8. قندنقش جهان
    9. بیمه البرز

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال

تحلیل پسهند

از دیدگاه امواج الیوت هم اکنون در اواخر موج چهارم قرار داریم موج سوم موج بزرگی بوده که بیش از 500% موج اول گسترش یافته، موج چهارم بیشترین اصلاح را تا 210تومان داشته است. با توجه به اینکه 205 اصلاح 38.2% است و استوکاستیک واگرایی مثبت اندکی دارد و rsi میانگین متحرک 14 روزه خود را به بالا شکسته و هیستوگرام مک دی هم مثبت شده می توان موج چهارم را تمام شده دانست، من در خوش بینانه ترین حالت احتمال 60% را برای پایان موج چهارم در نظر می گیرم.
    در صورت اتمام موج 4 هدف های بعدی 267 تومان در 161.8 و 304 تومان در 261.8 را در نظر میگیرم.

حالت دومی هم قابل بررسی هست که موج چهارم با اصلاح 23.6% در 227 تومان خاتمه یافته و موج پنجم تا 280 تومان رشد کرده!! در اینصورت باید گفت که موج a پایان یافته و هم اکنون در موج b صعودی هستیم.

عضو عادی
    تشکر شده 71 بار در 25 ارسال
    وغدیر واگرایی نداره بلکه همگرایی داره
    احتمال افت تا330تومان محل برخوردمیانگین55روزه وخط روندکوتاه مدت _خط مشکی _وجودداره که خریددراین محدوده برای نوسان10-15درصدی عالیه
    درسته که هدف موج5الیوت 400هستش ولی 380تومان مقاومت بسیارمهمیه که بااین بازار بعیدبه نظرمیرسه درکوتاه مدت بتونه بشکنه

عضو عادی
    تشکر شده 71 بار در 25 ارسال
    دوستان درموردوصناچه نظری دارند؟

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shahsavan از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 6 از 119 نخست ... 34567891656106 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)